» »

Menjava oken v trenutnem času

Menjava oken v trenutnem času

BivšiUser2 ::

Včeraj popoldan smo opazili, da je notranje steklo nadstrešnega okna počeno. Ker je okno že staro, bo najverjetneje menjano celotno, ne vem pa kdo to sploh počne v prazničnem času (pomurje). Situacija je trenutno nevarna, saj nekateri deli "štrlijo" dol in ne bi rad reskiral, da še koga ubije. Načeloma bi vsaj za silo notranje steklo razbil, bi pa to potem znalo leteti po celem hodniku, ker je zadeva skoraj pod stopnicami. Jutri sicer skočim takoj v akcijo, da vsaj odstranim steklo, ne vem pa koga poklicati.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Dimnik ::

Boš verjetno moral počakat in po novem letu v akcijo, po moje se ti najbolj splača najti enga, ki dela pri krovstvu, da ti eno soboto naredi na fuš..

BivšiUser2 ::

Pa vseeno, malo nevarno mi zgleda to steklo. Trenutno mata sicer razlog samo starša mimo hodit v spalnico al pa k akvariju.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

SimplyMiha ::

Zaenkrat lahko zavaruješ okno. Odstraniš majave kose, zalepiš ostalo s kartonom čez pa bo že počakalo na konec praznikov.

Stari maček ::

Zalepi steklo z lepilnim trakom.

Furbo ::

Eh poberi ven kar je razbitega in počakaj na čas po novem letu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

energetik ::

Če je to strešno okno, moraš vedeti da je potrebno popolnoma odpreti vse špalete, odstrnit izolacijo in šele nato namontirat novega. Če imaš srečo in dobiš popolnoma enakega oz. istih dimenzij. Da to bo kdo to prišel delat na božični večer, je verjetno misija nemogoče.
Glede na to, da je počeno samo notranje steklo, naredi kot so že pisali. Najprej nekaj kosov power tape, za večje kose stekla. Nato čez vse zalepi še en debel karton in počakaj na novo leto oz. najdi dobrega krovca ter knaufarja.

BivšiUser2 ::

hvala za nasvete. knaufar?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Stari maček ::

Imaš obrobe še z lesom obdelane? Potem mizarja..

Invictus ::

Debele rokavice, zaščitna očala, prelepi steklo s močnim lepilnim trakom, razbij in odstrani.

Saj se to steklo ne zdrobi v drobne koščke kot v filmih ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BivšiUser2 ::

Stari maček je izjavil:

Imaš obrobe še z lesom obdelane? Potem mizarja..

Ja, sicer me v novo okno prepričuje dejstvo, da je vse preperelo/obrabljeno. (kar pojasni tudi zlom), notranja roleta je fuč in bi imel tudi raje zunanjo.

Invictus je izjavil:

Debele rokavice, zaščitna očala, prelepi steklo s močnim lepilnim trakom, razbij in odstrani.

Saj se to steklo ne zdrobi v drobne koščke kot v filmih ;).
Nebi rekel, ker, ko sem dol hodil sem prst dobesedno pritisnil na les kjer je gor bil košček stekla.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Utk ::

Invictus je izjavil:


Saj se to steklo ne zdrobi v drobne koščke kot v filmih ;).

V drobne koščke se zdrobi kaljeno steklo, navadno ne. Notranje ponavadi ni kaljeno, če bi bilo, ga ne bi bilo več gor.

jb_j ::

A z windows 10 si že probal?

MasterTade ::

Prelepi s trakom, ne razbijat
Mors omnia aequat

BivšiUser2 ::

MasterTade je izjavil:

Prelepi s trakom, ne razbijat

Sem vzel najlon pa prelepil pod oknom. Razbijat ravno ni pametno, vsaj lahko probam kaj od zavarovalnice dobit, če je hiša že zavarovana.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava vetrobranskega stekla (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6838230 (6226) BCSman
»

ebay tempered glass

Oddelek: Mobilne tehnologije
242304 (555) acookook
»

Samsung note 4 zaščitno steklo

Oddelek: Mobilne tehnologije
81132 (1009) car100
»

Najboljši stekleni screen protectorji

Oddelek: Mobilne tehnologije
92289 (1271) N0t0ri0us
»

zakaj nimamo belih/srebrnih streh/sten

Oddelek: Loža
438357 (6474) sef_gendale

Več podobnih tem