» »

Previsoka temperatura?

Previsoka temperatura?

Koci ::

Včera sem kupil nov računalnik:
AMD 2600+ BOX 333mhz
256 DDR 2100
120 GB 7200
Ati Radeon 128mb ddr tv-out
...

Problem je v tem, da semi zdi temperatura procesorja malo previsoka. V BIOSU mi namreč pri polni obremenitvi kaže 75 C. Je tepmeratura previsoka?
Panta rei!!

TESKAn ::

Plata kera?
Drugače pa to je previsoka temperatura. Po moje je ali hladilnik slabo montiran ali pa ohišje ni prezračeno in se tako meša noter zrak, namesto da bi šel skozi:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Koci ::

Plata je QDI
Ja malo je čduna, d aje tako visoka temperatura, sploh ker sem kupil že sestavljen računalnik.
Panta rei!!

frenk ::

koci: verjetno je senzor mal čudn...če maš kišto pod nalepko je itaq ne morš odpirat...ti kr pust, sej maš garancijo:)

Koci ::

to ze, sam da ne bo tako kot pti kolegu, da mi bbo delalo, po izteku garancije pa zaradi prevelike obremenitve vse skupaj crknilo. Eh ga bom kr nesel nazaj reklamirat.
Panta rei!!

frenk ::

koci: no ja ča je servis vredu je ql, če je pa kšn mlacom bo pa trajal par let predn boš nazaj dobu...če boš že nosu na servis, jim reč nej ti notr dodatno namontirajo vente za prezračevanje celotnega sistema, če je pa sistem že dobro prevetren, je pa problem v cpu coolerju...seveda pa ne izločimo tretje možnosti...pokvarjen senzor:)...dej mal roko ke za računalnik in povej kolk toplo vn piha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2-3 mesece star računalnik in slabši od prejšnjega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588519 (7073) solatko
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48940834 (22376) Dr_M
»

am2 3600+ vs 3800+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Navijanje
33321262 (12412) DJ MartiNi
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913946 (7925) Buldožer
»

Navijanje Athlona XP 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
493316 (2222) boštjan

Več podobnih tem