» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
23 / 34
»»

Zvezdica27 ::

to!

Kurzweil ::

Imam nek slab občutek za tole tekmo porti CHA...

Samael ::

Dallas Mavericks superstar Luka Doncic's technical foul against the Houston Rockets has been rescinded, per NBA Official on X (formerly Twitter). The technical call was made after Doncic sarcastically celebrated receiving a foul call during the Mavs' 147-136 victory over the Rockets on Sunday.


https://clutchpoints.com/mavericks-news...
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Nekak sem tudi jaz pred nekaj trenutki bral nekaj podobnega... zdej, ko so mu eno odštel, je spet pri 13... torej 13/16, kolikor jih rabiš posamezen košarkar v rednem rednem delu, da mora počivat... imam pa občutek, da zdej, ko je b2b tekma še proti MIA, da bo tako kdo počival, brez 16. tehnične.

Sem šel potem pogledat, kaj se dejansko spremeni za Luko:

Here's how much a player is fined for a technical foul in the NBA: Technical fouls 1-5: $2,000 fine each. Technical fouls 6-10: $3,000 fine each. Technical fouls 11-15: $4,000 fine each.


Torej ni mu potrebno dat 4k$... hec za Luko, verjetno pa drugače misli Delonte West, če sem malce zloben :D

Evo, za odtenek se je popravil Luka, kar se tehničnih tiče... poleg številnih drugih stvari, kot je obramba... pa da ne naštevam dalje... oz. bom, ker je Mato prosil... letos je pri Luki tudi boljši met za 3 točke... boljši prosti meti... več ima podaj, skokov, ukradenih žog, blokov... in tudi overall povprečje točk...

Ganon ::

Clippersi bodo premagali Phoenix, škoda. Prva četrtina se je končala s 37:10. 8-O

Samael ::

Ne vem, če ima sploh smisel, da ključni igralci vidijo igrišče naslednje tri tekme in tvegajo poškodbo pred PO.
Če se ne motim imajo nad Sunsi tiebreaker in ne morejo biti več manj kot šesti, medtem ko šesto mesto za prvi krog pomeni OKC, kar tudi ni nič groznega. Najbrž kdo celo preferira šesto nad petim.
Mislim, da je boljše da Luka, pa še kdo najbrž sedi.
Samael != Samuel

Groot ::

Se načeloma strinjam s počivanjem. Je pa vseeno to lahko tudi dvorezen meč. Trenutno je pri DAL zelo očitna odlična kemija in ritem na igrišču. Ampak se ti pa hitro zgodi, da takšna ekipa pade iz ritma, če preveč počivajo. Sam nekako pričakujem počitek danes proti Heatom, nato dokaj normalno minutažo na zadnji domači tekmi proti Detroitu in nato spet popoln počitek proti OKC.

Samael ::

Bolj kot s stališča počitka mislim s stališča tveganja poškodb, ki lahko pomenijo katastrofo za PO. Kjer se potem človek vpraša, a je bilo vredno?
No, pa mogoče potrebe Luke, da res kakšno tekmo izpusti - deluje že kar precej zdelan.
Saj s tem nisem mislil, da jim ni treba igrati na zmago. Le pač zdi se mi smiselno, da kdo ključnih ne igra.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kurzweil ::

Gledam pa jaz tole včerajšnjo tekmo med BOS in MIL... težko verjet, ampak prvič v zgodovini lige NBA se je zgodilo, da neka ekipa ni imela niti enega prostega meta, to je bil BOS... MIL je imel pa samo 2 proste meta in sicer Antetokounmpo in sicer ju je izvajal 1/2... torej na celotni tekmi samo 1 točka iz prostih metov :8)

Horas ::

pa donke je še v igri za mvp, zato še igra in dosega tripl dable. upam da mu rata
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Ganon ::

Ste videli, kakšne majice so nosili? :D

kuglvinkl ::

Haha :)
Your focus determines your reallity

GupeM ::

Vprašanje: Zakaj mi to temo kaže kot zaklenjeno, čeprav lahko odgovarjam nanjo?

kuglvinkl ::

Moji prsti, sorry...
Your focus determines your reallity

Kurzweil ::

@Mato989, si vprašal kolikokrat je Dallas zmagal na zadnjih 18 tekmah? ...v zadnjih 18 tekmah so zmagali 16x

Mato989 ::

Presenečajo me pozitivno, komaj čakam proti LAC...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

St235 ::

Horas je izjavil:

pa donke je še v igri za mvp, zato še igra in dosega tripl dable. upam da mu rata

Škoda je tiste serije kmalu po all star vikendu, ker če bi bili v top 3, bi dejansko imel lepe šanse za MVP. Tako, pa je Denver preprosto premočan v tem trenutku.

Groot ::

St235 je izjavil:

Horas je izjavil:

pa donke je še v igri za mvp, zato še igra in dosega tripl dable. upam da mu rata

Škoda je tiste serije kmalu po all star vikendu, ker če bi bili v top 3, bi dejansko imel lepe šanse za MVP. Tako, pa je Denver preprosto premočan v tem trenutku.


Ampak kaj ima Denver tukaj? Nagrada MVP gre posamezniku, ne ekipi. Pa razumem in se strinjam, da ima ekipni uspeh neko utež pri izbiranju. Ampak saj ne govorimo o primeru kjer bi bil DAL svetlobna leta za Denverjem. Navsezadnje pa je bil Denver v sezoni 2021/2022, ko je bil Jokić MVP, enako na 6. mestu, delo za DAL in s slabšim izkupičkom zmag kot ga ima že sedajle DAL. Tako da argument tule je povsem brezvezen. Dejstvo je, da ima Luka zgodovinske številke in bi bilo povsem razumljivo, da je MVP rednega dela sezone.

Leo II ::

Luke se je prijela stigma da ne igra obrambe. Pa jo letos kar igra in kot da jo Jokič bolj igra (letos je Jokič igra manj kot Luka) in pa jokanje sodnikom, ki ga je letos tudi manj in Jokič prav tako joka sodnikom zel zelo pogosto. Ampak tako pač je. Je kar zacementirano da bo Jokič - z zelo dobro tekmo proti Minnesoti si je kar zagarantiral tole. Če bo pa celo za Shaijem Luka, bo pa res pokazatelj kako ga ne marajo v USA.

No pa še nekaterim je argument tudi (lani jim je bil pa da je prevelik egoist ;)) da ni clutch, da Dallas v 4/4 igra v glavnem na Irwinga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Ganon ::

St235 je izjavil:

Horas je izjavil:

pa donke je še v igri za mvp, zato še igra in dosega tripl dable. upam da mu rata

Škoda je tiste serije kmalu po all star vikendu, ker če bi bili v top 3, bi dejansko imel lepe šanse za MVP. Tako, pa je Denver preprosto premočan v tem trenutku.


Denver je nepomemben. Dallas se je neposredno uvrstil v končnico. MVP je nagrada posameznika. Luka ima tako nore številke, da bi moral gladko biti na prvem mestu. Če ne bo, je NBA največji cirkus na svetu.

St235 ::

MVP je seveda nagrada za posameznika, ampak je merilo tudi to ali posameznik uspe dvignit nivo ekipe kot take. In MVP gre pmvecinoma v roke posameznika v ekipi, ki je med top 3 -4. Tako da namesto brezveznega nabijanja si poglejte MVPje zadnjih 20 let in katera mesta je imela ekipa.

So seveda izjeme, ena takih je bil na primer westbrook s svojo triple double sezono ampak to se redko zgodi.

Luka pac ni resen kandidat za MVP dokler Mavsi ne bodo konstatno vsaj drzali playoff spota. Zato ga ori tekmi za MVP tako tepe tistih par tekem. Ce bi bi uspeli po all star vikendu konstantno drzat playoff spot potem bi se imel sanso, tako je pa zal no-go za letos. Mavs run, kakokorkoli je vrhunski, je prisel prepozno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Leo II ::

;)), 21-22 je bil Denver 6. na zahodu, Jokić pa MVP...20-21: je bil sicer 3. vendar z manj zmagami kot jih ima Dallas zdajle. Zakaj bi pa se morali konstantno držati po spota, torej več sezon, veš pa samo ti. MVP je nagrada sezone...

St235 ::

O kakih vec sezonah sanjas? Govorim o tem, da bi dallas moral drzat playoff spot celo sezono, ne pa da so bili na robo play ina vmes.

In ja, ce bi bil pismen bi videl da je par izjem. Zdaj pa poglej zadnjih 20-30 let pa se javi ce vidis vzorec.

Duhec ::

LAC, ki drži 4. mesto je ponoči izgubil s Sunsi in so samo še točko pred Dallasom, ki je trenutno peti.
Poznavalci mi povejte, če bi se po nekem naključju zgodilo, da zadnji dve tekmi Dallas zmaga, LAC pa (sicer malo verjetno) izgubi vsaj eno ali obe (Utah, Houston), bi bil tako LAC uvrščen mesto za Dallasom.
To kaj spremeni karte za Dallas, da dobijo v končnici koga drugega kot LAC?
http://blackbird.si/

Zimonem ::

Spremeni se edino kdo igra več tekem doma.

St235 ::

Ja, v primeru 7 tekme bo ta v LA. Prvi krog Clippers vs Maverics je dokoncen.

GupeM ::

Tako je. DAL - LAC je že garantiran playoff match. Odprto Je samo še, kdo od njiju bo imel prednost domačega terena. Mislim, da mora LAC izgubiti obe tekmi, DAL pa obe zmagati, da zamenjata mesti.

St235 ::

Groot je izjavil:

St235 je izjavil:

Horas je izjavil:

pa donke je še v igri za mvp, zato še igra in dosega tripl dable. upam da mu rata

Škoda je tiste serije kmalu po all star vikendu, ker če bi bili v top 3, bi dejansko imel lepe šanse za MVP. Tako, pa je Denver preprosto premočan v tem trenutku.


Ampak kaj ima Denver tukaj? Nagrada MVP gre posamezniku, ne ekipi. Pa razumem in se strinjam, da ima ekipni uspeh neko utež pri izbiranju. Ampak saj ne govorimo o primeru kjer bi bil DAL svetlobna leta za Denverjem. Navsezadnje pa je bil Denver v sezoni 2021/2022, ko je bil Jokić MVP, enako na 6. mestu, delo za DAL in s slabšim izkupičkom zmag kot ga ima že sedajle DAL. Tako da argument tule je povsem brezvezen. Dejstvo je, da ima Luka zgodovinske številke in bi bilo povsem razumljivo, da je MVP rednega dela sezone.

Se splaca prebrat:https://www.forbes.com/betting/basketba...

Since the NBA merger in 1976-77, only eight players have won MVP for a team seeded outside of the top two in the conference. Additionally, no player has won an MVP for a team seeded No. 7 or worse, and only three players (Jokic, Westbrook and Malone) have won MVP for a team that finished as the No. 6 seed in its conference.

Ganon ::

In? Če Luka ne bo četrti, bo to ogromna farsa.

St235 ::

Na zalost je edini razlog da bi luka prehitel jokica, v necimernosti, da evropejcu ne bodo privoscili treh mvp.

Leo II ::

Ti si smešen res. Ravno pri Jokiču je že enkrat bilo da je bil 6. pa je bil mvp, Luka pa kot 5. z dosti boljšimi statsi, z dosti več poškodbami v ekipi, z dosti slabšo ekipo, pa po tvoje ne bi smel biti. In ti o pismenosti...tako kot ti pišejo le še srbi na b92 forumu...

hunter01 ::

Upam, da se fokusirajo na naslov, j*beš MVP. To je samo popularity contest! Vsi vemo, kdo je bil lani MVP...
Tudi letos vemo, pa tudi če bo ali ne. Sano kante oz prstani so pomembni!

judoka ::

Luka pa kot 5. z dosti boljšimi statsi, z dosti več poškodbami v ekipi, z dosti slabšo ekipo,


Jokiceva ekipa tisto leto je bila porazna. Ce se prav spomnim sta manjkala tako Murray kot MPJ.

Upam, da se fokusirajo na naslov, j*beš MVP. To je samo popularity contest! Vsi vemo, kdo je bil lani MVP...
Tudi letos vemo, pa tudi če bo ali ne. Sano kante oz prstani so pomembni!


+1

Utk ::

Vsak bedak lahko napiše, da za nekoga praktično ni možnosti za MVP. Resnih kandidatov je 5-6, tako da imaš vsaj 80% možnosti, da na koncu izpadeš "pameten".
Jaz pa mislim da ima kar dobre možnosti, ne glede na vse kar gre proti njemu. Če ne rednega dela pa morda playoffa če pridejo do finala.
Imam bolj malo možnosti, da izpadem "pameten", ampak slej ko prej ga bojo morali nehat ignorirat.
Če ne bo on, bo pa Jokič, vse drugo bi bila goljufija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Leo II ::

Sam sem 99% prepričan da bo Jokić. Za razliko od tebe sem pa 100% prepričan da ne bo MVP playoffa. To namreč ne izbirajo. Izbirajo še MVPja finalne serije. Tu pa dam Luki par procentov možnosti.

Mato989 ::

Ne vem kaj se usajate... LD oz. Dallas igra zelo dobro zadnje 5-10 tekem... Zagotovo je letošnji MVP zelo "problematičen" za izbiralce ker če dajo Jokiću tretjega bo presegel marsikoga, če pa ne dajo Jokiću pa bi morali skor dat LD77 glede na sezono, ampak mam feeling da bodo pol raje dali Kanadčanu čeprav je popustil v zadnjih tednih...

Če bo pa drugo leto LD77 imel take povprečje ipd. bo pa dobil 90%+ drugo leto če letos ne bo. Razen če bo še kdo izvenserijsko izstopal bolj kot on.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Ne vem kaj se usajate... LD oz. Dallas igra zelo dobro zadnje 5-10 tekem...

A samo 5 -10? :)
V zadnjih treh meseci, torej v 32-ih tekmah, imajo 8 porazov. Samo povem :)
Samael != Samuel

Groot ::

Haha Mato in St235 (aka Lakotnik) klasično nabijanje kontra brez pametnega argumenta. Najbrž se strinjata tudi s tem, da je na sveži NBA lestvici po neki bizarni logiki kar Shai pred Luko. Jebat ga ko zgodovinske številke in dejstvo da si leader ekipe, ki je v zaključku sezone najbol vroča ekipa celotne lige, ni dovolj da bi bil vsaj prepoznan kot najbližji zasledovalec.

Pač klasična NBA propaganda. Enako kot je lani načrtna propaganda dala nezaslužen naslov Embiidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Mato989 ::

Kaj bi zdaj rad pravlar sem pohvalil dallas pa spet ni ok al kaj

Mvp je itak bv naziv vazni so prstani
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kixs ::

Dallas spusil proti zadnji ekipi brez Luke in Irvinga. Spurs premagal Denver v polni postavi.

Leo II ::

Tudi vsi rotation playerji, razen Greena, niso igrali drugi polčas. Se šparajo, so fix 5., ne morejo več ne gor ne dol po lestvici. Denver pa čudno. So verjetno s tem zapravili 1. mesto in prednost domačega igrišča. Bi človek rekel da se hočejo Dallasu izogniti ;).

Samael ::

Jaz sem pa še ene dva, tri dni nazaj mislil, kako bi bilo mogoče pametno, da Dallas prepusti peto mesto, da se v drugem krogu izogne Dallasu. Kako hitro se stvar obrne :)
Samael != Samuel

kixs ::

Samael je izjavil:

Jaz sem pa še ene dva, tri dni nazaj mislil, kako bi bilo mogoče pametno, da Dallas prepusti peto mesto, da se v drugem krogu izogne Dallasu. Kako hitro se stvar obrne :)


Se 1x preberi svoj zapis ;)

Samael ::

Ajej. Da se izogne Denverju seveda :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Leo II ::

kixs ::

Ne me strasit! Sem mislil, da se mu je kaj zgodilo in en bo mogel igrati v koncnici... :lol:

Kurzweil ::

kixs je izjavil:

Ne me strasit! Sem mislil, da se mu je kaj zgodilo in en bo mogel igrati v koncnici... :lol:


Vprašanje pa res, kako bo z Livelyjem... vrnil se bo verjetno že, ampak kakšna forma bo to...

Samael ::

Upam vseeno, da bo igral.
Če skupaj spravi že samo 10 - 12 minut solidne igre na tekmo, lahko to veliko pomeni pri razbremenitvi Gafford z osebnimi.
Samael != Samuel

Horas ::

a gledate? na arena sport premium je nba 360. preklapljajo iz tekme v tekmo. jaz mam na pc še stream la lakers-nop.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Duhec ::

Današnjo postavo Dallasa je kar mučno gledat kako igrajo... resda proti najboljšemu v konferenci pa vendar... veliko zgrešenim metov... in trenutno na polovici 3/4 zaostaja Dallas za Oklahomo že za 45 pik.
http://blackbird.si/
««
23 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733248834 (42467) mersault

Več podobnih tem