» »

Poslovna informatika I - Fakulteta za komercialne in poslovne vede

Poslovna informatika I - Fakulteta za komercialne in poslovne vede

sasobot5k ::

Da nebom na preveč dolgo pisal. Imam vse pogoje da se lahko vpišem takoj v 2. letnik na FKPV smer poslovna informatika (predhodno sem končal izobrazbo za inž. inf. v Murski Soboti). Za rešiti bi imel 4 diferencialne predmete:

    Poslovna matematika
    Osnove menedžmenta
    Osnove računovodstva
    Osnove gospodarskega prava

Praksa se prizna v celoti in tudi v drugem letniku se priznajo 3. predmeti:

    Podatkovne zbirke
    Razvijanje programske opreme
    Poslovni IS

Sedaj sem preko študentskega zaposlen v Leku v Lendavi in bi se po šihtu vozil v Celje 1-2x na teden (razmišljam da bi obiskal le vaje v primeru da se odločim za tale fax)

Prosil bi če se kdo najde ki je obiskal tale fax (isto smer) in bi lahko svoje mnenje in izkušnje delil glede predmetov in izpitov (poudarek leži na Poslovni matematiki in Statistiki v poslovni praksi).

Poleg tega je vsaka informacija glede študija dobrodošli. Za mene drži da so matematično orientirani predmeti težji v splošnem že, zato res lepo prosim, da se lahko prav odločim za kakšno dodatno mnenje.

chrush ::

Sam sem končal prvi letnik dodiplomskega študija na tej fakulteti in sem imel dva diferencialna za opraviti skupaj s temi iz tvoje želene smeri. Mislim, da se ti ni treba bati. Glede na to, da si iz Lendave, bi ti priporočal, da bi obiskoval predavanja v Mariboru. Malo bližje je. Sam glede študija nimam nobene pritožbe, tudi profesorji in osebje so zelo fleksibilni. So se mi prekrivale vaje diferencialcev in rednega programa in smo se vse dogovorili. Kar pa se znanja tiče, ki ga boš pridobil, je vse odvisno od tebe. Če te bo res neka zadeva zanimala, boš lahko od profesorjev marsikaj izvedel, če pa se odločiš za to, samo da imaš izobrazbo, pa nekega oh in sploh znanja ne boš dobil.
V glavnem, naj te ne bo strah, samo gasa.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466347105 (9297) nejc_nejc
»

Višja šola za informatiko (B2)

Oddelek: Šola
3415732 (6254) Raptor F16
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613597 (7637) barb99
»

Visja sola informatika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7930360 (20526) drzni86
»

Fakulteta za strojništvo

Oddelek: Šola
257883 (7296) sidd

Več podobnih tem