» »

SEO zaposlitev

SEO zaposlitev

bizgech ::

Zanimam se za delo na področju optimizacije spletnih strani (SEO), pri podjetju Dominatus. Bil sem že pri njih na razgovoru, vendar imam mešane občutke. Pisarniški prostori zgledajo ok (ni neka garažna firma), vzdušje na prvi pogled tudi zleda ok, zaposlenih je mislim da 8. Kljub temu pa imam na podlagi razgovora čuden občutek. Prvič zaradi samih vprašanj, in drugič, ker je razgovor potekal v lokalu zraven podjetja. Ne vem, nekaj mi pravi, naj bom previden.

Ima kdo kakšne izkušnje z delom v omenjenem podjetju? Ali pa če kolker-tolk poznate to podjetje?

T-h-o-r ::

6. Stroški dela 108.315,95 (2018)

6. Stroški dela 59.906,45 (2017)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

ker je razgovor potekal v lokalu zraven podjetja

Jaz sem šel tut enkrat v lokal na razgovor pri eni levi firmi. Enih 10 let nazaj. Tudi meni je bilo precej čudno. Sploh ker je potem intervjuverja bolj zanimala kelnarca kot jaz na razgovoru :))

6. Stroški dela 108.315,95 (2018)

Deljeno 8?;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

Ravno to :)) pa kar poskok iz prejšnjega leta
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

Kok se kaj gibljejo plače za SEO mojstre?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

AndrejS ::

Jaz sem se še do sedaj za vsako službo v gostilni zmenil.

Vazelin ::

Meni je sestankovanje po kafičih totalno neresno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

T-h-o-r ::

Vazelin je izjavil:

Kok se kaj gibljejo plače za SEO mojstre?

Očitno 1125 bruto oz. 780 neto na mesec - pa glede na to, da pravijo, da so vodilna slovenska firma na tem področju ...

potem pa spet, da ima direktor verjetno več kot to ... ima navaden pešak ... ??
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

bizgech ::

Pozabil sem še omenit, da imajo na spletni strani objavljen en naslov, pisarne podjetja pa kolikor sem razumel imajo na drugi lokaciji. Ko sem šel včeraj na naslov objavljen na spletni strani, tam nisem videl nobene table z imenom podjetja. Res mi je bilo malo čudno, ampak se nisem spomnil na razgovoru, da bi to uprašal.

T-h-o-r ::

sedežžž imajo ob potoku, poslovno enoto pa še na tržaški
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

free_rider ::

T-h-o-r je izjavil:

6. Stroški dela 108.315,95 (2018)

6. Stroški dela 59.906,45 (2017)



Pri tej opombi manjka nekaj podatkov za kakšne zaključke.
Recimo povprečno št. zaposlenih 2017 in 2018.

Če jih je zdaj 8, še ne moreš sklepat da jih je tudi 2018 bilo toliko.

T-h-o-r ::

Saj že 108.000 za 8 je precej bogo

zagotovo pa jih je bilo 2017 precej manj, da
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TheBlueOne ::

To je ze tezko 8x minimalka, ce stejes dodatne stroske. To tezko stima, ce si direktor ne izplacuje minimalke. :) Morda so jih sest od osmih zaposlili na koncu leta? Oziroma sedem od osmih, da je za eno direktorsko placo.

Sem radoveden, kako ves, da je vzdusje OK, ce je razgovor potekal v lokalu?

Zgodovina sprememb…

bizgech ::

TheBlueOne je izjavil:

To je ze tezko 8x minimalka, ce stejes dodatne stroske. To tezko stima, ce si direktor ne izplacuje minimalke. :)

Sem radoveden, kako ves, da je vzdusje OK, ce je razgovor potekal v lokalu?


Parkiral sem pred stavbo, v kateri je še nekaj drugih pisarn. Najdem pisarno podjetja, kot na vsakem razgovoru potrkam, odprem vrata in vstopim... videl sem, da so zaposleni vsak na svojem računalniku, nekaj se pogovarjajo in smejejo, eden je vrtel musko. Nisem dobil občutka, da je neko zamorjeno vzdušje, zaposleni so bili videti sproščeno.

No, potem pride direktor, me pozdravi in reče, da greva na kavo. Mislil sem si, da greva nekam v kakšno kuhinjo podjetja ali do kavnega avtomata, potem pa pristaneva v lokalu. Po parih minutah se pridružita še 2, ki sta me spraševala na razgovoru. Malce neroden razgovor, ker še kelnarca posluša tvoje izkušnje.

TheBlueOne ::

Mah zna biti OK. Glej da se dobro dogovoris za placo in povprasaj kaksen je obicajen delovnik, ker tale majhna podjetja znajo izmolzti kar veliko iz zaposlenih.

T-h-o-r ::

Glede delovnika so merila zapisana v ZDR :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Invictus ::

Koliko zaposlenih?

Promet ni tako slab, če jih je max 5,6 ? -> 449.983,48 EUR...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ales ::

Če se prav spomnim, sem enkrat sodeloval z njimi pri enem projektu. Mi smo skrbeli za infrastrukturo, oni za vsebino. Sodelovanje je bilo čisto korektno, normalna komunikacija, nič posebnega. So pa jih kasneje zamenjali, ampak ne bi rekel, da zaradi kakega posebnega negativnega vzroka, le naročnik je želel presedlati na večjo marketinško agancijo.

Že takrat je bilo tam več kot par ljudi. Ne vem pa, ali so bili vse prav zaposleni ali so delali na kak drug način.

T-h-o-r ::

Pri teh "spletnih" firmah malokdo zares dela. Vsi so na nekih podjemnih in avtorskih.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

T-h-o-r je izjavil:

Pri teh "spletnih" firmah malokdo zares dela. Vsi so na nekih podjemnih in avtorskih.

A to je prav specifika takih firm al kako?

OP: možno, da so mel kako pisarno zasedeno ali kaj podobnega in so potem organizirali razgovor v kafiču.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

inferno666 ::

Z njimi sodeloval vsaj 5 let na različnih dev projektih. Nimam kej slabega rečt, vedno so se držal dogovorov, plačali vedno v roku. Tudi zaposleni s katerimi sem bil v kontaktih mi niso deloval zamorjeni.

louser ::

Vazelin je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

Pri teh "spletnih" firmah malokdo zares dela. Vsi so na nekih podjemnih in avtorskih.

A to je prav specifika takih firm al kako?

OP: možno, da so mel kako pisarno zasedeno ali kaj podobnega in so potem organizirali razgovor v kafiču.

Ne vem kako je v vaših branžah, ampak v moji se dosti posla izpelje v lokalu ob kavi.
Pa tudi ni nenavadno, da ima firma eno leto 5 mestni odhodek, čez leto ali dve pa že 7 mestnega.

bizgech ::

Očitn sem zagnal paniko brez potrebe. Včeraj in danes sem mal poizvedoval o tem podjetju in vsi imajo dobre izkušnje, če tudi vi tako pravite, potem bo res vse kul. Morda sem le pričakval, da bo use bolj resno potekalo, zaradi slabih izkušenj pa sem bil še tolk bolj pozoren.

T-h-o-r ::

Povej rajs koliko ti bojo dali place in kaksno pogodbo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Copywriting

Oddelek: Loža
232272 (865) Samael
»

NIL: ponudba za delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10526168 (8368) dreknapalci
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20355444 (37559) Trubar
»

Kako se obnašati do arogantnega ''bodočega'' šefa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112754 (10217) MIHAc27
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369699 (8632) jalovec09

Več podobnih tem