» »

Ura pričetka dela- statistika

Ura pričetka dela- statistika

M-XXXX ::

Obstaja slučajno kakšna statistika ob kateri uri začenjajo ljudje v Slo povprečno s službo? Sem iskal, pa ne najdem.

V smislu:
ob 6h tak %
ob 7h toliko %
ob 8h...

facepalm ::

Vprasanje koliksen % jih sploh ima fiksen urnik.

Vazelin ::

facepalm je izjavil:

Vprasanje koliksen % jih sploh ima fiksen urnik.

like vsak v proizvodnji...

FTad ::

Ja lahko naredis anketo, pa imas vsak okviren vzorec teh tukaj na forumu.

Ja sem programer, pa prihajam v sluzbo ob 7:15, in grem ob 15:30 - 16h (in potem petke prej), da imam se kaj od dneva. Lahko bi tudi kako uro, uro in pol kasneje, pa ne vidim smisla.

Fsegula62 ::

Moj dan se začne ob 7:00, zjutraj obveznosti ob 8:30 pa do nekje do 19:00 :D, saj do septembra bo se tako, potem pa en teden od 8:00-12:00 in en od 12:00-20:00
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Vazelin ::

zjutraj obveznosti ob 8:30 pa do nekje do 19:00

Delaš več kot črnci na plantaži bombaža v Ameriki 200 let nazaj.

Fsegula62 ::

Vazelin je izjavil:

zjutraj obveznosti ob 8:30 pa do nekje do 19:00

Delaš več kot črnci na plantaži bombaža v Ameriki 200 let nazaj.

:) Nekako je treba preživet v novem podjetju in potrpet 2 meseca :D da bo potem tok boj lustno
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Baja ::

jaz ko vstanem in spijem kavo. 95%+ delam od doma.

Cr00k ::

Kot direktor v prejšnjem proizvodnem podjetju - 500 zaposlenih:
- proizvodnja 3 izmene fiksno 6-16-22-6
- režija 1 izmena fleksiblino 7-8 do 15-16
- sam sem bil navadno od 8 do 18h

Trenutno sem v tujini, kjer delajo od 7 do 15:30, ker se malica ne všteva v delovni čas. Novi, mladi delavci imajo 20dni dopusta, delavci 10-20let delovne dobe 21 dni, 20-30let 22dni in nad 30let 23dni. Tolk za intermezzo oz. kot zanimivost.

MIHAc27 ::

Jaz imam kar klasičen 8-16h. Vikendi prosti.

HappyPills ::

9-17
petki 9-15

Raptor F16 ::

6-14

Včasih zaključim kasneje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

7:00 - 17.30.

enkrat v tem času moram opravit 8 ur.

Stari89 ::

Gibljiv delovnik, načeloma moram bit v pisarni med 10:00 in 15:00 zaradi sestankov. Ponavadi sem tam od 8:30 do 16:30.
Nekateri naredijo že polovico dneva, ko drugi pridejo začmarjeni ob 10h in se jim tresejo roke, ker še niso spili kave. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

Phantomeye ::

Stari89 je izjavil:

Gibljiv delovnik, načeloma moram bit v pisarni med 10:00 in 15:00 zaradi sestankov. Ponavadi sem tam od 8:30 do 16:30.
Nekateri naredijo že polovico dneva, ko drugi pridejo začmarjeni ob 10h in se jim tresejo roke, ker še niso spili kave. :D


ja nismo vsi jutranjiki. :P

Ganon ::

Kontaktiraj statistični urad, morda ti lahko pomagajo.

Phantomeye ::

Ganon je izjavil:

Kontaktiraj statistični urad, morda ti lahko pomagajo.



ce majo, majo tukaj not:

https://pxweb.stat.si/SiStat

Alien123 ::

Cr00k je izjavil:

Kot direktor v prejšnjem proizvodnem podjetju - 500 zaposlenih:
- proizvodnja 3 izmene fiksno 6-16-22-6
- režija 1 izmena fleksiblino 7-8 do 15-16
- sam sem bil navadno od 8 do 18h

Trenutno sem v tujini, kjer delajo od 7 do 15:30, ker se malica ne všteva v delovni čas. Novi, mladi delavci imajo 20dni dopusta, delavci 10-20let delovne dobe 21 dni, 20-30let 22dni in nad 30let 23dni. Tolk za intermezzo oz. kot zanimivost.


kaj pa je to neka krš firma?
Nad 30 let v firmi pa 23 dni dopusta?

neverlucky ::

Studentsko delo s fleksibilnim urnikom, ponavadi pridem ob 9ih in delam do 16-17.

3p ::

Alien123 je izjavil:


kaj pa je to neka krš firma?
Nad 30 let v firmi pa 23 dni dopusta?


Saj je napisal, da je v tujini.

FYI: List of minimum annual leave by country @ Wikipedia

Gr8t ::

Jaz delam od 6:30-14:30, +/-15min. Sem bil pa že od otroštva pod velikim stresom, če sem moral iti v šolo popoldne, tako da raje čimprej začnem in čimprej končam.
Ampak tako kot proizvodni delavci pa tudi ne bi delal, ker prvi prihajajo na šiht že ob 5:20, WTF? Jaz grem spat (če me že prej ne zmanjka ob 21:30 zaradi malo spanja prejšnje dni) od 23:00 do 00:00, tako da prej kot pred 5:00 res ne morem vstajat.
Višje po rangu pa tudi ne bi nikoli delal, sestanki in ostalo sranje.

Alien123 ::

Gr8t je izjavil:

Jaz delam od 6:30-14:30, +/-15min. Sem bil pa že od otroštva pod velikim stresom, če sem moral iti v šolo popoldne, tako da raje čimprej začnem in čimprej končam.
Ampak tako kot proizvodni delavci pa tudi ne bi delal, ker prvi prihajajo na šiht že ob 5:20, WTF? Jaz grem spat (če me že prej ne zmanjka ob 21:30 zaradi malo spanja prejšnje dni) od 23:00 do 00:00, tako da prej kot pred 5:00 res ne morem vstajat.
Višje po rangu pa tudi ne bi nikoli delal, sestanki in ostalo sranje.


pol pa žal ne boš nikamor prilezel.
Jaz komaj čakam na več odgovornosti.

bleem ::

Alien123 je izjavil:

Gr8t je izjavil:

Jaz delam od 6:30-14:30, +/-15min. Sem bil pa že od otroštva pod velikim stresom, če sem moral iti v šolo popoldne, tako da raje čimprej začnem in čimprej končam.
Ampak tako kot proizvodni delavci pa tudi ne bi delal, ker prvi prihajajo na šiht že ob 5:20, WTF? Jaz grem spat (če me že prej ne zmanjka ob 21:30 zaradi malo spanja prejšnje dni) od 23:00 do 00:00, tako da prej kot pred 5:00 res ne morem vstajat.
Višje po rangu pa tudi ne bi nikoli delal, sestanki in ostalo sranje.


pol pa žal ne boš nikamor prilezel.
Jaz komaj čakam na več odgovornosti.


Hvala bogu da obstajajo takšni kot ti ki jim to ogromno pomeni, da imamo drugi mir:)

Drugače pa jaz imam tudi fleksibilen delovnik ... ampak zaradi obveznosti do otrok ... je moj dan naravnan nekako 8-16

dexterboy ::

V srednji šoli (YU) smo imeli obvezno prakso. Delo v proizvodnji od 6-14. Da si prišel pravočasno za stroj, si moral vstati že pred peto. In loviti avtobuse... Danes je od 7-15. Carsko. Ne predstavljam si delovnika od 9-17. Nič nimaš od dneva. NIČ! Upam, da zgodovina nekega dne dokaže, da je bil takšen urnik škodljiv za civilizacijo ;)
Ne glede na vse, je že zaradi zdravja veljavno pravilo, zgodaj spat, zgodaj vstat. Sedaj bi že moral spati, ne pa tole pisat ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Ganon ::

Jaz, kljub temu, da nisem jutranji človek, rade volje pričnem z delom ob šestih zjutraj, ker to pomeni, da bom malo čez štirinajsto že doma in bom imel nekaj od dneva. Službe, ki bi od mene zahtevala, da tam preživim dobršen del popoldneva, ne bi nikoli sprejel. Preveč cenim privatno življenje in prosti čas.

Raptor F16 ::

dexterboy je izjavil:

V srednji šoli (YU) smo imeli obvezno prakso. Delo v proizvodnji od 6-14. Da si prišel pravočasno za stroj, si moral vstati že pred peto. In loviti avtobuse... Danes je od 7-15. Carsko. Ne predstavljam si delovnika od 9-17. Nič nimaš od dneva. NIČ! Upam, da zgodovina nekega dne dokaže, da je bil takšen urnik škodljiv za civilizacijo ;)
Ne glede na vse, je že zaradi zdravja veljavno pravilo, zgodaj spat, zgodaj vstat. Sedaj bi že moral spati, ne pa tole pisat ;)


Včasih je bolj veljalo, s kuram spat in s kuram vstat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kuall ::

Od 7h do 9h jih začne večina sodeč po gužvi na cesti/kdaj google maps obarva ceste rdeče. sej lahko bi si sestavil en programček, ki bi ti točno iz google maps narisal graf statistike, kdaj ljudje začnejo delat v katerem mestu, državi itd. bi lahko primerjal, ali v mariboru začnejo prej kot v ljubljani ali kopru recimo.

zee ::

Do pred kratkim 8:30-17:30 in čez nekaj tednov fleksibilno, večinoma od doma. Tujina.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

urosh ::

Prihod med 6 in 9 in potem 8.30 ur (malica ni vsteta) tujina. Kako kdo zeli. Obvezna pristnost med 9. in 15, petek do 12.
Sam pridem med 7.15 in 7.30 in do 16. Petek ob 12 recem adijo do ponedeljka. 38,5 urni delovni teden. Rabim eno uro do sluzbe - 100km v eno smer.
Minimalno 25 dni dopusta vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()

fikus_ ::

Zaželena prisotnost (sestanki) med 8 in 14, delo mora biti narejeno v dogovorjenem roku.

GrX ::

Običajno začnem ob 8:00 in končam ob 14:30.

dunda ::

Začenjam okrog 5h in tja do 13h ... vsaj osnova je tole. Potem pa malo prej in naprej po potrebi.
https://www.kacnje.eu

louser ::

Štart od 18. do 20. ure. Konec od 2. do 4. ure.
Tam okrog 30 prosti dni na leto.

solatko ::

Ko sem nazadnje delal, sem se štempljal zjutraj ob 6-ih, ko sem naredil, kar je bilo naročeno sem šel brez štempljanja domov, po navadi med 12 in 13-to uro. Oddal sem nalog za 8 ur in 48 minut (dogovor z direktorico). Ko sem odprl svojo firmo, sem imel delovni čas od 00-24, odvisno od potreb strank.
Delo krepa človeka

gregor_m ::

Običajno začnem nekje ob 7:30 do 15:30. Sicer lahko po dogovoru začnemo enkrat med 7. in 10. in končamo enkrat med 15. in 18. uro (važno, da delaš 8h).

bluefish ::

solatko je izjavil:

sem imel delovni čas od 00-24, odvisno od potreb strank.
To je čas pripravljenosti, ne delovni čas.

solatko ::

bluefish - neplačan!
Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

solatko je izjavil:

bluefish - neplačan!


Si zaprosil za dodatek?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Hermit Bob ::

Dodam se eno zanimivo vprasanje, bi bili bolj ucinkoviti (bi naredili vec), ce bi delalo 2 uri dlje ali 2 uri manj? ;)

jype ::

Odvisno od tega, kaj počnemo. V dveh urah več komot pospraviš dva kubika več legokock, ne moreš pa napisat 50 strani več dokumentacije.

tech level ::

začnem okoli 7.30 - vmes imam obrok, kako druženje, kave in do 11h zvečer, vsak dan, ni prostega dneva. Je pa to ql , da sm sam svoj šef, ni pritiska in je stroka katera mi je sanjsko všeč bila že od malih nog. Skratka užitek :)

ja dejansko sm cel dan na kompu, ker me več briga denar kot ostalo, denar ti bo vedno zvest, ljudje pa so čudni.

Zgodovina sprememb…

PH03N1X ::

odvisno od študentskega dela, od 7:00-15:00 oz. glede na dogodke/promocija/druga dela na faxu

mayne ::

9-16, vmes 90min kosila in 30min za kavo.

Dr_M ::

Dopoldne 7-15, petki dopoldne 6-14, popoldne 14-22.
Raje delam popoldne, ker se lahko vsaj malo naspim, pa se mir imam v sluzbi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JH84 ::

Od pon do pet od 7.00 do 15.00. Še najbolje, ker relativno težko vstanem zjutraj, čeprav bi mi zdaj poleti bolj pasalo za 1 uro zamakniti, da bi jo pičil ob 14.00 in imel več od dneva.

FTad ::

Hermit Bob je izjavil:

Dodam se eno zanimivo vprasanje, bi bili bolj ucinkoviti (bi naredili vec), ce bi delalo 2 uri dlje ali 2 uri manj? ;)


Bolj bi se potrudil, da zakljucim z delom hitreje, ce bi delal 2 uri manj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

kuall ::

Hermit Bob je izjavil:

Dodam se eno zanimivo vprasanje, bi bili bolj ucinkoviti (bi naredili vec), ce bi delalo 2 uri dlje ali 2 uri manj? ;)


pri programiranju opažam da je tako, da ko enkrat začneš in ko imaš vse v glavi je dobro potegnit tudi 12 ur, da nalogo zaključiš, ne pa da jo moraš nadaljevat naslednji dan.
ni pa to preveč prijeten način življenja.

dlje kot delaš več narediš.

je pa drugo vprašanje, ali je tisto kar delaš sploh potrebno narediti.

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

Dodam se eno zanimivo vprasanje, bi bili bolj ucinkoviti (bi naredili vec), ce bi delalo 2 uri dlje ali 2 uri manj? ;)


pri programiranju opažam da je tako, da ko enkrat začneš in ko imaš vse v glavi je dobro potegnit tudi 12 ur, da nalogo zaključiš, ne pa da jo moraš nadaljevat naslednji dan.
ni pa to preveč prijeten način življenja.

dlje kot delaš več narediš.

je pa drugo vprašanje, ali je tisto kar delaš sploh potrebno narediti.


Ja, temu se reče THE ZONE :))

Bognedaj da te kdo zmoti vmes.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poletni/zimski čas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830227 (25100) St235
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815243 (10656) Alien123
»

Vsakdanja rutina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111806 (9933) branimirII
»

Delovni čas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210619 (7773) Mato989
»

Kako ob službi imeti čas za otroke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313656 (10421) darthvader

Več podobnih tem