» »

Kratkoročni kredit 2.000 €

Kratkoročni kredit 2.000 €

«
1
2

uporabnik832 ::

Pozdravljeni vsi skupaj,

Bi mi kdo znal svetovati pri kateri banki se da ugodno dobiti manjši kredit za 2.000 evrov za odplačevanje 3 leta npr.

Moral bi si urediti neko zadevo pri privatni kliniki in bi rabil denar, pri banki pri kateri imam odprt račun pa sem že v limitu.

Bi mi kdo znal svetovati pri kateri banki ugodno dobiti takšen kredit?

koyotee ::

Ugodno pri nobeni, pri 2000 ne bo kakih hudih razlik.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

facepalm ::

ce imas limit, lahko vseeno dvignes tudi kredit.
za tako mali znesek, ti ga obicajno odobrijo v 15min.

bojany ::

In kako boš to mesečno poravnal, če si pa že sedaj v minusu (odobrenem limitu) in očitno niti iz tega ne prilezeš? Sicer pa so obresti na limite nekajkrat višji od običajnega kredita...

uporabnik832 ::

NLB banka baje ima slabe pogoje za kredit na splošno.

Sberbank ali Raiffeisen bank naj bi imela boljše, pravijo?

HODL ::

Mogoce bi raje vprasal na banki kolko bojo obresti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

facepalm ::

Mogoce bi bilo dolgorocno najceneje, da vzames vecji kredit, s katerim bi pokril limit in placal zdravljenje. Vprasaj naokoli za ponudbe kredita in kalkukator v roke.

Vazelin ::

Padel boš v spiralo zadolževanja.
Tile mini krediti so nevarni.

uporabnik832 ::

Vazelin je izjavil:

Padel boš v spiralo zadolževanja.
Tile mini krediti so nevarni.


Ja, limit bom že poplačal v dveh mesecih sem na ničli.

Bo to edini kredit, drugih zaenkrat ne bo.

Sem slišal, da so pri NLB oderuški, Reifeisse da je bolj ugoden. Samo ne vem kako je pri takšnih majhnih zneskih.

Vzel bi pa za 3 ali 4 leta, nimam visoke plače raje počasi odplačujem.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Sam moraš vedet da stroške odobritve trgajo takoj ko nakažejo takn da pri 2k imaš na računu cca 1950.

Kakorkoli, po pameti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

uporabnik832 ::

Vazelin je izjavil:

Sam moraš vedet da stroške odobritve trgajo takoj ko nakažejo takn da pri 2k imaš na računu cca 1950.

Kakorkoli, po pameti


Vem ja.

DC- ::

Gorenjska banka ma dokaj OK obrestno mero 5%

https://www.gbkr.si/osebne-finance/hitr...

Vazelin ::

DC- je izjavil:

Gorenjska banka ma dokaj OK obrestno mero 5%

https://www.gbkr.si/osebne-finance/hitr...

Pri kratkoročnih kreditih je bolj problem stroški odobritve. Lahko maš z 500 kredita 50 plus stroškov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

facepalm ::

Zato je smiselno, da vzame toliko, da pokrije se limit in si vsaj tam zniza stroske.

HODL ::

Lahko pa se zapufa do daske in spizdi nekam na juzni balkan?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

uporabnik832 ::

DC- je izjavil:

Gorenjska banka ma dokaj OK obrestno mero 5%

https://www.gbkr.si/osebne-finance/hitr...


Stroški odobritve so 75 evr. Drugače pa se zdi kar v redu

Unknown_001 ::

Kredit za 2 jurja je... kak naj rečem. Raje izpolni vlogo za socialno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

Unknown_001 je izjavil:

Kredit za 2 jurja je... kak naj rečem. Raje izpolni vlogo za socialno.

Lahko je tudi 50eur veliko denarja nekomu.;)

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kredit za 2 jurja je... kak naj rečem. Raje izpolni vlogo za socialno.

Lahko je tudi 50eur veliko denarja nekomu.;)


Če nimaš rednega sprotnega dohodka od katerega ti kaj ostane se ne kreditiraj. Ali pa potem odplačuj na veke oz. izgubi vse s stečajem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

raptor: 2/3 američanov je ena plačilno listo oddaljeno od brezdomstva.

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

raptor: 2/3 američanov je ena plačilno listo oddaljeno od brezdomstva.


Je to za tvoje pojme ekonomsko smiselno?

Tudi otroci v Afriki stradajo, pa bi zato mogli tudi mi?

Če je nekje še slabše kot pri nas to ne pomeni, da jih moramo prehiteti v tej smeri.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

včasih ti je kratkoročni kredit edina jeb?na rešitev. banke svinjsko služijo na teh manjših kreditih.

lahko pa predlagaš OPu drugačno rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

včasih ti je kratkoročni kredit edina jeb?na rešitev. banke svinjsko služijo na teh manjših kreditih.

lahko pa predlagaš OPu drugačno rešitev.


Yes. Get better job ali pa razmislit, če se bolj splača izkoristit socialne ugodnosti.

S kreditom poplačat dolgove je nesmiselno, razen če imaš črno na belem zajamčeno nižje obresti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

ja meni je to jasno in hitro se lahko zajadra v spiralo
ampak včasih ne gre vse po planu.

facepalm ::

se vedno je bolje umreti z 20k € porabljenega kredita kakor 20k € neporabljenega zasluzka na racunu:))

ampak nekateri res ne zivite na realnih tleh. tip rabi 2 boga jurcka in ze vlece debata na bankrot, osebni stecaj, spirala zakreditiranja.
fuck it.. vecina jih gre iz meseca v mesec in se kdaj pojavi nepredviden strosek in si je potrebno izposoditi denar. thats life.
midva z zeno trenutno placujeva 550€ kreditov mesecno pa nama nic ne manjka, ker veva tocno kaksen je nas potencialen najnizji mozen income in tudi s tistim bi bila zmozna odplacevat kredit in kaj dobrega pojest.

krediti so v dolocenih okoliscinah pametna poteza.

Unknown_001 ::

In potem se čudite zakaj so nekateri broke, drugi pa imajo za sproti in še kaj na strani.

2 jurja odplačevat 3 leta je pa mal huda. Puf se odplača takoj, ko je to možno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Unknown_001 je izjavil:

In potem se čudite zakaj so nekateri broke, drugi pa imajo za sproti in še kaj na strani.

2 jurja odplačevat 3 leta je pa mal huda. Puf se odplača takoj, ko je to možno.

To je cca 65 mesecno. Desetina minimalca;)
Vse je relativno, hejterčki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

facepalm ::

Unknown_001 je izjavil:

Puf se odplača takoj, ko je to možno.

Razen nizjih obresti ne vidim dobrega razloga za to.
Npr zakaj bi nekdo, ki potrebuje denar, 4 mesece jedel krompir in takoj odplacal dolg, ce pa lahko lagodno zivi in dolg poplaca v enem letu? Dolgorocno je v minusu par 100eur ampak tega ni in ne bo nikoli obcutil.

uporabnik832 ::

facepalm je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Puf se odplača takoj, ko je to možno.

Razen nizjih obresti ne vidim dobrega razloga za to.
Npr zakaj bi nekdo, ki potrebuje denar, 4 mesece jedel krompir in takoj odplacal dolg, ce pa lahko lagodno zivi in dolg poplaca v enem letu? Dolgorocno je v minusu par 100eur ampak tega ni in ne bo nikoli obcutil.


Rabim 2k kaj naj naredim drugega?

Če 3 leta odplačujem po 70 evr na mesec se mi ne bo poznalo. Vmes lahko mogoče še poplačam dolg takoj.

harmony ::

Unknown_001 je izjavil:

In potem se čudite zakaj so nekateri broke, drugi pa imajo za sproti in še kaj na strani.

2 jurja odplačevat 3 leta je pa mal huda. Puf se odplača takoj, ko je to možno.

Ocitno ni mozno. Nimajo vsi par tisoc evrov place. Lahko pa Pahorja vprasamo za nasvet. Bojda revez ne more s tremi jurji prezivet.

Vazelin ::

uporabnik: pazi, 65 eur se ne sliši velik, se pa hitro naberejo ti odhodki. 60 eur tam, 60 eur drugje... Sem bil na istem par let nazaj.

Sicer ima Raptor smele načrte ampak on je pomoje 1% in ne razmišlja, kako se živi, če nimaš več tisoč eur plače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

RAVNO O TEJ TEMI ZDAJ: http://mp3.rtvslo.si/val202
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hotlips ::

Za nekomitente pri delavski hranilnici:
https://imgur.com/a/6cB7cLE

Hitri kredit:
https://imgur.com/a/i5pEBj4

@Vazelin:
Mislim da je ta strošek že upoštevan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

Vazelin ::

Lastno zavarovanje? Prištej še par 10 eur imo ker brez zavarovanja kredita ne bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tomazic89 ::

Glede na to, da OP isce hitri kredit iz zdravstvenih razlogov, se mi zdi moraliziranje skrajno neprimerno... najbrz ga nebi vzel, ce mu ga nebi bilo potrebno.
Jaz ti zal ne znam pomagat, ker nimam izkusenj s krediti.
EDIT: mogoce ti klinika lahko ponudi obrocno odplacevanje... verjetno ne.. ampak nekateri zasebniki so zelo prilagodljivi.

Zgodovina sprememb…

harmony ::

Kaj pa ce mu vsak od nas senka 10€ in tako delno resimo njegov problem? Kaj je to 2-3 kavici za tiste, ki imamo par tisoc€ place.

Daliborg ::

Lahko prosiš za izredni limit?
Jaz sem to naredil leta 2008 so mi brez problema dali 2000eur izrednega limita sem pa rabil za dopust :) Odobrili(gorenjska banka) so ga na podlagi delovne pogodbe katero sem imel za nedoločen čas in so mi ga avtomatsko vsako leto podaljšali dokler nisem šel sam to zapreti.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

uporabnik832 ::

Daliborg je izjavil:

Lahko prosiš za izredni limit?
Jaz sem to naredil leta 2008 so mi brez problema dali 2000eur izrednega limita sem pa rabil za dopust :) Odobrili(gorenjska banka) so ga na podlagi delovne pogodbe katero sem imel za nedoločen čas in so mi ga avtomatsko vsako leto podaljšali dokler nisem šel sam to zapreti.
Lp.


In kakšne so bistvene prednosti od kredita za 2.000 evr in izrednega limita?

Unknown_001 ::

uporabnik832 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Puf se odplača takoj, ko je to možno.

Razen nizjih obresti ne vidim dobrega razloga za to.
Npr zakaj bi nekdo, ki potrebuje denar, 4 mesece jedel krompir in takoj odplacal dolg, ce pa lahko lagodno zivi in dolg poplaca v enem letu? Dolgorocno je v minusu par 100eur ampak tega ni in ne bo nikoli obcutil.


Rabim 2k kaj naj naredim drugega?

Če 3 leta odplačujem po 70 evr na mesec se mi ne bo poznalo. Vmes lahko mogoče še poplačam dolg takoj.


Če lahko poplačaš, ti nič ne oporekam, tudi drugače ti ne , ker se za tuje TRRje ne brigam kaj dosti. Ne vem kakšen namen imaš s kreditom ampak pri teh relativno majhnih vsotah je en kup nategancij, pri katerih te lahko oderejo kot zajca.

uporabnik832 je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Lahko prosiš za izredni limit?
Jaz sem to naredil leta 2008 so mi brez problema dali 2000eur izrednega limita sem pa rabil za dopust :) Odobrili(gorenjska banka) so ga na podlagi delovne pogodbe katero sem imel za nedoločen čas in so mi ga avtomatsko vsako leto podaljšali dokler nisem šel sam to zapreti.
Lp.


In kakšne so bistvene prednosti od kredita za 2.000 evr in izrednega limita?


Za začetek je manj možnosti, da se nategneš
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

facepalm je izjavil:

se vedno je bolje umreti z 20k € porabljenega kredita kakor 20k € neporabljenega zasluzka na racunu:))

ampak nekateri res ne zivite na realnih tleh. tip rabi 2 boga jurcka in ze vlece debata na bankrot, osebni stecaj, spirala zakreditiranja.
fuck it.. vecina jih gre iz meseca v mesec in se kdaj pojavi nepredviden strosek in si je potrebno izposoditi denar. thats life.
midva z zeno trenutno placujeva 550€ kreditov mesecno pa nama nic ne manjka, ker veva tocno kaksen je nas potencialen najnizji mozen income in tudi s tistim bi bila zmozna odplacevat kredit in kaj dobrega pojest.

krediti so v dolocenih okoliscinah pametna poteza.


Saj to je glih problem... če rabi 2k kredita, pomeni to:

1. Ima tako zanič plačo da itak ne more 2k letno našparat!
2. Ima Probleme v lajfu (že itak ima negativno bilančno stanje!) Tu je ALARM!
3. Ima res unikaten problem (ampak kdorkoli ima unikaten problem in rabi 2k za zdravljenje je hmmm... kaj če ne bo mogel vračat ker ne bo uspešno? Pol bo pa revež...

Jaz dam vsak mesec 20€ na stran ravno za take primere... to je letno sicer res uborih 240€ ampak to delam že 5 let, kar je 1200€... še malo pa bom na tem kar tip rabi, je pa samo poraba za zdravje to če pride do česa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Jaz se pa ne obremenjujem s tem, da bi dajal vsak mesec nekaj na stran. Vsaj sedaj ne, ker gre vsak visek prej ali slej v bajto:)
Priznam, da trenutno nisem prevec financno discipliniran. Pac kar ostane konec meseca ostane. Ce ne ostane nic, je tudi v redu. Ker se mi enostavno ne ljubi gledat za vsak cent in so bile lansko leto na vrsti dolocene investicije, katere bi lahko sicer pocakale. Vem pa, da ko bo ta faza mimo, se bo kupcek spet zacel kopicit. Ce bi se res zgodil kak nepredviden in relativno visok strosek imam se vedno moznost reprogramirat kredit, vzet limit, vzet kaksno kreditno kartico itd..
Za kar so tovrstne storitve tudi namenjene. Ce jih nekdo brezglavo izkorisca in se zakreditira do amena, pa si je sam kriv:)

20€ na mesec pa.. nekaj sicer je ampak.. drobiz. Se spomnim obdobja 2015/2016, ko sva z zeno (z nizjimi dohodki od danasnjih) privarcevala prvo leto (v 6mes) 5k, drugo pa 7k€, ker je bilo pac treba. Sedaj, ko gledam za nazaj, pa bi raje placal tistih 1500€ obresti in vzel kredit:)

Unknown_001 ::

Človek mora (po mojem mišljenju) imet vsaj za tri povprečne plače na strani, da lahko dvigne kadarkoli nekaj izredno zagusti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

Raptor: zakaj si nekoristen?

Utk ::

Ja, te 3 plače si moraš nabrat ko začenjaš, takrat je ne glede na vse lažje kot malo kasneje ko začneš gledat stanovanja in avte. Meni je jasno, da nekateri nimajo dovolj, ampak s posojili, limiti in kreditnimi karticami imajo vsako leto samo še manj.

Mato989 ::

facepalm je izjavil:

Jaz se pa ne obremenjujem s tem, da bi dajal vsak mesec nekaj na stran. Vsaj sedaj ne, ker gre vsak visek prej ali slej v bajto:)
Priznam, da trenutno nisem prevec financno discipliniran. Pac kar ostane konec meseca ostane. Ce ne ostane nic, je tudi v redu. Ker se mi enostavno ne ljubi gledat za vsak cent in so bile lansko leto na vrsti dolocene investicije, katere bi lahko sicer pocakale. Vem pa, da ko bo ta faza mimo, se bo kupcek spet zacel kopicit. Ce bi se res zgodil kak nepredviden in relativno visok strosek imam se vedno moznost reprogramirat kredit, vzet limit, vzet kaksno kreditno kartico itd..
Za kar so tovrstne storitve tudi namenjene. Ce jih nekdo brezglavo izkorisca in se zakreditira do amena, pa si je sam kriv:)

20€ na mesec pa.. nekaj sicer je ampak.. drobiz. Se spomnim obdobja 2015/2016, ko sva z zeno (z nizjimi dohodki od danasnjih) privarcevala prvo leto (v 6mes) 5k, drugo pa 7k€, ker je bilo pac treba. Sedaj, ko gledam za nazaj, pa bi raje placal tistih 1500€ obresti in vzel kredit:)


To ne velja za folk z 2k plače ipd... ampak če imaš pa plače 750€ neto in greš jemat kredit ki je kratkoročni za neke zadeve ki bi moral met našparano v tej višini ker bog ve kaj se zgodi pa je to problem.

Če je pa tipu to manj kot 1 plača (NETO) potem pa itak ne bi smelo bit problema in bi odplačal v 9 mesecih če stisne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

Raptor: zakaj si nekoristen?


Pardon ?

A si ti tist useknjenc, ki bi nas rad s primitivno zakonodajo odvlekel tri milenije pred kristusom?

Vazelin je izjavil:


Sicer ima Raptor smele načrte ampak on je pomoje 1% in ne razmišlja, kako se živi, če nimaš več tisoč eur plače.


Mogoče v celo bolj kot ljudje, ki sami sebe lažejo, da je njihovo finančno stanje super. Temu se reče vitko razmišljanje. Če si ne moreš izboriti višjega dohodka, režeš na stroških.

Že to da ne puščam denarja po gostilnah za brezveze je veliko vredno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Unknown_001 je izjavil:

Človek mora (po mojem mišljenju) imet vsaj za tri povprečne plače na strani, da lahko dvigne kadarkoli nekaj izredno zagusti.


To se pa strinjam, vendar je to za vecino Slovencev, mission impossible. Ne nujno zaradi nizkih dohodkov ampak bolj zaradi razvad.
Ko se pa enkrat zakreditirajo za stanovanje ali pa placujejo najemnino, je vse se tezje.
Tako je bilo tudi v mojem primeru. Pred leti sem "moral" imeti par jurjev na strani. Ko pa je prisel cas za nakup in adaptacijo nepremicnine je vse skopnelo. Sedaj, par mesecev, sva se z zeno tudi financno "razpustila" zato da si psiha oddahne. Predvidevam pa, da bo do konca leta nekaj malega na strani.

To, da nekateri svetujete, da ce potrebujes kredit si raje poisci bolje placano sluzbo je nekako enako koristno, kakor da bolnemu cloveku svetujete naj pac ozdravi.

Mato989 ::

facepalm je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Človek mora (po mojem mišljenju) imet vsaj za tri povprečne plače na strani, da lahko dvigne kadarkoli nekaj izredno zagusti.


To se pa strinjam, vendar je to za vecino Slovencev, mission impossible. Ne nujno zaradi nizkih dohodkov ampak bolj zaradi razvad.
Ko se pa enkrat zakreditirajo za stanovanje ali pa placujejo najemnino, je vse se tezje.
Tako je bilo tudi v mojem primeru. Pred leti sem "moral" imeti par jurjev na strani. Ko pa je prisel cas za nakup in adaptacijo nepremicnine je vse skopnelo. Sedaj, par mesecev, sva se z zeno tudi financno "razpustila" zato da si psiha oddahne. Predvidevam pa, da bo do konca leta nekaj malega na strani.

To, da nekateri svetujete, da ce potrebujes kredit si raje poisci bolje placano sluzbo je nekako enako koristno, kakor da bolnemu cloveku svetujete naj pac ozdravi.


Niti ne, mi trdimo da če rabiš 2k kredita si raje poišči bolje plačano službo... logično da če rabiš 80k kredita ti to ne bo veliko pomagalo, ampak krediti do tam ene 3k evrov so v osnovi nategunski po obrestih in stroških, hkrati pa povejo da je oseba v neverjetno katastrofalni finančni "kondiciji" =) Če meni kdo reče da rabi kredit 1,5k za 2 leti recimo pomeni da je nekaj hudo narobe, ker nima doma 1.5k na voljo dobit brez kredita.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Razumem. Verjamem pa, da OP pri sebi ve zakaj je v taki situaciji in ve ocenit ce si je pametno izposoditi 2k ali ne.

louser ::

Če imaš prihodke zadnjih 6 mesecev, ga dobiš na Abanki v pol ure.

Če nisi kaj zagodel, kar ne ugaja zavarovalnici limita/kredita.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kredit vezan na švicarske franke (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1693247024 (134176) perci
»

Ali nameravate podpisati peticijo proti takšni obliki davka na nepremičnine? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
43681035 (74626) Go-ahead
»

Stavka javnega sektorja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26747202 (41322) dstr17_
»

Minister Turk pripravlja prostor za sesutje javnega šolstva (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26435413 (30533) donfilipo

Več podobnih tem