» »

Božični IT Hekaton MojeDelo.com

Božični IT Hekaton MojeDelo.com

sbawe64 ::

zplusplus, hfddfjfdjd in ostali novi računi
Nihče te ne sili, da bereš to temo
in bereš spoilerje.
Vidim, da dosedaj nisi objavil nobenega hinta.

Če se rešitev/hint objavi popoldne, sam v tem ne vidim nobene težave.
Oni najboljši so do takrat itak že rešili (kaj popoldan, v cca max. 1 uri imajo rešitev).


Za zadnjo nalogo se je tako izkazalo, da se jo da rešiti na več načinov.
Sam se drugih načinov nebi spomnil.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

novak-t ::

Ne vidim problema v tem. Konec koncev nima noben možnosti priti do prvih 3 mest, če ne reši par nalog kot prvi. Tako da to pritoževanje je tko brez ku*ca. Noben ne bo dobil nagrade z prepisovanjem rešitev iz tukaj.

sbawe64 ::

Naloga 8

8. PODPORA
Božiček ima novo tehnično pomoč. Palčki so dobili sporočilo od stare babice v katerem piše 4 666 7777 33 66 444 222 2.


Hint

pisanje sms-a na mobitelu mobičuk

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

hfddfjfdjd ::

sbawe64 je izjavil:

zplusplus, hfddfjfdjd in ostali novi računi
Nihče te ne sili, da bereš to temo
in bereš spoilerje.
Vidim, da dosedaj nisi objavil nobenega hinta.

Če se rešitev/hint objavi popoldne, sam v tem ne vidim nobene težave.
Oni najboljši so do takrat itak že rešili (kaj popoldan, v cca max. 1 uri imajo rešitev).


Za zadnjo nalogo se je tako izkazalo, da se jo da rešiti na več načinov.
Sam se drugih načinov nebi spomnil.


ja, novi računi. ker sem račun naredil prav zaradi tega kar se dogaja v tej temi. tudi s hinti popoldne še zmeraj lahko brez problema nekomu pomagaš zmagat, česa pri tem ne razumeš? sam odprem to temo po tem ko rešim, tekmovalno integriteto pa uničiš s tem, da lahko nekdo probaprvi rešiti nalogo, če mu to ne uspe pa počaka na rešitev tukaj. tako lahko glede na sistem tekmovanja nekdo osvoji prvo mesto, pri čemer je sam rešil le kašno etrtino nalog.

razumem objavljanje hintov za začetnike, sam djte no, cele rešitve so pa brezveze in tako kot ste jih do zdaj objavlal se od njih nihče ne bo nič naučil

koyotee ::

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hfddfjfdjd ::

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000€, pa verjetno nisem edini

hovhov ::

novak-t je izjavil:

Ne vidim problema v tem. Konec koncev nima noben možnosti priti do prvih 3 mest, če ne reši par nalog kot prvi. Tako da to pritoževanje je tko brez ku*ca. Noben ne bo dobil nagrade z prepisovanjem rešitev iz tukaj.


No ubistvu je problem, ker ni samoumevno da bo nekdo rešil vse naloge. Ne vem zakaj sem sploh od vas pričakoval kej več racionalnega razmišljanja. Samo napiši te writeupe po tekmovanju kot vsak normalen človek na vsakem ctfju, malo si za časom.

koyotee ::

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000€, pa verjetno nisem edini


Pomoje na 3000€ lah kr pozabis, dokler folk uporablja razne skripe in bote.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hfddfjfdjd ::

koyotee je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000€, pa verjetno nisem edini


Pomoje na 3000€ lah kr pozabis, dokler folk uporablja razne skripe in bote.


ja in te ki se zanašajo na skripte in bote ne bodo znali rešiti težjih izzivov, jih bojo pa zato lahko prepisali od tukaj

koyotee ::

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000€, pa verjetno nisem edini


Pomoje na 3000€ lah kr pozabis, dokler folk uporablja razne skripe in bote.


ja in te ki se zanašajo na skripte in bote ne bodo znali rešiti težjih izzivov, jih bojo pa zato lahko prepisali od tukaj


Klič na ministrstvo za ferplej in se pritoži.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sbawe64 ::

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000EUR, pa verjetno nisem edini

Tako kot prejšnjič bodo verjetno ostali 'in da house' (lucija).

Kdor misli zmagati na hekatonu, ne bo čakal na rešitve drugih.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

hfddfjfdjd ::

koyotee je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000€, pa verjetno nisem edini


Pomoje na 3000€ lah kr pozabis, dokler folk uporablja razne skripe in bote.


ja in te ki se zanašajo na skripte in bote ne bodo znali rešiti težjih izzivov, jih bojo pa zato lahko prepisali od tukaj


Klič na ministrstvo za ferplej in se pritoži.


kaj a ti je res že zmankal argumentov ker si ugotovil da tvoje stališče ni smiselno? ma brezveze res z vami karkoli govort, zgleda na nivoju petletnikov...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Tody ::

Če ma kdo ki zna rešit vse te izzive edino željo po tem da dobi 3k potem ma večje težave v življenju kot je ta tema. Tole kar je tukaj objavljeno zahteva ze kar en skill set in ce ga ne znate prodati potem vam bo vsaka tema na st sla na kurac

GupeM ::

Tip je ustvaril 3 profile ali še več njih, da lahko zdaj tukaj najeda. Verjetno je zaposlen pri moje delo, ali pa pri sestavljalcu nalog, pa mu gre pač na organ to, da so tukaj objavljene rešitve, ker potem izbor primernih kandidatov ni več simple in se je treba malo bolj potrudit, ker nikoli ne veš, ali tip res obvlada ali je samo prepisal.

Če bi lahko zadevo reševali brez poslanega CV-ja, bi sodeloval tudi jaz, tako pa pač tukaj sodelujem.

MojPiki ::

Ni mi čisto jasno kaj vas muči od prejšnjič. A je v spolu problem? Se počutite majn možato? Kar je bilo je bilo move forward.
On the other hand kako se določeni spravljajo k reševanju, bi najverjetneje brez objavljenih rezultatov tukaj 3/4 tekmovalcev rešilo mogoče polovico nalog pa še to sem rekel preveč.

sbawe64 je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hahahah folk se prov sekira zaradi enega hekatona :8)


ja, ker bi mi zelo prov prišlo dobit unih 3000EUR, pa verjetno nisem edini

Tako kot prejšnjič bodo verjetno ostali 'in da house' (lucija).

Kdor misli zmagati na hekatonu, ne bo čakal na rešitve drugih.

GupeM ::

MojPiki je izjavil:

Ni mi čisto jasno kaj vas muči od prejšnjič. A je v spolu problem? Se počutite majn možato?

Pa moraš nujno vedet kaj nas muči? Boš preživel, če ne izveš? Mogoče je res v spolu problem. Mogoče še res počutim manj možato. Pa to tebe en drek briga.

Meni je jasno, da je pri tebi problem v shizofreniji, sicer bi pisal pod enim accountom.

hfddfjfdjd ::

GupeM je izjavil:

Tip je ustvaril 3 profile ali še več njih, da lahko zdaj tukaj najeda. Verjetno je zaposlen pri moje delo, ali pa pri sestavljalcu nalog, pa mu gre pač na organ to, da so tukaj objavljene rešitve, ker potem izbor primernih kandidatov ni več simple in se je treba malo bolj potrudit, ker nikoli ne veš, ali tip res obvlada ali je samo prepisal.

Če bi lahko zadevo reševali brez poslanega CV-ja, bi sodeloval tudi jaz, tako pa pač tukaj sodelujem.


čestitam, zgrešil si čist z vsem od navedenega. a je težko verjet da nisem edini k se strinja da to kar tle delate je bedarija? s takimi odgovori res zgleda da vm je cilj nagajati ker ste salty ker tudi s tem skupinskim reševanjem ki ste ga imel tukaj niste uspel zmagat prejšnjič

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

GupeM ::

hfddfjfdjd je izjavil:

GupeM je izjavil:

Tip je ustvaril 3 profile ali še več njih, da lahko zdaj tukaj najeda. Verjetno je zaposlen pri moje delo, ali pa pri sestavljalcu nalog, pa mu gre pač na organ to, da so tukaj objavljene rešitve, ker potem izbor primernih kandidatov ni več simple in se je treba malo bolj potrudit, ker nikoli ne veš, ali tip res obvlada ali je samo prepisal.

Če bi lahko zadevo reševali brez poslanega CV-ja, bi sodeloval tudi jaz, tako pa pač tukaj sodelujem.


čestitam, zgrešil si čist z vsem od navedenega. a je težko verjet da nisem edini k se strinja da to kar tle delate je bedarija? s takimi odgovori res zgleda da vm je cilj nagajati ker ste salty ker tudi s tem skupinskim reševanjem ki ste ga imel tukaj niste uspel zmagat prejšnjič

Torej ni težav, če smo tako zabiti, da niti s skupinskim reševanjem ne uspemo zmagat.

hfddfjfdjd ::

GupeM je izjavil:

hfddfjfdjd je izjavil:

GupeM je izjavil:

Tip je ustvaril 3 profile ali še več njih, da lahko zdaj tukaj najeda. Verjetno je zaposlen pri moje delo, ali pa pri sestavljalcu nalog, pa mu gre pač na organ to, da so tukaj objavljene rešitve, ker potem izbor primernih kandidatov ni več simple in se je treba malo bolj potrudit, ker nikoli ne veš, ali tip res obvlada ali je samo prepisal.

Če bi lahko zadevo reševali brez poslanega CV-ja, bi sodeloval tudi jaz, tako pa pač tukaj sodelujem.


čestitam, zgrešil si čist z vsem od navedenega. a je težko verjet da nisem edini k se strinja da to kar tle delate je bedarija? s takimi odgovori res zgleda da vm je cilj nagajati ker ste salty ker tudi s tem skupinskim reševanjem ki ste ga imel tukaj niste uspel zmagat prejšnjič

Torej ni težav, če smo tako zabiti, da niti s skupinskim reševanjem ne uspemo zmagat.


težava je v tem da še bolj rušite integriteto tekmovanja ki ma že tko polno problemov. cilj vam je samo nagajanje, a res nimate bolšga za počet? je pa blo res zabavno gledat kako je število rešitev včerajšnje naloge poskočilo iz 10 na 30 kmalu po tem ko je bla tukaj objavljena rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

GupeM ::

Kakšno integriteto neki? Na internetu ni integritete. Prek spleta lahko preplonkaš izpit za pilota drona, pa je zadeva lahko smrtno nevarna, še posebej, če si izpit preplonkal in ne poznaš pravil.

Zdaj se pa en shizofrenik tukaj pizdi zaradi enega klinčevega hackatona, ki je že v štartu "pohekan".

Pa še to: si mogoče pomislil, da je število rešitev takrat poskočilo zato, ker folk pride iz službe/šole? Saj veš da število prodanih sladoledov ne vpliva na število utopitev, ane. Čeprav na prvi pogled tako izgleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

koyotee ::

Prjavite se raje na kviz VEM, tam imate mnogo več šans za nagrado, čeprav vprašanja so pa enako butasta kot tukaj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

japapajade ::

rešitev je: gosenica
#sampovem

max00slo ::

japapajade je izjavil:

rešitev je: gosenica
#sampovem

Hvala za rešitev. Imam še en pravilen odgovor! (hec)

Drugače pa, če se mislite proslavit s 3k vam bi morala biti večja motivacija plača pri morebitnem novem delodajalcu... in kako se boste pokazali na razgovoru, ne pa le ta keš. Lahko izpolnjujete razvedrilo ali ugankar... podoben nagradni sklad?

Tudi sam ne rešujem tega, ker je potrebno posredovanje življenjepisa ampak je lepo spremljati tukaj debato in kako je kdo prišel do rešitev ali pa kje se mu je zataknilo.
Si non confectus, non reficiat.

japapajade ::

kaj pa vem, moje mnenje je, da so ctfji dokaj generični... recimo dobiš na ctf neko nalogo pogooglaš in naletiš na writeup nekega drugega ctfja z rešitvijo..
zdej a je to ok al ni naj vsak presodi sam..

če pa misl kdo pametovat o tem oz vseh ctfjih, pa naj napiše writeup pa mu dam kapo dol za to... oziroma kaj šele da sproducira en ctf ( p.s.: ne poznam ogranizatorjev.. )

mujek ::

MojPiki je izjavil:

Ni mi čisto jasno kaj vas muči od prejšnjič. A je v spolu problem? Se počutite majn možato? Kar je bilo je bilo move forward.


Težave z prejšnjim hekatonom so jasno napisane v temi prejšnjega hekatona.
TLDR; Eno nalogo je rešil le en tekmovalec. Ostali tekmovalci kljub pravilnemu postopku, nismo prišli do rešitve.

Razumem, da bi nekateri želeli, da zmanjšate število sotekmovalcev. Vendar žal na tem hekatonu zmaga tisti, ki je večkrat najhitrejši.

hfddfjfdjd ::

japapajade je izjavil:

kaj pa vem, moje mnenje je, da so ctfji dokaj generični... recimo dobiš na ctf neko nalogo pogooglaš in naletiš na writeup nekega drugega ctfja z rešitvijo..
zdej a je to ok al ni naj vsak presodi sam..

če pa misl kdo pametovat o tem oz vseh ctfjih, pa naj napiše writeup pa mu dam kapo dol za to... oziroma kaj šele da sproducira en ctf ( p.s.: ne poznam ogranizatorjev.. )


če je tvoja izkušnja taka, potem očitno nisi bil na nobenem kvalitetnem ctfu. redko se zgodi da najdeš rešitev v starem writeupu. Bi pa rekel da je tale hekaton bolj primerljiv trivia kvizu kot ctfu.

glede na to da se rešitve sproti tu objalvja, in da naloge niso težke, writeupov ne mislim pisat. jih bo par mojih kmalu na https://org.anize.rs/writeups/, sam še čakamo par stvari. sem pa že sodeloval pri organizaciji parih ctfov. ko smo to delali se je tak folk kot tukaj objavla rešitve zelo hitro diskvalificiral, ker uničjo cel bistvo tekmovanja. sicer nimam nič z organizacijo tega na mojedelo, ampak si predstavljam da kdorkoli si je vzel čas to organizirat ni vesel tega, in se mi zdi do vseh fer da se rešitve objalvlja pa tem ko se konča

sbawe64 ::

Naloga 9

9. VARNO SHRANJEVANJE GESEL V PODATKOVNI BAZI
Božiček je naročil izdelavo novega bloga, na katerem se bodo uporabniki lahko registrirali. S svojim kreiranim računom bodo lahko na blogu odgovarjali, všečkali in komunicirali z ostalimi blogerji. Varovanje uporabniških gesel ima zelo visoko prioriteto, zato gesla preden jih shranimo v bazo šifriramo z uporabo zgoščevalne funkcije (enosmerna funkcija). To storimo, zato, da v primeru vdora v bazo nepreidipravom otežimo razkrivanje gesel uporabnikov. Postopek shranjevanja gesel ob registraciji deluje tako, da takoj, ko informacijski sistem dobi podatek o registraciji šifrira geslo z uporabo enosmerne zgoščevalne funkcije. Vendar pri tem postopku obstaja ena specifična ranljivost. Predpostavimo, da imamo dva sistema, ki uporabljata isto zgoščevalno funkcijo in uporabnik v obeh sistemih uporabi isto geslo. Pri vdoru v enega od sistemov nepridipravi dobijo hash podatek gesla. Ker je hash uporabljen z enosmerno funkcijo pomeni, da nepridipravom ne preostane drugega, da uporabijo nad geslom napad mavrišne tabele (rainbow attack) ali pa brute force napad. Predpostavimo, da je nepridipravom uspelo razbiti hash in pridobiti geslo. To geslo lahko nato preprosto uporabijo v drugem informacijskem sistemu (pri katerem ni prišlo do vdora) in se lahko brez težav prijavi v račun svoje tarče. Da to preprečimo običajno geslu vsak informacijski sistem doda naključen podatek geslu preden nad njim uporabi zgoščevalno funkcijo. Ta dodan podatek tudi shrani, vendar ločeno z geslom. Ali veš kako se imenuje "začimba", ki je unikatna za vsakega uporabnika, katero dodamo geslu preden ga poženemo skozi zgoščevalno funkcijo? (Odgovori v angleščini)
2020 is new 1984
Corona World order

Tody ::

Poper ;p

Anney ::

Lucija se prebija naprej, še dva dni nazaj ali celo včeraj je ni bilo nikjer, skoraj takšen skok kot Laninšek danes.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

misek ::

A pri tej nalogi 9 je rezultat ena beseda brez nekega reševanja?

Tody ::

ja ker se gre za koncept...

japapajade ::

odgovor je: salt

predno pa vpišete to, si pa še preberite:
Salt (cryptography) @ Wikipedia

GupeM ::

japapajade je izjavil:

odgovor je: salt

predno pa vpišete to, si pa še preberite:
Salt (cryptography) @ Wikipedia

Enega modela, ki v tej temi komentira pod več nicki, si ravnokar oškodoval za 3000 eur, ker si povedal rešitev in bo zdaj nekdo to prepisal in bo zmagal namesto njega.

japapajade ::

ta model bi moral to rešt vsaj 7 ur pred mojim postom... good luck..

hovhov ::

GupeM je izjavil:

japapajade je izjavil:

odgovor je: salt

predno pa vpišete to, si pa še preberite:
Salt (cryptography) @ Wikipedia

Enega modela, ki v tej temi komentira pod več nicki, si ravnokar oškodoval za 3000 eur, ker si povedal rešitev in bo zdaj nekdo to prepisal in bo zmagal namesto njega.


Maš malo ranjen ego, ker nisi bil kljub sodelovanju sposoben zmagat v prejšnji rundi. Ljudje na tem forumu ste pa tako ali tako kronično online, pa je treba svoje frustracije znašat nad uspešnejšimi. Aja pa teh 3000€ pa se nebi branil glede na to da sem dijak 4. letnika ;)

japapajade ::

ne me narobe razumet, samo za folk k so se tuki prijavl za nagrado 3000e mam zero respekta, če pa misl gdo kopirat rešitve iz te teme pa zaslužt to nagrado je pa beyond me...

MojPiki ::

japapajade je izjavil:

ne me narobe razumet, samo za folk k so se tuki prijavl za nagrado 3000e mam zero respekta, če pa misl gdo kopirat rešitve iz te teme pa zaslužt to nagrado je pa beyond me...


Meni se tudi zdi smešno kako iz play for fun prideš na gladiatorske boje. A je kakšna tema razvedrilo? Tam imajo tudi nagradni sklad 3000€. In to vsak mesec :). Ima kdo spisan OCR za rešit križanke? Sprašujem za kolega.

sbawe64 ::

Naloga 10

10. ZVEZDNO SPOROČILO
Božiček veliko krat gleda v zvezde in premišljuje. Tokrat se mu je med zvezdami zazdelo da vidi sporočilo. Ali znaš prebrati usodo?

2020 is new 1984
Corona World order

MojPiki ::

well done my brother well done

sbawe64 je izjavil:

Naloga 10

10. ZVEZDNO SPOROČILO
Božiček veliko krat gleda v zvezde in premišljuje. Tokrat se mu je med zvezdami zazdelo da vidi sporočilo. Ali znaš prebrati usodo?

Amarath ::

sbawe64 je izjavil:

Naloga 10

10. ZVEZDNO SPOROČILO
Božiček veliko krat gleda v zvezde in premišljuje. Tokrat se mu je med zvezdami zazdelo da vidi sporočilo. Ali znaš prebrati usodo?



Pozna kdo odgovor?
Moj train of thought je bil:
- Črke so Klingonske abecede (iz Star Treck... zvezde.. seems the right direction)
- vn dobiš: majQa'

majQa' -> to ni prava rešitev.
Ok, maybe treba v angleščino prevest?

well done -> ni prava rešitev
good job -> ni praba rešitev

Maybe v slovenščino?
zelo dobro -> ni prava rešitev
dobro opravljno -> ni prava rešitev.

Jst ne razumm več. Bi reku, da je pot pravilna (klingon, etc.) ampak na tej točki nevem kaj bi sploh še lahko blo? Valda ni poanta da ponesreč zadenem pravilni prevod iz Klingon v Angleščino v Sloveščino (po možnosti še ! ne smem pozabt).

ZekoPower ::

Amarath je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Naloga 10

10. ZVEZDNO SPOROČILO
Božiček veliko krat gleda v zvezde in premišljuje. Tokrat se mu je med zvezdami zazdelo da vidi sporočilo. Ali znaš prebrati usodo?



Pozna kdo odgovor?
Moj train of thought je bil:
- Črke so Klingonske abecede (iz Star Treck... zvezde.. seems the right direction)
- vn dobiš: majQa'

majQa' -> to ni prava rešitev.
Ok, maybe treba v angleščino prevest?

well done -> ni prava rešitev
good job -> ni praba rešitev

Maybe v slovenščino?
zelo dobro -> ni prava rešitev
dobro opravljno -> ni prava rešitev.

Jst ne razumm več. Bi reku, da je pot pravilna (klingon, etc.) ampak na tej točki nevem kaj bi sploh še lahko blo? Valda ni poanta da ponesreč zadenem pravilni prevod iz Klingon v Angleščino v Sloveščino (po možnosti še ! ne smem pozabt).


Tudi sam sem se najprej lotil prevoda Klingon -> English. Po opravljenih dveh fail-ih: majqa' in good job, sem pomislil kaj ima izraz, ki je preveden skupnega z usodo... prevod good job je v slo -> dobro opravljeno. Sopomenka bi lahko bila dobro delo, ampak je odgovor nepravilen.
Guramo dalje!

mujek ::

Še dobro, da so povečali število poskusov :)

MojPiki ::

meni je prej sprejelo

Amarath je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Naloga 10

10. ZVEZDNO SPOROČILO
Božiček veliko krat gleda v zvezde in premišljuje. Tokrat se mu je med zvezdami zazdelo da vidi sporočilo. Ali znaš prebrati usodo?



Pozna kdo odgovor?
Moj train of thought je bil:
- Črke so Klingonske abecede (iz Star Treck... zvezde.. seems the right direction)
- vn dobiš: majQa'

majQa' -> to ni prava rešitev.
Ok, maybe treba v angleščino prevest?

well done -> ni prava rešitev
good job -> ni praba rešitev

Maybe v slovenščino?
zelo dobro -> ni prava rešitev
dobro opravljno -> ni prava rešitev.

Jst ne razumm več. Bi reku, da je pot pravilna (klingon, etc.) ampak na tej točki nevem kaj bi sploh še lahko blo? Valda ni poanta da ponesreč zadenem pravilni prevod iz Klingon v Angleščino v Sloveščino (po možnosti še ! ne smem pozabt).

mujek ::

Kaj točno ti je sprejelo?
Ali je rešitev case-sensitive mogoče?

MojPiki ::

well done

mujek je izjavil:

Kaj točno ti je sprejelo?
Ali je rešitev case-sensitive mogoče?

Amarath ::

mujek je izjavil:

Kaj točno ti je sprejelo?
Ali je rešitev case-sensitive mogoče?

well done

Začuda stvar sedaj deluje. -.-

sbawe64 ::

Kako da sedaj deluje, če je pred ob 13:55 nekdo drug (Amarath) ugotavljal, da ne ?
https://slo-tech.com/forum/t808588/p778...
well done -> ni prava rešitev
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

Naloga 11

11. ZASTAVA
Božiček je designerjem poslal nalogo,da mu naredijo novo zastavo. Zastava mu ni všeč ima pa globlje sporočilo.

2020 is new 1984
Corona World order

MojPiki ::

ne vem meni je že takrat sprejelo kar je pred 13:55

MojPiki je izjavil:

well done my brother well done

sbawe64 ::

Hex view nič, meta podatki isto, kakšen dodaten layer v sliki ?
2020 is new 1984
Corona World order


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veliki virtualni IT HEKATON MojeDelo.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12212672 (4944) sbawe64
»

Praznični IT hekaton MojeDelo 2021 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20018156 (9436) lex66
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344320247 (60250) Macketina
»

MojeDelo.com praznični maratonski IT hekaton

Oddelek: Loža
463621 (1291) Pimoz
»

Web services - Neveljavni karakterji v XML

Oddelek: Programiranje
313714 (2826) boolsheat

Več podobnih tem