» »

Facebookovi algoritmi pol leta promovirali dezinformacije

1 2
3
»

p0f ::

Raptor F16 je izjavil:

Sprijazni se pač da si konformist ki bi ustregel vsemu, da te rusi pustijo pri miru samo roke ne bi dvignil in rekel stoj. Lahko ti žensko peglajo pa ne boš pisnil. Ker gledaš le nase.


Res? Alternativa je, da to pocnes ti, pa ne zase ampak za ameriske korporacije. Moja teza je, da kreteni tvojega tipa (ki jih je poln slo-tech), flikajo pomanjkanje osebne identite z navijanjem (no saj ni samo moja teza: https://insight.kellogg.northwestern.ed... , je kar splosno priznano dejstvo v znanstveni srenji).

Kdo je vecji idiot, hmm... da vidimo ali bos razumel, jaz stavim, da ne, da vidimo, ti bojo Laibach zapeli (samo za foro, saj si ne delam utvar, da si karkoli razumel, ti in tebi podobni ste se pri vojakih, gasilcih in policajih - indijancih in kavbojcih):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Raptor F16 ::

p0f je izjavil:


Kdo je vecji idiot, hmm... da vidimo ali bos razumel, jaz stavim, da ne, da vidimo, ti bojo Laibach zapeli (samo za foro, saj si ne delam utvar, da si karkoli razumel, ti in tebi podobni ste se pri vojakih, gasilcih in policajih - indijancih in kavbojcih):


Joj kako pronicljivo :)

Vsega si se naučil samo kulture dialoga ne.

Mislim, glede na to da si že v ranem začetku postal čustven to pomeni da sem svoj argument praktično že dobil :)

Ni dovolj biti glasnejši :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

p0f ::

Raptor F16 je izjavil:


Mislim, glede na to da si že v ranem začetku postal čustven to pomeni da sem svoj argument praktično že dobil :)


Ja, s tako invalidno logiko razumem, da prihajas tudi do sfaljenih zakljuckov v zvezi z Ukrajino. No vsaj osamljen nisi, takih je 80-90% slovenceljnov.

Raptor F16 je izjavil:

Ni dovolj biti glasnejši :)


To si pa dobro zapomni. Vcasih je treba tudi kaj prebrati, ne samo poslusati najglasnejsega ali biti najglasnejsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Raptor F16 ::

p0f je izjavil:


To si pa dobro zapomni. Vcasih je treba tudi kaj prebrati, ne samo poslusati najglasnejsega ali biti najglasnejsi.


Aha, brati pa moram tisto kar boš ti rekel, da je zame dobro :)

Ne gre to tako.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Direktorji velikanov pred Kongresom brez konkretnih odgovorov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
98368 (4464) Master_Yoda
»

Facebook bo izbrisal neresnične navedbe o cepivih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
17622779 (19982) dexterboy
»

Družbena omrežja proti neresnicam: do kam smejo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
9913850 (11627) sgdjkdlsugi4
»

Twitter prepoveduje politične oglase

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
83716 (2803) osternik324
»

OpenAI je ustvaril algoritem, ki si ga ne upa spustiti v divjino (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5219064 (14633) FrRoSt

Več podobnih tem