» »

Temperatura Athlona XP 1800+

Temperatura Athlona XP 1800+

Arto ::

Kolikšna je normalna temperatura za Athlon XP 1800+ ?

Arto ::

Pa še nekaj: kaj bi se zgodilo, če bi ventilator obrnil tako, da bi sesal zrak iz procesorja in ne pihal na procesor?

ERGY ::

Tega sploh ne poskusaj, ce pa mas dnar in ti starci dajo pol miljona/mesec pol pa kr, ce te zanima kej. :D
Temperatura je odvisna od vec stvari, tko d sam iz tega kok je norm. ni lahko za rec . Cim manj tem bolse!:)
LP

plavko61 ::

Normalna delovna temperatura je od 50 do 60°C, odvisno od tipa ventilatorja, včasih pa tudi od tipa senzorja temparature. HA HA Ne se sekirat za temperaturo, ker boš samo ob denar in ob žice, zaradi preglasnoti kište.

bandedos ::

Ej lejga a veš moj friend ma Athlona 3000 xp+(BOX) pa ma najvošjo temperaturo okoli 45 stopinj tk da lahk zdej sklepaš približno kuik more bit tvoja temp...:\
:D

km- ::

jst mam ta procesor PALOMINO in temperatura je od 40 do 45 C z enim levim ventom in AS3 :)
max se obremeni na 47 - 48 to pa zato ker grejem v sobi, cene bi blo se nizje kot je blo pred 2 tedni priblizno 39 :) ventilator piha na procesor..

SavoS ::

Čao
Mam isti pc torej xp1800+, če nimam navitega je tem okoli 33 stopinj celzija mam pa en titan dtcu kuler low cost,
Ko sistem navije ma xp2100+ pa je temp, pri odprti kišti 38 stopinj merjeno z programom AIDA32
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Cranchi ::

32 ° C @ volcano 11+ @ min obrati

Tic ::

Moi 1700+ deluje nenavit pod 30, 1470@2200 Full Load (Folding 24/7) ima sedaj 35. Idle nekje 32.


H20 Powah >:D
persona civitas ;>

Dr_M ::

a se se zmeri niste navelical sprasevat o temperaturah procesorjev??? takih tem je kle usak 50 ze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Arto ::

Jes mam zdej 45°C z dvema dodatnima ventilatorjema, v špilih gre pa tja do 52°C. Prej ko ni blo dodatnih ventov je šu v špilih do 80°C in se je avtomatsko izklopu... al je blo pa tud kej druzga narobe...

Arto ::

Pa pomojem bi tud uredu hladil če bi okrog vent obrnu, sam bi mogu bit dobr vent. Ker itak pol vroč zrak sesa stran namest da ga še piha nazaj?

Lux ::

KWA?! Jest sem na novo kupil AMD ATHLON 1800 + . Pa sem najprej dal eno silver grease pasto, k se mi je zdela dobra. Procesor pa hladim z Zalmanom AlCu 6000 mislim da (ima peresa). In temperatura ne gre nič pod 50C! ponavadi je okoli 55C . Ali sem kaj narobe nastavil? ni dober stik? Ker sem potem ga še enkrat dal dol in dal pasto ki sem jo dobil zraven hladilnika gor, pa ni nič boljš.... Ventilator pa ima itak 2500 RPM, kar je max. pri zalmanu. Kaj je narobe? :\

Lux ::

Pa tukajle sem najdel še en članek o tem hladilniku http://www.ninjamicros.com/publishers/r...
:D

Očitno je res nekaj narobe

Vikking ::

Pri zalmanu mora biti dobro kroženje zraka, pr men je bla temperatura vedno okol 50C, k sm pa poskrbel za dobro kroženje zraka, pa je temepratura padla za 7C

Lux ::

Lej kaj je en napisal: "Mam isti pc torej xp1800+, če nimam navitega je tem okoli 33 stopinj celzija mam pa en titan dtcu kuler low cost,
Ko sistem navije ma xp2100+ pa je temp, pri odprti kišti 38 stopinj merjeno z programom AIDA32
"

:( WTF?! To skor ni možno! Jest mam 50 do 55 in tud 60, ne navit, zalman 6000 AlCu. Kišta je odprta, tko da bi mogl dober hladit!

Naj me kdo potolaž prosim 0:) :D

Yacksy ::

Fantje ne se sekirat. Dokler ne gre temperatura proti 70 je še dobr. Je pa odvisno, če je merjeno z notranjo ali zunanjo diodo. 50 z notranjo diodo je še kar kul, medtem ko pa je z zunanjo mal hujš.

Mal pobrskajte po forumu. Tega je ko listja pa trave tuki.

Al pa si daj softwersko hlajenje na AMD-ja. Še posebej če imaš kako VIA čipovje. Za po netu drmat pa za kaj napisat ti ful temperaturo zbije. Tut za 10 stopinj. Sam ko pa proc obremeniš, pol se pa neha.

Če pa se tolk sekirate zarad temperatur si pa vodno ubodte:D Ne pridete čez 30 stopinj full load. Na defaultul (1700+ Palomino)

Dr_M ::

Al pa si daj softwersko hlajenje na AMD-ja. Še posebej če imaš kako VIA čipovje.

bla bla...to pr amdji ne pali tko kot pri intelih. itak pa usi foldamo,rajt?


nevem zakaj se usi tok sekirate zarad temp...dokler dela stabilno ni problema.

DON'T FIX IF IT AIN'T BROKEN!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lux ::

Hmm, bom še enkrat pogledal :\
Ej sam , kako pa veš če gledaš notranjo diodo al zunanjo? Če mal pogledaš majo v teli temi vsi okol 40 in pod 40C :\

tiborrr ::

2100+ AUIHB na 2400MHz (3200+), full load podnevi 41°C, ponoci 39°C (mam podstresno sobo, pa sonce pribija).

H20 Powah!>:D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382972 (1744) rejven
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372024 (1322) tx-z
»

Temp. AMD Athlon XP 1800+?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201417 (1031) Gabro
»

čudne temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261272 (1018) Yacksy
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017686 (5476) the_unborn

Več podobnih tem