» »

Zavod me napotuje že tretjič k istemu delodajalcu

Zavod me napotuje že tretjič k istemu delodajalcu

Finest ::

Že prvič so mi rekli, da me ne bodo vzel, ker sem skoraj 50km stran in iščejo ljudi iz okolice, v drugo so me čudno pogledal zakaj sem spet prišel, sedaj kmalu imam še tretji razgovor za isto delovno mesto. Vse so napotnice iz strani zavoda in se moram udeležit razgovora, ker dobivam nadomestilo.
Potne seveda uveljavljam, dobim skoraj 11 evrov, da ne bom nekega dne slučajno vračal češ, da sem že tretjič uveljavljal iste potne za isto del.mesto.
Ne razumem a tam na zavodu ne kontrolirajo koga pošiljajo kam.

nsa_ag3nt ::

Čaki malo, zavodova napotnica samo pomeni, da moraš poslati prijavo za določeno delovno mesto na podjetje.

Če pri tem podjetje ne odgovori oz. odgovori negativno ne boš povabljen na razgovor.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

Finest ::

Na napotnici že piše čas in kraj zglasitve

FrRoSt ::

Verjetno pošiljajo avtomatično!

Ni se ti potrebno prijaviti, če si zavrnjen. Ti ne bo noben najedal....

Birokratske bedarije. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

bluefish ::

Pa si obiskal kontaktno osebo na zavodu in pojasnil problem?

FrRoSt ::

Finest je izjavil:

Na napotnici že piše čas in kraj zglasitve

Pokliči v firmo in jim povej, da ti ponovno pošiljajo napotnico za razgovor pri njih in naj se nehajo ZAJEBAVAT in naj v razpisne pogoje dajo pogoj: Bliže od xy km! of fabrke!!
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Alien123 ::

Jaz bi oni tam rekel, da niti naj ne pošilja nikam, da si boš sam našel.

Scorpy84 ::

Primer v moji sluzbi, sodelavko odpustili oziroma niso podaljsali pogodbo zaradi nekih razlogov, meni pac neznane. To je bilo 5 let nazaj. Na zavodu isto govorili oziroma jo posiljali k nam na razgovore. 2x sla na razgovor, pa ni slo nic naprej. Zdaj ko imamo kadrovsko stisko, je lani tretjic sla na razgovor, in evo letos pa dobila se pogodbo za nedolocen cas.

Gagatronix ::

ZRSZ to posilja avtomatsko. Ko sem se s tem mel opravka, sem par napotnic gladko ignoriral. Nobenih posledic.

s1m0n ::

A ni bilo tudi po medijih, da dobivajo ljudje napotnice za šoferje pa sami nimajo niti izpita (niti možnosti ga imet), da dobivajo napotitve na takšna delovna mesta tudi slepi/slabovidni...

Pač površnost ZRSZ, ki ima sam v evidenci te podatka pa še vseeno pošilja ljudi na nekompatibilna mesta.

Gagatronix ::

Ker jim to avtomatsko posilja sistem, 90% zaposlenih pa je tam samo zato da so tam.

bbbbbb2015 ::

Scorpy84 je izjavil:

Primer v moji sluzbi, sodelavko odpustili oziroma niso podaljsali pogodbo zaradi nekih razlogov, meni pac neznane. To je bilo 5 let nazaj. Na zavodu isto govorili oziroma jo posiljali k nam na razgovore. 2x sla na razgovor, pa ni slo nic naprej. Zdaj ko imamo kadrovsko stisko, je lani tretjic sla na razgovor, in evo letos pa dobila se pogodbo za nedolocen cas.


Boga tvoja sodelavka. To moraš pa jeklene živce met, da greš nazaj.

Scorpy84 ::

V bistvu niti ne, ona je tista, ki je malo problematicna, in smo drugi morali imeti jeklene zivce. Ampak v tem casu se je nekoliko spremenila pa je vse skupaj znosno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smešni oglasi zavoda za zaposlovanje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15637466 (29877) Vitez
»

Zavod za zaposlovanje in vabilo na razgovor

Oddelek: Loža
217683 (5956) bambam20

Ko zavod za zaposlovanje sploh ne preverja delodajalcev ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6615444 (12653) Mavrik
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369748 (8681) jalovec09

Več podobnih tem