» »

volja wireless

volja wireless

1
2
»

sopex ::

nevem zakaj pol sploh to ponujajo če nimajo nubenga interesa...2krat sm podal zahtevek da bi pršli zmert pa še zdej niso pršli...enkrat sm se mal prek emaila menu z unim tipom pa mi je vseskozi zatrjeval da tle ni signala, pa mam tko 2-3 km od BTC-ja, zlo dobr vidm un stolpič BTC, no njihova postaja je pa mal nižje. No kot sm napisu, vseskos mi je zatrjeval da ni možno, zdej si bom pa od enga sposodu anteno in sprobu...če bo delal grem takoj na voljo :D

pujsek_ ::

Ja zakaj ne WiFi saj kje to piše da je na en dostop omejuje stevilo uporabnikov!! Ce lahko imas v bajti 10Pc-jev, zakaj se nebi priklopo soseda!
Saj ce je lahk v bloku en Priklop na net in ima na switch recimo pol bloka!! Zakaj nebi na podezelju na switch priklopo še WiFi masine! Saj ce ma lahk ena firma ADSL in pokriva net npr. 500 kvadratov "Koristi en dostop par tisoc uporabnikov"!! Je meni čist logično če je zadeva v prodaji, da si dva soseda nabavta en dostop in WiFi, Če pa se en k je 100-200m vstran od tebe omogočijo dostop za tebe pa ne, so si pa sami krivi, kaj pa spravljajo ven da ADSL deluje vsem k so 8km do centrale!ce nimajo vodov pošlihtanih!!>:D To je čist njihov problem, logika pa je itak taka, en sam uporabnik tak ne more koristit 1-2MBit more bit kr precej pridn :D! Saj tako je, naj potegnejo net polek elektrike tak kot v razvitejših državah, pa se ne bo vec noben buno>:D

@ljash ::

pujsek_: se strinjam, naj ELES že končno ponudi net prek štroma (govorilo se je že, da ga bo lani, pa ni blo nč), tko da bomo slovenci vrjetno učakal ŠTROM@NET ko bo cel svet že veselo uporablou Satelitski DVOSMERNI net.

LP

sopex ::

pa sm gledu mal po netu in zasledu da kao dnevnik Večer v mariboru ponuja wireless net...da majo na njihovi strehci anteno, pa se lohka za džabe gor prklučš ;(( zakaj česa takega u lj ni??!?!?! :O kšn merkator bi na LJ grad postavu eno antenco, pa bi usi zastonj visel na netu :))

drugač pa na volji sploh niso nč zainterisirani za tale njihov wireless....sm šou enkrat ke, pa komaj da se jim je dal pogovarjat z mano :8) pol sm pa reku če bi lohka pršli že enkrat zmert, je pa reku da dobim v roku 14 email če je možno prklopt net na moji lokaciji ;) mislm....

swar ::

Lahk vam zaupam da se ena antena nahaja v stegnah za telekomovo stavbo ki je visja od te,sam imam moznost a me ne zanima saj imam ze adsl,prej sem imel pa cable :D Matr mam hudo infrastrukturo >:D

@ljash ::

kok kilometrov pa to lovi? A če recimo 15 km zračne linije bi vlekl? (če je vmes še par dreves:D)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni Wi-Fi antena za razdaljo tudi do 10 km

Oddelek: Omrežja in internet
2016600 (8329) Jao13
»

ADSL in prevelika oddaljenost od centrale: težave in rešitve

Oddelek: Omrežja in internet
303919 (2642) SKull
»

ADSL ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
645311 (3884) Hux
»

Volja.net: brezžično omrežje v LJ

Oddelek: Omrežja in internet
332371 (1434) Paramedic
»

WIRELES home edition

Oddelek: Strojna oprema
292261 (1755) Spajky

Več podobnih tem