» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
51 / 52
»»

bozicek ::

Evo se moja dva centa
Pred enim letom mi Kamikazaa dal povabilo ko sem ga prosil in mislim da ni razocaran :D
Trenutno imam 302 razmerje, 45GB dl in 13TB up (po slabem letu)

Glede osebja (ali drzanja pravil) nimam pripomb. So fleksibilni
Pravilo je 1:1 ali 96 ur
Se je zgodilo da sem potegnil torrent, pa je zmanjkalo štroma, bil kakšen update in reset kompa, karkoli.
V glavnem, nisem sejal tudi po tri, štiri dni ali pa cel teden po tistem ko sem ga dol potegnil, ker je NAS crknil. Pa ni bilo nobenega problema. Nisem dosegel 96 ur, niti 1:1 po več kot tednu, pa nobenega opozorila, bana ali česarkoli

So pa dve graji:
Navada iz Partisa
Ni možnosti iskanja samo risank. Želim si možnost v meniju risanke. Ne samo movies tudi serije
To je imel Partis boljše. Obkljukal si risanke - serije, risanke - filmi in si poiskal kar si želel.
Je work around preko iskalnika ampak...zakaj? Lažje bi bilo preko dveh kljukic

Iskalnik:
Lahko bi bil boljši

In še dve iz glave...Saj ni samo moj blink to je na splošno povsod
Na k***c mi gre ko greš na filmi, moj blink, karkoli...
In potem na prvi strani dobiš en in isti film v 100 formatih.

In podobni torreti včasih kakšno mal čudno ven vrže :))


V glavnem...zelo zadovoljen
Darila letos samo za poredne

kamiKaZaA ::

bozicek je izjavil:

Evo se moja dva centa
Pred enim letom mi Kamikazaa dal povabilo ko sem ga prosil in mislim da ni razocaran :D
Trenutno imam 302 razmerje, 45GB dl in 13TB up (po slabem letu)

Si trenutno najboljši sejalec, kateremu sem podaril povabilo. :D

In tudi boljši od mene. Imam 41 GB dl in 1,375 TB up.

Tudi jaz nimam pripomb in sem zelo zadovoljen. Še enkrat hvala NejcSSD-ju da mi je dal povabilo. Počasi bo leto in pol od kar sem na Mojblink.si

DonDiego ::

zato so pa kategorije
kliknes izbrano npr animation anime in v iskalnik vpises ali pogledas tam xd ce je film nalozen pa tudi najde iskalnik sam, torrente si pa lahko nastavljas sam kako bodo prikazani malo se poklikat pa bo, skripta=pa po novem avtomatska npr https://www.mojblink.si/brskanje/6 xd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DonDiego ()

donvito ::

A še komu ne dela, niti infire.si?

val46 ::

Ravnokar probal...delata oba.

NejcSSD ::

Valentina92 je izjavil:

Na Mojblink.org je 23 nalagalcev toliko za vednost in vsi so bili prijavljeni v zadnjem mesecu in pol večina pa v zadnjih 14 dneh pojdite na to stran in se registrirajte ne bo vam žal.


Samo 2 redna sta, oba kradeta robo in to tako da niti ne skrivata, reklamo delata za .si in infire.si

Hišna skupina SIMU pa tudi ne vem a je RELES RELASE RELIZ ali RELEASE grupa?



PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

SlyCrespo ::

Pridite kaj na www.tornado.si

tomlin ::

Tornado je ok!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mungo2890 ::

Vidim , da jih dost jamra da nimajo dostopa do svojih računov
tu pište pa se bo marsikaj rešilo

https://www.facebook.com/groups/mojblink

Valentina92 ::

Vabljeni na najboljšo p2p Torrent stran originalni Mojblink.org,ki ne potrebujete Invite.Lp

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Imam še dve neporabljeni ivite kodi za Mojblink. Če si tu na Slotechu registriran pred letom 2020 mi pošlji email na zs.
P.s.: Dal sem kodo nekemu novincu registriranem 2024. Nakar sem fasal opomin na mojblinku pred izključitvijo ker je tip potegnil samo en film in sp..dil.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

NejcSSD ::

Klasika, pri meni je vsak ta drug to naredil, ne vem če bi še kaj delil...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

donvito ::

tomlin je izjavil:

Imam še dve neporabljeni ivite kodi za Mojblink. Če si tu na Slotechu registriran pred letom 2020 mi pošlji email na zs.
P.s.: Dal sem kodo nekemu novincu registriranem 2024. Nakar sem fasal opomin na mojblinku pred izključitvijo ker je tip potegnil samo en film in sp..dil.

Izklučijo naj njega, kaj sem jaz kriv, če spizdi, ko zlovda, saj mu ne vidim v možgane, ko podarjam invite.;(

Laki_ laik ::

Pa koji kur..ac je z tem blinkom a so totalno kompas zgubili ali kaj? Pa kake skripte te imajo to ko te takoj blokira če na drug slo torrent stran pogledaš.Pa kaj se grejo to za eno vojno na plečih uporabnikov. Sedaj me je že drugič blokiralo čeprav ne prenašam torrenta iz mobene druge slo torrent strani. Če pa jim pišeš na facebook ali podpori ti pa tak noben ne odpiše ko da teni ker če se jim ne klanjaš do poda te pa kao ne jeb..o pet procentov.

Horas ::

kaj blokira? mene nč ne blokira, pa sm še na N drugih straneh
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Laki_ laik ::

Horas je izjavil:

kaj blokira? mene nč ne blokira, pa sm še na N drugih straneh

Potegni dol kake torrente iz partis pro,mojblink.org itd pa boš videl. Poanta je pa v tem zadnje čase blokira njihova skripta če vlečeš ali ne. Sem njihov član/uporabnik od čistega začetka/nastanka in bil zelo zadovoljen vse do sedaj. Me zanima kako dolgo bodo preživeli na tak način?

Zgodovina sprememb…

mungo2890 ::

trenutno se nekaj vzdržuje.tak da ni dostopa..
če pa vlečeš iz teh strani pa je ponavad še sledilnik od blinka zraven in potem ..recimo jaz potem še sejem za blink org in partis..to pa ne gre..

drugače pa lahko vprašaš v klepetu..tam boš dobil ziher odgovor , če že ne dobiš nikjer drugje..čeprav mal to dvomim

Zgodovina sprememb…

Laki_ laik ::

mungo2890 je izjavil:

trenutno se nekaj vzdržuje.tak da ni dostopa..
če pa vlečeš iz teh strani pa je ponavad še sledilnik od blinka zraven in potem ..recimo jaz potem še sejem za blink org in partis..to pa ne gre..

Saj pa prav to je problem zakaj se ta vojna bije na plečih uporabnikov. A se ne da izbrisat sledilnika še predno pričneš vleči?

mungo2890 ::

seveda se da..to je pa od tebe odvisno
ko začneš dol vleč prec pejt na pavzo..pa boš vidu not sledilnike..zbrišeš vse odvečne pa je..
sicer pa ne vem kaj tam dobiš da ne bi drugače dobil na blinku al pa na infire

tomlin ::

trenutno se nekaj vzdržuje.tak da ni dostopa..

res je danes skoraj že cel dan.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mungo2890 ::

da ..vodstvo dela na temu..tak da mal potrpežljivosti pa bo

tomlin ::

mungo2890 je izjavil:

da ..vodstvo dela na temu..tak da mal potrpežljivosti pa bo

se strinjam
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Laki_ laik ::

Edino kar me moti da tako z lahkoto pozabijo oziroma se jim fučka za uporabnike sploh nas ki smo res od lahko rečem prvega tedna zraven. Imam super razmerje nikoli dobil kake opozorila ali naredil kako napako,sem reden donator in sedaj naenkrat pa brez opozorila kar onemogočit dostop (pa ne govorim o danes ampak o prvem onemogočenem dostopu). A je tako težko poslat sporočilo vsem uporabnikom in na prvo stran napisat to obvestilo/opozorilo da naj se ne hodi na druge slo torrent strani?

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Laki_ laik je izjavil:

Edino kar me moti da tako z lahkoto pozabijo oziroma se jim fučka za uporabnike sploh nas ki smo res od lahko rečem prvega tedna zraven. Imam super razmerje nikoli dobil kake opozorila ali naredil kako napako,sem reden donator in sedaj naenkrat pa brez opozorila kar onemogočit dostop (pa ne govorim o danes ampak o prvem onemogočenem dostopu). A je tako težko poslat sporočilo vsem uporabnikom in na prvo stran napisat to obvestilo/opozorilo da naj se ne hodi na druge slo torrent strani?


Mojblink ne rabi sporočat. Samo na slotech pogledam, in tebe vidim, pa vem, da imajo trenutno tehnične težave:)
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mungo2890 ::

Sicer ne bom trdil , da je bilo poslano sporočilo..se lih ne spomnim..na faceboku je bilo..sicer sam nimam tega sranja.
.tak da mogoče je res včasih šum v komunikaciji..
je pa res,da večina uporabnikov tud ne bere ..niti prve novice na glavni strani..kolk misliš da jih je zamenjalo prostovoljno qtorrent 3.6 ko je blo poslano vsem na ZS in je še zdej objavljeno na prvi strani..hehe..bil bi negativno presenečen

tud po raznih forumih se svašta joka..niti ne prebere model ZS zakaj je blokiran..minutko časa da bi prebral in se hit reši ..saj večina..imaš pa modele da te kap...haha

tomlin ::

ko začneš dol vleč prec pejt na pavzo..pa boš vidu not sledilnike..zbrišeš vse odvečne pa je..

sorry, kje kako vidiš sledilnike, malo podrobneje, please
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Laki_ laik ::

tomlin je izjavil:

ko začneš dol vleč prec pejt na pavzo..pa boš vidu not sledilnike..zbrišeš vse odvečne pa je..

sorry, kje kako vidiš sledilnike, malo podrobneje, please

Pod trackers

mungo2890 ::

tomlin ::

to je to torej?
Right-click your torrent and select Properties. Look at Trackers at the top of your screen. This is the tracker list.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mungo2890 ::

če imaš qbittorent odjemalec pol imaš spodaj gumbe kot je na sliki..pa klikneš na sledilnik pa videš

tomlin ::

Nimam qbittorrent, ampak zdaj sem jih našel in nimam nobenega problematičnega.

In kako fašeš te nezaželene sledilce?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

Na mintu jaz uporabljam Transmission, ampak striktno za PB (pirate..), in dodajam sledilnike, ker mi drugače s PB vleče prepočasi.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

mungo2890 ::

ja zraven so dodan..se ne spoznam tolk..
jih je pol spodaj še en kup..ne samo recmo od blinka.

tomlin ::

mungo2890 je izjavil:

ja zraven so dodan..se ne spoznam tolk..
jih je pol spodaj še en kup..ne samo recmo od blinka.

Tiste, ki niso od blinka zbrišeš, je tako?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mungo2890 ::

ja ponavad je takole..mislim da je to še z rarbg

neki v tem smislu

ne hod tam pa je ..kaj vam ni jasno ..partis je pogoru že takrat ko je zagoru..itak je večina zdej na infire..

tomlin ::

Horas je izjavil:

kaj blokira? mene nč ne blokira, pa sm še na N drugih straneh

Mene tudi noben ne blokira. Na Windowsih imam utorrent, pa ne 3.6,za slovenske torrent strani in je vse OK.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

kalearo ::

Tudi mene velikokrat blokira ko vlečem iz druge torrent strani.
Potem morem torrent odstraniti resetirati modem da spremeni IP številko pa se lahko ponovno povežem na njihovo spletno stran.
Tudi tema je bila odprta glede tega na mojblink in hitro zaklenjena.
Napisano pa da naj se uporabniki sami odločimo od kje bomo vlekli torrente.
To je prav res pričakovan odgovor od njihovega vodsta, namesto da bi se pomenili kaj bi lahko spremenili.

Lp

somethingnew ::

Žalostno, res. Mojblink tone, samo vprašanje časa je kdaj bo konec. Škoda.

tomlin ::

Zdaj se jim je, kot kaže, nekaj resno zalomilo - vse njihove torrente imam rjave. Upajmo, da kmalu popravijo.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Horas ::

meni pa od včeraj zdaj sploh ne odpre njihove strani, torrente seja normalno. samo v stran noče it. a sm banan? blokan?

Horas je izjavil:

kaj blokira? mene nč ne blokira, pa sm še na N drugih straneh


sem prehitro napisal????
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

mungo2890 ::

kalearo je izjavil:

Tudi mene velikokrat blokira ko vlečem iz druge torrent strani.
Potem morem torrent odstraniti resetirati modem da spremeni IP številko pa se lahko ponovno povežem na njihovo spletno stran.
Tudi tema je bila odprta glede tega na mojblink in hitro zaklenjena.
Napisano pa da naj se uporabniki sami odločimo od kje bomo vlekli torrente.
To je prav res pričakovan odgovor od njihovega vodsta, namesto da bi se pomenili kaj bi lahko spremenili.

Lp

kaj bi se pa ti glede tega pomenu..sej je lepo blo obrazložen..sploh na facebook strani..pa tud jaz sm par postov višje razložu v čem je poanta..zakaj bi jaz sejal za partis ali pa blink.org??
pa mi ti pojasni..al ti tud kupiš avto pa pol sosede pa krajane okol voziš vsako uro??

pa še neki ..pojasni mi kaj dobiš na blink.org in partis pro česar ni možno dobit na blink.si ali infire??
mislim da je bolj poanta v sejanju..tam očitno ni hit run blokade
tu je pa težko odsejat saj 96 ur..jaz imam torente po 200-300 dni..

ja trenutno ne dela,,pač nekje je večji problem zgleda..tak da ni panike če ne moreš gor..počekiraj facebook stran al pa discord..
https://discord.com/invite/qcTKtwsT
https://www.facebook.com/groups/mojblink

Zgodovina sprememb…

kalearo ::

mungo2890 je izjavil:

kalearo je izjavil:

Tudi mene velikokrat blokira ko vlečem iz druge torrent strani.
Potem morem torrent odstraniti resetirati modem da spremeni IP številko pa se lahko ponovno povežem na njihovo spletno stran.
Tudi tema je bila odprta glede tega na mojblink in hitro zaklenjena.
Napisano pa da naj se uporabniki sami odločimo od kje bomo vlekli torrente.
To je prav res pričakovan odgovor od njihovega vodsta, namesto da bi se pomenili kaj bi lahko spremenili.

Lp

kaj bi se pa ti glede tega pomenu..sej je lepo blo obrazložen..sploh na facebook strani..pa tud jaz sm par postov višje razložu v čem je poanta..zakaj bi jaz sejal za partis ali pa blink.org??
pa mi ti pojasni..al ti tud kupiš avto pa pol sosede pa krajane okol voziš vsako uro??

pa še neki ..pojasni mi kaj dobiš na blink.org in partis pro česar ni možno dobit na blink.si ali infire??
mislim da je bolj poanta v sejanju..tam očitno ni hit run blokade
tu je pa težko odsejat saj 96 ur..jaz imam torente po 200-300 dni..

ja trenutno ne dela,,pač nekje je večji problem zgleda..tak da ni panike če ne moreš gor..počekiraj facebook stran al pa discord..
https://discord.com/invite/qcTKtwsT
https://www.facebook.com/groups/mojblink


Mislim, da kar sem na mojblink imam vse torrente odsejane do razmerja 1:1 ali vsaj sejane 96ur. Tako da ni nobenega H&R.
Ti dam tudi povezave iz infire in tudi od TPB, ki ravno tako blokira dostop do mojblink.si Najbrž oni tudi kako bi rekel si sposojajo od mojblink.
Tudi mojblink.si ni prav nedolžen in imajo torrente od drugih strani, pa te vse eno ne blokirajo druge strani.
To kar se dogaja sedaj je pač izpad do katerega pride saj nobena stvar ne deluje večno, kar je pač razumljivo.

mungo2890 ::

mislim da sm zgoraj vse pojasnil v čem je problem..če nočeš al pa ne razumeš v čem je poanta..pol pa ne vem..niti se mi ne da več pregovarjat..kdor hoče je prebral kar sm pisal in mislim da je razumljivo..tud v slikah..

Horas ::

Horas je izjavil:

meni pa od včeraj zdaj sploh ne odpre njihove strani, torrente seja normalno. samo v stran noče it. a sm banan? blokan?

Horas je izjavil:

kaj blokira? mene nč ne blokira, pa sm še na N drugih straneh


sem prehitro napisal????


zdaj pa dela, vrjetno samo stran bila dol? vzdržveanje?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zvxi ::

Je možno dobiti kako povabilo?

V zameno lahko tudi ponudim povabilo za kateri drugi tracker.
https://www.torrentday.com
https://www.iptorrents.com
https://www.torrentleech.org

SlyCrespo ::

Pridite kaj na Tornado.si

twom ::

Gledam mojblink. Zadnji naloženi torrenti iz 11.2021. A to samo meni tko kaže ali grejo po poti partisa (brez backupov)?

NejcSSD ::

Če daš neaktivne pokaže vseh 35.000. Trenutno potekajo vzdrževalna dela, zato ne kaže sejalcev po mojih informacijah
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Meglič ::

Laki_ laik je izjavil:

Pa koji kur..ac je z tem blinkom a so totalno kompas zgubili ali kaj? Pa kake skripte te imajo to ko te takoj blokira če na drug slo torrent stran pogledaš.Pa kaj se grejo to za eno vojno na plečih uporabnikov. Sedaj me je že drugič blokiralo čeprav ne prenašam torrenta iz mobene druge slo torrent strani. Če pa jim pišeš na facebook ali podpori ti pa tak noben ne odpiše ko da teni ker če se jim ne klanjaš do poda te pa kao ne jeb..o pet procentov.


Blokira te zato ker ti fake .org blink in neki partis.pro smrduharji kradnejo torrente od infire.si in pa mojblink.si nato dodajajo nase sledilnike in clienti posiljajo napacne informacije.. mogoce ti nisi tam tvoj link sledilnika pa je… in zaradi takih kretenov bo prodala slo p2p scena ker se nam kateri vzdrzujemo sisteme enostavno nebo dalo vec ukvarjat z tem. Zato keri hodi na te strani kot so mojblink.org, tornado.si, partis.pro slosoul.net dream-test.xyz ne dela nic drugo kot pa unicuje sceno, z tem namenom so tudi ustvarjeni… dajte ze enkrat dojet da druga ni kot pa mojblink.si in pa infire.si vse ostalo so kopije ki unicujejo nas in pa slovensko p2p sceno.
https://infire.si - Owner

Valentina92 ::

Pojdite na originalni in še edini Torrent portal Mojblink.org z novejšo vsebino,ki deluje brezhibno in je brez vsake zmešnjave kot tudi težav pa povejte za ta super portal naprej.
««
51 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24749620 (1561) tomlin
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738779 (2119) donvito

Več podobnih tem