» »

Samsung predstavil telefone Galaxy S23

1 2
3
4

simnov ::

Egidij88 je izjavil:

Samsung ima najbrž več updejtov kot Vivo ali Huawei.

huawei ima vsak mesec

gusto ::

Kawhi je izjavil:

Tudi samo vibro hporabljam. Meni je na s23+ še preglasna vibra...lahko si pa dodaš opcijo za "vibration sound" zraven. Imaš v nastavitvah - vibration intensity na koncu dol opcijo.


Ni mi jasno, kako ti je lahko preglasna vibra, sicer imaš + model, lahko da so razlike. To drugo opcijo sem si vklopil, vendar ne vidim neke razlike. Kaj sploh je ta opcija, za kakšen "vibration sound" gre?
Have you tried turning it off and on again?

Kawhi ::

A dej? Če jaz vklopim to sound opcijo zraven se telefon z vibra zvokom - sliši se kot da je vibra samo je dejansko zvok, dere kot nor...

gusto ::

Kawhi je izjavil:

A dej? Če jaz vklopim to sound opcijo zraven se telefon z vibra zvokom - sliši se kot da je vibra samo je dejansko zvok, dere kot nor...

A to je samo pri klicu, ali tudi pri notificationih? Ker pri klicih še nisem sprobal, pri notificationih pa ne vidim razlike.
Have you tried turning it off and on again?

Kawhi ::

Samo pri klicih. Saj ti to piše pri opciji (no vsaj angleščini)

gusto ::

Kawhi je izjavil:

Samo pri klicih. Saj ti to piše pri opciji (no vsaj angleščini)

Bom sprobal, samo za mene to ni rešitev.:'(
Have you tried turning it off and on again?

c3p0 ::

m0LN4r je izjavil:


Verjetno se bodo vrnile, ko bodo SD kartice dosegale hitrosti UFS 4.0 - pa se pol vprasanje, ce sploh, v taksnih telefonih nimajo kaj delat.

Zato imajo SD slote budget telefoni.



Vi 4k tiktokerji oz. poweruserji imate druge potrebe, kot mi navadni smrtniki, ki nam je dovolj tudi C10.

AtaŠtumf je izjavil:


ps2: Pa še tole, cena je relativno irelavntna, ker večina folka itak kupi na obroke, preko operaterja in imajo telefon nekaj let in glede na to, da je to naprava, ki jo večina od nas uporablja redno vsak dan, marsikdo vodi še posel preko te naprave (do določene mere), preračunano na dnevni strošek spet ni tako visoka cena!


Potem pa so še prenizke. S takim relativiziranjem bodo kmalu na 2k, raje 3k EUR, zakaj pa ne. Dok raja plača, naj višajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Machete ::

Plusev pa ni nekaj veliko še v ponudbi? Malo gledam. Sicer nisem sure, ker nimam problema s trenutnim in mi zelo odgovarja, samo vedno je tisti preskok s fotoaparatom, ki se ga ne da ignorirat. Pa ponavadi sem ga razbil, ta ima pa prehud case in trajaaa že 4 leta
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Yossarian ::

Verjetno (zelo) bom kupil S23+. Zanima me, kako je z dapterji. Bi lahko polnil z adapterjem od S10+ ali ne?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Kawhi ::

Seveda

feryz ::

5 minut po tem, ki sem prijel ultro v roke, sem jo tudi odložil. Sploh ne vem, če bom ta jajca uporabljal. Kdor je odgovoren za ergonomijo, bi ga bilo treba na licu mesta ustreliti. Bolj nepraktičen telefon nisem držal v roki že kakih 10 let.
Jebeni Korejci, kako morejo zajebati tako drago zadevo. Skoraj jurja šesto vrženih skozi okno.

m0LN4r ::

https://www.computerbase.de/2023-02/sam...
Meni se je zdel telefon prirocne oblike.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

feryz je izjavil:

5 minut po tem, ki sem prijel ultro v roke, sem jo tudi odložil. Sploh ne vem, če bom ta jajca uporabljal. Kdor je odgovoren za ergonomijo, bi ga bilo treba na licu mesta ustreliti. Bolj nepraktičen telefon nisem držal v roki že kakih 10 let.
Jebeni Korejci, kako morejo zajebati tako drago zadevo. Skoraj jurja šesto vrženih skozi okno.


Kaj si pa pričakoval, če kupiš cegel, da se v roki spremeni v necegel?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kawhi ::

Kupi s23+. Meni ergonomija zelo ustreza.

amacar ::

Kar sem testiral v BB tudi s23 in s23+ slabo paseta v roko, ker imata preostre robe. Ultra pa je itak prevelik cigel, ampak vsakomur svoje, ocitno ljudje kupujejo.

Kawhi ::

Meni je s23+ ravno prav zaobljen, malo več kot iphone 13. S20+ mi je bil preveč zaobljen, mi 23 dosti bolje ustreza. Vsakomur svoje.

feryz ::

S23+ je oskubljen. To ni za kupiti.
Sicer pa je, kar je. Ga bom pa komu šenkal. Kdor natika gumo čez, mu bo verjetno sedel.

Kawhi ::

;). Sam kupujem glede na potrebo in ne na ceno kot očitno ti. Tudi če bi bila cena ultre enaka kot +, bi vzel +. Tako velikega in širokega telefona ne maram. Pisala nimam zakaj rabit, 10kratni zoom pa tudi ne. Najdražji telefoni so vsi tako veliki, tako da boš imel težave najti najdražjega in ergonomskega.

Aja, meni telefone kupuje na 2 leti služba, Kupijo mi tistega ki ga sam izberem, tako da res cena nima nobene zveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

Yossarian ::

No, pa sem nabavil s23+. Zaenkrat polnim s polnilcem, ki ga je imel s10+ in gre OK (ne vem, koliko Watov ima). Zanima me, ali bi lahko polnil tudi s 65 W polnilcem? Morda kak link?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MrStein ::

na gsmarena piše da podpira 45W polnjenje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Leko ::

MrStein je izjavil:

na gsmarena piše da podpira 45W polnjenje.

To nima veze s tem kaj on sprašuje.
Seveda lahko polniš tudi s 65W polnilcem.

m0LN4r ::

Yossarian je izjavil:

No, pa sem nabavil s23+. Zaenkrat polnim s polnilcem, ki ga je imel s10+ in gre OK (ne vem, koliko Watov ima). Zanima me, ali bi lahko polnil tudi s 65 W polnilcem? Morda kak link?

Ce se ti ne mudi polni z manj, bo na dolgi rok boljse.

Jaz dam polnit zvecer ko grem spat na 15w, baterija zdrzi enako kot prvi dan. Nikoli na nobenem telefonu problemov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Yossarian ::

Mogoče kakšen link za dober 65 W polnilec na amazon, mimovrste?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

negot ::

https://www.enaa.com/hisni-polnilci/sam...
imam,polni s23 ultra 20% - 85% cirka 30 min., :)

Yossarian ::

negot, hvala, verjetno bom vzel tistega. Sem pa še našel enega: ta bi bil?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

negot ::

Sam imam 45w in dela super,lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: negot ()

Yossarian ::

Sem kar originalnega 45 W vzel, pa da vidimo.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Leko ::

V Lidlu jih imate 60W je 27€ in še 30W 13€. Sicer neka leva firma Tronic, toda za probat je. Če ne drugega 3 leta garancije.
https://www.lidl.si/p/p135957?productId...
https://www.lidl.si/p/p135989?productId...
Pa povejte potem kako deluje:))

m0LN4r ::

Garancija je na polnilc. Ne na telefon, ce se zaradi polnilca kaj pokvari, vzge vticnica ipd.
Ampak ok lidl ma menda malo strozje kriterije kot alibaba roba.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

Evo, par dni imam to čudo. In že imam poln kufer samsungovega dreka.
Najprej nategnejo ljudi z gratis slušalkami. Kao da so na voljo za pravne in fizične osebe. Ob dejstvu, da natečaj poteka samo v času prednaročil, pravne osebe pa niso mogle kupiti telefona v prednaročilu. Torej bo tamala ostala brez budsov. Zunaj teh omejitev seveda ni.
Kar se tiče telefona, so res izboljšali porabo. Zdrži ogromno, se ne greje, skratka dela kot mora.
Kar se tiče ekrana ... barve so občutno manj žive kot pri prejšnjem S21 (22 sem preskočil, ker so me nategovali pri dobavnem roku).
Kvaliteta ekrana? Gorila glass 2 moj ku... Po treh dneh normalne uporabe (kondomov in ostale šare ne uporabljam) ima že dve praski, precej globoki. Niti sanja se mi ne, kje naj bi jih fasal. Sicer se mi jebe za to, ampak samo primerjam. Pred letom dni sem razbil S21, spredaj in zadaj, ga popravil in ko sem ga dal prejšnji teden naši, je bil sicer zadaj malo znucan, ekran pa popolnoma čist, kot nov. Tale jajca pa po dveh dneh v žepu zjahana. Očitno je res vsaka nova zadeva slabša od prejšnje, visoko zveneče reklame gor ali dol.

chucki ::

S21 ultra zakon. Ga bom se imel 2 leti sigurno, edino baterijo bo potrebno menjati pocas.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Nikonja ::

Jz bom s S10 do jeseni (ponavadi takrat imajo najboljše akcije), potem pa najbrž S23+ ker v primerjavi z navadnim S23 ima precej večjo baterijo (3,900mAh vs 4,700mAh) in podpira hitrejše polnjenje (25W vs 45W) kaj sta dva velika plusa. Iskreno škoda da ni več SD kartic ker sm zmeraj kupoval najboljše in najhitrejše in čisto nikoli nobenih problemov, zdaj pa bom moral vzet najmanj 256GB.

Čakal sm tudi ta novi Xiaomi 13 ampak so ga čist mim useklai s cenami, ker ni šanse da dam enako dnarja kot za S23, potem pa rajš Zamzunga kupim ker je še vedno precj bolj dokončan mobitel.

Reaper ::

Tudi jaz vztrajam na S21 Ultra. Ne dobim nič revolucionarno novega z zadnjim S23 Ultra, samo 1k EUR bi imel manj na računu. Pred tem sem imel Fold 2 in je bil prehod na S21 Ultra balzam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

-ninja-91- ::

Imas snapdragon verzijo al tisto drugo?

link_up ::

zato pa se kupi sony, ki je rahlo ozji in zato bolje pase v roko. :)
In and Out

Machete ::

Je kaka posebna afera ali problem s tem telefonom, (plus verzija)?
(Kupil ga bom verjetno).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

hipertija ::

Kua bi pa ti rad zdaj? Kupi si ga, nobenga ne brigaš ti in tvoje afere.
Prekle za kurnk

feryz ::

Jaz sem si kupil Ultro. Ultra nezadovoljen.
Včeraj sem dobil še Plus. Sicer ni zame, je pa še večje govno.
Očitno se je Samsung popolnoma skregal z ergonomijo.
Vem, da je treba klestiti stroške, ampak da evolviraš in kot posledica tega, produciraš tako govno...
Očitno grejo samo še navzdol. Vrh so dosegli in pustili za sabo.

hipertija ::

So pa še vedno dobri v eni in edini zadevi, da se delajo norce iz Appla. Ampak apple je preživel nokio, preživel huawei in očitno bo tudi svojega "rivala" ki to več ni - gnusmas! Imam S22 službenega, ne seže do kolen applu - lagga, pol manj fukcionalnosti - navezava samsung watch in telefon nikakva, v glavnem večinoma lahko rečem samo slabo. Kdor dejansko išče nekaj več v telefonu kot le klic/sms/net in kamera, je apple precej spredaj. Mislim da jih po desni prehiteva tudi xaiomi!
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

Machete ::

Ka je hiperti? Pritisk padel, al kaj je bil tisti medkrik 4 poste zgora..?

OK Feri, tebe moti ergonomija, to sem že zasledil, kaj pa delovanje? Vse OK?
Apple ma svoj čar, samo mi ni nek ultra presežek, imamo doma tudi (dokaj novo) jabko. Mogoče tudi.. kaj pa vem.

S23 Plus 256 GB dobim nekje za 920 z Amazona. Se mi zdi še kar ok cena..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hipertija ::

Preberi si par postov nazaj, pa boš videl, da je samsung res v fazi zatona. Če se ti zdi vredno financirati jih, plačaj, ampak presežkov ne boš dobil.
Prekle za kurnk

amacar ::

S23 plus je ok, edino nad kamero nisem prevec impresioniran.
Tule je npr. 870€ https://www.mobileshop.eu/si/samsung/mo...

Machete ::

To je slabo, ker kupujem edino zaradi boljših fotk, ker mi s10+ sicer dela bp.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Magic1 ::

Meni je Samsung interesanten zgolj zaradi DEX-a.
Magic

feryz ::

Machete je izjavil:

OK Feri, tebe moti ergonomija, to sem že zasledil, kaj pa delovanje? Vse OK?
Apple ma svoj čar, samo mi ni nek ultra presežek, imamo doma tudi (dokaj novo) jabko. Mogoče tudi.. kaj pa vem.
S23 Plus 256 GB dobim nekje za 920 z Amazona. Se mi zdi še kar ok cena..
Galaxy S vedno delajo dobro. Kako pa naj delajo slabo za tak denar?
Po performancah so so itak vsi telefoni v rangu podobni, človek bi pričakoval, da potem nekje drugje izstopajo.
Ne pa da ravnajo šajbe, ostrijo robove ..., ker so polokrogli detajli predragi pri telefonu za jurja in več.
Ne tlačimo vsi telefone v kurčeve kondome. In te potem preplačan cegu žuli v roko in modrice dela.

Jazon ::

@ feryz: Imaš majhne roke in potem zgleda velik ko ga daš v roko :D

Zaobljenosti niti ne pogrešam, ker pas na robu za s-pen ni bil uporaben. Oblikovno je bil sicer zaobljen precej bolj kewl
Prejšnje note serije sem imel v wallet case. Ko se mi je na zadnjem sprednji del odlepil sem ugotovil, da je boljše brez. Novega sem dal v orig. silikonski ovitek. Grip je v redu, in ne daje videza, da gre za kos silikona, edino knofi.

moti me:
- senzor za prstni odtis, ki dela samo v idealnih pogojih. Pogrešam tistega iz note8, ki je bil malo bolj resen (kakovosten) in predvsem se je nahajal zadaj. Glede na to da tak senzor stane 2,23$, bi lahko poknili enega spredaj in enega zadaj.
- knofi ovitka.
- s-pen na levi strani

Magic1 ::

Fingerprint reader ne dela ok? Ali naj ne bi bili ok ultrasonični?
Magic

Machete ::

na s10+ dela super. So to spremenili? :]
Saj gledam tudi že jabolko, ker ima mnogo boljše fotke.. Ne vem. Not sure.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mumbru ::

sam imam jabko 13pro, žena pa s23+. Pa res ne bi mogel reči, da moj dela boljše fotke. Ženi sem nastavil fingerprint in ji dela v nulo. Bi se že zdavnaj pritožla če ji ne bi ;).

feryz ::

Senzor dela zelo dobro, kolikor pač lahko, glede na to, na katerem mestu je. Mislim, da ni nobene primerjave s S10, se ta skrije.
Ultra ima tudi baterijo zelo izboljšano, vsaj glede na S21 Ultra. Presenetljivo dosti zdrži.
Branje qr kod je dobesedno noro, tu je še največje izboljšanje. Prej si nekaj približeval in oddaljeval, zdaj jo prebere v trenutku, na pol metra daleč, če treba.
Za same kamere me boli kita, telefoni itak niso namenjeni fotografiji. Nekaj zajamejo in potem popačijo kolikor se da, da izgleda všečno.
Edina uporabna zadeva od kamer je zoom. Ne za samo slikanje, ampak za gledanje na daljavo. Človeka prepoznaš na kilometer in več, napise bereš pol kilometra stran in take fore.
Zadnjič s hriba gledam dol in se malo igram. Do štacune je kaka 2,5 km zračne linije. Kolega ni mogel verjeti, da sem opazil, da se je pripeljal na park plac. Resda ima malo poseben avto, ampak s prostim očesom vidiš le packo.
In še je takih bombončkov.

Ampak mene moti oblika. Jebi ga, vsega se ne da imeti.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3 leta star flagship telefon vs. 2023 poceni telefon -slikanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
201703 (527) CallMeAl
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617923 (3244) Hovdra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11515277 (10298) Morison
»

Samsung predstavil Galaxy Note20, naslednjega Folda in druge posodobitve repertoarja

Oddelek: Novice / Android
3110461 (7437) LeQuack

Več podobnih tem