» »

Bluetooth težave

Bluetooth težave

clip ::

Pozdravljeni

Imam Samsung Note 10+ in Huawei Watch 3 pro. Težava je v tem, da mi v avtomobilu ne deluje prostoročno telefoniranje. Če izklopim BT na uri, le ta deluje normalno.
Enako se mi dogaja v dveh različnih avtomobilih.
Mogoče kdo, ki je imel podobno težavo in jo rešil ?

Hvala
Pozdrav od Clipa

V-i-p ::

Ne bom pameten, samo primer: če se jaz hočem doma povezat na bt zvočnik pa je punca že povezana, se tudi ne morem, dokler se ona ne izključi...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

McMallar ::

@clip: Ne poznam ure, se lahko preko nje oglasiš na klic? Če da, lahko da je problem da ti telefon dovoli samo eno zunanjo napravo, preko katere se lahko oglasiš... Ugibam...

@V-i-p: Ker zvočnik tega ne podpira. Jaz imam lahko hkrati preko BT na telefon priključen uro in zvočnik brez problema.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

clip ::

McMallar je izjavil:

@clip: Ne poznam ure, se lahko preko nje oglasiš na klic? Če da, lahko da je problem da ti telefon dovoli samo eno zunanjo napravo, preko katere se lahko oglasiš... Ugibam...

@V-i-p: Ker zvočnik tega ne podpira. Jaz imam lahko hkrati preko BT na telefon priključen uro in zvočnik brez problema.


Da, ura omogoča prevzem klicev. Ne vem mogoče obstaja kakšen program, s katerim lahko določiš prioriteto. Sem nekaj gledal ampak nič našel.
Pozdrav od Clipa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tesla v Belgiji zgradila baterijski kompleks za regulacijo omrežja

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3213496 (10521) pegasus
»

Na internet ušla koda za izvedbo DDoS z napravami IoT

Oddelek: Novice / Varnost
3313561 (9980) plizzzzzz
»

BMW, odkleni se

Oddelek: Novice / Varnost
2713935 (10491) fosil
»

Priprava avtomobila na tehnični pregled (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5414576 (13005) Izbeglica
»

Odkleni avtomobil preko mobilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5118179 (15743) Boobiz

Več podobnih tem