» »

Igre (brez lastne teme)

Igre (brez lastne teme)

««
22 / 22
»
»»

oo7 ::

dronyx je izjavil:

V bistvu gre za še en "souls like", ki pa vsaj zame z miško in tipkovnico praktično ni igralen (tudi tipk ne moreš spremeniti), na kontroler pa nisem navajen za take igre in se izgubim v raznih menijih, inventarju.


Kot kaže se, da igrati s kontrolerjem.
Pri večini iger katere igram s kontrolerjem na PC za meni uporabljam miško ali pa streljam tudi s miško če je težavno streljanje tako, da se, da uporabljati oboje na enkrat :)

dronyx je izjavil:


Jaz v eni uri nisem prišel do kakšne souls težavnosti, je pa tak pogled problematičen, ker je lik dostikrat skrit za nečem ali vidiš samo obris, tako da ne veš točno kaj počneš in težko zadeneš pravi timing. Motilo me je tudi, da je ista tipka za tek, skok in izmikanje (dodge/roll).


Ja škoda, ker niso šli v tipičen pogled od zadaj tretje osebe. Ker zgodba iz trailerjev in svet po videnem se mi zdita zanimiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Embracer Group založnik se bo razdelil v tri skupine.


Asmodee - tabletop games publisher and distributor

Coffee Stain & Friends - indie and A/AA premium and free-to-play games on PC, console, and mobile

Middle-earth Enterprises & Friends - AAA games developer and publisher for PC and console, including The Lord of the Rings and Tomb Raider


Embracer ima več kot 15k zaposlenih.

oo7 ::

Trench Tales - Official Teaser Trailer




A story-driven third-person action game set in a dark, alternative world between WWI and WWII. Harness unique powers, customize your arsenal, and navigate haunting Gothic landscapes. Battle fallen soldiers as you uncover the mysteries of this realm.

oo7 ::

EXCLUSIVE - Early Details on Assassin's Creed Hexe



oo7 ::

KaiserPunk - 5 Gameplay Pillars ALPHA trailer



Build and conquer in Kaiserpunk, the ultimate city builder and grand strategy combo set in an alternative 20th century world. Engage in epic battles on land, sea, and air, or use your economic power to emerge as the ultimate victor.

Release Date: 2024







Karma: The Dark World | Down the Rabbit Hole Trailer



In this game, you play as Daniel, a Roam Agent for Leviathan's Thought Bureau. As Daniel, you'll have to use a combination of investigative tools and your own keen intellect to solve puzzles and unravel the truth.

Players will dive into the memories of suspects to retrace their steps and piece together their investigations. At the same time, players will have to keep their sanity and wits as they uncover a dark story of love, loss and deception.

There is currently no ETA on when KARMA: The Dark World will come out. Naturally, though, we'll be sure to keep you posted.

oo7 ::

Jutri igra izide v early access.




Manor Lords - Release Date Announcement Trailer



Manor Lords Proves Games Dont Need To Do EVERYTHING - Review Early access



My Review of Manor Lords After 100% & 140 Hours Played

oo7 ::



Se pravi ob 15:00 uri pri nas. Cena igre še vedno ni znana.

oo7 ::

Manor Lords - Official Early Access Launch Trailer




Igra je zunaj v earlly accessu. Trenutno je 29,99 eur - 25%

Jaz sem jo kar kupil :)

oo7 ::

29 aprila bo znanao kdaj igra Gray Zone Warfare izide v Erarly access.

Gray Zone Warfare Gameplay Reveal Trailer


Gray Zone Warfare is an intense tactical FPS emphasizing realism. Join a Private Military Company to explore a vast MMO open world featuring a PvEvP and PvE mode. Strategize and survive against human operators and AI enemies while uncovering the mystery of Lamang Island.

DejchSLO ::

Kdo ve a je na slo-techu kera tema, k bi bla, da bi se kej zmenli kakšno igro prek neta igrat. Osebno sem za Left 4 Dead 2 pa Brutal Doom vsi deli.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Kdo ve a je na slo-techu kera tema, k bi bla, da bi se kej zmenli kakšno igro prek neta igrat. Osebno sem za Left 4 Dead 2 pa Brutal Doom vsi deli.


Ne bi vedel. Lahko pa odpreš temo pa se bo našel kakšen kandidat.
Jaz igram samo še single player igre.

oo7 ::



Sem začel igrati Manor Lords. Čeprav ne igram prav veliko strategij me je prepričala tale srednjeveška tematika :)

Igra mi je zelo dobra čeprav je kar težka.

SHA-256 ::

oo7 je izjavil:



Sem začel igrati Manor Lords. Čeprav ne igram prav veliko strategij me je prepričala tale srednjeveška tematika :)

Igra mi je zelo dobra čeprav je kar težka.


Tudi jaz, in sem navdušen. Primarno city-builder, z nekaj bojevanja in diplomacije.

Hobi projekt enega samega razvijalca, ki je res vlil srce in dušo v igro.
Zaenkrat je Early Access, in je precej stvari še zaklenjenih. Roadmap izgleda super.

Razvijalec Slavic je precej aktiven kar se tiče komunikacije in zagotavlja da ne misli prehitro širiti ekipe. Težave ima z iskanjem dodatnih razvijalcev, saj imajo ali lastne studie, ali pa so strokovnjaki le na papirju. Bo pa zaradi ogromnega števila prodanih izvodov lažje najel oblikovalce in testerje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SHA-256 ()

oo7 ::

SHA-256 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Sem začel igrati Manor Lords. Čeprav ne igram prav veliko strategij me je prepričala tale srednjeveška tematika :)

Igra mi je zelo dobra čeprav je kar težka.


Tudi jaz, in sem navdušen. Primarno city-builder, z nekaj bojevanja in diplomacije.

Hobi projekt enega samega razvijalca, ki je res vlil srce in dušo v igro.
Zaenkrat je Early Access, in je precej stvari še zaklenjenih. Roadmap izgleda super.

Razvijalec Slavic je precej aktiven kar se tiče komunikacije in zagotavlja da ne misli prehitro širiti ekipe. Težave ima z iskanjem dodatnih razvijalcev, saj imajo ali lastne studie, ali pa so strokovnjaki le na papirju. Bo pa zaradi ogromnega števila prodanih izvodov lažje najel oblikovalce in testerje.
ž


Ja res neverjetno kakšno igro je naredil en sam človek :)
Marsikater AAA studio se lahko skrije.

Kayzon ::

A je moznost ubijanja turkov?

oo7 ::



Menda naj bi kmalu napovedali giro Resident Evil IX. Izšla pa naj bi enkrat v začetku drugega leta.

Nekaj se celo govori o open world Resident Evil igri.

oo7 ::

SECOND-LOOP is a new single-player FPS action game with sandbox physics puzzles

Official Announce Trailer | SECOND-LOOP



SECOND-LOOP PC Requirements
MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-4790K or AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 470
DirectX: Version 11
Storage: 45 GB available space


RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-9700K or AMD Ryzen 7 3700X
Memory: 16 MB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 or AMD Radeon RX 6700XT
DirectX: Version 12
Storage: 45 GB available space

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

First gameplay trailer for the co-op tactical survival horror shooter, The Forever Winter

The Forever Winter - Gameplay Reveal


In this game, you and your team have to search for stuff from the dead to stay alive while big war machines fight endlessly in the background. The devs claim that this won't be like your typical looter shooter. The game will have two groups fighting each other, and you won't be part of either. You'll be just trying to survive in the chaos of war.

oo7 ::

Microsoft danes zaprl več studijev...Arkane Austin, Tango Gameworks in še dva druga studija.

Znani po igrah








oo7 ::

oo7 je izjavil:



Menda naj bi kmalu napovedali giro Resident Evil IX. Izšla pa naj bi enkrat v začetku drugega leta.

Nekaj se celo govori o open world Resident Evil igri.






A leaker claims that Resident Evil 9 will be set on a Southeast Asian island inspired by Singapore and have players explore a rural town.
Recent rumors hint at the upcoming game boasting an open-world format and Chris Redfield as the protagonist.
Resident Evil 9 may see an official reveal soon during a summer game showcase, with an alleged release window of January 2025.



https://gamerant.com/resident-evil-9-se...

oo7 ::

Kot kaže se kar splača biti Esportaš ? :P

Life-Changing $60,000,000+ Prize Money in Esports World Cup

We are proud to announce an unprecedented total prize pool of more than $60 million for the inaugural Esports World Cup this summer in Riyadh, Saudi Arabia. This life-changing sum is the largest prize pool ever awarded in the history of esports, shattering the previous record of $45 million set by Gamers8 in 2023.



https://www.gamepressure.com/newsroom/l...

fiti ::

Verjetno je bilo že omenjeno, ampak morda še enkrat. Lies of P je res fajn igra za vse ljubitelje "Souls" žanra.
Grafika je odlična , mehanika bojevanja pa tudi. Priporočam!

https://www.liesofp.com/en-us/

opeter ::

oo7 je izjavil:

Microsoft danes zaprl več studijev...Arkane Austin, Tango Gameworks in še dva druga studija.


Uh, Arkane ... škoda.
Dobro se spomnim njihove igre Dark Messiah of Might and Magic. Žal nikoli nismo dobili kakšnega nadaljevanja ali kaj podobnega. Sicer je Dishonored duhovni naslednik, ampak to ni to.

Njihova prva, komercialno izdana igra, Arx Fatalis, je sicer imela odlično vzdušje, ampak mehaniko čaranja z mahanjem miške (gestikulacijo) nikoli nisem maral, zato - razen začetka demo verzije - niti nisem igral.

https://i.imgur.com/C2qXcgg.jpeg

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dronyx ::

opeter je izjavil:

Uh, Arkane ... škoda.

Zaprli so Arkane Austin, zaenkrat še deluje Arkane Lyon. Po moje so te starejše igre delali francozi, pri Dishonored pa je Austin pomagal pri razvoju. Arkane Austin je delal Redfall, ki pa je bil očitno finančno polom. Ampak problem je verjetno bil v tem, da jih je MS prisilil v razvoj online igre, ki jo potem nihče noče igrat (nekaj podobnega se je zgodilo Rocksteady, ki je bil znan po igrah Batman, nakar je šel razvijat Suicide Squad: Kill the Justice League). Microsoft je zmetal milijarde denarja za nakup čuda teh studiev, ker je verjetno upal, da bo s tem reševal xbox, sedaj pa se je izkazalo, da ni tako preprosto in jih zapira. Škoda se mi zdi tudi za Tango Gameworks, da so jih zaprli. Obe Evil Within igri sta bili po moje dobri.

opeter ::

@dronyx, hvala za informacije. Vedno je škoda, ko se kakšna stvar zapre. :(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jijetelu ::

mah, staro mora umret, da lahko novo zraste, večina teh svojčaš priznanih in opevanih studijev in založnikov že zadnjih nekaj let niso naredil tud enega omembe vrednega špila, sam staro slavo vrtijo okol in pod to, kar se mene tiče, spadata tudi Blizzard in Bethesda in če jih včeraj zaprejo, bi sam prišparal cel kup resousov za kej boljšega.

oo7 ::

Zadnja dobra igra katero so naredili pri Arkane je Prey iz leta 2017.


2002 Arx Fatalis
2006 Dark Messiah of Might and Magic
2009 KarmaStar
2012 Dishonored
2016 Dishonored 2
2017 Prey
2017 Dishonored: Death of the Outsider
2019 Wolfenstein: Youngblood
Wolfenstein: Cyberpilot
2021 Deathloop
2023 Redfall
TBA Marvel's Blade TBA

oo7 ::

A new open-world survival game inspired by Greek mythology called Dawn of Defiance will be released later this year in early access on Steam and the Epic Games Store.

Dawn of Defiance - Official Announcement Trailer
««
22 / 22
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768709 (1462) oo7
»

Atomic Heart (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13114292 (1897) oo7
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15030892 (3632) D3m
»

Six Days in Fallujah

Oddelek: Igre
171850 (467) oo7
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20644209 (6891) Madelyn

Več podobnih tem