» »

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

PALOMINO ::

760MB veliko datoteko sem žele v Neru "zapeči" na 90 minutni Smyrtbuy medij...in kaj Nero pokaže, da je CD kapacitete 700MB...

Prosim povejte mi, kaj mi je storiti da bom lahko pekel 90minutne (800MB) CD-je.

Hvala.

jest10 ::

Ma dej ne bodi len in uporabi iskanje

RokyLuk ::

možno da je to od tvoje pečke odvisn.Ali pa si snemi zadjega nerota ki jim po mojem mnenju ni najbol uspel amapk vseeno probaj ga.Ker snemalec pa imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Zheegec ::

Ja vklopi overburning, daj disc-at-once, ter peči :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PALOMINO ::

Vklopljen imam Overburnig in Disk - At - Once...štos je v tem da cd prepozna kot 700MB...imam CD-RW TEAC 52/24/52.

RokyLuk ::

možno je da snemalec ne podpira cdeja.To se dogaja.Men nekaterih cdejev sploh noče snemat.Kup si plextorja!!!

Predator ::

800mb cd mu tale rekorder more zaznat, problem je kvečjemu v softwaru ( katero verzijo nerota maš )

Dead_Eye ::

meni nero in lg 32/10/40 zazna 800MB neke slovenske(crap) kot 100 MB - daš overburn, continue anyway pa je.....

aja - moraš dat finalize CD.....
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

Dr_M ::

noben program za pecenje cdjov ne prepozna vec kot 700mb cd....ga se nism vidu pa sm jih ze ene par probu. drugac pa vecina pekacev pece usaj 800mb...ze moj prastari mitsumi (4x) je peku do 95.59.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Highlag ::

Čudno se obnašajo teli Nero-ti zadnje čase:
Kolegu CD prepozna kapaciteto 700MB (medium info znotraj Nerota), pa vseeno ne more zapečt gor več kot 650MB. Mislim tu ne gre za kakšno konverzijo bitov v bajte ali podobno. Vse nastavitve so nastavljene kot je treba (kot svetujejo na strani od proizvajalca mmore) Isti pekač je na drugi mašini datoteko večjo kot 720MB brez težav zapekel. Ko pa je dal pekač v drugo ne gre več kot 650. :\

Drug problem mam pa jaz, ko sem za test inštaliral Nero 6 (testno verzijo). Staro verzijo sem odinštaliral, in po izbiri peke in vseh nastavitev dobim napako "Device is used by another process" ali nekaj takšnega. Ob isti konfuguraciji mi stara verzija dela brez problema.

No Nero 6 for me :'(

WhiteAngel ::

Ne, Teacov 52/24/52 model ne zna pečt na CDje večjih od 700 MB. To je kot pribito (ker so tut take specifikacije na škatli, domači strani, vseh testih). Zato sem se tut odločov med Liteonom pa Teacom in sem vzel Liteona zarad tega.

Ne vem, a si že probov mogoče kakšne novejš driverje za cdrw gor dat (mislm flashat bios od enote?).

Bi pa jest tut probov pod Linuxom s cdrecordom zapect en 800 MB CD. Z -overburn pa -force parametrom bi mogla zadeva delat (ker ti ne soli tolk pameti kukr Windows crap in ti peče gor tut po prozorni plastiki če ne crkne prej :)).

lopov ::

Se kaj ve, kako je z Asus 52/24/52 pekacem?
Nero 6 mi prepozna 800Mb disk, a mi je unicil 3 CDje, ker je nekje na 40% nehal pisati. File je ima okoli 760 mega, tko da bi moral gor. CDji so slovenski, BigBang 2-32x.


In kje dobiti taksne CDje? Nasel sem jih bolj kot ne ponesreci na Vicu pri Leklerku, pa jih kasnej ni bilo vec. Ma, dam tudi malo vec denarja za medij, samo da bo.
b.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

ToNyL ::

Meni v useh programih za peko napiše da je v pekaču cd s kapaciteto 88MB, drugač pa je notr 800mega cd. mam pekač Lite-on 40x12x48 uklučene mam pa obe funkcije overburn in disc-at-once pa ne morm pečt, za 300mega sm mogu že overburnat, da je zapeklu na cd. če se da tu kej uštimat, prosim za pomoč

Robi-xy ::

:\ |O |O :'( Folk jst mam tud isti problem kako naj nastavim nerota6.6.0.0.1 k dam 800 CD noter pa zazna največjo možno velikost 702MB a imam pa velikos757mb za posnet.A se da to kje nastavit to mejo...>:D :( :( 8-O

Predator ::

vklopi overburning in nastavi max velikost na 99 minut ( file->preferences->expert features )

cd moras posnet kot no multisession, disc-at-Once in dat finalize.
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242455 (2111) 5er-->
»

plextor-800mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
14823 (725) Highlag
»

Nero in snemanje preko meje ....

Oddelek: Programska oprema
201451 (1203) pagat34
»

Pečenje 800 MB cd-jev z ASUS writerom

Oddelek: Pomoč in nasveti
101192 (1106) Lan__
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311741 (1401) AlienGT

Več podobnih tem