» »

Snemanje v realnem času?

Snemanje v realnem času?

Lio ::

Zanima me če je to možno? Pa ne na kasete, ampak CD-je, DVD-je al pa MiniDisc. To je iz živga firbca.

nodes ::

Jaz snemam vse v realnem času...
:\

Odpadnik ::

kako si to predstavljaš; snemanje v realnem času?
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

nsignific ::

Ne razumem. Snemanje u realnem casu? Kaj je pa nasprotje, potezno snemanje?

Matek ::

Snemanje ene pesmi v realnem času je, da jo en poje v mikrofon, ti jo pa ob enem pečeš na CD/DVD/Minidisc
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DMouse ::

Ne vidim ovire zakaj se ne bi dalo, samo en se mora najt da napiše program :D (če se še ni)
Sicer pa mislim da obstajajo komponente za glasbeni stolp, ki v realnem času pečejo cd-je...

marS ::

:D studio:D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Lio ::

Snemanje ene pesmi v realnem času je, da jo en poje v mikrofon, ti jo pa ob enem pečeš na CD/DVD/Minidisc


Sem mislu tko kot je MadManMato reku, pa kako bol mobilno varjanto nekaj v smislu diktafona na CD/DVD/Minidisc.

MarushY ::

Ja ce mislis iz diktafona na CD spravt, pol je najbolj simpl in preizkusena varianta, da zvezes diktafon s compom. Na obeh straneh kabla mors met enak vtic (kot npr. pri navadnih slusalkah), enga vtaknes v diktafon, druzga v zvocno (Line-in). Posnetek v real time predvajas in posnames v CoolEditu, dobis wav/mp3 in potem lohk z njim pocnes karkol ti pac pase. 8-)

Sam problem je, ker eni diktafoni majo za izhod tako cist mejhno luknjico in potem tega navadnega kabla ne mors not vtaknit. Je treba pomojem kupit se kej extra. :\

Lp
Marushy

Lio ::

nisem mislu tko. Da nebi blo treba nč pretvarjat sam namest kasetke bi bil plošček.

MarushY ::

Ja pol pa pocaki da se bo kaka firma sprvla narest CD-RW discman :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenos zvoka

Oddelek: Zvok in slika
9732 (471) hojnikb
»

WhatsApp bo dobil snemanje pogovorov

Oddelek: Novice / Zasebnost
84979 (4148) Olórin
»

Kateri diktafon?

Oddelek: Kaj kupiti
97021 (5248) jozekuch
»

Lg hdd/dvd recorder rh 7900

Oddelek: Zvok in slika
61698 (1613) plamen
»

konfiguracija racunalnika za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
181375 (1159) Jebiveter

Več podobnih tem