» »

exportiranje videa nazaj na kamero

exportiranje videa nazaj na kamero

waters ::

Imam Pinnaclov studio 8 in matično Epox 8rda+. Vse mi normalno dela importira... Ko pa hočem izvoziti, pa mi izvozi 3 kvadratke na katerih se malo vidi. Ostalo pa je vse mrežasto. Ali je problem, ker nimam Pinnaclove kartice. Nforce driverje imam 2.41, XP, SP1. Res pa je, da mi javi določene napake pri instalaciji

Ali ima kdo kakšno idejo?

Gapi ::

Probaj to stvar na Intlovi platformi. Nepreverjen podatek!!!!!!!!!!! Ampak vseeno probaj.
Ker program pa uporabljaš? Ker zdej ne vem a ma Pinnacle problem z AMD al Adobe Premier i podobno
No person is rich enough,to buy back his past.

waters ::

Imam AMD, uporabljam pa Pinnacle studio 8.0. Probal sem že pri drugemu in zadeva dela. Probal sem že tudi preko prenosnika in win 2000 in dela. A zakaj hudiča nebi delao na Epoxu 8rda+. Poskušal sem tudi z DVIO pa ne dela. Kakšen nasvet!

waters ::

Problem rešen! V slot sem vtaknil Herkulesovo DV kartico, katera se mi je valjala v predalu -še dobro da je nisem dal naprej. Očitno pa je, da firewire izhod ni enak DV kartici.
Zanima me ali ima kdo kakšen komentar na to ozziroma kje je fora?

robinson33 ::

Same here. Imam Studio 8 in enako osnovno ploščo kot ti ter Windows 2000. Poizkušal sem z različnimi Firewire gonilniki in v redu izhodni signal sem dobil, ko sem izbral, zdi se mi, NECovega. Če te točno zanima, katerega, ti lahko sporočim jutri. Drugače se je pa del gibljive slike videl skozi tri kockaste like, razmetane po video površini.

CaqKa ::

firewire in dv vtikač sta v bistvu isto... grobo rečeno
oziroma po firewire se med drugim lahko pretaka dv signal.

očitno pa je da je ali na tisti matični plošči zanič firewire... ali pa so zanič gonilniki zraven.. poglej na domači strani plošče če so že kakšni novejši.

waters ::

Sicer je problem rešen, pa vendar inštalirane imam nForce WinXP 2.41 driverje. Za enkrat ne bom kompliciral. Bom pa testiral čez čas kaj bo z novejšimi gonilniki. Robinson33 točno isti problem sva imela.
LP

robinson33 ::

Waters, če boš kdaj vseeno poskušal in bi ti prišlo prav, gonilnik v Windows 2000, ki mi deluje, se imenuje "NEC OHCI compliant IEEE 1394 Host controller". Tisti, ki se namesti po defaultu, mi ni delal, ravno tako ne vsi po spisku navzdol do, kot rečeno, NECovega. Niti Sonyjev ne, čeprav imam ravno Sony video kamero.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697311 (6459) BadWolf
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845651 (4339) BlackHole
»

Nforce2 gonilniki; prah se je polegel

Oddelek: Pomoč in nasveti
191224 (961) asPeteR
»

montaža videa

Oddelek: Sedem umetnosti
133976 (3655) daylight
»

Nekaj vprašanj glede video obdelave

Oddelek: Pomoč in nasveti
91326 (1202) black block

Več podobnih tem