» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
44 / 47
»»

Malidelničar ::

Hm v tridesetih smo imeli Salazarja, Franca, Perona, (ok Salazar načeloma ni bil vojaški kader) kdo bodo naslednji izpostavljeni generali v Evropi (ter na Zahodu) sedaj v dvajsetih letih 21 stoletja? :)

To pišem zato, ker recimo zanimivo, da v Franciji, del francoske vojske (del vodstva) opozarja, da lahko izbruhne državljanska vojna. Nazadnje pred hudim pretresom pred 70 leti so Francozi izbrali dva generala/maršala, ki sta se postavila drug proti drugemu :) Ali bo v Franciji vajeti prevzela vojska, ali pa bodo morebiti prej vseeno bolj demokratično poizkusili z bolj trdo politično linijo, za kar so tudi možnosti in ki bi bila angažmaju vojske tudi bolj naklonjena (Melenchon z NUPES-om definitivno ne deli misli francoskega generalštaba :)).
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

AgJ1 ::

Wilkomen astronaut napade Juda v Berlinu:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Slopek ::

AgJ1 je izjavil:

Wilkomen astronaut napade Juda v Berlinu:

.
Mogoče zato, ker so mu zionsti uničili državo, pobili familijo, zdaj pa jezno postopa po EU. Ne vem, samo ugibam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

AgJ1 ::

Katero državo? Naj spizdi tja. Take takoj deportirat. V 24 urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Slopek ::

AgJ1 je izjavil:

Katero državo?

Ne piše mu na čelu kje je rojen. Lahko pa ugibamo.

AgJ1 ::

Slopek je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Katero državo?

Ne piše mu na čelu kje je rojen. Lahko pa ugibamo.

V tisti, ki nikoli ni obstajala? Kako mu je lahko kdorkoli uničil nekaj, česar nikoli ni bilo?

Slopek ::

Daleč od tega, da bi bil jaz pro muslimanski, ampak ni si treba zatiskat oči. Zahod je uničil ves BV. Jaz bi jih pustil pri miru. Vseskozi pravim, da so bile te države na dobri poti, pa je zahod vse uničil. Kdo pa misliš, da je ustoličil hudobnega Homeinija v Iranu, že leta 1976? Poglej kako je Iran izgledal pred tem.

AgJ1 je izjavil:

Slopek je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Katero državo?

Ne piše mu na čelu kje je rojen. Lahko pa ugibamo.

V tisti, ki nikoli ni obstajala? Kako mu je lahko kdorkoli uničil nekaj, česar nikoli ni bilo?

Pa vendar bi ga poslal nekam. Povej kam, pametnjakovič?

Pa čist tko, židje v Izraelu, bi se potemtakem lahko Nemcem klanjali, ko sprejemajo te ljudi, ne pa da jih pljuvajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

AgJ1 ::

A na turške vpade smo pozabili? Na invazijo na Iberski polotok? Na invazijo na Bizanc? Do konca prve svetovne vojne so srali po Evropi. Kar smo jim dali, so si zaslužili.
Vsi ti wilkomen astronavti, če smo že bili tako nori, da smo jim dovolili priti sem, so lahko tukaj samo dokler so pridni. Takoj ko zagrešijo kakršen koli prekršek, ki vključuje telesni napad ali grožnjo le tega ali kaj hujšega, se jih zapre in v roku 24 ur deportira.
Ostanejo naj tisti, ki se lahko prilagodijo, kar dokažjo z vsakodnevnim izogibanjem delanju sranja.

Kam bi jih v primeru zakonitega izgona poslal? Ni problema. Lahko po resnici povejo od kod so prišli in grejo tja z letalom ali pa grejo v drugo smer iz Evrope v Libijo s čolnom, če ne povejo. Me zanima, koliko bi jih izbralo drugo varianto.

Vse čolne, ladje in podobno iz Libije se pa seveda prestreže in obrne v nasprotno smer. Migrante na Lampeduzi se naloži na ladje in odpelje nazaj v Libijo. Po nekaj vožnjah bi se tok ustavil. Dost je blo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

StarMafijec ::

AgJ1 je izjavil:

Lahko po resnici povejo od kod so prišli in grejo tja z letalom


Ja in verjetno bi to pomenilo, da gredo z letalom nazaj v lokalno porodnišnico. Večina tistih, ki dela sranje, je bila že rojena v Evropi, ne? In niti ne pozna domovin svojih staršev.

AgJ1 ::

StarMafijec je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Lahko po resnici povejo od kod so prišli in grejo tja z letalom


Ja in verjetno bi to pomenilo, da gredo z letalom nazaj v lokalno porodnišnico. Večina tistih, ki dela sranje, je bila že rojena v Evropi, ne? In niti ne pozna domovin svojih staršev.

Saj smo EU, bomo spravili skupaj za en Supermax zapor nekje na kakšnem otoku v Atlantiku. Tja se jih zapre za nekaj let brez dostopa do zunanjih informacij in brez medsebojne komunikacije v zaporu. V tem času se lahko usposobijo za kakšen poklic in komunicirajo izključno z ljudmi, ki so plačani za prevzgojo.

Drugače pa tisti iz videa je iz Sirije. Enosmerna karta za Damask. Za vse migrante, ki so zagrešili kriminalna dejanja, pred izgonom zapor v izolaciji - po zakonu za za dejanje, ki so ga zagrešili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

darksamurai ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Po moje bomo moral začet že enkrat z integracijo dosedanjih migrantov, ustavljanjem ilegalnih migrantov in povečat število "legalnih" migrantov (ki imajo željo tukaj tudi delat in se integrirat za njihovo lažje življenje.

Kakšno integracijo? Kako lahko integriraš nekoga, ki se pod nobenim pogojem ne želi integrirati? Ilegalci se pod nobenim pogojem ne želijo integrirati. Kdor se je imel namen integrirati se je integriral. Kot da pred 20. leti nismo imeli muslimanskih migrantov. Zakaj z njimi ni težav? Ker so se integrirali, so resnično izobraženi, so prišli po legalni poti in si želijo delati.
Ilegalci pa so 0.01% teh ki si želi delati, 95% lenuhov na sociali in 4,99% teroristov.

AgJ1 ::

Ilegalci so svoje srečanje z EU začeli s kršenjem zakona in s tem da se očitno poserejo na pravila, ki veljajo v EU.
Vzet prstne odtise, DNK vzorec in trajno izgnati iz EU.

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:

Ilegalci so svoje srečanje z EU začeli s kršenjem zakona in s tem da se očitno poserejo na pravila, ki veljajo v EU.
Vzet prstne odtise, DNK vzorec in trajno izgnati iz EU.


Države, ki so bile kolonialne tega ne morejo, Nemci imajo stigmo nacizma, čim kaj takega naredijo, je takoj javna obsodba, celo znotraj države,ki je večja kot odzunaj!

AgJ1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Ilegalci so svoje srečanje z EU začeli s kršenjem zakona in s tem da se očitno poserejo na pravila, ki veljajo v EU.
Vzet prstne odtise, DNK vzorec in trajno izgnati iz EU.


Države, ki so bile kolonialne tega ne morejo, Nemci imajo stigmo nacizma, čim kaj takega naredijo, je takoj javna obsodba, celo znotraj države,ki je večja kot odzunaj!

Seveda lahko. Vzpon skrajne desnice v celi EU, ki ga poganja Wilkomen Astronauts, govori v prid temu, da javno mnenje to podpira. Da ne omenjamo, da je to edina razumna opcija.

WizzardOfOZ ::

Razumna opcija je, da moteče elemente izločiš, tiste, ki hočejo živet in delat pa pustiš pri miru.

Seveda je pa to utopija, ker je večina ljudi pač neumna in bodo ljudje večinoma napadali ravno tiste, ki delajo in plačujejo davke, ker so to tisti "manj močni" in niso kriminalci, ki napad lahko vrnejo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:


Seveda lahko. Vzpon skrajne desnice v celi EU, ki ga poganja Wilkomen Astronauts, govori v prid temu, da javno mnenje to podpira. Da ne omenjamo, da je to edina razumna opcija.


Problem je da na desni strani imaš lastnike firm ki jim je vseeno, če bo veliko migrantov ki dela poceni tvojo sosesko spremenilo v geto!
Tako da ne vidim da se bo to nehalo! Desnica pa tudi če pride na vzpon, jo bo levica,sankcionirala! Tako pač je, in škoda da je,samo več je norih levakov, kot zmernih desničarjev!

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

Scaramouche3 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:


Seveda lahko. Vzpon skrajne desnice v celi EU, ki ga poganja Wilkomen Astronauts, govori v prid temu, da javno mnenje to podpira. Da ne omenjamo, da je to edina razumna opcija.


Problem je da na desni strani imaš lastnike firm ki jim je vseeno, če bo veliko migrantov ki dela poceni tvojo sosesko spremenilo v geto!
Tako da ne vidim da se bo to nehalo! Desnica pa tudi če pride na vzpon, jo bo levica,sankcionirala! Tako pač je, in škoda da je,samo več je norih levakov, kot zmernih desničarjev!

Tudi prava levica bo/bi odstranila vse avtohtone ki niso enakega mnenja in vse “neavtohtone” ne glede na mnenje. Vse komunistične države so izjemno etnično homogene. Hitler je imel več skupnega z “levim” Stalinom, kot z desnimi republikanci v ZDA.

Slopek ::

No, zdej pa mene nekaj zanima. Namreč kaj drugega znate in ste že naredili v vezi tega problema, razen, da bentite po forumih?
Jaz sem že napisal, da sem se zaradi zame nevzdržnih razmer, ki zadevajo predvsem priseljence, preselil na vas. Otrok namreč ne mislim vzgajati v tako toksičnem okolju in hočem, da postaneta "prava" Slovenca, ne pa navadna čefurja, ki bosta tripala na vse, kar ni naše.
Res pričakujete, da vas bodo "prave" volitve odrešile teh tegob? Pa saj vas/nas je že nekaj na tem forumu, pa lahko se to preseli na druge kanale in kaj konkretnega, konstruktivnega potem tudi zares naredi. Tako, pa imam občutek, da se vsi zanašata na državne inštitucije, ki naj bi nam pomagale. Kdaj vam bo jasno, da tega ne boste dočakali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

AgJ1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Razumna opcija je, da moteče elemente izločiš, tiste, ki hočejo živet in delat pa pustiš pri miru.

Točno to je tudi moj razmislek. Bojim pa se, da se bo evropska javnost tako zelo radikalizirala, da se bo spravila kar na vse. Zahvala gre butastim kolaborantom levice.

AgJ1 ::

Slopek je izjavil:

No, zdej pa mene nekaj zanima. Namreč kaj drugega znate in ste že naredili v vezi tega problema, razen, da bentite po forumih?
Jaz sem že napisal, da sem se zaradi zame nevzdržnih razmer, ki zadevajo predvsem priseljence, preselil na vas. Otrok namreč ne mislim vzgajati v tako toksičnem okolju in hočem, da postaneta "prava" Slovenca, ne pa navadna čefurja, ki bosta tripala na vse, kar ni naše.
Res pričakujete, da vas bodo "prave" volitve odrešile teh tegob? Pa saj vas/nas je že nekaj na tem forumu, pa lahko se to preseli na druge kanale in kaj konkretnega, konstruktivnega potem tudi zares naredi. Tako, pa imam občutek, da se vsi zanašata na državne inštitucije, ki naj bi nam pomagale. Kdaj vam bo jasno, da tega ne boste dočakali?

Otroke čaka stik z realnostjo najkasneje v srednji šoli, tako da vso srečo kar se tega tiče. Sploh v kombinaciji s hormoni, ki so v tem času v polnem pogonu.
Edino normalne stranke na oblasti lahko kaj izboljšajo, upajmo da volilci kmalu spregledajo te prevarante iz trenutne koalicije.

Slopek ::

Za otroke ne ne skrbi preveč, saj ju usmerja zeeeelo ekstremna oseba, ampak res je, da nikoli ne veš, kako se te stvari razpletejo, oziroma v kaj otroci zrastejo.
Ok, praviš, da nas bo rešila prava stranka. Katera? Je že, ali jo še čakaš? Pa seveda mora prej dobiti na volitvah. Do takrat, bo še veliko posilstev, ropov,.....ampak veliko sreče vam želim pri tako pasivnemu reševanju tako perečega problema, saj ne da je problem samo v pravi stranki, tudi volivci morajo biti pravi. Vedno več priseljencev, vedno manjše možnosti, pa tudi, če potem tistih par naših tepcev sreča pamet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Tinki ::

Na koncu bo to popuščevanje priseljencem prineslo radikalizem evropejcev in boš imel probleme s tem, da se bo pobijal vse ki niso evropejci, naj se vključijo v družbo ali pa spizdijo.

AgJ1 ::

Slopek je izjavil:

Za otroke ne ne skrbi preveč, saj ju usmerja zeeeelo ekstremna oseba, ampak res je, da nikoli ne veš, kako se te stvari razpletejo, oziroma v kaj otroci zrastejo.
Ok, praviš, da nas bo rešila prava stranka. Katera? Je že, ali jo še čakaš? Pa seveda mora prej dobiti na volitvah. Do takrat, bo še veliko posilstev, ropov,.....ampak veliko sreče vam želim pri tako pasivnemu reševanju tako perečega problema, saj ne da je problem samo v pravi stranki, tudi volivci morajo biti pravi. Vedno več priseljencev, vedno manjše možnosti, pa tudi, če potem tistih par naših tepcev sreča pamet.

Kdorkoli, ki ni del trenutne kolaborantske koalicije.

Slopek ::

Ja, ja, Tinki binki, že bežijo, dobr si napisal.

Tinki ::

Slopek je izjavil:

Ja, ja, Tinki binki, že bežijo, dobr si napisal.

Ne pravim da pizdijo, glih to je problem, sam tko bi mogl bit.

Slopek ::

AgJ1, veliko sreče. Glej le, da ne boš preveč razočaran. Sam povem... Italijan so doživeli hladen tuš.

Tinki je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ja, ja, Tinki binki, že bežijo, dobr si napisal.

Ne pravim da pizdijo, glih to je problem, sam tko bi mogl bit.

Ja pa ni in kaj zdej? Napiši še en hate post in bo mogoče boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Tinki ::

Dokler ni ljudstvo enotno itak nima smisla karkol

Slopek ::

Tinki je izjavil:

Dokler ni ljudstvo enotno itak nima smisla karkol

Pa sej to nikoli ne bo...več priseljencev, manjše so možnosti tako na volitvah, kot tudi sicer.

Tinki ::

Slopek je izjavil:

Tinki je izjavil:

Dokler ni ljudstvo enotno itak nima smisla karkol

Pa sej to nikoli ne bo...več priseljencev, manjše so možnosti tako na volitvah, kot tudi sicer.

Možnost da se v šolstvu naredi sprememba, da se začne bolj nacionalistično učenje. Sam dokler bodo komunajzarji gor ne bo.

AgJ1 ::

Stvar je taka, da trenutno še nimamo problemov. Če se bojo problemi začeli povečavati, se bo pritisk na oblast povečal. Če no bo pravih rešitev, bo prišlo do spremembe oblasti na volitvah.

Slopek ::

Vidim, da kljub vsemu se vedno imate popolno zaupanje v sistem in tako ostajate pri povsem pasivnih rešitvah, kjer vas bodo reševali drugi.
Veliko sreče pri tem.

Tinki ::

AgJ1 je izjavil:

Stvar je taka, da trenutno še nimamo problemov. Če se bojo problemi začeli povečavati, se bo pritisk na oblast povečal. Če no bo pravih rešitev, bo prišlo do spremembe oblasti na volitvah.

Kak se bo spremenil če je 1/4 volilcev slovensko negovorečih.

Slopek je izjavil:

Vidim, da kljub vsemu se vedno imate popolno zaupanje v sistem in tako ostajate pri povsem pasivnih rešitvah, kjer vas bodo reševali drugi.
Veliko sreče pri tem.

Eh, sistem je v kurcu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tinki ()

Slopek ::

Ja, ampak čakaš, da se bo spremenil in te potegnil iz dreka.

Tinki ::

Slopek je izjavil:

Ja, ampak čakaš, da se bo spremenil in te potegnil iz dreka.

Ka predlagaš

Slopek ::

Tinki je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ja, ampak čakaš, da se bo spremenil in te potegnil iz dreka.

Ka predlagaš

Saj sem že nekako vse napisal. Namesto, da čakaš, da država naredi ograjo na meji, naredi svojo okoli svojega imetja. Vem, da je v bloku to nemogoče, zato sem se preselil na vas, kar nekaj stran od avtocestnih povezav. Vem, da je težko, ampak dokler se sistem napaja iz vašega dela, bo tudi živel. Prvi teden, ko ne bi nihče prišel v službo, se država sesuje sama vase.
Potrebno je narediti par korakov nazaj, da bomo šli lahko po pravi poti naprej. Pa tukaj sploh niso problem samo priseljenci, ampak recimo tudi hrana. Nisem hotel biti odvisen od trgovine, zato imam danes njivo, vrt, sadovnjak.
Razumeš kaj hočem povedat? Jaz recimo za dobro življenje potrebujem streho nad glavo, vsaj en obrok na dan in pitno vodo. Večina si seveda želi več, ampak nobena sprememba ne bo prišla brez tega, da jih najprej ne bi začel delati pri in na sebi. Spremembe namreč. Saj veš kako pravijo: sveta okoli sebe ne boš spremenil, lahko pa sebe in tam se vse začne. Začneš spoznavati isto misleče ljudi, sosede in zadeve same stečejo. Za to gnilo državo, pa naj delajo njihovi tujejezični ljubljenci, pa bomo videli kaj bo.
Pravim, sem zeeeelo ekstremen in to ne samo v besedah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Tinki ::

Ampak kako boš to prakticiral z 500.000 ljudmi, problem je da večina ljudi prelenih, kaj bo zdaj tm en stradu pa ne bo dobival plače, ter kje bo tako velika številka ljudi dobila hrano, ne morejo se vsi preselit na kmete, že tko imajo kmeti problem z zemljo, na tak način ne bo šlo rabiš jasen glas ljudstva, problem pa je v tem, da tega ni in dvomim da kdaj zares bo, če ne bo to direkt vplivalo na to da lahka grejo po šihtu na kavico pa majo vikend frej.

Slopek ::

No in zato ne verjamem v te spremembe na katere čakaš. Nikoli, zapomni si, nikoli se ne bo zgodilo, da bo prišla vlada, ki bo migrante sterala nazaj. Sicer pa zame ne predstavljajo problema samo afriški migranti, ampak in predvsem tudi horde Albancev. Kdo jih bo kam nagnal? Nihče, nikoli.
Išči rešitev zase in za bližnje, drugi naj te ne zanimajo. To je dober začetek.

Tinki ::

Ne vem, sem mogoče razmišljav v selitvi, mene ne motijo albanci ne črnci, če se vključijo v družbo, če pa hočjo met svoje fore pa naj mi spizdijo, ampak kot praviš nič ne moreš, levičarji jih bodo vedno radi sprejeli, ker jim dajo številke. Edino kar je mogoč je da bodo neki migranti nardil res tok sranja, da se bodo še uni levičarski strpneži k pameti spravl pa izvol neko vlado proti migrantom. Ampak to so samo špekulacije. Najvrjetneje je že vse v kurcu.

Slopek ::

Jaz sem si rekel, da je dost in da moram ukrepati sam in to je v bistvu edino kar sploh lahko naredim in na kar imam vpliv.
No, mene pa Albanci zelo motijo(so me), ker se pač niso sposobni integrirati, tako, kot bi se recimo jaz kjerkoli v tujini. Ampak končno zakaj bi pa se, če tudi natakarji, vozniki avtobusov,....ne govorijo slovensko, oziroma govorijo celo njihov jezik. Mene to blazno moti in ker tega nisem hotel prenašati, sem se umaknil. Moje mesto, kar naenkrat ni bilo več moje, naše. Počutil sem se kot tujec. Naj bi čakal, da bo neka nova jezikovna odločba to rešila? Ja pa kaj še. Naj imajo mesto Albancev, naj se zdravniki, učitelji učijo novega jezika, da bodo primerni za to sredino, če so taki podložniki tega gnilega sistema. Jaz sem out.
Moram pa povedati, da sem pa spoznal enega super šiptarja, ki je bil res dober dečko. Prav tako enega iz Gane. Oba super. Na žalost je takih premalo. Za šiptarja se je pa imel sam in zato sem tako tudi napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

darksamurai ::

Slopek je izjavil:

AgJ1, veliko sreče. Glej le, da ne boš preveč razočaran. Sam povem... Italijan so doživeli hladen tuš.


To so poklicni politiki, ki z lajanjem nabirajo glasove. Glede na konstantno povečevanje kriminala je samo vprašanje časa, kdaj bo v politiko stopil nekdo, ki je osebno bil žrtev ali je bil/bila nekdo od najbližjih oseb. Takšen “politik” bo imel svoj načrt maščevanja in ga ne bo mogoče podkupiti. Takšen bo nevaren za vse. Austronauten willkommen levaki že posredno vzgajajo Hitlerja 2.0. V naravi je vedno jing/jang. Eden ekstrem vedno ustvari nasprotni ekstrem.

Tinki ::

darksamurai je izjavil:

Slopek je izjavil:

AgJ1, veliko sreče. Glej le, da ne boš preveč razočaran. Sam povem... Italijan so doživeli hladen tuš.


To so poklicni politiki, ki z lajanjem nabirajo glasove. Glede na konstantno povečevanje kriminala je samo vprašanje časa, kdaj bo v politiko stopil nekdo, ki je osebno bil žrtev ali je bil/bila nekdo od najbližjih oseb. Takšen “politik” bo imel svoj načrt maščevanja in ga ne bo mogoče podkupiti. Takšen bo nevaren za vse. Austronauten willkommen levaki že posredno vzgajajo Hitlerja 2.0. V naravi je vedno jing/jang. Eden ekstrem vedno ustvari nasprotni ekstrem.

Mogoče pa narod želi Hitler 2.0, to je problem tega, tehnica mora biti izenačena na obeh strani, ne migat z ene proti drugi strani. To je najbolj nevaren del, preveč migrantov, vedno več sovražtva in na koncu se bo celotna evropa skupaj združila za genocid.

Kayzon ::

A lahko kdo potrdi ce se je pred dnevi res zgodilo skupinsko posilstvo mladenke pri zelenisko postaji v ljubljani?

WizzardOfOZ ::

Za Bežigradom. Fanta so štirje pretepli in vsi štirje so potem posilili njegovo dekle, pred fantovimi očmi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Tinki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Za Bežigradom. Fanta so štirje pretepli in vsi štirje so potem posilili njegovo dekle, pred fantovimi očmi.

Javna kastracija bi bla zaslužena

Malidelničar ::

Slopek je izjavil:

No, zdej pa mene nekaj zanima. Namreč kaj drugega znate in ste že naredili v vezi tega problema, razen, da bentite po forumih?
Jaz sem že napisal, da sem se zaradi zame nevzdržnih razmer, ki zadevajo predvsem priseljence, preselil na vas. Otrok namreč ne mislim vzgajati v tako toksičnem okolju in hočem, da postaneta "prava" Slovenca, ne pa navadna čefurja, ki bosta tripala na vse, kar ni naše.
Res pričakujete, da vas bodo "prave" volitve odrešile teh tegob? Pa saj vas/nas je že nekaj na tem forumu, pa lahko se to preseli na druge kanale in kaj konkretnega, konstruktivnega potem tudi zares naredi. Tako, pa imam občutek, da se vsi zanašata na državne inštitucije, ki naj bi nam pomagale. Kdaj vam bo jasno, da tega ne boste dočakali?


Sam sem se z mojo prav tako preselil na podeželje, z mojo sva si omislila vrt (rada bi še eno njivo), za kakšne druge nasvete sem pa še odprt :)
Poizkušam si finančno urediti zadeve, da ne bom odvisen od doklad centralizirane, neučinkovite, potratne, neučinkovite države.
Volim sicer redno, mislim, da bi vsi mogli voliti (trenutno me edino moti, ker v Sloveniji ni stranke tipa Melonijeva/Morawiecki/VOX/AfD, iz skupine ECR - ki se organizira na mednarodnem evropskem nivoju), nekaj sem angažiran v določenih krogih kjer širim reakcionarno propagando :) Ampak ne vem, kaj bi še lahko naredil. Sploh, ker so Slovenci preveliki trdobučneži, da bi kaj razumeli. Desetkrat jim moraš ponoviti in še vedno ne razumejo.
Levi ironično na grobo vedo kaj govorim in totalno znorijo, ker vedo, kaj moje ideje pomenijo za njih - zato me napadajo osebno in ponižajo, desni, ki pa bi me morali razumeti kaj govorim, ne zmorejo ali pa nočejo razumeti :)
Imam pa dejansko boljše linke v tujini kot v SLO in tam se bolj premika.

Po mojem je minimum tudi za tiste, ki v tej migrantski situaciji niso politično angažirani, da gredo na podeželje/v odmaknjen kraj, se finančno osamosvojijo in optimizirajo finančne tokove, in se pripravijo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

mit3k ::

Kayzon je izjavil:

A lahko kdo potrdi ce se je pred dnevi res zgodilo skupinsko posilstvo mladenke pri zelenisko postaji v ljubljani?


https://spletnicasopis.eu/2023/10/12/mi...

darksamurai ::

Tinki je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Za Bežigradom. Fanta so štirje pretepli in vsi štirje so potem posilili njegovo dekle, pred fantovimi očmi.

Javna kastracija bi bla zaslužena

Boga punca! Gulag4life + kastracija. Nejc, levica, I8M so krivi za ta dogodek s politiko austronauten willkommen!

Kot sem že omenil. Število volilcev Hitlerja 2.0 narašča. Vsaj 6 (obojni starši + žrtvi) volilcev Hitlerja 2.0 so s tem naredili. Bravo levaki vse boste uničili.

WizzardOfOZ ::

Ko pride hitler 2.0, bo janša videt levičar. In to bo problem za vse.

Sej veste:
Ko so nacisti prišli po komuniste,
sem ostal tiho;
nisem bil komunist.
Ko so zaprli socialne demokrate,
sem ostal tiho;
nisem bil socialni demokrat.
Ko so prišli po sindikaliste,
nisem spregovoril;
nisem bil član sindikalistov.
Ko so prišli po jude,
sem ostal tiho;
nisem bil jud.

Ko so prišli po mene,
ni bilo nikogar več ki bi spregovoril.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ko pride hitler 2.0, bo janša videt levičar. In to bo problem za vse.

Sej veste:
Ko so nacisti prišli po komuniste,
sem ostal tiho;
nisem bil komunist.
Ko so zaprli socialne demokrate,
sem ostal tiho;
nisem bil socialni demokrat.
Ko so prišli po sindikaliste,
nisem spregovoril;
nisem bil član sindikalistov.
Ko so prišli po jude,
sem ostal tiho;
nisem bil jud.

Ko so prišli po mene,
ni bilo nikogar več ki bi spregovoril.

Točno tako! Takšni dogodki in za piko na i še Holobova ultra cenzura na RTV in PUP TV bodo pripomogli k večjemu branju ekstremističnih medijev.

Miki N ::

Problem je, da se danes da ta stara "pesmica" obrniti na ničkoliko načinov. Saj je bila vedno propaganda, ampak danes smo realno v Evropi bližje verziji kjer hodijo po avtohtone vsi od Ahmeda, niza političnih strank, Eskimov in še koga.. in smo tiho.
««
44 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2972294797 (5974) miha98
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16918564 (674) Mr.B

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124289504 (63186) vostok_1

Več podobnih tem