» »

bluetooth wireless controller ps4

bluetooth wireless controller ps4

kretze ::

Dober dan se opravičujem če pišem v napačno skupino samo sem prej to napisal že pod eno drugo skupino na tem forumu pa nisem dobil odziva...zanima me če ma kdo podoben problem kot jas pa če lahko pomaga... Torej imam en problem če pišem pod skratka kupil sem si original ps4 controller za PC in zraven tudi bluetooth adapter...do včeraj mi je vse delalo kot mora od včeraj pa mi bluetooth ne zazna več controllerja...skratka zadeva je taka adapter vtaknem v PC vključim controller spodaj mi napiše da (dodaj napravo...tapnite da nastavite wireless controller) ko to storim piše da je povezan in v trenutku ko napiše da je povezan se mi nemudoma vgasne sam...any help??

oo7 ::

Ne dolgo nazaj sem tudi jaz spraševal pa brez odgovora :(

oo7 je izjavil:

Kupil sem brezžični gamepad.


Kupil sem tudi bluetooth ključ za PC.

Če imam gamead povezan z kablom v Pc dela če pa kabel izključim pa brezžična funkcija ne dela.

V nastavitvah sem vklopil bluetooth v Win 10 tudi gamepad je zaznalo.

Kje bi bila lahko težava ?

kretze ::

oo7 je izjavil:

Ne dolgo nazaj sem tudi jaz spraševal pa brez odgovora :(

oo7 je izjavil:

Kupil sem brezžični gamepad.


Kupil sem tudi bluetooth ključ za PC.

Če imam gamead povezan z kablom v Pc dela če pa kabel izključim pa brezžična funkcija ne dela.

V nastavitvah sem vklopil bluetooth v Win 10 tudi gamepad je zaznalo.

Kje bi bila lahko težava ?



čisto enaki problem imam jas...iščem tudi itak na google/youtubu kako so to kaj drugi reševali vendar še mi zaenkrat ni uspelo zvedet kaj pametnega

dolenc ::

Tko dela na win10. Včasih je bilo bolj "by the book", pa so tekom updejtov uspel zjebat. Poveže se (v kolikor je pravilno bindan) in potem tkoj ugasne lučka, če si povezan tko videš v tistem "control centru", da je wireless controller povezan.

Potem pa, če imaš steam, ti on prevzame kontrolo, ko ga zaženeš, ali ko odpreš špil.
Ali če uporabiš kak programček, recimo Ds4windows. Kjer ni steama.

oo7 ::

Jaz sem vse probal. Tudi tisto kjer moraš držati več tipk in potem zresetirati gamepad z šivanko pa brezžično še vedno ne dela. Če pa dam kabel pa dela brez težav.

dolenc ::

Ti maš nek lev kontroler, tam ti tko noben ne more pomagat :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666652 (2666) Gagatronix
»

prosim za pomoč pri nakupu igralnega ploščka

Oddelek: Kaj kupiti
234534 (2747) scenic16
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5513126 (11089) yero7
»

Gamepad

Oddelek: Kaj kupiti
192181 (1794) r3dkv1c4
»

PS3 Ne original kontrolerji

Oddelek: Konzole
203261 (2929) St235

Več podobnih tem