» »

radeon 9000

radeon 9000

tt2 ::

imam celerom 2000, 256 rama sdr in radeon 9000 pa mi vecina novejših iger šteka(operation flashpoint, medial of honor, gta 3, vice city....) tudi pri najnižji ločlivosti. nekatere igre mi tečejo enako tako pri najvišji ločljivosti, kot pri najmanjši. pomagajte

ru7 ::

Kera plata, keru gonilniki, OS, .. ? razpiši se malo

tt2 ::

plošča P4XFB/P4XFBU, GONILNIK 4 IN 1, ZA RADEON 9000 CATALYST 3.5. OS Win 98 druga izdaja, je še kaj potrebno?

tt2 ::

a nihče ne ve rešite te zadeve?

V-i-p ::

Hja, nekaj verjetno res ni vredu, ker sam imam Celerona 1300, ok, rama imam res 640mb, prav tako pa Radeona 9000 pa zgoraj naštete igre poganjam bp, zaenkrat... Redno skrbiš za disk? Defragmentacija in to?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tt2 ::

če prav ga ne defregmatitaram velikokrat po moje to nima velike veze s tem, ker se mi to dogaja že od začetka.

Zheegec ::

Formatiraj, naloži Win2K +SP4, DirectX 9, Catalyst 3.7, nove 4in1,... nekako v tem vrstnem redu. Če še to ne bo delovalo, potem je pa zadeva hardwarske narave in lahko sprašuješ naprej :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

tt2 ::

moj prijatelj ima enak sistem, le da ima 256 ddr rama in geforce mx 440, pa ga še do sedaj ni defragmetiral, ima pa računalnik enako časa kot jaz, igre mu pa vse delujejo gladko.

tt2 ::

kaj je to harwarske narave, ker sem gonilnike že 3x nadgradil (v zadnjih 3 mesecih) in imam directx 9.

Zheegec ::

Ti naredi kakor sem napisal, potem boš lahko bolj prepričan, ali je problem softwerski ali hardwerski. Torej format c:, potem pa še vse na čisto, pa uporabi Win2K
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ali3n ::

Men dela na Celeronu Tulcu 1.3, 512 ram, R9000pro 64mb vse tekoče.. na resolucijah 1024 in več (odvisno kok požre High detail)...
Tko da.. imho je tole SUM (sum umazanega sistema™) - naredi kot so rekli ostali: reinstal oz. popucaj sistem .
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tt2 ::

ali ga e treba res formatirati, ker ima moja sestra na C: pogon pomembne datoteke (sploh na vem kje in katere vse) za študij. kaj z formatiranjem sploh prodobiš. drugo sem vse naredo pa nič ne pomaga

ali3n ::

Za začetek
1. popucaj register - npr. z JV16 Power Tools - http://www.jv16.org/
2. preskeniraj računalnik z AdAware (spuca vse spyware programe) - http://www.lavasoftusa.com/
3. nato defragmentiraj disk (lahko večkrat...)
4. poskeniraj z najnovejšim antivirus programom (lahko online - en od njih je npr. www.pandasoftware.com)


to bi se že moralo poznat...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tt2 ::

downloadal sem JV16 Power Tools, vendar kako se s tem popuca register?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

ali3n ::

Sicer maš tud Help, ane?! sam ok...

Poženi program -> klikni Registry Tool -> menu Tools -> Registry Cleaner... od tam naprej pa dela vsak po svoje; jest mam naštiman da sam popuca, da ne dela backupov... če ne veš kaj označiti, tokrat le preberi Help..
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tt2 ::

Naredil sem vse kar sem mogel (do sedaj), pa mi ne deluje prav nič hitreje. A bi lahko bila kriva slaba integrirana zvočna kr. ali zelo star monitor, ali veliko segrevanje procesorja (do 57 °C) ali kaj drugega?

tha_man ::

57 stopinj? To je nekam dosti, da se slučajno zadeva že ne upočasni (zaščita P4 pred pregrevanjem). Čeprav se pri tej temperaturi po mojem še ne bi smel... Sicer pa itak vidiš če stvar šteka že ko je še hladen al začne šele po par minutah, ko se segreje.


Monitor pa sigurno ni kriv, lol :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

tt2 ::

Zanima me še, če se da spremenit in kako radeon 9000 v pro, če se spleh da.

.:Toto:. ::

test :D

tt2 ::

:\ 0:):( igre, ki sem jih naštel imajo probližno vse nekje med 21-23 sličic na sekundo. Ali morda ve kdo kako se izklopi wsync8-O

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

tt2 ::

A ve kdo, kjer bi si lahko snel omega gonilnike za moj radeon!!!!:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

boštjan ::

A ve kdo, kjer bi si lahko snel omega gonilnike za moj radeon!!!!

omega drivers
Ali morda ve kdo kako se izklopi wsync

odpri control panel od radeona in pol klikni na zavihek dirct3d in od spodaj maš wait for vertical sync. in daš na off.isto pol narediš še za openGL.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimalen program za vzdrževanje xpjev

Oddelek: Programska oprema
121834 (1404) ping
»

Problem z orodno vrstico v windowsih XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101203 (1050) Pyr0Beast
»

Dober program za ciscenje registra?

Oddelek: Programska oprema
271832 (1325) franc3e
»

peka cd-jev upočasni računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
10865 (795) koto
»

Iskanje v windovs xp

Oddelek: Programska oprema
6937 (860) Cokolesnik

Več podobnih tem