» »

Vadbena rutina

Vadbena rutina

1 2
3
»

Filip8 ::

meni ko delam mi žila na bicepsu butne nerealno vn, ampak dost krivim genetiko, ter slano hrano, pač pump. nekomu pri mojem BF% se ne bo toliko poznalo. Se pa ne pojavijo drugje kot pa na rokah, ajde včasih tudi pri trebušnih kakšno vidim.

m0LN4r ::

Tako je, trenutno je bolj 16% lani poleti pa 13%. Hvala bogu pa nisem tisti tip, ki bi mu zile ven rinle:



Mas pac ljudi, ko jim zile ze po naravi ven gledajo, dodas malo vec soli poleti, dehidracije pa imas enak efekt. Niti ne rabis pumpat.
Meni se poleti, ko sem zunaj na 35+ vidijo, pozimi pa ni sans.

Voda naredi vecji vizualni efekt, kot BF. Tisti, ki jeste veliko kolicino hrane, uzijete posredno tudi vec soli in posledicno izgubite vec vode.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

Filip8 je izjavil:

meni ko delam mi žila na bicepsu butne nerealno vn, ampak dost krivim genetiko, ter slano hrano, pač pump. nekomu pri mojem BF% se ne bo toliko poznalo. Se pa ne pojavijo drugje kot pa na rokah, ajde včasih tudi pri trebušnih kakšno vidim.


Ja, to je normalno. Pri meni se recimo vidijo se v predelu kolka.

Cruz ::

Meni pa poleg rok še pri ramenih in nad prsnim košom. Je kar kul, sploh ko je manjši bf.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Sem danes tudi jaz delal zunaj doma in sicer na gimnastičnih krogih.

50 ponovitev pull-upov brez uteži + 50 ponovitev 8 kg decline pushups
50 ponovitev inverted row + 50 ponovitev 8 kg normal pushups
30 ponovitev rear delt row + 30 ponovitev 8 kg kettlebell shoulder press
30 ponovitev bicep curls(na gimnastičnih krogih, kar kul) + 60 ponovitev lateral raises(z 2 kg utežmi, 4 ali 6 kg nimam, zato sem improviziral in vsako 5 ponovitev držal 5 sekund, 20 ponovitev na set)

Večinoma sem delal 3-5x10, edino pri pull-upih sem moral proti koncu malo zmanjšati ponovitve in povečati sete(sem še malenkost pretežki :D). Sklece sem prvotno želel na gimnastičnih krogih, ampak sem raje v rugzak vrgel kettlebell in šibal sklece na tleh, ni se mi dalo nonstop menjavati višine gimnastičnih krogov, ker sem supersettal(seveda s pavzami).

Čas workouta: 50 min. Nisem se mudil. Kar v redu workout. Ko ne bo kolega treniral in me povabil zraven, bom kar to delal. Sklece pa pull-upe pa zdaj itak delam vsak dan, seveda prilagojeno. Se pa še navajam na gimnastične kroge, sploh dipsi so izjemno težki, mi jih je samo 5 uspelo narediti, moraš imeti dobro stabilizacijo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Filip8 ::

jaz sem podobno na trx-u, sam sem imel pull day, torej vse vrste raznih dvigov trupa + biceps z 14kg ročko in elastikami...

Gregor5816 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz imam tudi 73kg in 4cm manj. Konc aprila, ce bo lepo vreme ostanem na 73kg in znizam BF na 12-13%

Tudi jaz imam 173cm, ampak 13kg manj kot ti.

Meni se žile ne poznajo tako izrazito, kljub nizkem BF. Malo se mi poznajo na rokah in ramenih, bolj izrazite so, če telovadim, ali pa na nogah, ko nekaj ur kolesarim. Sicer sem za zgorjni del telesa začel šele nedolgo nazaj telovadit. Zaradi kolesarjenja imam precej močne noge napram trupu ali rokam. Sploh stabilizacijo imam bolj slabo.

Za sliko molnarja na prejšnji strani si ne bi upal rečt, koliko ima BF. Jaz sem pri 17% in 12% izgledal skoraj enako, roke in trebušne mišice so enake, le na nogah imam malce bolj izrazite mišice.

m0LN4r ::

13 kil manj? Uff, torej 60kg? Jaz ce si sebe predstavljam z 60kg bi se mi na dolocenih mesih kosti ven gledale.

Pogledam sem sliko 60kg amater boxerja. Uff to je res malo, ne mene ni tako malo skup, je kej za prijet gor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

Abs on a skinny guy is like a fat girl with tits. Doesnt count.

m0LN4r ::

Tudi jaz imam 173cm, ampak 13kg manj kot ti.
Pol imas vecinoma rdece misice, veliko kondicije manj moci.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Cruz ::

Knjige so poražene. Zmagale so uteži za domači fitnes.

Analize spletnih trgovcev kažejo, da se je med karanteno zanimanje za tekalne steze povečalo za 38 odstotkov, za veslaške naprave za 100 odstotkov, za igralne konzole se zanima 235 odstotkov več kupcev kot pred karanteno. Neverjetni so tudi interni podatki spletne strani Ceneje, na kateri zaznavajo kar 540-odstotno rast povpraševanja po utežeh.

Z močnim telesom, ki premeče več sto kilogramov uteži, seveda ni nič narobe. Zdravje je temeljna vrednota, a kaj naj človek z močnim telesom, ki ima prazno glavo?
:)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

m0LN4r ::

Pa to je super, upam da cez kake 2-3 mesce bo poceni razprodaja utezi. Rabim cim ceneje eno majhno 20ko al dve.

Z močnim telesom, ki premeče več sto kilogramov uteži, seveda ni nič narobe. Zdravje je temeljna vrednota, a kaj naj človek z močnim telesom, ki ima prazno glavo?
Po eni strani hecno, ampak po drugi pa z prazno glavo z utezmi ne prides dalec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637986 (6382) IL_DIAVOLO
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013679 (10763) Unknown_001
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812299 (10608) Golden eye
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327457 (25708) _IKE_

Več podobnih tem