» »

Domači server za shranjevanje posnetkov kamer

Domači server za shranjevanje posnetkov kamer

borzon ::

Pozdravljeni,

Dobil sem 3 kamere Reolink. Zanima me, če je kdo od tukaj prisotnih naredil server na katerega so se shranjevali videoposnetki kamer. Imel bi nek linux operacijski sistem. Na spletu sem tzasledil. da je mogoče na tak način shranjevati fotografije videoposnetkov pa ne.
V mislih imam, da bi kamera pričela delovati ko zazna gibanje in video posnetek bi se shranil na disk, ki se nahaja na starem PCju.

A se je mogoče kdo od tukaj prisotnih ukvarjal s stemi zadevami in bi bil pipravljen deliti nekaj informacij v zvezio s tem.

hvala

starfotr ::

En NAS si zrihtaj.

https://support.reolink.com/hc/en-us/ar...

NAS porabi 10x manj elektike, kot PC.

hojnikb ::

ponucaj sd card slot, če ga ma kamera.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Likalnik ::

borzon je izjavil:

Pozdravljeni,

Dobil sem 3 kamere Reolink. Zanima me, če je kdo od tukaj prisotnih naredil server na katerega so se shranjevali videoposnetki kamer. Imel bi nek linux operacijski sistem. Na spletu sem tzasledil. da je mogoče na tak način shranjevati fotografije videoposnetkov pa ne.
V mislih imam, da bi kamera pričela delovati ko zazna gibanje in video posnetek bi se shranil na disk, ki se nahaja na starem PCju.

A se je mogoče kdo od tukaj prisotnih ukvarjal s stemi zadevami in bi bil pipravljen deliti nekaj informacij v zvezio s tem.

hvala


a prodaš te tri kamere?

Daniel ::

Reolinkove kamere brez težav shranjujejo na FTP strežnik v omrežju. Imaš v nastavitvah kamere opcijo. FTP strežnik pa si lahko postaviš kamorkoli.

floyd1 ::

hojnikb je izjavil:

ponucaj sd card slot, če ga ma kamera.

Reolinki ga navadno imajo, a problem je, če ti kdo kamero odnese ali uniči. Ni slabo, če imaš še "backup" posnetkov na serverju.

Reolinkove kamere brez težav shranjujejo na FTP strežnik v omrežju. Imaš v nastavitvah kamere opcijo. FTP strežnik pa si lahko postaviš kamorkoli.

Točno to.

bauci ::

Lahko shranjuješ tudi v oblaku. 3 kamere cca 35€ na leto. Shranjuje 8 sekund filmčke 30 dni.

cyberwarfare ::

svoj čas sem kompliciral s serverji (shinobi, zoneminder), potem z NAS... na koncu sem kupil reolink nvr in sem še najbolj zadovoljen. dela kot mora (za moje potrebe). en disk je notri res je, ampak če rabiš rendundanco ... tudi reolink cloud spet ni tako drag (okoli 42 flik za 1 leto).

-Wall ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero zunanjo IP kamero kupiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
235131 (251) blackbfm
»

IP Kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
576670 (2242) Kekec
»

dostop do kamere preko interneta

Oddelek: Omrežja in internet
354592 (1725) Daniel
»

Reolink kamera ne podpira Clouda v EUju

Oddelek: Zvok in slika
61213 (740) Daniel
»

Varnostne kamere

Oddelek: Kaj kupiti
162844 (935) jumpy

Več podobnih tem