» »

prirocnik dmt

prirocnik dmt

Tio2 ::

Pozdravljeni, ali bi bil kdo interesiran sodelovati pri sestavljanju prirocnika, ki naj bi bil v pomoc komur potuje z endogenim ali neendogenim dmtjem, ter osebam, ki se bavijo s tako imenovano 'magijo', ezoteriko ipd?
https://www.dmt-nexus.me/forum/default....
Prirocnik se 'rodi' sicer v italijanscini, ampak je ze dosegel pozor po vsem svetu.

Za vec info, prosim vprasajte; ce argument ni zelen, pa naj moderator zbrise. Hvala in srecen pozdrav.
  • zaklenilo: zee ()

Shegevara ::

Tebi bi prišel prav predvsem tale priročnik . Pa brez zamere. :)

jype ::

Ah, naš stari ezoterični znanec.

showsover ::

ma je cool tole vse, če bi sploh vedel, o čem gre, jasno.
lej, stari, praznujemo in to, ne pričakovat čudežev zdaj, to pa ne.
zadeve niso slabe, niso pa maksimalne.
tako to ti je to pač.
jebiga.

Tio2 ::

showsover je izjavil:

ma je cool tole vse, če bi sploh vedel, o čem gre, jasno.

Nas organizem proizvaja snov imenovano dimetiltriptamin; ta se pojavi predvsem kadar spimo in sanjamo, ali dozivljamo zive sanje. Veliko oseb uporablja variante, naravne izvlecke predvsem, da se 'sanje' pojavijo med budom. Mozna varianta je pa uporaba volnate medene trave, avtohtone rastline nasih predelov, ki nudi neaktivni dmt, ki pomaga pri tem, da lahko dozivimo zive sanje, prerokovalne sanje ipd. V bistvu neaktivni dmt pomaga organizmu, da se sciti pred zunanjimi vplivi; taka vrsta molekule je lahko poimenovana dmt nula ali pa substanca z nicno frekvenco.
Manj poznana v tej obliki, zgleda, da prisotnost te molekule v organizmu bi lahko bila povezana s prvimi rastlinami, ki bi jih praclovek jedel, poleg tega bi se slo za evropskega pracloveka, kajti tale snov naj bi se 'vsadila' v nas organizem in bi bila prisotna v vseh ljudeh, ker v teku milijonov let naj bi se cloveske pasme srecale in krizale. Seveda se gre za teorijo, ki pa zgleda priljubljena ze od vecje skupscine, ze ker je prirocnik nastal pred pribl. mesecem

lej, stari, praznujemo in to, ne pričakovat čudežev zdaj, to pa ne.
zadeve niso slabe, niso pa maksimalne.
tako to ti je to pač.
jebiga.

V cudeze ne verjamem, vec ljudi pa se zanima za ezoterizem in nima pa pristnih odgovorov, zato fantaziranja in neumnosti so vsakdanji kruh. Ce je sploh res, da v zivih sanjah ali med 'ezotericnimi stiki' lahko srecamo neke vrste 'entitet', ki lahko nadaljno sepetajo osebam v vsakdanjem zivljenju (poimenovane 'psihoze', ki zal niti ne dajejo pravilnih odgovorov ali pomoci), naj bi se slo za to kar lahko vsak dan zaznavamo s cutili/cuti.
Zavedam se, da ogromno stevilo ljudi verjame v neke paradoksalne razlage, ki jih oddaljijo od realnosti, zato naj bi prirocnik lahko bil v pomoc. Poleg tega rad sprejmem morebitne vzorne kote vsakogar in, kakor sem rekel, ce ni zeleno, se lahko vse zbrise. Spomin me je privabil zopet na tale forum, ampak ne primanjkuje nacinov za komunikacijo, ki bi lahko bili ustrezni, kakor npr. pisatelji, ki so povprasali za tisk ipd..., ceprav, je prirocnik prisel do prevega poglavja in vabim, ce je kdo interesiran, da aktivno sodeluje, tako, da mu posredujem stike.

Shegevara je izjavil:

Tebi bi prišel prav predvsem tale priročnik . Pa brez zamere. :)

Saj nic ne pise, zato zamere ni. Odkritosrcnost je ze lepa lastnost, ampak kakor pravi moderator: 'stari ezotericni znanec', ki je medtem bil sprejet v vojaske oddelke vzhoda in zahoda, ki se bavijo s takimi argumenti in se kaj vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

jype ::

Tio2 je izjavil:

ki je medtem bil sprejet v vojaske oddelke vzhoda in zahoda
:taps nose:

Tio2 ::

jype je izjavil:

Tio2 je izjavil:

ki je medtem bil sprejet v vojaske oddelke vzhoda in zahoda
:taps nose:

Se ne razume kaj si zelel s tem povedati, samo to, da tisti 'persona non grata' zveni nekam rasisticno.
Je cas, da vsaj spremenis svoje odnose do ostalih, saj vendar te imam za 'not allied'.
Poglejmo kaj pravijo ostali uporabniki, pa vidimo, ce bo potrebno zbrisati argument i vse ostalo, kakor sem rekel, sem mislil, da bi bila lahko dobra ideja, tako, da tvoji odgovori ne predstavljajo skupscine, vsaj tako upam. Dejstvo, da izrazis serijo besed v italijanscini bo sigurno motilo tiste, ki sem privabil k pregledu, ampak si ne cakam kaj pristnih odgovorov od osebe, ki odgovori v par sekundah.
Pa brez polemike, prosim, sam si pokazal kako se izrazas napram Slovencu mesanega rodu, upam le, da si izoliran primer.

MasterTade ::

Če te zanimajo take stvari boš na kakem drugem portalu lažje našel ljudi. Sem malo pogledal in videl, da obstajajo tudi taki forumi pri nas.

Ne pravim da pa zdaj ne odpirat tem, ampak ti bodo zaklenili, še prej bodo pa brezvezni posti
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Tio2 ::

Razumem kaj pravis, zato sem napisal pac, da se lahko post zbrise, ce nezelen. Znam, da lahko pritegne pozornost oseb, ki ne bi smele imeti opravka s takim argumentom (npr. mladoletni // ceprav tudi alkohol naj bi predstavljal ravno tako nezeleni argument v forumu). Znam za drogart, ampak tukaj sem bil ze vpisan, zato sem dodal argumet.
Smiselno se mi zdi, pa, da se lahko osebe informirajo glede necesa, ki je lahko v Sloveniji se neka 'skrivnost', ceprav je substanca, ki opisujem, neaktivna.
Vidite vi kaj misliti, saj ni potrebno, da postavljam argumente, ki naj ne bi bili v zvezi s tehnologijo ce ne to, da omenjena snov sciti organizem pred radiacijami in neaktivna oblika pridobljena s pomocjo volnate medene trave se je dokazala v vec primerih zdravilo proti raku in raznim boleznim.
Smisel tega argumenta je le podajati informacije, ki do pred kratkim sploh ne bi smele biti omenjene, kajti dmt predstavlja stratesko substanco. Ni pa tale smisel informiranja, ker, kakor sem rekel, ce komu lahko pomaga znanje,sem na razpolago in v primeru unicenja posta (ne pa zapiranja), bo komunikacija zaustavljena.
Prosim, da se razume pac, da nacin izrazanja moderatorja 'jype' je neolikana, zato bi prosil, da uporablja boljse besede, kajti ne bom rad poslusal kolege, ces, da kam sem vabil na ogled. Prosim za razumevanje, in seveda znam, da ena oseba ne predstavlja skupscine, s spostovanjem,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

FrRoSt ::

@Tio2, koliko si star?
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Tio2 ::

40

matobeli ::

:taps nose:

Ezoterika zgleda ne uči googlanja.

zee ::

Za zaposlitvene oglase imaš namenski oddelek, za širjenje lažiznanosti imaš druge forume.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11621539 (1471) Horas
»

Psihadeliki drugic

Oddelek: Loža
224258 (3675) blackbfm

Uživanje drog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40566089 (51349) dzinks63
»

DMT - THE SPIRIT MOLECULE

Oddelek: Loža
83500 (3323) blackbfm
»

The invention of lying...aka how it really is (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14613511 (11645) guest #44

Več podobnih tem