» »

Otroci MORILCI

Otroci MORILCI

««
9 / 11
»»

Slopek ::

Kapitan Jack je izjavil:

yayo je izjavil:

A vi to sedaj masovno trolate? Kdo naj bi ga treniral? Spet NATO-Vatikanska zarota za destabilizacijo otažbine? Ga je kavački klan novačil? Preporojen Zemunski? Masoni, Židje, muslimani, vladajoča stranka? Dajte mi malo konteksta! :P

Komu je interesu, da pade sedajsnja vlada v SRB? Rusiji najbrz ne. Torej imas odgovor. In padli bodo 100% ce se samo se 1 tak napad zgodi.

In tako so izurili otroka dveh intelektualcev, ki bo potem voden iz strani demonskih sil, ali 5G izvršil masaker, ki bo pokopal zdajšnjo vlado?
Saj pravim, gotovo je zadaj še kaj hujšega. Kata baza.

negot ::

8-):(

ripmork ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

13-letnik ni edini ki mu je tehnologija skisala mozgane. Tu je dokaz.
Glede na to, kolk sem GTA preigral v mladosti, bi po tej logiki zdajle moral prestajat 20 letno kazen. V življenju razen 1x mal prekoračene hitrosti nimam prekrška. Pa ne zato, ker bi se znal dobro skrivat pred roko zakona.

Mali psihopatek + pomanjkljiva vzgoja + domače okolje polno orožja + slaba podpora ob bullyingu + bolani zgledi + tehnologija = pokol
Tehnologija je tle zadnji krivec.

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

13-letnik ni edini ki mu je tehnologija skisala mozgane. Tu je dokaz.
Glede na to, kolk sem GTA preigral v mladosti, bi po tej logiki zdajle moral prestajat 20 letno kazen. V življenju razen 1x mal prekoračene hitrosti nimam prekrška. Pa ne zato, ker bi se znal dobro skrivat pred roko zakona.

Mali psihopatek + pomanjkljiva vzgoja + domače okolje polno orožja + slaba podpora ob bullyingu + bolani zgledi + tehnologija = pokol
Tehnologija je tle zadnji krivec.

+1

Pri meni enako. Najljubša igrica GTA. Takoj za tem pa Hitman (ker je bila miselna in taktična, kako izpeljati misijo), Commandos, Metal Gear, Quake, Duke Nukem, Medal od Honor, FIFA in Gran Turismo. Pa kake arcade so mi tudi bile super: Super Marior, Crash Bandicoot, Spyro, Abe, Giana Sisters (to je dejansko predhodnik Maria oz. Mario je vzel inspiracijo iz te igre) ali pa miselne igre: Kurushi.

Jaz bi ja moral delati masakre, kakšne igrice sem igral v mladosti... pa vemo, da temu ni tako in da igrice niso vzrok!

wcpapir ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

wcpapir je izjavil:

A vi resno mislite da je tole se zgodilo spontano?

13 letnik se sprehajal od razreda do razreda in pokal, brez, da bi mu kak učitelj skočil za vrat?
Pravljica za lahko noč vrjetno je bil treniran za tocno ta dogodek.


13-letnik ni edini ki mu je tehnologija skisala mozgane. Tu je dokaz.

Sem kar dosti preigral GTA in kasneje COD, se zdaj igram MW. Pred mesecem konsem sel prvic na strelišče nisem imel pojma, kaj šele da bi kaj zadel. Po enem mesecu rednih treningov zadanem tarčo, da bi jo osemkrat zaporedoma v gibanju mene in tarče....pravljica.

Mali je bil treniran in je cakal na triger.

tomlin ::

Neumnost je misliti, da je na 13-letnika vplival en sam faktor, vse je imelo svoj vpliv na 13-letnega psihopata: genetika, družina, šola, internet.. in končno ključno dostop do orožja. Nad vsem naštetim pa visi splošna klima, za katero mnogi levičarji ne slišijo radi - kultura smrti-od uveljavitve abortusa do evtanazije.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

Še kar v redu psihološka analiza dogajanja v Srbiji, najbolj prepričljiva je Dr. Zalokarjeva, ki iz dolgoletne prakse svetuje takojšnje ukrepanje učiteljev s pregledom šolskih torb itd., drugi dve Švabova in Drobničeva delujeta precej megleno in nedorečeno.

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749...
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

Rtv naj se gre solit, na arhivu so objavili samo prvo polovico oddaje, ključen drugi del iz Odmevov pa so izpustili, in za to rtv sranje naj plačujem.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Scaramouche3 ::

Ti ki to delajo to naredijo ker so hoteli postati slavni, pač ni šlo normalno in abnormalno je tudi ok za tako retardirane osebke!
V nogometu ne pustijo da se snema če nekdo pride na igrišče,kar je prav!
Tako bi morali dati enostavno kazen če kdo objavi njihovo ime!

ripmork ::

tomlin je izjavil:

kultura smrti-od uveljavitve abortusa do evtanazije.
Kdor se bo hotel mučit do bridkega konca, se bo še vedno lahko (tisti, ki niso dovolj pri zavesti da bi se odločali, pa žal sploh). Kaj pri besedni zvezi prostovoljna izbira je tako težko dojet? A ni ravno desni pol vedno poln govora o pomembnosti svobodne izbire?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

D3m ::

dexterboy je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

TRI SNAŽNE EKSPLOZIJE ODJEKNULE BEOGRADOM: Došlo i do požara, čekaju se izveštaji o žrtvama! Bolana nacija, druge ni tle.
Se je za vprašati, koliko smo v kokoški bolj zdravi, ker smo polnoletni Slovenci v veliki večini itak dobri za pogovor s psihoterapevtom... potlej pa dalje, ko se postavi diagnoza.
Drugače je pa dogajanje v Srbiji odraz "stanja duha" vseh let od 91' dalje. In sem prepričan, da na Hrvaškem in Sloveniji nismo kaj boljši od njih, samo ne izražamo to navzven, ampak tlačimo to globoko v sebi. Ko pa izbruhne ven, pa ... vulkan. Gledam sodelavce in sodelavke ki imajo otroke v devetem osnovne in jeseni nadaljujejo šolanje. Ti 15 letniki se mi že sedaj smilijo, ker so vrženi v sito nesposobnega šolstva z Ministrstvom na čelu, kjer vsi pohajo travo sumljive kvalitete. Zato me to dogajanje osebno ne preseneča, sočustvujem pa seveda s starši otrok. Ker moj pamž ima tudi enega neuravnovešenega v svojem razredu, pa nihče od zaposlenih na šoli noče prijeti te žerjavice v roke...

fulk je izjavil:

Po greatest generation je prišla shittiest generation. Žalostni cikli sveta. Nikjer pa nisem rekel, da smo "najboljši", definitivno boljši pa od "vaše". Vam si otroci režejo dojke in penise, vi pa posodabljate NLB klik, ker ima ful praktične nove funkcije.
Bil sem v svetu staršev in lahko to samo potrdim. Polovici staršev bi morali odvzeti otroke, ker so že sami nezgrajene osebnosti. Jasno so tudi najbolj glasni, pa tiste nepremičnine od Q7 na štirih kolesih furajo okoli... me ne čudi, da toliko folka trobi, da je šlo vse v kuhlac in da je že skrajni čas za "war". Pa ne udrihat po meni zdej ;)


Se strinjam z Dexterjem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

orbika ::

Scaramouche3 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Slišal sem, da je bil jezen na učiteljico zgodovine.

Nisi mogel slišat, imaš razgovor z otroki,ki so ga poznali!

Kako su za Index ispričali učenici, napadač je prošle godine išao u šesti razred i doživio je maltretiranje od strane vršnjaka. U sedmom razredu je premješten u drugo odjeljenje gdje je također bio žrtva vršnjačkog nasilja.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo...


Vedno se spomnim filmov, ko se otroci/najstniki/dijaki maščujejo drugim, ko jim enkrat poči film zaradi mučenja ...
Carrie franšiza, Tormented, All the boys love Mandy Lane itn.

Je kdo gledal film Kid (1990)?
https://www.imdb.com/title/tt0102205/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: orbika ()

tomlin ::

Moj glas tu na slotech je glas vpijočega v puščavi. Rtv namenoma skriva drugi del oddaje o grozodejstvih otrok. Tu sem s kar nekaj truda našel mnenje policije in Dr. Zalokarjeve. Kot sem že omenil sta sogovornici nejasni, megleni in nedorečeni. Verjetno bo rtv kmalu "skril" tudi ta prispevek.

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749...
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

fur80 ::

ripmork je izjavil:

tomlin je izjavil:

kultura smrti-od uveljavitve abortusa do evtanazije.
Kdor se bo hotel mučit do bridkega konca, se bo še vedno lahko (tisti, ki niso dovolj pri zavesti da bi se odločali, pa žal sploh). Kaj pri besedni zvezi prostovoljna izbira je tako težko dojet? A ni ravno desni pol vedno poln govora o pomembnosti svobodne izbire?


To je to, ko imajo kriminalci ala Pavel R. glavno besedo v družbi, razumeti njihovo logiko je težko, še težje je razumeti ljudi, ki to logiko vsrkavajo.

asdf_jklc ::

tomlin je izjavil:

Moj glas tu na slotech je glas vpijočega v puščavi. Rtv namenoma skriva drugi del oddaje o grozodejstvih otrok. Tu sem s kar nekaj truda našel mnenje policije in Dr. Zalokarjeve. Kot sem že omenil sta sogovornici nejasni, megleni in nedorečeni. Verjetno bo rtv kmalu "skril" tudi ta prispevek.
https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749...

A si presenečen, da jih skrivajo - ponovno del agende. Saj veš da že 20 let poslušamo o sončkih in sfalirani permisivni vzgoji. Sem proti nasilju nad otroki (pretepanje s pasom in podobno), ampak kaka okoli buče pa koga za lase pocukat, pa še nobenmu ni škodl. Vsakič ko se kej takega zgodi, vidim, da tudi to more bit.

fur80 ::

asdf_jklc je izjavil:

tomlin je izjavil:

Moj glas tu na slotech je glas vpijočega v puščavi. Rtv namenoma skriva drugi del oddaje o grozodejstvih otrok. Tu sem s kar nekaj truda našel mnenje policije in Dr. Zalokarjeve. Kot sem že omenil sta sogovornici nejasni, megleni in nedorečeni. Verjetno bo rtv kmalu "skril" tudi ta prispevek.
https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749...

A si presenečen, da jih skrivajo - ponovno del agende. Saj veš da že 20 let poslušamo o sončkih in sfalirani permisivni vzgoji. Sem proti nasilju nad otroki (pretepanje s pasom in podobno), ampak kaka okoli buče pa koga za lase pocukat, pa še nobenmu ni škodl. Vsakič ko se kej takega zgodi, vidim, da tudi to more bit.


Mene samo zanima, kaj ti starši naredijo ko jih njihov froc parkrat pokne z kako palco po glavi, ali jim prisoli klafuto in to parkrat orenk in se jim smeji v glavo? Kaj naredijo? Jaz vem kaj naredim. :D

asdf_jklc ::

@fur80: ko sta bla otroka tam okol 3, 4 sta probala udarit. Sem ju vžgal nazaj tko, da sta mela roko rdečo. Well, nad staršema in v šoli (da bi izvedeli vsaj) nista dvignila roke. Ko pa su se spravili nanju, je bla pa druga zgodba.

Starši permisivne vzgoje, se pa usedejo z otrokom in se pogovarjajo, kot da bereš pravljico Janko in Metka in 50x ponovijo, da se to ne sme. Well, ja pa ja de ...

Zgodovina sprememb…

smigget-God ::

asdf_jklc je izjavil:

@fur80: ko sta bla otroka tam okol 3, 4 sta probala udarit. Sem ju vžgal nazaj tko, da sta mela roko rdečo. Well, nad staršema in v šoli (da bi izvedeli vsaj) nista dvignila roke. Ko pa su se spravili nanju, je bla pa druga zgodba.

Starši permisivne vzgoje, se pa usedejo z otrokom in se pogovarjajo, kot da bereš pravljico Janko in Metka in 50x ponovijo, da se to ne sme. Well, ja pa ja de ...


Se pravi, pretepaš tuje otroke, stare 3-4 leta. Wtf, če bi bil jaz starš, ti tule ne bi imel s čim tipkat. Psihopat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: melvin ()

tomlin ::

Moj pokojni oče ni nikdar položil roke nad mano, dovolj je bil grd pogled in sočna kletev, morda je razlog tudi ta, da je bil iz povojne rahlo, poudarjam, rahlo permisivne vzgojne šole. Pri mami je bila druga pesem, kot otrok sem nekajkrat občutil njeno roko, hvala bogu. Se vidi ne, sem še danes zglednega vedenja. Vsa zahvala moji materi!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

PacificBlue ::

Se še danes vidijo posledice ja:)

Če otroka udariš more biti nekaj resno narobe s tabo. Ker to pomeni, da si v tocno tistem trenutku izgubil nadzor.

D3m ::

Tebe so pozabili očitno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

D3m je izjavil:

Tebe so pozabili očitno.


Nisem odrascal v nasilnem okolju.

tomlin ::

Kaj je nasilno okolje, je stvar diskusije. Mnogokrat ustrezna, ostra primerna beseda bolj spametuje otroka. Če seveda že genetsko ni predisponiran za "psihopata", žal tudi to obstaja.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

asdf_jklc ::

smigget-God je izjavil:


Se pravi, pretepaš tuje otroke, stare 3-4 leta. Wtf, če bi bil jaz starš, ti tule ne bi imel s čim tipkat. Psihopat.

Če je zate vžgat nekoga ornk po roki in rečt ne pretepanje, je odgovor da. Psihopat pa danes tako moreš bit v tej družbi : )

smigget-God ::

asdf_jklc je izjavil:

smigget-God je izjavil:


Se pravi, pretepaš tuje otroke, stare 3-4 leta. Wtf, če bi bil jaz starš, ti tule ne bi imel s čim tipkat. Psihopat.

Če je zate vžgat nekoga ornk po roki in rečt ne pretepanje, je odgovor da. Psihopat pa danes tako moreš bit v tej družbi : )

Ne vem, mene bi bilo sram izjaviti nekaj s čimer se ti hvališ ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

asdf_jklc ::

smigget-God je izjavil:


Ne vem, mene bi bilo sram izjaviti nekaj s čimer se ti hvališ ;((

Tvoj problem, js ga nimam - sem ti že povedal, pamž je udaril, jih je dobil nazaj in tega ni nikol več ponovil. Če si zato psihopat in pretepaš otroke, potem pač tako je ane : )

Kapitan Jack ::

Informer ima potvrde iz vrha SNS da će u ponedeljak uveče na TV Hepi predsednik Vučić saopštiti dalekosežne političke odluke koje će promeniti Srbiju.

1. Prihvatanje ostavke celog kabineta Ane Brnabić.

2. Zajednička ostavka i Vlade i predsednika i izlazak na opšte izbore u kojima Vučić ne bi mogao da se kandiduje za predsednika.

3. Ostavka samo predsednika.

Pomoje majo ultimatum - tole al pa naslednji napad. Nekaj se tam dogaja vecjega.

D3m ::

PacificBlue je izjavil:

D3m je izjavil:

Tebe so pozabili očitno.


Nisem odrascal v nasilnem okolju.


Definiraj "nasilno okolje".
|HP EliteBook|R5 6650U|

fulk ::

Novica je, da bo policija te dni več patruljirala okoli šol.
V mojem celotnem šolskem življenju je policija bila na šoli zgolj, kadar so imeli dan odprtih vrat in nam kazali policijsko opremo.

Kaj dragi starši, uživate kaj v vsem tem napredku a? :))

Vam je dovolj napredka ali želite še malo napredovati? Ker, če želite še, lahko vam prilepim videje iz bolj naprednih zahodnih držav, kjer so se tujerodne invazivne vrste že začele znašati nad avtohtonimi sovrstniki v šolah. V bookmarkih imam tri turške/muslimane otroke, ki pretepajo jokajočega se nemškega mladeniča. Iz švedske pa video kako tujerodna fročad ugaša cigarete na avtohtonem švedu, ščije po njem itd.

Še veliko je lufta za napredek spoštovani kolegi. Dajte mi javit ob priložnosti. :)):))

fulk ::

BTW Pogrešam kuglvinkla. Sem mislu, da bo med prvimi, ki bo dvignil čašo v čast bliskovitemu družbenemu napredku zadnje čase.
Mogoče pa je bil napredovan od napredka. Kdo ve...

PacificBlue je izjavil:

Se še danes vidijo posledice ja:)

Če otroka udariš more biti nekaj resno narobe s tabo. Ker to pomeni, da si v tocno tistem trenutku izgubil nadzor.


Ti si definitivno napreden starš. Ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

WizzardOfOZ ::

asdf_jklc je izjavil:

@dexterboy: drugi mulc je v prvi triadi in imajo rahlo nepristevnega sosolca, ki davi otroke. Zacelo se je ze v vrtcu. Isti otroci kasneje sosolci... no v tretjem razredu je ta malo predolgo drzal in se je temu davljenemu spipalo in je vec kot pol razreda potegnilo z njim in so ga kolektivno zacel pretepat. K sreci je ena od sosolk letela po uciteljico, sicer vprasanje ce nebi bilo tragedije. Od takrat naprej otrok ne davi vec... ampak rezultat je pa bil, da so morali vsi otroci udelezeni v tem pretepu k psihiatru, csd pogovre s stari, samo ta problematicen ne. In to je problem pri nas... zafurana druzba.

Po vseh teh dogodkih in povelicevanju s strani neprilagojencev po slovenskih solah... well samo vorasanje casa, kdaj se bo enemu, ki ga sosolci leta maltretirajo spipalo. Ali pa kaksnemu ucitelju.

Napaka je da se potem z normalnimi ukvarjajo in jih vlačijo naokoli, "kriminalce" pa pustijo na miru. enako kot potem pri odraslih. Težijo tistim, za katere vedo, da ne bodo nič nazaj rekli. Če se jim pa upreš in jih malo nadereš in jim v faco poveš, da so debili, so pa tiho ko riti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kayzon ::

fulk je izjavil:

Novica je, da bo policija te dni več patruljirala okoli šol.
V mojem celotnem šolskem življenju je policija bila na šoli zgolj, kadar so imeli dan odprtih vrat in nam kazali policijsko opremo.

Kaj dragi starši, uživate kaj v vsem tem napredku a? :))

Vam je dovolj napredka ali želite še malo napredovati? Ker, če želite še, lahko vam prilepim videje iz bolj naprednih zahodnih držav, kjer so se tujerodne invazivne vrste že začele znašati nad avtohtonimi sovrstniki v šolah. V bookmarkih imam tri turške/muslimane otroke, ki pretepajo jokajočega se nemškega mladeniča. Iz švedske pa video kako tujerodna fročad ugaša cigarete na avtohtonem švedu, ščije po njem itd.

Še veliko je lufta za napredek spoštovani kolegi. Dajte mi javit ob priložnosti. :)):))


A je govora o svedskem reperju? Sem ze videl na 4chanu dolgo nazaj. Saj se po evropi vsak dan dogajajo te grozote.

GLih danes je primer punce ki je v Angliji bila posiljena v istem dnevu dvakrat,s strani dveh razlicnih ljudi ki so jih opisali kot "azijce". Po prvem posilstvu na zelezniski postaji je iskala pomoc v mimoidocem avtomobilu,kjer jo je se voznik avtomobila posilil.

Tko da to kar se dogaja v Srbiji,ni niti malo sokantno.

asdf_jklc ::

@Kayzon: to kar pišete/mo je samo odraz spuščanja pritepencev v državo, brez integracije. Zato pa imamo pouk v albanščini po "slovenskih šolah"...

Točko vrnitve smo že prečkali: ZDA so se tako že izrodile, v EU pa so šle stvari izpod nadzora. Ampak te stvari so šele začetek (seveda spet trolamo, dokler se ne bo zgodilo) :D

Zgodovina sprememb…

fulk ::

@WizzardOfOz
Popolnoma brezveze je, da se tu prerekate o specifiki.
Več kot očitno, podatkovno, je, da v prejšnjih časih tega ni bilo, ali ga je bilo tako zanemarljivo malo. To tudi sami morate priznati, vsaj tisti, ki ste že dali čez kako zimo.

Nekaj se je v tem času OČITNO spremenilo. Jaz trdim svoje in korelacije so dokaj trdne.

Sedaj je bolj na vas, ali si želite priznati ali ne.


Kayzon je izjavil:



A je govora o svedskem reperju? Sem ze videl na 4chanu dolgo nazaj. Saj se po evropi vsak dan dogajajo te grozote.

GLih danes je primer punce ki je v Angliji bila posiljena v istem dnevu dvakrat,s strani dveh razlicnih ljudi ki so jih opisali kot "azijce". Po prvem posilstvu na zelezniski postaji je iskala pomoc v mimoidocem avtomobilu,kjer jo je se voznik avtomobila posilil.

Tko da to kar se dogaja v Srbiji,ni niti malo sokantno.


Ne pomnem točno, ker je že nekaj časa od tega, pa tudi ne maram preveč gledat tega, ker mi kri zavre.

Dogajalo se je v eni sobi. Tri ali štirje tujerodni mladeniči trpinčijo objokanega šveda. Flaše so v obtoku, scanje, čiki. Mislim, da so mu dali pit urin ali neki.

Je pa bilo predkratkim sneman video, kjer muslimanski UBER voznik posiljuje zelo zelo mlado belko zadaj v na sedežu. Pa uleti njegov kompatriot pa mu teži, da se to ne dela pred njegovo hišo in v času ramadana.
Pač običajen družbeni napredek.
Tega je malo morje. Če bi šel na darknet iskat take videje, bi vrjetno eventuelno kupil potapljaško opremo in šel luknjat te migrantske čolne na jugu italije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

fur80 ::

PacificBlue je izjavil:

Se še danes vidijo posledice ja:)

Če otroka udariš more biti nekaj resno narobe s tabo. Ker to pomeni, da si v tocno tistem trenutku izgubil nadzor.


Tebe nikoli ni tvoj 3-4 letni froc focnil, udaril, se ti smejal v glavo, skratka bil otrok, ki išče svoje meje?

Meiniken ::

Ne zagovarjam nobene "strani", ampak me res zanima vaše mišljenje.

Če otroka tolčeš po riti se ne smatra za nasilje ampak za "vzgojno", če pa ga udariš kjerkoli drugje pa se smatra za nasilje?
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

DamijanD ::

!permisivna vzgoja != pretepanje otroka

dexterboy ::

fulk je izjavil:

Novica je, da bo policija te dni več patruljirala okoli šol. V mojem celotnem šolskem življenju je policija bila na šoli zgolj, kadar so imeli dan odprtih vrat in nam kazali policijsko opremo. Kaj dragi starši, uživate kaj v vsem tem napredku a? :)) Vam je dovolj napredka ali želite še malo napredovati? Ker, če želite še, lahko vam prilepim videje iz bolj naprednih zahodnih držav, kjer so se tujerodne invazivne vrste že začele znašati nad avtohtonimi sovrstniki v šolah. V bookmarkih imam tri turške/muslimane otroke, ki pretepajo jokajočega se nemškega mladeniča. Iz švedske pa video kako tujerodna fročad ugaša cigarete na avtohtonem švedu, ščije po njem itd. Še veliko je lufta za napredek spoštovani kolegi. Dajte mi javit ob priložnosti. :)):))
To, kar si napisal, bi treba nalimati na jumbo plakate, da se folk strezni, ampak... edino, kar bi se zgodilo, bi bilo to, da se ne bi zgodilo ... nič, popolnoma nič! Je že korona dogajanje pokazala "nekritično razgledanost" širše obče publike imenovane owčke. In kar je eden prijatelj ZELO dobro opisal današnjo lastnost družbe, ki na dolgi rok vodi v propad, je sledeči; imaš par, na začetku vse v rožicah, potlej ljubezen rahlo usahne, vse OK do tukaj. No, kar je danes mogoče, pa ni bilo 50 let nazaj je to, da zdej ta deklina izlije svojo nesrečo, jezo, razočaranje na socialnih omrežjih... seveda dobil lajke, še kakšna druga pove svojo "nesrečo", pa peta pove, da so moški prasci, eden je eno celo prevaral po 15 letih zakona, ta bazen informacij se širi, frupa "razočaranih gospodinj" se veča iz tedna v teden, na koncu to berejo še punce, ki sploh niso imele fanta in pravega razmerja... fast forward, danes imamo 8. marec in pujso pepo, ki swe jo noče noben od decev dotakniti, akj šele položiti, na Šubički imamo čivavo ki preverja prisotnost kot razredničarka pri pouku... Da ne bo moje pisanje izpadlo kot obsojanje žensk, da so krive za nastalo situacijo v družbi, nasprotno. Krivi smo vsi, sej moški pa danes ne vejo, katerega spola so se rodili, pa, kot mi je razlagal sin v šoli, rekoč, da danes ne smeš reči nekomu, da je debel, ker je to grda beseda in žalitev... WTF !?!?!?
Ni samo eden, MNOGO je znakov, da smo kot družba zašli iz smeri, pa še v rikverc gremo!
Kar se tiče pa imigrantov in priseljencev, pa, če me spomin ne vara, a ni tako, da se morajo v Kranju učitelji/ce v OŠ in vrtcih naučiti "domorodnega" jezika, ker je toliko priseljencev... srčno upam, da imam napačne informacije, ker se nam obeta v roku nekaj let nasilje v šolah, kot ga v teh krajih še nikoli ni bilo in bodo dejanja Matije Mačka & Co. komajda "uvod" v knjigo o zločinih nad ljudmi. Žal je tako, kot je napisano v drugih temah, imamo vlado in stanje v državi, ki je ogledalo ljudstva in volilcev :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

DamijanD je izjavil:

! permisivna vzgoja != pretepanje otroka
Če mu niti enkrat ne rata vroče okoli kepe ali pa po zadnjici, ne bo vedel, kako to izgleda. Seveda nikakor to ne sme postati ponavljajoče se dejanje, ampak tukaj imamo dva konca palice; tisti, ki pravijo, da niti enkrat ne smeš dvigniti roke nad otrokom in vzgojo priseljencev, ki pretepajo otroke na tedenski ravni... niti eno ali drugo na dolgi rok ne vodi v odraslo in zgrajeno osebo, zmožno zdravega partnerskega odnosa in normalne vzgoje otrok.
Bi raje videl, da so te ata parkrat po riti kot otroka, da si vedel, da na cesti kot pešec nisi kralj ker avto lahko posrbi, da letiš v nebo ali pa tumbanje starcev, da ti pa si nekaj in vse in se ti morajo na prehodu za pešce vsi podrejati, ugotoviš, pa da temu ni tako, s tem, da pristaneš v bolnici na cevki za prehranjevanje? To je samo eden, tak, splošen primer....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Dodatek;
sem vprašal pamža, če so imeli v šoli kakšen pogovor z razredničarko na temo dogajanja v Srbiji, ker se mi je zdelo prav, da je to temo, ne glede nato, kako neprijetna je za debato, treba obdelati, da se iz tega kaj naučijo, pa sta odvrnila, ni NIHČE na šoli to sploh ne omenja. Niti učiteljski zbor niti vrstniki! Smo prišli tako daleč, da bo na koncu izpadlo, da je bil Fric al kva je že bil tisti "kletar", vzoren starš, ker je skrbel, da se deklici (sta bili dve?) ni nič zgodilo, saj ju ni izpostavljal zunanjemu svetu ?!?!?!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

DamijanD ::

dexter se strinjam:
Pokojni ata (torej dedek) mi je dal konkretno lekcijo: ko sem mu ukradel bencin iz enega mopeda in ga imel namen zliti na nek ogenj. Brca v rit, da me je odneslo v luft - sem potem tudi zvedel kaj bi bilo, če bi mi uspelo takrat tist bencin zliti na ogenj.

WizzardOfOZ ::

ti je bilo razloženo po brci, kaj si naredil narobe.
problem so tisti, ki samo brcajo, pa niti ne znajo razložit za kaj to počnejo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

borut_p ::

dexterboy je izjavil:

Dodatek;
sem vprašal pamža, če so imeli v šoli kakšen pogovor z razredničarko na temo dogajanja v Srbiji, ker se mi je zdelo prav, da je to temo, ne glede nato, kako neprijetna je za debato, treba obdelati, da se iz tega kaj naučijo, pa sta odvrnila, ni NIHČE na šoli to sploh ne omenja. Niti učiteljski zbor niti vrstniki! Smo prišli tako daleč, da bo na koncu izpadlo, da je bil Fric al kva je že bil tisti "kletar", vzoren starš, ker je skrbel, da se deklici (sta bili dve?) ni nič zgodilo, saj ju ni izpostavljal zunanjemu svetu ?!?!?!


Kaj pa mislis da so sposobni predebatirat v soli? Da se je nekaj zgodlo pa se to ne sme?
Se ti ki so kao struckoti pojma nimajo, bo imel pa nek ucitelj v soli? Boljs da so tih

Kapitan Jack ::

Komu pa se se da za jurja na mesec od uciteljev razlagat o tem? Pridejo v solo, opravijo to kar majo in gredo domov. In ta moto se siri povsod v vseh panogah.

svecka ::

dexterboy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bolj me zanima, če je slo-tech se slovenski forum in ali si zasluzimo slovenski prevod?
Osebno sem za nežen prehod. Ohranimo slovenščino, ampak se pisava spremeni v cirilico :))

asdf_jklc je izjavil:

@dexterboy: drugi mulc je v prvi triadi in imajo rahlo nepristevnega sosolca, ki davi otroke. Zacelo se je ze v vrtcu. Isti otroci kasneje sosolci... no v tretjem razredu je ta malo predolgo drzal in se je temu davljenemu spipalo in je vec kot pol razreda potegnilo z njim in so ga kolektivno zacel pretepat. K sreci je ena od sosolk letela po uciteljico, sicer vprasanje ce nebi bilo tragedije. Od takrat naprej otrok ne davi vec... ampak rezultat je pa bil, da so morali vsi otroci udelezeni v tem pretepu k psihiatru, csd pogovre s stari, samo ta problematicen ne. In to je problem pri nas... zafurana druzba.
CSD sem izkusil na lastni koži. Institucija, ki jo je treba danes ob polnoči zapreti ter v ponedeljek zgraditi novo na trdnih temeljih, do takrat pa zaposlene med javna dela, da dobijo kakšen žulj na rokah in izkusijo realnost vsakdanjega življenja na lastni koži... ja, vse kar si napisal, je prav.


Primer v Sloveniji, kjer CSD romsko promlematiko sploh ne obranava, ker nimajo vstopa v romska naselja (geta). ISto se bo pri nas zgodilo pri ostalih "getih", kjer se bodo združevali skupaj narodi. Kranju vemo kaj sledi.

Primer romov v sloveniji:

VSEVEDO, NIČ NE UKREPAJO, POSILSTVA, POROKE Z MLADOLETNICAMI, PREPRODAJA OTROK, ZAPUŠČENI IN ZANEMARJENI OTROCI, INCEST,...VSE TO SE DOGAJA PRI NAS.

http://www.dlib.si/details/URN:NBN:SI:d...

PReberite si kaj piše vse...CSD ve vse primere, ne ukrepajo nič. In to vemo že dolgo let. In tako se dogaja tudi v drugih "getih". V njega ne vstopa ne policija, ne zakoni države itd. Usvarja se država v državi, raj za kriminal, droge in trgovanja z prepovedanimi stvari, med njimi tudi otroci.

Glugy ::

svecka kaj pa predlagaš da se naredi? da se vojsko not pošlje v romsko naselje al kaj? prav bi blo da bi policija hodila v romsko naselje kakor tudi drugam hodi ampak če bi bil policaj pa vsekakor ne bi hotel iti tja. Zato bi pa mogl bit policaji sam tisti ki se zavedajo VSEH nevarnosti in se vseeno znajti in ustrezno opravljati svoj poklic kjerkoli že je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

svecka ::

DA se prepove združevanja v gete. Vemo kaj so geti naredili na Švedskem, kjer se je razpasel kriminal, da se sedaj med seboj zaradi drog z granatami in bombami dva klana med seboj borita. Hočete to v Sloveniji. DA se kriminal razapse v tako razšežnost, da normalno ne boš mogel hoditi po cesti, en da bi ti granta eksplodirala zraven tebe.

v žabjeku, kjer so romi, se skoz prekupčuje z drogo, otroci in orožjem. Za novo leto veselo vsakič streljajo z kalašniki. In kaj bo ko bo kak mali rom z kakašnikom prišel v šolo in naredil pokol? V novomeški bolnišnici so tedensko masovni pretepi in tudi na novicah se najde kakšno štihanje z noži pred bolnišnico, ker se med seboj duvajo.

A se mora spet zgodit ambrus? V kočevju vre, noben nič ne ukrepa, romska problematika pa se kjub protestom prebivalstva nadaljuje naprej. Dokler res ne bo nekdo naredil en masoven masaker, se očitno nič v glavah politikov ne bo spremenilo. In zapomnite si moje besede. Kranj je naslednji k se bo začel čez nekaj let masovno srečevati s to problematiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

asdf_jklc ::

fur80 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Se še danes vidijo posledice ja:)
Če otroka udariš more biti nekaj resno narobe s tabo. Ker to pomeni, da si v tocno tistem trenutku izgubil nadzor.

Tebe nikoli ni tvoj 3-4 letni froc focnil, udaril, se ti smejal v glavo, skratka bil otrok, ki išče svoje meje?

Za moje pojme je velika razlika, ali 1x, 2x trescis otroka po riti, da ga boli, ali pa ga sleces, das na kolena in mu jih nazges 100 po nagi riti, da ima zaradi tega rdece ali modre podplutbe. Ali naredis celo tako, kot to delajo ljubljencki dela slovenija v zda, kjer jim se rit zmocijo, saj slednje se bol boli. Podobno tudi otroku nau skodl, ce dobi kako okol uses, ce ga pocukas za lase ali trdo primes. Je starejsi mulo prisel v prvih razredih osnovne sole domov, ves naloudan kake pravice ima in kaj vse on lahko (ucil o tem) in je zacel testirat meje. Smo razlozl parkrat, enkrat je pa su cez mejo (predhodna opozorila), je dobu eno okol kepe pa se natulu sm ga, da nej gre po svoje pravice in fuknil iz doma (zaklenil ven). No zacuda mu po 2h ni blo vec do njegovih pravic. Sem ga pa za foro prasu, a ve da jih je parkrat dobil in kako bi rabnal on. Well odgovor je bil, da tocn ve, da je provociru predolg. Je pa naucen, da ve kaj so vse oblike zlorab - od spolne do fizicne in kje poiskati pomoc. Tudi stevilko imata oba otroka v mobitelu.

Je bil tudi otrok pogumn in zraven, ko so nacrt o non-stop zasmehovali enga sosolca. Ko smo to zvedl, je doma dobil scojo porcijo zasmehovanja za par dni. Se mu je skor utrgalo. Po parih dneh smo mu pa razlozl, v cem je fora. Nikol vec ni poizkusil cesa podobnega… le zakaj. Raje parkrat po klunu pa bi zelo verjetno normalna oseba, kot pa da se kot v risanki telebajskov ponavljam da se neki ne sme. Pac moj mnenje je, da se mora otrok na osnovi lastnih bedarij naucit, kaksno je zivljenje. In tako smo mu pustil, da pade (tut roko si je zlomu), dobu okol kepe in jih kdaj konkretno slisal. Sta mulota imela tut kak rojstni dan oz. je prsu domov kdo na obisk - tiste permisivno vzgojene, ljubi bog… sem jih poslal domov ali pa smo mi sli prej, ker jih nisem mogu vec gledat in poslusat. Podobno ljudi, ki mo zacnejo o moj soncek, zakljucim.

Imas pa drugo skrajnost, ko je bila v nasem razredu razredu deklca, iz mesane druzine: mama slovenka, foter srb (ja samostojna slovenija, csd ze laufu nekaj let). Od nje je zahteval da ima same 5ke. Ce je bilo manj jo je foter razbil doma ko kanto… podplutbe, sledi pasa, sledi nohtov za usesi, vijolicni fleki po rokah… puncka je bila vedno tak srcek, ampak vedno zalostna + jokala za 5ke pr ucitlih. No vse do takrat, ko je dobila prvo trojko. Takrat se je fotru odpelal in jo je pretolku s pasom… in pride v 30 stopinjah v poluverju… itak smo jo mal zafrkaval ce rabi se kapo, ucitli sprasval podobne fore, nakar se zlomi in dvigne pulover in hlace. Prej sundr v razredu, pol pa smrtna tisina… no na csd je sla prijava, fotru se ni zgodilo nic; razen uciteljico, ki je sprozla zadevo je foter pred trgovino ob steno in ji povedu, da se enkrat takne njegove druzine, pa se bo on njene. No na soli so se ga tok bal, da je puncka pol pisala test po 2x da je blo vsaj 4. In takih primerov je blo ogromno. In taki so danes spet starsi in ker se vzorci prenasajo, vemo koliko je ura. Mene stanje v solah ne preseneca. Tudi otroku pri 11 tih je cist normalno, da pride v tuj dom, gre v hladilnik, bzame hrano, se naje in pusti vse na mizi…

Pa ne mislit, da je sedaj kej drugace. Ukvarjajo se s kurjimi tatovi. Pri nas smo dobili csd, ker je otrok povedu, da je ze dobil kako okol kepe in je socialna delavka ocenila, da je treba prijavit. Sem teti na vratih razlozu kaj in kako, poklical otroka, da so ga prisli iskat, ji povedal da naj kar vzgaja s permisivno zgojo otroka, js ga ne bom, ker bo pr 15 nasilnez/pretepac/zadrogiran in da ga nej kr odpele. Zaprl vrata dol. Baba je bla tok sokirana, da se je 10min menla neki zuni, pol smo bli pa kr naenkrat uredu. Od takrat naprej je mir. Kle v soseski se starsa locujeta in sta parkrat mal zjala in poklicala policaje… otrokom padle ocene, so jima otroke odpelal. Dobila nazaj s pogojnim dovoljenjem (otrok se nista taknila, so blo zunaj skupaj, etc…).

No s cim se pa ne ukvarjajo: mulc prinese v solo noz in zagrozi uciteljici - nic. Mulc porine dve sosolki v mizo - obe na urgenci - nic. Mulc iz 9 razreda kleci na prvosolcku, ga prefoca in mora molit - nic. Neprilagojena sosolka boksne v trebuh mulca po operaciji srca (potreben je bit let v tujino, da so fanta zrihtali - ker je bil tam operiran) - spet nic. Koncni izlet v sedmem razredu, 5 mulcev mrtvo pijanih - nic. Vejpanje v razredu - nic. Slatanje sosolk - pogovor v razredu - se zadeva nadaljuje ze drugo leto - spet nic. Poskus posilstva 9 razred 6ti razred - si je deklca izmislila - spet nic (a zacuda obstaja se 5 deklic z isto zgodbo). Foter pijanec, pretepa celo druzino - ceu kraj ve - spet nic…. Tole je samo vrh ledene gore. Potem das pa v zgodbo se 20 mulcev, razlicne karakterje in stopnje vzgoje (permisivna press) ter psihiranje med ucenci, med sosolci in eni druge nazaj ter popolnoma zgresen sistem sankcij (pisni opomin - pa folku se jebe za neke ceglcke) pa imas popoln scenarij, da poci. Ne pa pozabit, ko pokne nekje, gre v medije in postane ‘in’… tega bo zdej vedno vec… ker se ti mora enkrat utrgat.

Ce bi taki pogumnezi dobil v soli za pomivat okna, pr lokalnem kmetu gnoj za kidat, bi lahko ucitelji neprilagojence zmetal iz sole, ucinkovit csd… pa predvsem uporabljal zdravo pamet (ne da rabis za vsako stvar zakon in 50 pravilnikov) ter normalne starse, bi se blo upanje. Tko pa je ra druzba zafurana in vsako leto je slabse.

dexterboy ::

Geto problemi se dajo rešiti v manj kot letu dni... edini problem je ta, da to ni ravno "legalno" početje ;)
https://www.imdb.com/title/tt4479380/
Kdor je gledal ta film, ve, kaj hočem povedati.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

asdf_jklc ::

Mogoče sam še to: zakaj se tako veselo dovoli, da šolstvo propada. Ker se gremo elitizem in je želja, da se dovoli privatn šole. še par takih pohodov, pa bodo bogataši z veseljem plačali, da bodo imeli zasebno šolico, kjer bodo še pri 14tih otrokom z riti drek vlekli ko jih bo kakat. Vse ostalo je že privat (zdravstvo so uspešno sfukal) - vlečite vzporednice s šolstvom.

@svecka: saj geta že imaš: eden je ta, ki si ga ti omenil Novo mesto. Drugi je Velenje - tam celo pouk poteka delno v albanščini. Pa tega imaš polno - če kdo pozna kakšno ravnateljico, naj so mal vpraša - kaj vse se po šolah dogaja. Lahko kar portal naredimo in časopis tipa slovenske novice, pa ne boš vsega noter spravil.

Zgodovina sprememb…

««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pritožba staršev zaradi zloma umetnega nohta!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596765 (3899) Horas
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929321 (24804) solatko
»

Otroka na rit. Kje je meja? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
596108394 (93596) mailer

Več podobnih tem