» »

Kaj pijete Union ali ???

Kaj pijete Union ali ???

1
2
»

ŽirC ::

Uzisko oz. Karlovacko, pa ne me imet za izdajalca, sam po ceni in okusu presegata union in lasko, aja pa se ksn bandidos se najde :D


Lp, ZirC

ABX ::

Samo da je točeno in mrzlo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

St@jler ::

hehe...to je pravi zaključek ja...

Nikita H ::

jaz tudi ne opazim razlike :\

msmiha ::

Po mojem ukosu je najboljše Laško, sledi mu pa Bandidos in pa Smile
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

asskicker ::

Ma klapa! Kaj pa bo zdaj po novem v košarki? Kdo bo zmagal na tekmi Pivovarna Laško - Laško Olimpija? Bodo zmago dirigirali iz "boxov" kot pri Ferrariju?
Poleti pijem definitivno Laško. Po navadi iz Italije, kjer se slovensko pivo dobi za pol cene.
Pozimi pa refošk! He he ... :8)
Heaven is on the next door!

Red_Mamba ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

Roadkill ::

Če že govorimo o peru, pol pijem laško, drugače pa rajš pijem vino... rdeče... merlot. :)

The dog ::

Ko sm v lokalu zmer pijem Unijon! Sam ko sm na žurih pa rum kolo.
Zame je Unijon najbol.
O pa za tiste k pravte da je Unijon zanič to je zato ker ga je laško prevzev.:P

Kar kol pijem zmer bom pjan!!!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: The dog ()

Binji ::

:) Laško! Pa Union je blo zanic se preden ga je Lasko prevzel
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Vesoljc ::

nimam predsodkov, rad imam rdece, zelene, rumene, srebrne, crne...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Arkadij ::

Najrajši Heinekena. :)

M-man ::

Laško je samo trenutno popularen, samo zaradi odlične propagande in zato, ker naj bi bili vsi proti Ljubljani. Dejansko so najboljša in najbolj prodajana piva: Fosters, Heineken, Budweiser… No sedaj naj pa kdo po resnici pove ali je okus svetovnih znamk bolj podoben Laškemu ali Unionu.

Aja drugače pa Union oz. Smile.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

tx-z ::

union kdaj pa kdaj :))
tx-z

Binji ::

Lasko je ze neki cajta bl popularno. Sm pa probu ze obe in se zmeri mi je Lasko boljse. No ma sej..vsaj ma svoj okus. Mi je pa najboljs tudi od tujih piv (npr hrvaskih). Heineken me pa prevc spominja na Union.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mp218 ::

Danes sem bil pred halo tivoli in sem naročil Laško. In - glej ga zlomka - sploh ga ne prodajo... Heretiki!

podtalje ::

Večina se preveč pametne dela. Dejansko več kot polovica sploh ne razloči piva zgolj po okusu (še posebno po ene parih pirih).

Drugače pa je pri pivu naslednji vrstni red:

1. lokalnost
2. reklama
3. okus

1. Lokalne znamke so povsod po Evropi v domačem okraju VEDNO na prvem mestu.
2. Če je firma bolj globalna, se lahko razširi z intenzivno reklamo (Heiniken, ...)
3. Okus pristane na žalost šele na tretjem mestu, ker dejansko večina ljudi komaj loči med
različnimi znamkami piva, čeprav večina trdi, da to ni res (saj že vsak deset let pije pivo, bo pa že vedel :-)

Black Dragon ::

The Dog TA PRAVI SLOVENCI PIJEMO LAŠKO:))LAŠKO:))LAŠKO:))LAŠKO:))LAŠKO:))LAŠKO:))LAŠKO

Hehe union SUCKS!!! In ja LAŠKO bo popularen dokler bo pir v Sloveniji!

DavidJ ::

Med unionom in Laškim je precejšnja razlika. Laško ima bolj koncentriran okus, medtem ko je Union bolj vodeno. Enim paše prvo, drugim drugo.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Brane2 ::

Meni se zdi union bistveno bolj intenziven, močnejši. Kot da bi imel več alkohola...

NevarHere ::

mislim da bi mogo bit naslov teme: Kaj pijete Laško ali ???

Brane2 ::

No, sicer temu ne dajem neke teže. Tisto "pijem Union" pomeni tistih trikrat na leto, ko grem dejanjsko kam ven na pir.

The dog ::

Ta podtalje ma prov. Večio folka nebi vedl razlike med enim in drugim še posebi pa ta
black dragon k ne bi vedu razlike med Laškem, Banditosom in svojo scavnco. :P
Jst sm in skoz bom za Unijon!!!:D


Kar kol pijem skoz bom pjan!

Black Dragon ::

The dog psi pijejo svoje scanje in posledično se zatečejo še k večjem scanju unionu>:D
Jebi ga SCAVNICA JE UNION!!!

PIJEM LAŠKO MEDTEM KO ŠČIJEM UNION:D

Dr_M ::

jest bom sam tole reku...
bolj zanic pivo od uniona (kar sm jih do zdej pil) so samo hrvaska in pa Tuborg.
drugac pa je podtalje precej mim useku, ampak bi se vseen delno strinju z njim.

1. lokalnost

ja, tist ki pije union, se lahko prepozna v tej tocki. to je to.

jest sm iz LJ in ze odkar pijem pivo, pijem lasko. velik mojih kolegov je ucas pil union, ampak jih je velik preslo na lasko... velik vec ljudi poznam, ki pijejo lasko, kot pa uniona.
se pa je union baje precej popravu v zadnji 6-7 letih, pa je biu vcasih bolj popularen od laskega. :)

men osebno je union totalno zanic.(sej v sili tut ksnga spijem, ampak precej na silo) sploh ce ni ful mrzu. ma zelo blag okus, pa se mal na sladko vlece. nic kar bi blo pivu podobno.
pr men union tut povzroca drug dan, ksne cudne obcutke v zelodcu in glavi, medtem ko po laskem drug dan sploh nevem, da sm kej pil, razn to, da sm zejn :)

jest ne bom reku, da je union scavnica al pa kej tazga, ampak bolj mi je podoben kot lasko + 2 deci navadne vode + 2 tabletki natrena.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

|CyGNUS-x ::

Union so naredli samo zaradi tega, ker so videli kako so se pri Laškem zmotli. >:D >:D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

strle12 ::

Jaz osebno pivem pivo TAPRAVE TEMPERATURE seveda primirno ohlajen!!

Ko si žejen in pljuvaš prah pregovor ''HUDIČ V SILI TUD MUHE ŽRE''
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

ripmork ::

ja samo premrzel pa ne sme bit-sej veš,ravno prav ohlajen;) ....sicer pa po defaultu pijem ponavadi Gosserja,če ga pa kje nimajo
(recimo skorajda povsod ga nimajo kamor jaz pridem:| ),pa jasno Laško...sicer se mi zdi pa tut Union čist v redu:D

ru7 ::

Kr neki, itaq pije človk kar mu paše. Meni je Laško bolj grenko kot Union. Raje pijem Union, zvrnem pa tudi kako Laško (why not?)

mirkuma ::

:P Itak ni vec Uniona je samu se Rdeče in Zeleno Laško! :P

Dr_M ::

skoda k noben mojih komentarjev ne bere...sej..kdaj pa kdaj, pa napisem kej pametnega :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

iskra ::

Laško pijem ... Union mi ni preveč všeč -- sem ga kar precej že spil in Laško ga prekaša. Pa tudi točen Heineken ni napačen pa avstralski Cold in mehiška Corona so res super -- Corona je naj naj po dosedanjih izkušnjah (zelo lepo teče).
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Vikking ::

LAŠKO, če ni keša pils, bandidos, smile opustu ker se mi ne zdi več užiten! (pa ne zato ker je iz lj, pravzaprav tudi rad spijem flaško uniona)

Če je velik keša pa Heiniken čeprav ko sem bil na nizozemskem sem bil prav malo presenečen! Pri nas je Heiniken "kao" špica od pirov, pri njih je Heiniken kot pri nas pils oz. še slabše, sploh ga nočejo piti oz. sem ji zdi ceneno pivo!

ShowDown ::

Najboljše je Slovensko pivo. Meni kaka uvožena piva sploh niso ql. Pijem pa obe pivi glavno je da je hladno!!!

Dr_M ::

ja pr nas se zmeri velja to, da ce je stvar uvozena, da je oh in sploh dobra.
kar se heinekena tice, nikakor ne opravicuje svoje cene, je malenkost boljsi od uniona, ampak zelo dalec od laskega. sm pil ze mnogo precej boljsih piv.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ShowDown ::

Točno. Lepše ne bi mogel izčrpat bistva:D

Bannockburn. ::

Pijem laško, priznam pa, da uniona še nisem poskusil. Spil sem samo eno steklenico tistega 0,6 l piva, pa nisem opazil večjih razlik.

Trenutno mi najbolj tekne Laško club, ker ima malce manj grenkobe.
Drugače so pa najbolj nevarna poljska piva, ki imajo tudi po 15 % alkohola, če pa tega ne veš, ti je pa sumljivo, zakaj padaš že po petem odmerku.:D

fRiK0 ::

Važno da je točeno pa temno :D
Hvala

LP Tadej

zile ::

Radler owna :D Pa še okusen je. 8-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218776 (10866) BCSman
»

UNION PIVO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710396 (8055) Thomas
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511677 (9291) zk_eu
»

Laško VS Union (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599749 (8736) Meamoto
»

Pijem pivo Laško, ščijem pa v Union flaško:-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11511850 (7047) ZanzeK_001

Več podobnih tem