» »

Winamp problem

Winamp problem

Sydk ::

Mam Creative 4.1 zvocnike, vse prav povezano, vse dela ok, eax v igrah, filmi, muzka s cdja, vsi zvocniki delujejo, ko pa pozenem winamp (ver. 2.91,nove trojke ne maram) mi delujeta samo prednja 2 zvocnika in bas, zadnja 2 sta pa tiho!!! v directsound output mi pise: Speaker setup: quad , cudno, kdo ve kje je trik ?

KTr1sk ::

SI probal z Winamp5?
Po zgledu je enak 2x verziji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Sydk ::

Tomaž: nisem, je za kej? btw. dal si mi bad link...Hey web surfer guy! You followed a dead link or went someplace that doesn't exist. Sorry! >:D

Sydk ::

a damn zj pa dela, ok hvala za namig, grem sprobat

KTr1sk ::

Že dela Link. Kaj je drugačnega pa lahko preberš tukaj.

Sydk ::

Neuspešno, poskusu sm ga, res je isti kot 2.xx z malo vec opcijami, a se vedno ne delujeta zadnja 2 zvocnika, mi lahko kdo pove se kak u izi mp3 player, freeware seveda ?

Sydk ::

Problem je sigurno v softvaru, ker mi zdaj mp3ji lepo delajo v media player 9, a ta popapica prevec resorsov, kar lepih 10 mega, torej cimbolj preprost in enostaven MP3 player ? ma kdo kakega:))

Highlag ::

Čudno meni špilajo vsi 4 zvočniki. Uporabljam pa še verzijo 2.8 Winampa.
Nimam nobenih nastavitev v winampu za 4 zvočnike.

Nastavljeno imam: Plug-ins
Output:

Crossfading Direct sound output v1.37:
Device: Primary Sound driver

Winamp2 waveOut plugin c1.03:
Device: Gemesurround Fortisimo II

To je v bistvu vse
Da špilajo vsi 4 zvočniki je nastavljeno samo v nastavitvah za kartico.

Sydk ::

No pa sm le ugotovu, vsaj mislim, 6 kanalno zvocno kartico imam integrirano na mamaplato, izhode imam pa samo Line out, line in, pa mic in, prva 2 zvocnika imam v line out, zadnja 2 v line in..in zacuda dela vse v media playerju ki zgleda kot del winsov to zadevo podpira (ima dostop do programa od zvocne kjer sem to nastavil), winamp pa kot samostojen program ne prepozna teh for, tko da sm na zalost pomoje obsojen na Mplayer jajcka, ki so tako nerodna za mp3-e furat:D

~Panter~ ::

Da še jest povem svoje. Mam WInamp 2.91 pa SB Live Value in pa 5.1 sistem. Ne vem točn od kdaj, ampak mislm da od takrat k sm inštalirou 2.9 so mi delal samo levi zvočniki, se prav prednji levi pa zadnji levi, če sem imeu v output naštimano DirectSound output v2.2.6 če sem pa naštimou waveOut output v2.0.2a mi pa delata samo prvi par, levi in desni. Se mi pa ni dal naštimvat kakšne starejše verzije, da bi vidu kje je fora. Mrbit bom sprobou 5ko. Če se mi bo dal.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511240 (5048) Sarimner
»

Postopno višanje glasnosti v Winampu

Oddelek: Programska oprema
51062 (919) mat3
»

nForce2 in zvok.....

Oddelek: Zvok in slika
181095 (911) Tilen
»

Winamp 5 ne deluje tako kot winamp 3

Oddelek: Programska oprema
71433 (1096) m_z
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597271 (7271) Avalonis

Več podobnih tem