» »

Kam naj grem iz srednje zdravstvene z lepimi ocenami in močnimi delovnimi navadami

Kam naj grem iz srednje zdravstvene z lepimi ocenami in močnimi delovnimi navadami

Gregor Sansa ::

Ne želim si nadaljevati kot zdravstveni delavec ali babica, ker me moti delo v skupini. Če je potrebno bom naredil tudi maturitetni tečaj, da pridem na željen faks. Najbolje mi gredo zdravstveni predmeti najslabše pa matematika.
Izbiram med medicino, radiologijo, farmacijo in laboratorijsko biomedicino.
Za medicino me skrbi težavnost,
Za radiologijo in farmacijo mat in fizika
Za Lab bio pa zaposljivost; je zaposljivo ali ne?

m0LN4r ::

Zobozdravstvo IMO je najboljse, bi sam sel, ce bi prej vedel kak dober biznis je to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gagatronix ::

> ker me moti delo v skupini

Potem bos v zdravstvu tezko sfolgal, ker je prakticno celo zdravstvo en velik teamwork.

mailer ::

Saj vemo kdo ima "močne delovne navade" kajne. Dober posel je patologija, tam si ponavadi "osamljen", vsaj kar se živih tiče.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

kuall ::

m0LN4r je izjavil:

Zobozdravstvo IMO je najboljse, bi sam sel, ce bi prej vedel kak dober biznis je to.

Kr fajn ideja.

Plus:
tvoji zobje in od tvojih otrok bodo brezhibni, ker boš pač pazil in umival, ker boš cele dneve gledal gnile zobe in ne boš želel biti kot oni


Minus:
Cele dneve gledaš nagravžne gnile zobe.

Vetrpiha ::

Gagatronix je izjavil:

> ker me moti delo v skupini

Potem bos v zdravstvu tezko sfolgal, ker je prakticno celo zdravstvo en velik teamwork.

Samo na dolocenih polozajih zdravstvene ekipe.

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:

> ker me moti delo v skupini

Potem bos v zdravstvu tezko sfolgal, ker je prakticno celo zdravstvo en velik teamwork.

Zdravstvo je en velik egotrip, ne pa teamwork...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Invictus je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

> ker me moti delo v skupini

Potem bos v zdravstvu tezko sfolgal, ker je prakticno celo zdravstvo en velik teamwork.

Zdravstvo je en velik egotrip, ne pa teamwork...


Aha, povej to medicinskim sestram na onkologiji. Grem stavit, da te bodo v momentu vzljubile. /s

starfotr ::

Če te najbolj mika medicina, ne oklevaj. Vpiši se na medicino. Ostalo se bere kot druge opcije.

Ne boj se. Če imaš željo, se da marsikaj uredit in naredit. Je pa treba garat za študij.

Old Spice ::

Kot da bi bral sebe 15 let nazaj :D :D

Pred točno enako dilemo sem bil leta 2005. Isto srednja zdravstvena. Odlične ocene. Veliki apetiti.

Sem šel na maturitetni z namenom vpisat se na medicino... No tekom leta na maturitetnem tečaju sem spoznal svet tudi izven zdravstvenih okvirjev in na koncu pristal, po lastni želji, v popolnoma drugačnih vodah. A mi je žal? Ne. Tudi si danes ne znam več predstavjati, da bi delal v zdravstvu.

Sicer pa zgolj nasvet glede medicine. Ocene morajo biti presneto visoke, da tja prideš. Dovolj je en slab dan na maturi (kljub odličnemu znanju) in ti vpis tja spodleti. Tako malo v razmislek... Da nimaš to kot edino opcijo...

PS: Če si resen glede medicine, boš tudi matematiko moral vzljubit :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprememba poklicne kariere (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566357 (4517) otago
»

Rad bi prišel na medicino, potrebujem nasvete.

Oddelek: Šola
378571 (6779) lemonaid
»

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12220206 (17400) Pithlit

Več podobnih tem