» »

Bolečine v hrbtnem delu

Bolečine v hrbtnem delu

uporabnik832 ::

Eno vprašanje, morda bo kdo vedel.

Včeraj sem po pol let skadil pol škatlice cigaret in do danes čutim čudno bolečina zadaj zgoraj na hrbtnem delu.

Ali te lahko dejansko bolijo pljuča na hrbtni strani?
  • zaklenilo: zee ()

starboi ::

Je kakšen poseben razlog, da takšne zadeve ne vprašaš osebnega zdravnika ? Dajmo admini zaklenit temo in opozoriti uporabnika. Lp

mat xxl ::

To je samo od cigaret ! Sedaj trpi ene pol leta brez cigaret pa te bo počasi nehalo boleti, za naprej pa sedaj veš, organizem ti je povedal, upam, da boš razumel !

Massacra ::

S samim kajenjem bolečina v hrbtu nima veze.
Kaj si še počel, pa je drugo vprašanje.

#000000 ::

Massacra je izjavil:

S samim kajenjem bolečina v hrbtu nima veze.
Kaj si še počel, pa je drugo vprašanje.



Kva misliš ?; Zaspal je pijan ko čep na sekret školjki, prej je pa pokadil 10 čikov, pomojem je leukemija ??

Fuq nič ti ni imaš samo mačka in si spal pajan ko krava v nenavadnem položaju.

Če pa te skrbi pa takoj na urgenco, kjer boš čez 6-7 ur prišel k sebi in zaspal k ubit :)

Pa brez zamere

FormerUser ::

starboi je izjavil:

Je kakšen poseben razlog, da takšne zadeve ne vprašaš osebnega zdravnika ? Dajmo admini zaklenit temo in opozoriti uporabnika. Lp


Potem pa res ni čudno, da so osebni zdravniki tako obremenjeni in imamo dolge čakalne vrste, če vsakič, ko vas v križu zaštiha letite v ambulantno.

@OP

Morda si preberi kaj o preneseni bolečini. http://www.medenosrce.net/predmeti/fizi...

#000000 ::

Hipatija, to kar si predlagala je največji možni fail, nekdo bo našel simptome da recimo ne bo preživel noči, drugi da gre lahko jutri v invalidsko penzijo ipd. V bistvu največje sranje je brat kar piše na webu glede zdravja, šele potem so zdravniki obremenjeni, npr. oseba pozna vse indice bolezni ki je dejansko nima, ampak njemu se zdi da bi jo lahko imel, in te indice pove zdravniku, zdravnik reagira in verižba reakcija je sklenjena, a dejensko je kot sem rekel, pijan zaspal na wc školjki (karikiram) ampak pognal je cel ustroj za recimo pljučnega raka ali podobno, ker pozna IZ interneta indice.

Zato bi jaz prepovedal dejansko portalom, ala 34kur talat zdravstvene nasvete, ker ne prinesejo večinoma nič dobrega.

FormerUser ::

Jaz govorim o normalnih ljudeh, ne o idiotih in hipohondrih kot očitno ti.

#000000 ::

FormerUser je izjavil:

Jaz govorim o normalnih ljudeh, ne o idiotih in hipohondrih kot očitno ti.



Jest niesm hipohonder, o teh NORMALNIH pa bi lahko govorila nekaj časa, ampak verjetno ti bi bil vmesni blowjob odveč, ampak normalni pupi ne bi bil, tk da veš kam pelje ta pogovor.

49106 ::

FormerUser je izjavil:


Potem pa res ni čudno, da so osebni zdravniki tako obremenjeni in imamo dolge čakalne vrste, če vsakič, ko vas v križu zaštiha letite v ambulantno.



Mene ni še nikoli. Če bi me, bi se vsakič vsral in letel k zdravniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

FormerUser ::

@ #000000 Wtf? V končni fazi je net tukaj zato, da ponuja informacije, tudi o zdravju. Je pa normalno, da jih jemlješ s kančkom soli, saj tudi v reali ne verjameš vsakemu padarju, ki ti želi prodati kačjo mast.

Zgodovina sprememb…

zee ::

Osebni zdravnik bo pravi naslov, ne pa zdravniki forumskega tipa.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Križ - bolečina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10328292 (2045) stajerska
»

Kako se imenuje? Križ, hrbtenica?

Oddelek: Loža
132691 (2082) scipascapa

Prosim za pomoč glede pojasnitve izvida:

Oddelek: Loža
135355 (4843) zee
»

Zdravnik za prijatelja!

Oddelek: Loža
255694 (4137) Tr0n
»

Zdravstvena kartoteka

Oddelek: Loža
418269 (7245) St235

Več podobnih tem