» »

Problem z bin in cue

Problem z bin in cue

Skubidu ::

Imam igro! v datoteki BIN in CUE! pa ko jo hočem instaliran ne gre nikakor potem pa probam zapečti to na cd(uporabljam nerota) pa potem instalirati na disk in enako ne gre pa ne vem zakaj ne :\ zato sem se obrnil na pomoč upam da mi bo lahko kdo povedal
(skubidu@siol.net)

lp skubi:)
  • spremenil: ali3n ()

tropinovec ::

če si spekel cue in bin datoteki kot data file ti seveda ne bo delovalo. ko odpreš nerota mu moraš "povedati" da boš zapekel "disk image" project, nato označiš samo cue datoteko in zapečeš. in bo delovalo...:))

Zgodovina sprememb…

Skubidu ::

aha to sedaj zastopim samo tole ko si dejal na nerutu da dam oz nastavin na (dickimage project)to ne vem kje nastavim na nerutu? uporabljam nero verzija 5.5!
Hvala že v naprej!

lp :D

kilergas ::

Palis nerota,..nato klikni recorder,..nato izberi burn image,poisci datoteko *.cue in nato wola burn.

ERGY ::

Je pa se ena resitev, da ce si ze zapekel image na cd, da ga loadas z Deamon tools.
Dela, isto kot na cdju, brez problemov.:D

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

Zoidberg ::

Alcohol 120% je najboliši za peko image filov in virtual drive. Zadnja verzija podpira do 31 virtual drivov ampak na šalost zmanka črk za pogone :D

Skubidu ::

Hvala vam usem ki ste mi povedali oz pomagali pri igri kako se instalira oz razpakira!

lp :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204995 (4435) elninko
»

Sprememba končnic

Oddelek: Pomoč in nasveti
242116 (1711) Egii
»

Image če imaš na voljo samo *.BIN datoteko, brez *.cue

Oddelek: Programska oprema
252115 (1948) Venturer
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351598 (1346) danielka84
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353833 (2850) Soni

Več podobnih tem