» »

Hp 6730s menjava diska

Hp 6730s menjava diska

1
2
»

errhec ::

Si mogoče poizkusil GLASSBRICK ?
Je brezplačen program za povečavo.
https://www.glassbrick.org
dd

kiFni ::

Isti problem sem mel jst na 6830s kot je opisal (OP). SDD res pohitri zadevo, je pa to že precej stara mašina. Za nezahtevno rabo še pogojno dobra.

tiltech ::

Sem že preje napisal, da ne morem drugih povečav testirat. Vseeno hvala za link.

"ST-", naj ti povem, da sedaj sem isto delal z pernosnikom kot včeraj in so temperature za 10stop povsod manjše. Delam na isti način in tudi danes mi je v sekundi odpru moje teme na forumu. Je pa res da mi je preje štrikal in sem ga resetiral. Naj ti še to povem, kar se tiče zoomtexta. Tudi to sem že videl in nisem vedel. program lahko dobiš za par €, samo je pa potem licenca oho hoj€. Potem bi moral najti ljudi, da bi si delili teh 5 licenc in tudi vprašanje, kakšne so potem kaj fore.
Kar se tiče Adoba. To varianto imam narejeno na samsung telefonu in dodaten program, ki mi bere v slo. čitiljivo. Če pa to ne gre, pa slikam papir, besedilo in mi ga bere. Razmišljal sem tudi to varianto in ne morem testirat, če si mogoče kje slišal. Pomislil sem to varianto, da bi navaden skener namizni, povezal z telefonom in nato poskeniral papir ga pretvoril v pdf in bi mi ga telefon prral. Skener bi povezal preko OTG vmesnika na moj samsung. Vprašanje pa je, če bi šlo kot direktna povezava kot na pc. Bi usb povezal kar na telefon in ne pc.

Zoomtext 10.1 pa podpira win10.

tiltech ::

Sem si ogledal ta Glassbrick in to je navadna lupa, kot jo ima windows. To kar jaz uporabljam, je čisto drugačna zadeva. Imam tako kot vi windowse, samo da imam celotno vse povečano z vsem kar je na zaslonu. Če dam povečavo na 20x, bo vse tako veliko in včasih moram zmanjšati, če so kakšne naslovnice večje. Zato moram po ekranu iskati. Sloz se moram pomikati po ekranu, da lahko berem in vidim kaj je na vseh straneh okoli kazalca. Na enkrat vidim besedo ali dve. Gledam pa na 104cm tv, ker so monitorji premajhni za mene.

ST-777 ::

tiltech je izjavil:

Iščem rabljen zoomtext, ki ga oseba ne potrebuje več. ... Sem hvaležen vsake pomoči in če kaj najdeš, mi sporoči.
Na https://slo-tech.com/forum/11 lahko odpreš novo temo in v njej poveš, da bi rad kupil rabljen zoomtext.

tiltech ::

Ne verjamem, da bi kdo imel takšne potrebe kot jaz na tem forumu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strestirate nov HDD pred uporabo?

Oddelek: Strojna oprema
302027 (1197) MrStein
»

Thinkpad t420 WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
403282 (2331) Klemzz
»

Trdi disk umira? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5112564 (9815) radmannsdorf
»

Trdi disk, možna okvara

Oddelek: Pomoč in nasveti
252164 (1654) BCSman
»

Problem z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
404746 (3606) jonystar

Več podobnih tem