» »

Wordpress - free backup strani na hard drive

Wordpress - free backup strani na hard drive

lolipop2 ::

Hej!

Ali obstaja kakšen način, da naredim backup WP strani na svoj disk? Sem pregledal že kar nekaj FREE pluginov, pa imajo vse samo opcije na Google Drive, Dropbox, kjer pa nimam dovolj prostora. Če pa zakupim prostor, sem pa na istem, kot da bi plačal pro plugin.

A je kakšen simpl način za backup in potem eventuelni restore? Predvsem bi rad to delal pred namestitvijo novejših verzij WP ali ostalih pluginov, ki jih uporabljam.

Hvala.

Vuli ::

Orodja/Izvozi ?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

lolipop2 ::

Vuli je izjavil:

Orodja/Izvozi ?


Pa je to isto kot Backup?

Recimo,d a gre kaj narobe pri updejtanju na WP 6.1, lahko potem naredim Import taiste datoteke in bo vse, kot je bilo?

DJ Beat ::

Mysqldump in tar.gz (lahko tudi FTP za datoteke) nista ok? Glede na to, da bi potreboval samo občasno.

lolipop2 ::

DJ Beat je izjavil:

Mysqldump in tar.gz (lahko tudi FTP za datoteke) nista ok? Glede na to, da bi potreboval samo občasno.


Težava je, ker se ne spoznam preveč na to, kaj moram narediti in zato iščem plugin.

Sem pa našel a video

Verjetno bom šel kar po tem postopku. Ne izgleda preveč zahtevno. S plugini sem pa obupal, saj vsi hočejo ali PRO verzijo, ali pa nimajo možnosti direktno na hard drive.

boro10 ::

Video opisuje restore spletne strani.

Postopek izvoza je enostaven tudi brez pluginov.
Če imaš cPanel izvoz datotek preko File manager ter izvoz baze preko PHPMyadmin. Izvoz je v tem primeru kompleten.

Primer: https://www.domenca.com/blog/2018/11/25...
Pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux-Začetnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9929016 (26291) 5er-->
»

Linux, pobrisane particije in recovery

Oddelek: Operacijski sistemi
72567 (2141) 5er-->
»

PINGO 2.0 & FX5600 MEGA problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
795318 (4544) marsovec gugu
»

Problem z Linux Red Hat 9

Oddelek: Operacijski sistemi
171485 (1318) root987
»

Opera odgovarja

Oddelek: Novice / Brskalniki
71720 (1720) darh

Več podobnih tem