» »

Zakaj se stalno priporoča FunTech ??

Zakaj se stalno priporoča FunTech ??

«
1
2

Next-Gen ::

Zanimivo opažanje rubrike Nakup PCja.
Do pred kratkega je bil trend kupujte v Nemčiji, če je kdo napisal da bo kupil v Sloveniji se mu je zmeraj priporočilo cenejše stvari iz Nemčije.
Gledam sestave, dobesedno vsaka je iz Funtecha... jaz vse kupim v Nemčiji sploh sedaj ko je 16% davek.
Bolj kot to, da obstaja druga trgovina kot je recimo Mlacom ali bilo kaj drugega me zanima kako, da se je kar na enkrat prenehalo svetovati builde iz Nemčije. Imaš možnost MailBox ali pa Computeruniverse, ki ima od Mindfactorya sicer dražje stvari ampak še vedno občutno ceneje kot pri nas.
Sam sem v 5h letih odkar kupujem in nadgrajujem build prišparav že skoraj jurja sepravi bo hmalu že za nov komp.

PS. Pogledal sem par primerjav med Mlacomom in Funtechom cene so tam tam enkrat v prid enega drugič v prid drugega.
PS2. Znanec je kupil build v Sloveniji, ker ni hotel iz Nemčije ker je "PREVEČ NEVARNO". Nevarnost iz Nemčije se je končala leta 1945...
Na koncu je kot drugi pristal na Funtechu, ki so mu zmetali skupaj tak build da ni za nikamor. Dobro da nima side peneal ker je vse nametano notri, Rami so bli Dead on arrival, odklopljena sta bila tako eden PIn conector od Grafe in cel SSD.
Nevem no ... za mene nesprejemljivo.
Plačal je tisto njihovo sestavo in test tako da ne vem kako so lahko poslali kišto z Rami dead on arrival ...
  • spremenilo: Next-Gen ()

klemenSLO ::

Mislim da majo dobre cene v sloveniji.
Sestava računalnika... raje nebi komentiral da jim ne naredim slabe reklame...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Kvinta ::

Jaz nikoli nisem kupil pri njih nič pač se mi bpolj evropske cene dopadejo....je pa moj pametni svak kupo pa so mu ne po njegovi volji dodali v košarico 3 dodatne stvari ne bi reko da bi ble free;((
A.C.A.B

Voluharr ::

Ma kaj se pri nas sploh lahko kupi sestavljen računalnik če ni šel cel na EMC teste ?
Kolikor vem je problem teh sestavljenih računalnikov pri nas tudi v tem, da v tujin ni potreben EMC test za CE celotnega sestava, pri nas pa. Pa čeprav si notri dal iste komponente, kod bi jih nekdo doma ali v tujini.
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Voluharr ()

carovnik1900 ::

jaz pa imam z njimi večinoma dobre izkušnje.
res, da sem nazadnje en build za kolegico nabavil preko njih par let nazaj. pa je bilo vse ok takrat. potem pa samo kdaj pa kdaj kak del. pa ni bilo nikoli težav.

drgač pri njih je ona fora, da moraš ram porinit sam notri - ker oni buildov ne smejo delat.

Next-Gen ::

Voluharr je izjavil:

Ma kaj se pri nas sploh lahko kupi sestavljen računalnik če ni šel cel na EMC teste ?
Kolikor vem je problem teh sestavljenih računalnikov pri nas tudi v tem, da v tujin ni potreben EMC test za CE celotnega sestava, pri nas pa. Pa čeprav si notri dal iste komponente, kod bi jih nekdo doma ali v tujini.


Fora je da so mu napisali da ne bojo sestavili kompa, čeprav majo sestavo pod možnost.
Nato jih je klical in so mu napisali, da bodo komp sestavili čeprav ga ne smejo.
In potem ko ga je dobil je blo vse odklopljeno ram pa ni bil odklopljen ampak crknjen kar smo tudi dokazali z ustvljanjem v druge sisteme uglavnem fora je,
če jaz nebi kompa pregledal če je vse uredu, mu nebi del ssd torej bi avtomatsko winse namestil na HDD saj druge izbire tam nebi bilo, igral bi z integrirano grafo in pa polovičnimi rami.
Biznis na kvadrat

Koraaz ::

Kako pa je z garancijo, če se kupi iz tujine?

V bistvu je garancija glavni razlog zakaj bi kupil doma, da se ti ni treba jajcat s pošoljanjem in dokazovanjem, a je stvar fuč al ne.

slon ::

Cena v tujini je za določene sklope PC konkretno nižja.
Problem zame predstavlja PTT stroški v primeru okvar.
Sem imel reklamacijo ssd diska v Nemčiji(Mindfactory). Zamenjali so brez problema, samo
niso hoteli poslati direktno na moj naslov, temveč na moj kvazi nemški naslov (cheap and more), kar je zame pomenilo
dodatne PTT stroške.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

darkolord ::

Odvisno od dobre volje prodajalca.

Amazon deluje po načelu "kupec je kralj", zato tam ni težav.

V Nemčiji velikokrat čakaš mesec, dva, tudi več, saj trgovina pošlje izdelek svojemu dobavitelju, oni pa to naprej itd itd. Če ti odobrijo vračilo denarja, moraš počakati, da vsi verigi dobijo denar nazaj, preden ga nakažejo tebi.

Če ima izdelek mednarodno garancijo, se bolj splača poslati direkt proizvajalcu (diski, RAM, CPU ...).

Če kupiš več zadev (cel komp), je razlika v ceni lahko še vedno dovolj velika, da okvarjeno komponentno zamenjaš z nakupom nove.

zavajon ::

Kvinta je izjavil:

Jaz nikoli nisem kupil pri njih nič pač se mi bpolj evropske cene dopadejo....je pa moj pametni svak kupo pa so mu ne po njegovi volji dodali v košarico 3 dodatne stvari ne bi reko da bi ble free;((

Nam lahko prosim razložiš, kako ti lahko dajo v košarico dodatne stvari, pa tega ne opaziš pri checkoutu?

blackbfm ::

Sam sem v 5h letih odkar kupujem in nadgrajujem build prišparav že skoraj jurja sepravi bo hmalu že za nov komp.


tolk ljudje ne dajo za cel računalnik kolker si ti prišparal.. za 50 eur prihranka pa je škoda živcev

Mohimm ::

Funtech je bil včasih med cenejšimi. Po občutku so sedaj v zgornji sredini? Pozitvno: ko sem nakupoval pri njih niso nikoli nategovali z dobavnimi roki. Če je bilo kaj nedobavljivo so hitro sporočili. Servis & uveljavljanje garancij BP. Pa še relativno OK konfigurator imajo... :)

Dobre izkušnje imam še z mlacom-om, kjer očitno zaposlujejo ljudi ki so vsaj malo entuziasta (www je sicer obupen). Cene so +-malenkost višje od povprečja.
In pa nakupovanje.net (eltus), kjer tudi vse transakcije do sedaj BP, in so kljub moji napaki bili prilagodljivi (pri njih kupujem bolj kot ne periferijo).

Ostale trgovine imajo (moje izkušnje) slabše urejene po-prodajne zadeve (reklamacije, servisi, potencialna vprašanja o izdelku...). Seveda so svetle izjeme...

lolipop2 ::

Custom build sem jaz vzel v Nemčiji, ker je bilo krepko ceneje. sem si želel v SLO narediti sestavo, pa mislim da je Mlacom imel kar zasoljeno.
Rezervne dele oz. opremo po kosih pa sem do sedaj jemal pri njih, saj mi tistih nekaj evrov razlike ne pomeni veliko. Tudi nakup, plačilo in pošiljanje deluje super. Funtech pa ne poznam. Velikokrat me od nakupa odvrnejo že spletne strani, z nemogočimi iskalniki ali nepreglednostjo. Mlacom ima kar kul tudi to.

kuall ::

carovnik1900 je izjavil:

drgač pri njih je ona fora, da moraš ram porinit sam notri - ker oni buildov ne smejo delat.

samo na papirju.

Next-Gen ::

blackbfm je izjavil:

Sam sem v 5h letih odkar kupujem in nadgrajujem build prišparav že skoraj jurja sepravi bo hmalu že za nov komp.


tolk ljudje ne dajo za cel računalnik kolker si ti prišparal.. za 50 eur prihranka pa je škoda živcev


Tu sem mislil na vse nakupe v 5h letih.
Od kompa leta 2015 pa nove grafične lani, ekran, tipkovnica, miška, suround sistem. Se nabere.

Imel sem tudi sam to izkušnjo da sem moral pošiljati nazaj 14 dni je trajalo od tega ko sem posla rame nazaj na computeruniverse do trenutka ko sem dobil nove.

Pa tudi costumer support so imelu vedno uredu

Kvinta ::

zavajon je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Jaz nikoli nisem kupil pri njih nič pač se mi bpolj evropske cene dopadejo....je pa moj pametni svak kupo pa so mu ne po njegovi volji dodali v košarico 3 dodatne stvari ne bi reko da bi ble free;((

Nam lahko prosim razložiš, kako ti lahko dajo v košarico dodatne stvari, pa tega ne opaziš pri checkoutu?


Ja pač ni gledal kaj pa vem pa vrjetno ni on edini....ko je enkrat velik nakup polj postanejo ljudje manj pozorni.

V Nemčiji velikokrat čakaš mesec, dva, tudi več,


Iz nemčije zmerom dobim v največ enem tednu .... kje se čaka več mesecev ???
A.C.A.B

Machete ::

Lol iz Nemčije dobiš v 3. dneh. Sem pa tudi že v dveh enkrat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

</head> ::

Tam 2008 so biliFuntech skor edini, ki so v Slovenijo po normalnih cenah dobavili stvari.
Od 2015 naprej pa težje razumem, kdo bi rabil slovensko firmo da pobira provizijo.

V neki toči pol prideš do tega, da je treba podpirat lokalce, ker drugače samo še amazon ostane, kar na koncu vse boli.

eVro ::

Sam dostikrat rabim po eno PC komponento ali kako periferijo: dodaten RAM, nov SSD, nova miška. Tipično mi je najceneje vzeti točno pri Funtechu, podobno je še z enaA. Mlacom je ponavadi kak cent dražji, ampak sem vesel, da je izbira. Noctuo na primer zastopajo bolje kot Funtech.

Recimo, da na nakup zapravim 100€. V najboljšem primeru iz .de dobim isto za 95€ (ponavadi pogledam še Idealo za referenco), s 5-10€ poštnine. V Funtechu pa se imam še možnost ustavit in dobiti zadevo brez poštnine še par € ceneje kot iz .de. Če pa bi živel dlje od Ljubljane, pa bi mi poštnina računico izenačila z Nemčijo, vendar bi, dokler ni opaznih razlik, denar poskusil obdržati doma. Še enkrat, govorim za tipičen "srednje velik" nakup.

Podoben primer je bil pri nakupu majhnega kvalitetnega zaslona, okoli 200€. Iskanje sem začel na Idealu, končal pa z naročilom pri Funtechu za isti denar, pa še par dni prej sem ga dobil.

Tako da razumem naročanje iz tujine za par 100€, ampak a mi lahko nekdo predstavi računico za 50-evrski nakup, kjer 7€ poštnine predstavlja 15% cene? Boste rekli, da je tudi pri nas poštnina draga. In je res, ampak še vedno je izdelek iz Funtecha za kake 2-3€ evre razlike v poštnini v prednosti pred nemškim. Ene toliko je pa tudi dražji, pa smo na istem...

Sem pa že marsikaj privlekel iz tujine, nič bat. Iz Evrope naročam ~15 let, večkrat sem že uvažal zadeve iz US, pa seveda imam redno linijo s Kitajsko :D. Ampak vse to takrat, kadar ima smisel.

Luk as ::

Samo stran od Funtecha. Nikoli več pri njih. Pa se ne gre zaradi denarja, ker nikoli ni bil problem. Ne za dobavo, čeprav tudi dostikrat nimajo tistega kar naj bi bilo na zalogi. Gre se, da ti namečejo skupaj, oziroma not nakaj kar potem nikoli ne deluje in tudi sami ne znajo svoje stvari spravit skupaj tako da delujeje.
Pričakoval bi da, če daš 1k ali več in pol oni to sestavijo in potem parkrat neseš nazaj ker določene stvari ne delujejo kot bi morale, da bodo to znali prej ali slej usposobit. Na žalost jim ne gre.
Če si sam svoj "strokovnjak" in nekaj spacaš skupaj in potem to ne dela še razumem. Potem pričakujem das bo vsak dan nekaj narobe, če pa daš taki firmi, da ti to sestavi, vsposobi stestira, to plačaš pa pričakujem da bo to delovalo vsaj mesec dni brez težav. Pa očitno ne gre.
Naslov teme "Zakaj se stalno priporoča FunTech ??" na tem forumu očitno zato, ker so določeni tukaj tam zaposleni ali imajo kako drugo korist od tega.
riba smrdi pri glavi

gruntfürmich ::

ko si mimo študentskih časov in imaš svoj denar ter pamet, potem ti tistih par €€ več ne predstavlja problema, da ne bi naročil od lokalcev, na katere se lahko normalno zdereš če ti kaj zašuštrajo.

tako sem včasih tudi menil da ne bom nikoli kupoval v big-bengu, ampak zadnje čase tudi tja rad zavijem, da zadeve v živo preiskusiš...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Magic1 ::

Katera podjetje ti pa sestavi računalnik po naročilu, vse skupaj stestira in ti da tipi top izdelek? Seveda da je vse to zastonj. Se priporočam za predloge.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

zmaugy ::

Pred nekaj leti so mi sestavili reačunalnik na Funtechu, uporabljal se je zelo redko, komponente so bile višji cenovni nivo, letos enkrat se enostavno ni več prižgal. Pa v glavnem se ni uporabljal za igre, kar se je igralo, je bilo zelo easy do hardvera.
Brez veze. SSD kar položen v ohišje in na kablu.
Glede na vso pozitivno reklamo, ki so je deležni tukaj, sem razočaran nad njimi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Apofis ::

zmaugy je izjavil:

Pred nekaj leti so mi sestavili reačunalnik na Funtechu, uporabljal se je zelo redko, komponente so bile višji cenovni nivo, letos enkrat se enostavno ni več prižgal. Pa v glavnem se ni uporabljal za igre, kar se je igralo, je bilo zelo easy do hardvera.
Brez veze. SSD kar položen v ohišje in na kablu.
Glede na vso pozitivno reklamo, ki so je deležni tukaj, sem razočaran nad njimi.

Sj pr men tud vsi že dolg ssdji visijo na kablih, pa delajo čist ok :)

zmaugy ::

Prav. Ampak da stvar kar crkne za brez veze od sedenja na mizi... Pa že v štartu so bile neke težave. Pa kljub temu sem pričakoval, da bo disk nekako pritrjen notri in ne da bo kar visel na kablu. Ker Funtech...
Se je pa tako malo uporabljal, da ga še po pol leta nisem dal poprait ali ga odprl in skopiral diska drugam.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Kvinta ::

Včasih so ble knjige za telebane danes je to vse na youtube pa to v take detajle grejo ,da moreš bit zares prizadet da ti ne rata .... jaz mam dve levi roki za sestavljanje pc-ja pa sem sestavo že 3 počasi bo čerti ..... vmes vedno pozabim kak to gre samo ko gledaš posnetek se hitro spomneš ,pač 2 dni sestavlam kaj zaj:D
A.C.A.B

blackbfm ::

Sj pr men tud vsi že dolg ssdji visijo na kablih, pa delajo čist ok :)


Komponente morajo bit fiksirane v ohisju ze zaradi transporta, kot drugo pa zarad ozemljitve..

Ce pa priklapljas visece ssdje doma, na lastno "željo", je to cist nekaj drugega

Luk as ::

Kvinta je izjavil:

Včasih so ble knjige za telebane danes je to vse na youtube pa to v take detajle grejo ,da moreš bit zares prizadet da ti ne rata .... jaz mam dve levi roki za sestavljanje pc-ja pa sem sestavo že 3 počasi bo čerti ..... vmes vedno pozabim kak to gre samo ko gledaš posnetek se hitro spomneš ,pač 2 dni sestavlam kaj zaj:D

Ne gre se za sestavljanje. Sestavit zna vsak telebajsek. Gre se, da to vse skupaj tudi deluje. Včasih zajebavajo take stvari, da kr glava peče. In če to ne znajo usposobit neki serviserji strokovnjaki, ki se vsak dan najmanj 12 ur ukvarjajo s tem potem veš, da ni to kr neki, kar se da pogoggla na youtubu.
riba smrdi pri glavi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luk as ()

Kvinta ::

Ja pri poceni komponentah .... meni telebajsku je vedno ratalo nikoli nisem mel problemov razn enkrat ni delalo ,ker MicroATX ma zadaj M.2 pa sem ga pozabo dat not pa mi ni blo jasno 1 dan zakaj ne dela 8-)
A.C.A.B

Next-Gen ::

Da ne govorimo o tem da ponujajo celo costum vodno hlajenje sestavo.
Si nočem predstavljati ker ce delajo tako hitro kot ostale builde potem itak zacne use puščati.
Pri vodnem moraš paziti in opazovati od začetka ker se lahko zgodi da katero od cevi rastegne in začne zato pušcati ... dobro paziš ce to počneš sam ne pa da plačaš zasoljeno da ti oni nekja sestavljajo da je pol itak use za v smeti

Luk as ::

Kvinta je izjavil:

Ja pri poceni komponentah ....

Kakšne poceni komponente? Vse srednjega ali višjega ranga. Takrat vse najnovejše.
A ti znas brat. Vse pri njih kupljeno in sestavljeno.
riba smrdi pri glavi

kuall ::

Tudi samo sestavjanje računalnika ni tako enostavno. Sej včasih človk ne zna odpret še kakšnega paketa.
Prednost pred naročanjem delov iz Nemčije je ta: če nimaš pojma o računalniku in bi rad npr tih računalnik pišeš email unemu majstru z željami in ti sestavi. To je tudi prednost pred mimovrste, kjer ti na tak email ne bo noben odgovoril.

el_bahattee ::

carovnik1900 je izjavil:

jaz pa imam z njimi večinoma dobre izkušnje.
res, da sem nazadnje en build za kolegico nabavil preko njih par let nazaj. pa je bilo vse ok takrat. potem pa samo kdaj pa kdaj kak del. pa ni bilo nikoli težav.

drgač pri njih je ona fora, da moraš ram porinit sam notri - ker oni buildov ne smejo delat.

Enako tudi jaz, zaenkrat vedno dobre izkušnje. Pa tudi glede RAMa in buildov je vbistvu ponavadi samo na papirju, ločen račun, sicer pa sestavijo BP.
Come to my center, you enter the winter.

feryz ::

Kvinta je izjavil:

Iz nemčije zmerom dobim v največ enem tednu .... kje se čaka več mesecev ???
Mesec dni traja samo jokanje po forumu, kako reklamirati nedelujoč kos, kako ne dvignejo telefona, ne vračajo mailov itd, itd.
Jaz kupujem pri nas. Kar rabim, hočem imeti v roku pol ure. Če crkne, pa nov kos v eni uri. Evro gor ali dol je zadnja stvar na svetu, za katero bi se sekiral.

PINki ::

Tudi jaz že več buildov pri njih kupil, sestavili vse bp. Tudi svetujejo in se posvetijo stranki. V glavnem, sem zadovoljen in zaenkrat samo dobre izkušnje. Tudi dobavili so mi enkrat določen laptop cooler, ki sem si ga zaželel pa ga niso imeli v redni ponudbi.

49106 ::

feryz je izjavil:

Če crkne, pa nov kos v eni uri.

Kje dobiš nov kos v eni uri? Ponavadi se čaka (do) 45 dni.

joze67 ::

zmaugy je izjavil:

Pred nekaj leti so mi sestavili reačunalnik na Funtechu, uporabljal se je zelo redko, komponente so bile višji cenovni nivo, letos enkrat se enostavno ni več prižgal. Pa v glavnem se ni uporabljal za igre, kar se je igralo, je bilo zelo easy do hardvera.
Brez veze. SSD kar položen v ohišje in na kablu.
Glede na vso pozitivno reklamo, ki so je deležni tukaj, sem razočaran nad njimi.

In po par letih je Funtech kriv, da iz komponent višjega cenovnega razreda sestavljen računalnik ne dela več? Si v konfigurator vtaknil nosilec SSD, ali bi ga moral Funtech sam priložiti?

49106 ::

Vsekakor bi lahko opozorili.

c3p0 ::

To sestavljanje jim verjetno gre lepo na mlin, da porabijo razno vrnjeno odprto robo in zaračunajo kot novo. Zato sestavim kišto vedno sam, pa še tako je urejeno kot mora biti.

Od Mlacoma sem npr. ravno letos dobil matično, ki je očitno bila že odprta, zato sem bil še posebaj pozoren na kako napako, znake uporabe, ali kak manjkajoč delček, od vijakov naprej. K sreči je ni bilo in nisem kompliciral.

Anney ::

Če roba dela, kaj bi kompliciral. Še bolje , da oni sestavijo, tako vsaj ne dobiš raznih DOA plat ali procov in ostalega in lepo menjajo na mestu, brez tvoje jeze in pisanje reklamacijskih/garancijskih zapisnikov in se še s tem upadat, ter spet čakat do 45 dni na nov kos. To se je meni zgodilo iz nemčije, DOA motherbord, (pa tudi odprta embalaža) in kaj sem storil, moral sem najti slovenski servis za potrditev DOA, vožnja, komplikacije in pošiljanje nazaj v nemčijo. Novo sem kupil pri nas.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Kvinta ::

A ti znas brat


Ti si zgleda vegan ;((
A.C.A.B

FireSnake ::

Next-Gen je izjavil:

dobro paziš ce to počneš sam ne pa da plačaš zasoljeno da ti oni nekja sestavljajo da je pol itak use za v smeti


Kaj od njih si vrgel v smeti?

kuall je izjavil:

Tudi samo sestavjanje računalnika ni tako enostavno. Sej včasih človk ne zna odpret še kakšnega paketa.
Prednost pred naročanjem delov iz Nemčije je ta: če nimaš pojma o računalniku in bi rad npr tih računalnik pišeš email unemu majstru z željami in ti sestavi. To je tudi prednost pred mimovrste, kjer ti na tak email ne bo noben odgovoril.


Na mimovrste ne, pri mlacomu in funtechu pa. In še kje.
Je treba znat vprašati.
Ali mimovrste sestavlja računalnike?
Ne?
Torej?

A Merkur ti tudi pokrije streho, ker strešnike prodajajo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmaugy ::

joze67 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pred nekaj leti so mi sestavili reačunalnik na Funtechu, uporabljal se je zelo redko, komponente so bile višji cenovni nivo, letos enkrat se enostavno ni več prižgal. Pa v glavnem se ni uporabljal za igre, kar se je igralo, je bilo zelo easy do hardvera.
Brez veze. SSD kar položen v ohišje in na kablu.
Glede na vso pozitivno reklamo, ki so je deležni tukaj, sem razočaran nad njimi.

In po par letih je Funtech kriv, da iz komponent višjega cenovnega razreda sestavljen računalnik ne dela več? Si v konfigurator vtaknil nosilec SSD, ali bi ga moral Funtech sam priložiti?


A šraufe bi tudi moral moral vtakniti v konfigurator?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

FireSnake ::

Če SSD niso imeli kam pritrditi bi moral naročiti nosilec. Je bilo temu tako?

Ali je ohišje privzeto imelo prostor za pritrditev SSDja?

Se mi zdi, da malo mutite.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Anney ::

Mogoče imajo dve levi roki, pa so raje gledali visečega. Verjetno je v takem stanju še danes, znajo pa z dvema levima klofotat po tipkovnici. Disku je pa itak vseeno, samo da dela. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

w0mbat ::

ne razumem kako za par evrov se greste jajcat s temi tujci... saj imaš vse pri nas. Ok tudi jaz sem enkrat kupil od amazona, ampak ne elektroniko, šport, poseben model k se pri nas ne dobi.

Jarno ::

Zadnja kišta je "custom" slovenskaTM, ker se mi ne da ukvarjat s cable managementom oz. sploh ne da, ko enkrat dela.
Če bi kdo preveril ceno sestave na Mindfactory + stroške dostave, potem se pri nas pogosto kar splača.
Torej za 149,90EUR ti ga nemški profiji res sestavijo, potem pa je še poštnina...;)
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

Anney ::

Meni osebno cable management ni problem, problem je ko delaš za drugega, ali zase, da komponente ne klapajo, da je DOA in posledično, se spet ti sam zabavaš s tem (potrata časa), za dokaj nizko ceno je to to (prispe in deluje), ko comp pride se rahlo preuredi in že nalagaš vse potrebno, meni osebno so rekli, da se potrudijo s sestavlanjem in skrivanjem kablov, čakam en set, poročam ko prispe.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

joze67 ::

zmaugy je izjavil:

A šraufe bi tudi moral moral vtakniti v konfigurator?
Vijaki so (tipično) priloženi ohišju.

feryz ::

49106 je izjavil:

Kje dobiš nov kos v eni uri? Ponavadi se čaka (do) 45 dni.
Ponavadi vi čakate do 45 dni. Iz tujine še mnogo dlje.
Zadnjič ko mi je disk crknil, sem šel do mojega dilerja, dal mi je drugega, on se pa z reklamacijo dalje ukvarja. Zato pa dam za disk 1,3 evra več kot v Nemčiji.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizni računalnik 600€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
40765637 (22202) hojnikb
»

Računalnik za igranje iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
858774 (7116) smacker
»

Kje naj kupim računalnik po meri

Oddelek: Kaj kupiti
334112 (2877) Machete
»

Računalniške trgovine, kjer ti sestavijo izbrane komponente

Oddelek: Kaj kupiti
427703 (6210) zagi555555

Več podobnih tem