» »

Pametni telefon neznane znamke

Pametni telefon neznane znamke

rsroki ::

Vem da je bilo že veliko napisanega na temo android telefonov, le malo pa se piše o znamkah, ki so po svetu kar znane, pri nas pa ne preveč. Sicer na tujih forumih marsikaj najdeš, a vsemu tam tudi ne moreš verjeti, kot tudi ne komentarjem na prodajnih spletnih straneh. Sam imam Xiaomi note 8 pro, ki še vedno dela dobro (le baterija začne počasi pešat) pa brskam po spletu kaj bi sploh naj kupil. Cenovno se gibljem med 250 - 350 €, in bil sem bolj pozoren na Xiaomijeve modele (kot so Poco X4, 11 lite..ipd) z željo da bi sedaj že lahko imel aparat z 5g omrežjem. Ostale znamke nisem preveč gledal, eni so predragi, drugi pa se mi ne dopadejo, sem pa našel dokaj ugodni ponudbi za dve znamki, ki mi nista domači in sicer Oppo Reno 5 5G https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d... in OnePlus Nord 5G https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d... . Vem telefona nista ravno nova, ampak to mi ni tak pomembno..dovolj zmogljiva sta zame, edino bateriji nimata ravno veliki, ampak ker ne bom igral igric bo to zadosti, a problem je v tem da te znamki pri nas nista preveč znani..malo več sem zvedel preko forumov po spletu, samo si ne morem ustvariti prave slike če bi to bil v redu nakup. Edino kaj vem da sta baje Oppo in OnePlus ista firma oz. imata isti vmesnik, a ne vem kako je z kvaliteto njihovih izdelkov. Ima kdo kake izkušnje in kaj bi mi lahko svetovali glede nakupa ? :D
rsroki

Vetrpiha ::

Nista ravno neznani znanki, glede na to, da gre v obeh primerih za znamki, ki spadata pod isti koncern, ki zaseda 2. mesto glede na število prodanih telefonov. Zato sta tudi oba telefona skoraj ista, če ne celo ista

Bolt ::

Mislm res. OK bi razumel, da to nekdo sprašuje pred 5 let na forumu over net, toda da ti nekdo na takem tehničnem forumu reče, da sta oneplus in oppo neznane firme to je pa že tu mač.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

ZveeZ ::

Ce zelis uporabljati 5g pri nasih operaterjih, prej preveri ce podpirajo zeljen model.

FoxKnox ::

Tole mi je vrglo ven kot prvi zadetek
https://www.phonearena.com/news/Best-Ch...
Me čudi ker ni Vivo omenjen.
Sam ostajam na Xiaomi, no Redmi, trenutno note 10 pro, ker je najbolj preizkušen in dobro backup podporo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

FoxKnox ::

Ganon ::

rsroki ::

.. hvala vsem za nasvete.. pri naslovu sem ga malo polomil.. bolj sem mislil na "malo manj reklamirane telefone" ?.. vem, sem prej marsikaj prebral za Oppo in predvsem Oneplus, ampak baje so se malo pokvarili v zadnjem času pri kvaliteti(no saj so se baje vsi kitajski proizvajalci), sploh Oneplus nord 2 ce 5g je baje zelo slab.. pri vsem sem bolj mislil na to če jih kdo uporablja in kake izkušnje ima z njimi.. sta pa oba telefona na mimovrste zdaj kar po ugodni ceni, ker ne želim naročat preko kitajskih trgovin.
rsroki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rsroki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021933 (2902) kanarin
»

Nakup telefona - budget 400

Oddelek: Mobilne tehnologije
101115 (844) teslam2
»

Telefon do 400 € z dobro kamero

Oddelek: Pomoč in nasveti
293607 (2195) bambam20
»

Google predstavil Pixel 4a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5113149 (9108) TadejPer

Več podobnih tem