» »

Modifikacije ohišja

Modifikacije ohišja

DrSergioDJ ::

Ker sem bolj nov na Slo-techu, se opravičujem če je ta tema že obstajala.

Ful rad bi mal pofarbu pa nasploh porihtu svoje ohišje, pa me zanima par stvari.

- kakšna barva je najboljša za barvat? a to kr kakšne sprej ubodeš? al kej drugega?

- s čim se najboljše 'reže' ohišje? ( za vente not nametat )

- kako bi lahko pofarbu tud tipkovnico inu tipke, s tem, da bi se tipke še vedno vidle :) ?:)

tnx že vnaprej

lp

Sergio
...

TESKAn ::

NItro - farba u spreju je po mojih izkušnjah najbolš. Za rezat ohišje ne vem, tipkovnico lahko pofarbaš, farbanje tipk ti pa odsvetujem, k bi pač čez neki cajta šla farba napol dol pa ne bi zgledalo lih najboli...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

alien-w ::

za prve dva odgovora poglej moj clanek, za tipkovnico se pa strinjam s TESKAnom

Sergio ::

hm sergio: za luknje rezat bo najboljše krona radija 12 cm za rezanje lukenj v keramiko (to edino obstaja) pa zlo lepo nardi
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Shershen ::

tipke si tudi pofarbaj, zakaj pa ne
vendar samo tisto plastiko okrog tipk oz. ohišje tipkovnie oz. ogrodje...no upam da veš kaj mislim :D

alien-w ::

kronca izzaga lepo samo, ce je vrtalni stroj vpet v stojalo, stranica od compa pa tudi, tako da potem samo se potegnez vzvod in voila! belive me, sem probu, pa je zadeva kr plesala brez vpetja (hvlal bogu nisem probu na stranici od compa!:8)

levak ::

Mene pa neki zanima. Na ohisje sem hotel narisat en znak. Sem naredu sablono iz trsega papirja in dav na stranico towerja in malo obteziv.. vendar ko sem sprejov se pritisk dvignil uno sablono in barva je sla vspodaj.. :( Kaj mi je narediti?

Hvala za odgovore
Matej alias LeVaK@IRCnet

Shershen ::

levak:
zalepi si tisto šablona gor, pa prelepi ohišje še z cajtngami, tam kjer nočeš meti zapacano

alien-w ::

ja, tako je. Vzemi selotejp - dela cudeze ( ceprav ce pogledas slikco moje kiste vids, da tut men ni uspel cist 100% robu narest (to ti tudi verjetno nikoli ne bo).

FlipeR ::

Alien-W, dej mi povej, kje si tiste ventilatorje kupu, pa kolko so stali:|
TNX
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

TESKAn ::

Conrad electronic - BTC, klet Emporium - a. Silent fan za 24V, stane 1.140.00 SIT (če jih še majo:D).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

levak ::

Ja pol mi je ratal z folijo za zavijat učbenike...:D Se fotoaparat rabim, da slikam in da dam na ogled mojega Xenon-a:D

Hvala.... Za pomoč
Matej alias LeVaK@IRCnet

alien-w ::

dejte, kdor bo sel prvi v conrad, naj klele napise, ce vente se majo, ker bi jih jest nekomu poslal, ce jih majo seveda.
Levak: dej posliki res, pa poslji, da vidm masterpiece.

DrSergioDJ ::

Sm ze kupu modificirano ohišje, in imam notr ene 6 ventov ( 2 zadaj, 2 pihata na pci kartice, eden je na vrhu, eden je pa spredej spodaj ) ampak se ne delujejo, k nimam kablov, da bi jih povezu z stikalci. PAr vprasanj:

- kako nej zrezem lukne na uni plastiki, da bom stikalca not dau? velikost stikalc je cca 2cm*1cm

- tisti spredji spodnji vent nima nobene lukne, skozi kero bi zrak vleku - ma sam majhno rezo, ki je narejena od spodaj in je velika priblizno 12cm*1cm ( dolga cez sirino ohisja, pa 1 cm široka ) a je to sploh kej efektivn? al nej jest raj eno velko rupo zvrtam spredi, al pa vec manjsih?

muchos gracias
...

alien-w ::

DrsergioDJ: ja uspred rajs eno velikooo lukno nared!

RUSKIE ::

Moje ohišje se tudi spreminja sam mau problem manjka ena mahnja štrom žagca.
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

levak ::

Kje bi dobil zeleno neonsko lucko.. ce je to sploh neonska... Pa kasna je cena?

LeVaK
Matej alias LeVaK@IRCnet

alien-w ::

levak: probi v Conradu, samo verjetno bos mogu narocit, pa cakat. Sam majo pa oni ziher najvec take lightning opreme.

levak ::

Aja se to me zanima... Kaksna je cena plexi stekla.. tko recimo 40x5.. Koliko bi to prislo?
Matej alias LeVaK@IRCnet


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
828018 (5513) Kato
»

Moja kišta, prosim za komentarje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321696 (1141) KWAN
»

Zmodaj vse kar vidiš

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482124 (1218) krucymucy
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763802 (3032) segi
»

Modifikacija za sprednji spodnji ventilatorcek

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101420 (1224) HEKO

Več podobnih tem