» »

American Army

American Army

[Slo].LiNuX ::

He he : Zivjo tuki Luka . Ce ker kej spila aao al pa ce ma ker kej komentarjev od aao send me EMAIL:P

--------------
moderator: popravil sem ti naslov
  • spremenil: Predator ()

undefined ::

> American Amy

Who's Amy? Is she cute? :D

VuLc4n0 ::

:)
http://christinalake.cjb.net

km- ::

Americas Army .. in mislim da je topic ze nekje odprt..

Predator ::

ŽirC ::

O Stular tvoj sosolc sem pa ne mors prasat a ta topic ze obstaja pa se jz pa hittman svaga odprla, jej jej, kdaj se bo slo kej igrat? a slucajn gdo ve kdaj izide 2.0 k 1.9 je lih tok bugasta kuker prejsna.


Lp, ZirC

[Slo].LiNuX ::

Ma ja zirc mal sem zajebu drugac pa kr bo:P:\

[Slo].LiNuX ::

Team SSf :





Lp Luka

[SLO].Levko ::

:)) huda slikca he:))

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

ŽirC ::

in kje je link do nje?


Lp, ZirC

km- ::

link do cesa? ena tema je ze odpra uporabi iskanje.. oz. stran igrice je www.americasarmy.com

[Slo].LiNuX ::

He he link je pa na moji Novi PaGe sam se ni izsla :) bo pa kmalu gor i hope:) Tle je pa se ena predelana slika KaO
he he -=SSf=-caln

L.P luka

[SLO].Levko ::

lol te slikce najdes na www.aaotracker.com pol se pa znajd zirc

DejaVu ::

decki, pridite vc spilat. kar se tice podpore serverjem je veliko boljsa, pa se mape so take da te na rit fukne! (đungla hehe)

[Slo].LiNuX ::

EJ ti VC-sux dej pog. grafiko od aao al pa vs dej please dej se skuliri ok :P

[SLO].Levko ::

mona

DejaVu ::

menite se glede grafike? aao se je na starem ut pogonu, ki je izjemno nestabilen in ponuja izjemno visoke pinge.

ko bi vsaj uporabili q pogon.

[Slo].LiNuX ::

Ej tipa sam se zmeri tut ce je zgrajena na UT-podlagi ni slaba . Poglej VC kr neki tm grafika v pizdi , pa tut igralnost je dost slabsa od American"s army . Drugac sej je cool sam tista sceni mi ni dobra k te ubijejo pol se pa kuj rodis :\ Pocaki da pride vn American"s Amry 2.0 vn bos vidu pol . K bo lahk leader oklepno vozilo vozu noter pa specialci EJ TIPA TO BO RASTUR pog. si fotke na http://www.special-air-service.org/flas... mal si poglej pod slike ok :) :P :)

Lp pozdrav Luka

kihc ::

Kaj pa, ko bi vi pametnjakoviči probal dobro staro Operation Flash Point.
Tam lahko voziš ceeeeeeeeeelo helikopter. 8-O :\

[Slo].LiNuX ::

ja sej res da je ":P Operation Flash Point:P " dost huda spila kot igralnost mislem . Sam kr se tice preko neta so pa full za American"s Army .

Lp Luka:)

kihc ::

Mi lahko razloziš zakaj si tja nalepil tisto sliko? Pomoje nima nobene veze z AA?

[Slo].LiNuX ::

Drugac slika prikazuje vojake slikane na predstavi v ameriki k predtavjajo 2.0 verzijo American Amry ok :P

[Slo].LiNuX ::

Kwa pa drugac kaksna se vam zdi AAO ? Povejte u procentih please b"ye0:) :P :))

DejaVu ::

sem ze povedal...

podpora serverjem je v treh pizdah! sem ga igral 1 mesec, dokler mi ni do konca dopizdil ping 250 na homelan serverjih.

[Slo].LiNuX ::

Kaj pa mas za eno LINIJO ? :)) Isdn al kaj ? K jest mam 1 mb ADSL pa mi use cool dela mam skos po 120 pinga to ni pa nc:\ :))
L.P Luk:))

DejaVu ::

ADSL 2048/768

enostavno, ni za igrat na homelanu, se posebej ne ko so serverji polni ker pol se je ping vecji.

pri vietcongu pa lepo gostim server (mam dva pcja), moj ping je neverjetnih 10, drugi slovenci ki majo adsl pa dobijo od 30-40. vglavnem s pingi ni nobenih problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451951 (25287) Tilen
»

Americas Army 2.5 - HOOAH!

Oddelek: Igre
81069 (868) Zajeban
»

Izšel Firefox 1.0.5

Oddelek: Programska oprema
212174 (1611) shadow.slo
»

Prijavljanje v AA!

Oddelek: Igre
6906 (782) gigaherz
»

America's Army Slovenski Klan

Oddelek: Igre
394657 (4160) mohha53

Več podobnih tem