» »

Dodatno delo po delu (kot dodatni zaslužek)

Dodatno delo po delu (kot dodatni zaslužek)

Lenc ::

Pozdravljeni!

Zanima me, ali delate tudi kaj po delu? Kaj in kje? Zanima me dodatni zaslužek, saj s plačilom komajda shajam. Zanima me delo od doma, ali delo popoldan na podjetju/kjer delo poteka.


LP

Aquafriend ::

Imas v kripto svetu polno tega. Objavljas poste, drugi ti lajkajo. Potem lajke (vrednost v kriptovalutah) zamenjas v dolarje.

Zgodovina sprememb…

Baja ::

kaj pa če bi namesto iskanja dodatnega dela poiskal bolje plačano delo?

Lenc ::

To bom v prihodnosti, trenutna situacija pač ni rožnata.

Cruz ::

To je odvisno od tvojih spretnosti. Fiverr je kar kul, če ti kreativnost ni tuja. :)

Kakšna fizična dela - recimo urejanje okolice. Ni bajen zaslužek, nekaj pa vseeno je. Kolega dela kot maser in je zelo zadovoljen. Za popoldanska dela imaš na voljo veliko del, kjer opraviš licenco in jih lahko izvajaš. Recimo maserstvo, reševalec iz vode, nogometni sodniki so solidno plačani, varnost(je veliko na voljo ne samo diskoteke), ...

Od doma pa že omenjen fiverr, kakšno pisanje člankov, freelancerstvo v glavnem. Ne vem kaj ti leži. Če si spreten se lahko zaposliš v telemarketingu, tam non-stop iščejo dobre prodajalce, tudi če za 2 uri na dan. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

BCSman ::

Kje je to urejanje okolice? Ali pa kaka fizicna dela. To bi se rabilo kak normiran s.p. verjetno, ker je vse ostalo prevec obdavceno?

Alien123 ::

Youtube

Cruz ::

BCSman je izjavil:

Kje je to urejanje okolice? Ali pa kaka fizicna dela. To bi se rabilo kak normiran s.p. verjetno, ker je vse ostalo prevec obdavceno?
Midva z očetom urejava okolico od trgovine, tj. košnja trave, obrezovanje dreves, pobiranje smeti na parkirišču(bog pomgaj kaj vse ljudje zmečejo :))). Je pa mu znanec rekel za to. Drugače pa je zaposlen pogodbeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako legalno prodajati na spletu?

Oddelek: Loža
205051 (3746) vostok_1
»

Koliko je X€ nakazanih na S.P. efektivno?

Oddelek: Loža
4911773 (10582) M.B.
»

Osebno dopolnilno delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10621524 (18531) Okapi
»

Delo preko oDeska (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519067 (7493) neznanko

Več podobnih tem