» »

Maribor - trgovine

Maribor - trgovine

ADF ::

Mi lahko kdo pove par trgovin z rac. opremo v MB in katere so najboljse (cena/kvaliteta)
Tnx

Justy ::

To bosta najbolj Luni pa Pajo vedla0:) k sta iz Mb, pa mogoce se kdo. Samo kokr jst vem so bl za en kurac, vsaj nekatere. Recimo v Comtron so noter taki debili, prides noter a prodajalec se kar veselo drka neki po compu, se mu jebe zate. Mislim ej, tako bi ga okol uses speku, jao...;((
Sem ga enkrat neki uprasu za uno misko brez kabla (cordles), ki je bla v izlozbi in jo je tipo pol pol ure isku po kompu in mu se zmer ni blo jasen kaj hocem. Mu je pol eden drug prodajalec neki reku da je sploh nasu. totalno lame...
V City-u itaq da ni nc pametnega (video top ma sam igre..). Drgac je pa v Mb se Jerovsk, ki pa vemo kak je z njim. Edino se mi za razliko od drugih prodajaln od jerovska v Mb zdijo trgovci zlo prijazni.
Za druge stacune ne vem kero se sploh so. Pajo je omenu se Chip Trade (bom so pogledat kako je).
Drugace pa tudi mene zanima ce je se kaka pametna trgovina v Mb.
LP

miguell ::

Birg, Actron, Gosta. Majo 20 % popust na plačilo z gotovino :P

luni ::

miguell ki mas to v Mariboru?!?

Drugace pa je v MBju se Megahit, PCX, Mentis... Meni je se najboljsi Jerovsek, ker majo kul folk ko prodaja.
Artificial Intelligentia

Blue3D ::

Najboljsa racunalniska trgovina je Madison Systems, prijazni prodajalci, kvaliteta, ugodno sem zelo zadovoljen.
Ni glih v centru 1 km od 3 gim.

www.madison-systems.com

Blue3D ::

Gosta, kje pa se nahaja Actron, Gosta ? Opisi malo v gracu ki to ?

miguell ::

oprostite, sm masino rihto, pa sm na vas pozabu. :'(

luni: zajebavu sm se, sam mariborcanu se res ne splaca v mariboru kupovat.

Blue 3d: hm, birg, gosta pa actron so 3 trgovine, ka so narazn glih 500 m. lokacija pa je, "v blizini europarka." jst drgac ne znam povedat. mas pa na na netu tud naslove napisane. sicer pa: Actron, Birg, Goesta

--Switch-- ::

Vi ste lahko srecni mi na primorskem (portoroz,koper..)
nimamo tolko trgovin-vse je v Kopru, samo niti ene dobre ni-kaksen mlacom bi lahko prisu dol!

kovse ::

Čuj Miguell kak to misliš da majo na gotovino 20% popust!!
jaz bi si rad enga writerja nabavu v avstriji pa me zanima tole:
če je tam cena 40 jurjev za writerja mislim gledal sem to v ceniku kolko bi me to potem prišlo če bi tam plačal z gotovino in seveda prešvercal!
Gledal sem cene z neko oznako "MwSt." !!
Nekaj sem gledal v trgovinah ACTRON,BIRG druge trgovine pa so malo dražje!!:D


8-O

miguell ::

Kak sm mislu 0:) Cene, ki so navedene vkljucujejo davek (MWST). , ki znasa 20 %. Vn dobis sicer mal manj (~15 %), kr si TAX FREE neki vzame. Da bos pa robo presverco, je pa itak po default-u. Od tod izjava, da je 20 % popusta


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
92840 (804) Nwanko
»

Najcenejša rgovina v Avstriji

Oddelek: Pomoč in nasveti
91515 (1253) [t502]
»

Nakup iz Avsrtije?

Oddelek: Kaj kupiti
101319 (1021) Jux
»

Kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
91316 (1107) Stripy
»

Noro!

Oddelek: Kaj kupiti
81069 (783) kuntek

Več podobnih tem