» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1451 / 1455
»»

enemon ::

Kripto se drži odlično glede na današnji padec SP500 in Nasdaq. Nvidia je padla za kar 9% danes!

IgorCardanof ::

Kripto people so čiz drugače grajeni. Kaj vse se nam je metalo v preteklem bearu, pa se ni prodajalo.

Tudi tokrat ko smo že čez vrh, 99% kriptašev trdno drži vse svoje kovance. Ne ozira se na noben fud in na nič.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

Več kot očitno je 90% na skrajno levi strani Gaussa ja
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

DeeJay ::

vesel halving! BTC na 53k za nekaj mesecev, potem pa veselica. lp
Don't f with me.

knickknack ::

novo jutro, nova epoha za bitcoin.
zdaj pa čakat še 4 leta na halving. 8-O

Špricer ::

V bistvu čakat na mnenje slotech strokovnjaka. Po napovedih bo naslednji teden mrzlo in dež. Kaj pa kripto gambling?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

vesel halving! BTC na 53k za nekaj mesecev, potem pa veselica. lp


Tam do 150 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solv ::

Še nekaj dni in halving. Po halvingu se vedno odbije gor. Med 150k in 300k je realno za BTC ko bo enkrat halving. Potem pa spet 4 leta bolj ali manj kostanta okoli 300k in potem gremo višje...

Špricer ::

solv je izjavil:

Še nekaj dni in halving. Po halvingu se vedno odbije gor. Med 150k in 300k je realno za BTC ko bo enkrat halving. Potem pa spet 4 leta bolj ali manj kostanta okoli 300k in potem gremo višje...


Pri 87 000 izstopim. Realen doseg letos. Bolj ko bodo influencerji promovirali 100000 slabše bo. Ko bo mesečni rsi 80 prodajte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Rossi V ::

Špricer je izjavil:

solv je izjavil:

Še nekaj dni in halving. Po halvingu se vedno odbije gor. Med 150k in 300k je realno za BTC ko bo enkrat halving. Potem pa spet 4 leta bolj ali manj kostanta okoli 300k in potem gremo višje...


Pri 87 000 izstopim. Realen doseg letos. Bolj ko bodo influencerji promovirali 100000 slabše bo. Ko bo mesečni rsi 80 prodajte.



tvoje računice meni ne grejo skupaj

Pri 42 ko sem odspilal long si me napizdeval,da zelenih svec ne boš kupoval,da kupuješ pullback kar načeloma drži ( kot sem vam pa takrat rekel,korekccije niseem pričakoval in ni se zgodila )

Mimogrede ,jaz nikoli nikomur nisem rekel kdaj in koliko naj kupi,napisal sem vedno samo kaj počnem " put your money where your mouth is"
Pulbacka btc do 68k ni naredil ,torej si tu kupoval
Se pravi svojih 68k ( po 50,100 ) pelješ do 87k


škoda vseh živcev,ki jih zganjaš tu

Shait ::

dope1337 je izjavil:

Shait je izjavil:

Super in kdo ima sedaj virtualno daljšega? Grow up.... raj si izmenjajmo koristne informacije.


Ce verjamete, da se bull se ni koncal, ponovno priporocam nakup $NILE, zaklenitev za 4 leta v veNILE ter redno voljenje vsak teden. trenutno smo na cca 100% voting apr - v 90% likvidnih sredstev, se pravi lahko instadumpate nagrade. Kasneje se lahko proda tudi veNILE, kot vsak drugi ERC721 NFT. Ponavadi so 20-30% discounti, odvisno od trenutne volatilnosti.

Cisto tak zivljenski primer ... zaklenete cca 10k$ vrednega veNILE, tedensko dobite okoli 200$ (odvisno kako efektivno volite), dumpate nagrade, nakazete na crypto.com ter porabljate sproti za nakupe zivil, placo pa na stran.

my 2 cents


Mogoče govoriš o nile.io?

Podobna zgodba je $RMV. Razlika je v tem, da ti ni potrebno nič zakleniti... Kupiš NFTje in za vsakega dobivaš dnevno nagrade... 30% od prodaje v igri (kmalu dodatne nove) se vsak dan porazdeli med holderje.

Baja ::

halving on 4/20 at almost 4:20? this shit could get you high :D

dope1337 ::

Shait je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Shait je izjavil:

Super in kdo ima sedaj virtualno daljšega? Grow up.... raj si izmenjajmo koristne informacije.


Ce verjamete, da se bull se ni koncal, ponovno priporocam nakup $NILE, zaklenitev za 4 leta v veNILE ter redno voljenje vsak teden. trenutno smo na cca 100% voting apr - v 90% likvidnih sredstev, se pravi lahko instadumpate nagrade. Kasneje se lahko proda tudi veNILE, kot vsak drugi ERC721 NFT. Ponavadi so 20-30% discounti, odvisno od trenutne volatilnosti.

Cisto tak zivljenski primer ... zaklenete cca 10k$ vrednega veNILE, tedensko dobite okoli 200$ (odvisno kako efektivno volite), dumpate nagrade, nakazete na crypto.com ter porabljate sproti za nakupe zivil, placo pa na stran.

my 2 cents


Mogoče govoriš o nile.io?

Podobna zgodba je $RMV. Razlika je v tem, da ti ni potrebno nič zakleniti... Kupiš NFTje in za vsakega dobivaš dnevno nagrade... 30% od prodaje v igri (kmalu dodatne nove) se vsak dan porazdeli med holderje.


Ne, govorim o thenile.exchange ($NILE) in laufa na Linea L2. Mogoce se en primer, v krogu kaksnih projektov se vrtijo fantje - https://twitter.com/i/spaces/1ZkKzjVbWl...

Pac ... Linea bo kmalu zacela metati denar projektom, ki koristijo njeneu L2 in $NILE bi znal biti izbran, kot prominentni liquidity hub, ceprav tudi Lynex ni "tako" slab, ampak vecino nagrad tam, je zakljenjenih v obliki $veLynx, pri $NILE (in vsem ostalim Kingdom projektim) so pa pred tednom, dvema spremenili politiko in so emisije/nagrade odklenjene - izvzeti je potrebno tiste, ki so "bribe" - to je pa cisto odvisno od tistega, ki podkupuje.

Lahko se povem zakaj so spremenili politiko ... Narod je PREVEC zaklepal svoje oTokene v veNFTje in je bilo potrebno nekaj ukreniti ... Temu se rece "suffering from success".

solv je izjavil:

Še nekaj dni in halving. Po halvingu se vedno odbije gor. Med 150k in 300k je realno za BTC ko bo enkrat halving. Potem pa spet 4 leta bolj ali manj kostanta okoli 300k in potem gremo višje...


Prosim? xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Špricer ::

Rossi, ti si kot moja bivša žena, veliko govori in se na vse spozna, ko pa pride do realizacije se pa pose.je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Rossi V ::

Špricer je izjavil:

Rossi, ti si kot moja bivša žena, veliko govori in se na vse spozna, ko pa pride do realizacije se pa pose.je.



glede na tvoj karakter verjamem ,da je z razlogom bivša

Pa špriceer,da se ttu nehava zažirat

Predlagam sledeče

Ce so fibonnacijeve crte tako preproste in vse,napisi kaj misliš o kriptu

Z veseljem berem objave ,ki govorijo k kriptu

Kripto market namreč je za špricerja popolnoma enostaven

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Žena je ušla ker sam teži,zdaj je pa forum našel


Fak

Najdi novvo in popravi napake

Siso ::

buy the correction if you can

Špricer ::

Samo DCA. Po 50 do 100 eur je ok. Nic več.

Kdojeto ::

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Špricer je izjavil:

Vsi ste vesoljske smeti na tem forumu. Nihče ne ve nič. Se držim šmornovega načela. Ni še čas za nakup.


Jaz sem btc kupoval bottom
Ti ,ki si fino zaostal s svojimi načeli,si tisti moment ko seem pri 42 k odprl long ,komentiral da zelenih sveč ne boš kupoval
Jaz sem napisal ,da korekcije ne pričakujem
Napisal si,da Rossiju ne zaupaš
Nič hudega
Ne pišem tu zato,da bi imel prav ali rabil hrano za svoj ego
Napišem kar mislim
In glede na tvojo filozofijo ( ker Rossija nisi poslušal ,niti ga ne rabiš )
se sploh ne bom spraševal,kje si btc kupoval,glede na to da btc umika ni izvedel do 70k ,kjer je padel na 64 k ( predvidevam,da si tu kupoval in zato se ti gate tresejo in si ves nervozen )

Tu si nas zmerjal s klovni in čakal na svoj slavni dca 18k btc

Dj spizdi s foruma
Ni namenjen kregu
Vsak pove ,kar misli

Pa kakšen spricer manj in bolje,šmornu pa manjka več šmorna
Kar see mene tiče je to ista oseba ali pa par

PrihajaNodi je izjavil:

Bos kupoval ko bo ada 6. Srecno


Ma pusti ga ves posran je ,previsoko je kupoval


Kar se tebe tiče je ista oseba ker si v svojem svetu prestrašen in zbegan in povn samega sebe in ne veš več ali je dan ali noč.
Bi iskal post ko si govoril da bo padlo še na ne vem 23k al kolko, in nato je samo še šlo gor...in nisi samo enkrat napisal tega. Ampak to je že mimo. Sm si opomogel od tistih tvojih napovedi in od takrat naprej te tudi ne poslušam več in se je izkazalo za dobro :)
Kot sm ti napisal rossi ker vidim da ne znaš brati, pridi na kavo v posavje pa ti lah vse pokažem kdo je kaj in 2 osebi in ne vem kašne pravljice imaš ti v glavi.
Relax pobčk zadihej pa nehej se tovčt za nazaj. Tko je zafukov marsikšn pa ne meče noben tok v nos kot ti. Otroške igre, za vrtc.

Še zanimivi časi bodo po halvingu in vsi ugibamo. Pa lahko gledaš charte cele dneve...

Prlet na pir rossi kej



No pa smo spet pri mojem slavnem shortu 😂


Ne kregaj se z mano ,pisi tu o kriptu

Bi slo😉

Men se zdi da je spricerju spet btc usel

Cez 2 mesca se bo spet drl na Rossija

Vse bo Rossi kriv


Samo povem ti kako je bilo in noben ni popoln,zato pusti drugim mal vec prostora za napake. Ja vsak je zase odgovoren,normalno da sm sam kriv ker sem čakal popravek na dol a vmes mi je 1btc šel papa. Ampak je kar je...
Sj to je kripto rossi ;) ni tema kaj bo za kosilo al pa kam boš šel na dopust. Nč se nam dru nate nč se bat, jeza in stres sta največja sovražnika vsakega posebej,ko to dojameš je lepše življenje. Sam skupej je lažje in brez drkancij, no čim manj pa smo zmagal vsi ne sam peščica


Si se s tem kaj naučil? Še vedno probaš tajmat market?

Jaz še vedno rečem da je edina rešitev DCA in HODL BTC forever! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kdojeto ()

solv ::

A to smo zdaj sredi bika po halvingu?

PrihajaNodi ::

Kaj pa je narobe? Mal paize do 80
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Arbitrum LTIPP (Long Term Incentives Pilot Program) volitve so se zaključile cca 5 dni nazaj, rezultati so znani: https://snapshot.org/#/arbitrumfoundati...

Za DeFi en izmed boljših L2-jev trenutno, saj so z blobim (ETH EIP4844), ARB orbit ter subvencioniranjem uporabe ARB L2 (LTIPP - pa še pride podaljšanje STIPP v prihodnosti najbrž - tally vote je že bil uspešen) vrgli rokavico ostalim. Poleg TVL in volumen napram ostalim L2 trenutno pove vse.

Kar nikakor ne pomeni, da priporočam nakup ARB. Osebno ga instadumpam, pa ne tuliko zaradi subvencij temveč zaradi dejstva, da se je pred cca mescem dni circ supply podvojil zaradi unlockov.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

enemon ::

500 dni je že inverzna krivulja, baje se je to zgodilo samo pred krizami 1929 in 2008.

IgorCardanof ::

Vsaka kriza se da rešit s tem, da printer pojačamo na hitrejše printanje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Vsaka kriza se da rešit s tem, da printer pojačamo na hitrejše printanje.


Ali pa z nakupovanjem ade kot novega gold standarda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vsaka kriza se da rešit s tem, da printer pojačamo na hitrejše printanje.


Ali pa z nakupovanjem ade kot novega gold standarda


Tezos ni več in?

Anney ::

Ne, ada je zdaj kraljica ker rešuje afriko in za vsako kupljeno ado posadimo drevo tam ali pa kupimo zvezek. Pika.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Sem vam nekaj mesecev nazaj pisal kako sem kupil IQ50. No itak je bil na bybitu na voljo samo na futuresih, tako da sem šel približno 1x long.

Sedaj pa dnevno dobivam take maile od bybita.

Dear valued Bybit trader,

Please append margin for your long position of the 1000IQ50USDT Contracts to avoid liquidation risks. The current mark price is 0.02581, and your est. liquidation price is 0.01258.

Regards,

The Bybit Team


Pa takrt ko je najbolj padalo, sem bil samo še par desetink centa od likvidacije. Tole je bil res IQ50 play :D Namesto tega, bi lahko kupil 1500 ADA in poskrbel, da se otroci v Afriki lahko šolajo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

solv ::

Pred poletjem se pričakuje močno vnovčevanje dobička za razne menjave jaht in podobne nekoliko večje nakupe. Čas oddiha po halvingu in potem dalje proti visokim donosom.

IgorCardanof ::

Moraš bit pa kar debil, da vnovčuješ dobiček ko so alti padli 50%+ dol :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

IgorCardanof je izjavil:

Vsaka kriza se da rešit s tem, da printer pojačamo na hitrejše printanje.


Na leto 1930 sem vas zadnjič opozoril o tem sem pisal.
In na žalost ničesar več ne morejo storiti,da bi to preprečili,lahko vam samo še par mesecev mečejo pesek v oči.
Številke so hude,pisal sem vam o crashu vseh marketov,pisal sem vam o tem,da vam bodo veliki plajerji poskušali pobrati zadnje dinarje
Ko so par let nazaj vsi klicali recesijo,sem jaz rekel,da je ne bo in ni je bilo.
Tokrat vsi govorijo,da recesije ne bo ,jaz pa pravim,da so karte že odtalane ,po številkah sodeč je bilo pa tako hudo samo še leta 1930


Enako se bo podrla cena zlatu,ceno pričakujem na 1250 usd


Globalna huda recesija nas čaka ,začne se pa konec 2024

Anney ::

A to si karte gledal ali klical Blaža?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Rossi V ::

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?



Jaz vem pri kateri stevilki spx se umikam iz marketa ;-)
Tebi bom rekel pa srečno

Kripto mesi ::

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?

Kaj pa ti veš, on je to že vse napovedal! Hvaležni smo lahko, da ga imamo tule na slotechu. Če bi imeli še Boruta, bi bilo že pa kičasto.

Anney ::

Sorry, se bom bremzal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

solv ::

IgorCardanof je izjavil:

Moraš bit pa kar debil, da vnovčuješ dobiček ko so alti padli 50%+ dol :|

Odvisno kdaj si priletel notri. Zgleda, da si bolj FOMO dude in za take vrste vlagatelja ne bo nikoli pravi čas za unovčevanje težko prigaranega dobička, ker si kupoval verjetno prepozno ali po previsoki ceni.

IgorCardanof ::

Jaz na splošno sploh nikoli ne prodajam. Skoz samo nabiram čimveč kovančkov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

solv ::

Ti si pač te vrste investor, ki samo kupuje in potem pusti kapital za potomce. Pohvalno.

dope1337 ::

solv je izjavil:

Ti si pač te vrste investor, ki samo kupuje in potem pusti kapital za potomce. Pohvalno.


Daj še mene profiliraj. To je pa res zabavno xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?


Ne ne, ma kar prav. Vprašanje je samo časa, ker jebemo ma** printr pač ne more v nedogled delat brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Rossi V je izjavil:

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?



Jaz vem pri kateri stevilki spx se umikam iz marketa ;-)
Tebi bom rekel pa srečno


Recimo, da se umaknem iz marketa, v kaj potem vložit sredstva, če bo šlo vse v maloro?
V gotovino in čakat na pocen nepremičnine, pa upat da bo denar še kaj vreden takrat?

PrihajaNodi ::

wilbur je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?



Jaz vem pri kateri stevilki spx se umikam iz marketa ;-)
Tebi bom rekel pa srečno


Recimo, da se umaknem iz marketa, v kaj potem vložit sredstva, če bo šlo vse v maloro?
V gotovino in čakat na pocen nepremičnine, pa upat da bo denar še kaj vreden takrat?


Ja, al računaš da bo denar propadu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

A to si karte gledal ali klical Blaža?


Ne ne, ma kar prav. Vprašanje je samo časa, ker jebemo ma** printr pač ne more v nedogled delat brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.



Nodi, pozno jeseni tekočega leta bomo pobirali grozdje pa jabolka in hruške, pa profite na altih. Zdaj majo menzo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Samo da ne bo pozeba. Mal zakuri pa ade ne pozabi kupit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Pozeba je pasja, ne veš kdaj pride, ampak ja skrbim za afriko, ne skrb, sn kr nekaj posadil že, pa v moje zvezke pišejo.

Za kardanovega pjeba mam pa tut vrane naložene, spet. A še kdo kraka z mano?

Aja nodi, sam v info, ado sem takrat na topu prodajal. 3.06, če brskaš nazaj maš celo slikovni dokaz.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Sej ada še ni dosegla topa- Kaj bleketaš tu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gregor P ::

Hoče povedat, da adi nekako nikol ne uspe doseči topa8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Špricer ::

Po DCA se vedno odbije. Local low 60 800 smo zgleda dosegli.

Špricer ::

Mađionićarji, kje je doseg ta teden? Moje mnenje je 71000.

_wtf_ ::

A ni za maj znan rek, Sell in May and go away.
««
1451 / 1455
»»