» »

Random zmrz z ATI catalyst 3.6. Še kdo?

Random zmrz z ATI catalyst 3.6. Še kdo?

1
2
»

pingo76 ::

Matrix: A ti laufaš mašino 24/7? Če ne potem si izven debate, saj meni igrice delajo tudi kot je treba. 2D juga (ne v igrah)...
Mimogrede... a ni bil nekoč microsoft primoran odstraniti sun-ovo javo ven iz IE? Je to že bilo ali še pride? Lahko da je to v kakem SP4 ali popravku in me zato zeza... Just wondering.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

boštjan ::

Skoraj bo 24ur kar mam comp prižgan in vse dela v redu.Ko sem se danes zbudo je blo vse ok,tudi ko sem prišel zvečer domu.Le pred kako minuto mi je IE frizno,to pa zato ker sem neučakan in če se kera stran ne odpre hitro začnem klikat po drugem linku. To se mi je že dogajalo prej,toda MAX 2X na mesec.Drugač pa comp mi ni frizno.

boštjan ::

evo preteklo 48ur in ko sem se zjutraj zbudo, ter zvečer domu prišo,vse ok. 2X mi je IE zmzno,to pa zato ker sem neučakan.bom pa še ga pusto prižganega do četrtka dopoldan

pingo76 ::

Hvala. Sicer pa sem uspel ugotoviti kaj mene juga. Inštaliral sem sun javo in zdaj dela bp. Ma mislim... To se mi dogaja odkar sem prešel iz SP2 na SP4 kjer sunove jave več ni... Eh Billy Billy... naj te koklja cbne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša mnenja o ATI Kantalyst (catalyst) gonilnikih (samo lastniki R300 čipov)

Oddelek: Strojna oprema
351644 (1063) Mavrik
»

Catalyst 3.8

Oddelek: Novice / Grafične kartice
132613 (2613) pingo76
»

Program za monitoring računala (da beleži vse kar se dogaja)

Oddelek: Programska oprema
71001 (878) pingo76
»

Catalyst 3.7 izšli

Oddelek: Novice / Igre
152285 (2285) ferdo
»

Je kdo bil tak heroj in si namestil Catalyste 3.5?

Oddelek: Programska oprema
361898 (1019) Arkadij

Več podobnih tem