» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
25 / 34
»»

kuglvinkl ::

seveda ni konec sveta, upam, da jih podžge na afterburner.
Your focus determines your reallity

Zimonem ::

Ne nucaš kwahia če ti da zubac skoraj toliko točk kot cel dalas.

Samael ::

Kakšne klatita komentatorja. "To je v bistvu dober večer za Dallas, ker slabše ne more biti."
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Pa sta ponavadi še znosna... prej je Štucin v par minutah Lamuta 5x vprašal, "kaj bi ti naredil, če..."

Tole danes je pod vsako kritiko, igra DAL in celoten prenos + še en gladek poraz Cedevite Olimpije proti Megi. Dve tekmi čistega podna...

Meh, spat :))

Samael ::

Počakaj :p
Samael != Samuel

kixs ::

Zaenkrat so se vsi domaci zmagali.

globoko grlo ::

Luka zgleda kt da igra ene 3 dni skup?
A se mu nč ne da, al ma premal dopinga?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Leo II ::

Debila komentatorja se neprestano sama rezita svojim lastnim idiotskim šalam...podn od prenosa res. No podn igra podn prenos. Vse štima.

globoko grlo ::

Ma mate en kup streamov, glej kar ti paše, pa ne se prtožvat.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Leo II ::

Mah, saj sem ampak mi je nekaj štekalo na big screenu. Pa zakaj za k se ne bi smel nad tema dvema idiotoma pritožvat? Tole celo direkt plačujem, ne ssmk prek reklam...

aborko ::

Tole danes ni realno stanje. Pride na vsake toliko taka tekma z zanič metom, zato se tudi igra na 4 dobljene, da res boljša ekipa zmaga ne pa tista z bolšo enodnevno formo. Je pa fina budnica tole za Dallas, se bodo morali malo prilagoditi, sploh tam pod košom je treba marsikej spremeniti. Sicer tudi ni šans da Clippersi mečejo trojke 50%+ skozi celotno serijo.

Na koncu tudi teh 12 točk razlike ni ravno razpad sistema glede na okoliščine, je pa tudi res da je Kawhi manjkal danes. Meni je zanimivo tole, čist nič razočaran, še boljši je filing ko iz luknje vn splezaš in zmagaš. Napoved 4:2 za Dallas, pa da vidimo...

čigra ::

Teh 8 pik Dallasa v eni četrtini gre v Guinessovo knjigo rekordov?

Ganon ::

Dvomim, da bodo v tej seriji odigrali še eno tako slabo tekmo. Ne bi bil presenečen, če že naslednjo zmagajo za 20.

Mato989 ::

Včeraj sem gledal tekmo z pričakovanjem optimistov kako bo Dallas 4:0 odpravil Clipperje in da nimajo za burek pa sem ugasnil ob polcajtu. Kakšna bruka in to brez Leonarda... Zubac jih je šolal kot male prvošolčke, Harden spomnil na čase iz Houstona in mu je kot kaže počitek dobro del... Westbrook in PG dodala svoje čeprav oba z veliko rezerve... zdaj bo še 2. tekmo Leonard fix počival ga ne bodo forsirali.

Če drugo tekmo Dallas izgubi sem 90%+ da gre naprej LAC.

Na koncu tudi teh 12 točk razlike ni ravno razpad sistema glede na okoliščine


Seveda ker so verjetno CLipperji nehali zares igrat v 3/4... bom danes posnetek 3 in 4 pogledal ker včeraj sem raje šel spat.

In ne pozabimo LAC igra brez svojega najboljšega igralca... kot bi pri Dallasu manjkal Luka.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Utk ::

Razlika je bila samo v % meta, v vsem drugem je bil Dallas vsaj izenačen. Če bi imel Dallas met, ki bi bil na pol poti do Clippersov, bi Dallas zmagal za dobrih 15 pik, če bi bil enak pa za vsaj 35.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

čigra ::

Mene je zmotilo tudi, da Kidd ni zahteval niti enega pregleda odločitve, pa sta bile 2 v 1.pol. res kočljive, faul na Westbrooku in Hardnu.

Pa seveda, popolnoma izločena iz igre centerska linija Dallasa.

Likalnik ::

res je, tisti faul nad Hardnom pri metu za 3 pike, se je lepo videlo, kako je Harden namerno z nogo naredil dotik....tudi meni je bilo čudno zakaj ni zahteval pregleda

čigra ::

Pa če pogledamo sploh prvi napad na tekmi: Dončič se kot kamela počasi priziblje do linije za tri, in kar vrže na koš!

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Razlika je bila samo v % meta, v vsem drugem je bil Dallas vsaj izenačen. Če bi imel Dallas met, ki bi bil na pol poti do Clippersov, bi Dallas zmagal za dobrih 15 pik, če bi bil enak pa za vsaj 35.


Če bi imel enak met bi bil še slabši v obrambi ker običajno je tako da bolj se trošiš v obrambi slabši si v napadu in obratno, zato tudi Lukec ni nikoli neki izvenserijski defenzivc ker potroši večino energije v napadu... Drugo pa je da imaš na pogodbah Kleberje ipd... to pa je krivda Kidda ne LAC :))

čigra je izjavil:

Pa če pogledamo sploh prvi napad na tekmi: Dončič se kot kamela počasi priziblje do linije za tri, in kar vrže na koš!


In kdo je kriv za to če ne izvenserijski LD77?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Utk ::

V obrambi niso bli tako slabi. Samo dobrih 100 pik ob visokem procentu Clippersov. Njihov center bi lahko kak skok več dobil, drugač pa čist ok.

kixs ::

Daljsa pavza in zgodnje ure tekem niso nikoli dobro vplivale na Doncica...

Mato989 ::

Utk je izjavil:

V obrambi niso bli tako slabi. Samo dobrih 100 pik ob visokem procentu Clippersov. Njihov center bi lahko kak skok več dobil, drugač pa čist ok.


Saj to ti pravim, če bi bili boljši v napadu bi verjetno bili slabši v obrambi...

Center LAC Zubec ki ni nek O'Neal je zgledal kot zvezda v napadu... Vsaj v 1. polčasu pol sem pa izklopil.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Razlika je bila samo v % meta, v vsem drugem je bil Dallas vsaj izenačen. Če bi imel Dallas met, ki bi bil na pol poti do Clippersov, bi Dallas zmagal za dobrih 15 pik, če bi bil enak pa za vsaj 35.


Če bi imel enak met bi bil še slabši v obrambi ker običajno je tako da bolj se trošiš v obrambi slabši si v napadu in obratno, zato tudi Lukec ni nikoli neki izvenserijski defenzivc ker potroši večino energije v napadu... Drugo pa je da imaš na pogodbah Kleberje ipd... to pa je krivda Kidda ne LAC :))

čigra je izjavil:

Pa če pogledamo sploh prvi napad na tekmi: Dončič se kot kamela počasi priziblje do linije za tri, in kar vrže na koš!


In kdo je kriv za to če ne izvenserijski LD77?

Daj ne nabijaj, no. Se vidi, da nikoli nise igral basketa.

Dobra obramba te še kako spodbudi (da ne rečem nahajpa) v še boljši napad. In obratno. Tudi, če potrošiš več energije, jo lahko tudi več iztisneš iz sebe.

Sicer pa se mi je Luka včeraj zdel nenaspan. Že na intervjujih pred tekmo mi je deloval takšen. Je tudi moja partnerka rekla, da izgleda utrujen. Se je spraševala, če njegova tamala ponoči ne spi :)

Mato989 ::

Dobra obramba te še kako spodbudi (da ne rečem nahajpa) v še boljši napad. In obratno. Tudi, če potrošiš več energije, jo lahko tudi več iztisneš iz sebe.


In katera obramba je nahypala Donkeja da je v prvem napadu vrgel trico kot jaz na rekreaciji?


Kakorkoli obrneš splošno znano dejstvo je da več energije potrošiš v obrambi manj je ostane za napad... to je tudi razlog da LD77 ni nek izvenserijski defenzivc, ker je izvenserijski ofenzivc... Redki košarkaši so tako odlični na obeh straneh parketa.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

GupeM ::

Se strinjam, tista prva trojka je bila nepotrebna.

Z drugim delom se pa ne strinjam, ker je splošno znano dejstvo, da te dober napad lahko konkretno motivira v obrambi in obratno. Tudi, če nisi izvenserijski defenzivec, te lahko dober napad motivira, da odigraš boljšo obrambo. In obratno.

Tebi, ki (tekmovalne) košarke od blizu še nisi videl, to seveda ni jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Zvezdica27 ::

predvsem je klop Clipsov naredila svoje (Norman in jebeni westbrook), pri Dallasu pa je v nekem trenutku samo Irving preprečeval popolni potop. Rezultat ne odraža blamaže, ker je bilo tudi -34 ob polčasu. Harden pa je pokazal, da če hoče, se mu še da. To da ni Kawhija je zbudilo Hardna. PS13 je bil slab, moral bi biti zvezda, pa zmeraj mrkne... tistih par potez Hardna in Westbrooka pa je bil spomin na stare čase, lepo so se Clipsi zabavali.

Napovedujem da bo G2 odločilna. Če Dallas ne zmaga ....

V bistu, če si Clips fan, si včeraj užival ;)

Jaz sem ugasnil v 3q

zz

Mato989 ::

Tudi jaz tako mislim... če Dallas game 2 ne zmaga sem 90%+ za LAC napredujejo. Sicer vedno obstaja pol opcija da po 2:0 zmagaš 2 doma ampak to je kr gamble.

Pri LAC je največji dolžnik bil itak PG13... on mi je zmeraj tak weird, odigrava nore partije v rednem delu v playoffsih pa običajno Leonard mora prevzeti 90% bremena... tudi včeraj je PG13 bil dolžnik, napram Hardnu in Westbrooku.

Dejansko Dallas najbolj rešujejo poškodbe ker če gre serija v 7 tekem bi se lahko še kak stekleni LAC veteran poškodoval. Je pa res da bo verjetno Leonard nazaj če ne v game 2 pa skoraj sigurno v game 3/4 (osebno menim da bodo Leonarda šparali dokler Dallas ne izenači če bo)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Groot ::

No tole včeraj je bilo pa točno to česar sem se bal, ko sem rekel, da je morda počivanje LD in ostalih glavnih nosilcev na zadnjih tekmah rednega dela dvorezen meč. DAL je bil ob zaključku sezone v super ritmu. Ampak jim ta počitek zelo očitno ni koristil oziroma ravno nasprotno. Včeraj so bili popolnoma izven ritma v napadu in posledično si potem težko konkurenčen. No pa še Brada je imel skorajda predstavo sezone v prvem polčasu-

Legon ::

Kar me tolaži, je da so izgubili zato, ker so slabo igrali in ne zato, ker bi bil nasprotnik toliko boljši.

Ganon ::

Murray v zadnji sekundi dosegel koš za zmago Denverja.

GupeM ::

Sem gledal zadnjo četrtino in pol. Je že malo izgledalo, da bo LeBron rešil tekmo z dvema zaporednima trojkama, pa je Murray imel druge plane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Kurzweil ::

Sem vesel, da je DEN zmagal, nikdar nisem bil fan LAL, če se lepo izrazim. Podobno velja za Jamesa, nikdar nisem bil njegov fan, ampak res spoštovanja vredno, kako igra za svoja leta, ko že ravno omenjate trojke pri LBJju... lepo je takom kariere izboljšal to prvino... se ga spomnim na začetku kariere, ko je dobesedno metal cigle, podobno kot Dragić... ampak mu je uspelo iz 28% meta za 3 točke pridet do 41% meta...

Danes/jutri pa DAL igra ob 4:00 :)) Študiram kako to izpeljat, če bi lahko šel spat ob 20:00 bi bilo idealno, ampak vem, da ne bo šlo... pa da bi se seveda že lepo ob 4:00 zbudil... danes se nadejam povsem drugega obraza Dallasa, ki sem prepričan, da v playoffu več ne bo igral tako slabo :D

Legon ::

Tudi končnica Knicks vs. 76 je bila neverjetna. Nisem mogle verjet kako je lahko trener zavozil tisto izvajanje 30s pred koncem.

Legon ::

Kurzweil je izjavil:

Sem vesel, da je DEN zmagal, nikdar nisem bil fan LAL, če se lepo izrazim. Podobno velja za Jamesa, nikdar nisem bil njegov fan, ampak res spoštovanja vredno, kako igra za svoja leta, ko že ravno omenjate trojke pri LBJju... lepo je takom kariere izboljšal to prvino... se ga spomnim na začetku kariere, ko je dobesedno metal cigle, podobno kot Dragić... ampak mu je uspelo iz 28% meta za 3 točke pridet do 41% meta...


Ja, IMO je bila ta tekma dokaz, da je DEN pač razred višje. Ker LAL je odigral res dobro tekmo, ampak na koncu preprosto ni bilo dovolj, ne glede na to, da so bili že 20 točk zadaj.

Duhec ::

Ganon je izjavil:

Murray v zadnji sekundi dosegel koš za zmago Denverja.

LBJ je imel priložnost, da LAL povede za 3 pa je zgrešil...Murray ni.
Video zadnjih 19 sek.
http://blackbird.si/

kuglvinkl ::

Dobr kaze!!!
Your focus determines your reallity

aborko ::

Dobro jutro!

kuglvinkl ::

Dobro jutro!

Tooooo! :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Evo, se je splačalo nastavit budilko ob 4:00 :D Neke lepote od igre seveda ni bilo in je tudi ne bo, še posebej ne v tej seriji... letos vsaj ne Montrezla in Morrisa.... odločala obramba. Zlata vrede break Dallasa in v momentu se pozabi tist obupen dan na prvi tekmi.

aborko ::

Par opažanj:
- Če so Clippersi imeli 50%+ za 3pt na prvi tekmi so sedaj padli na podn, le 8 trojk iz 30 poizkusov - 27%
- Zubac 5/12 so kr ok delo na njem opravili
- 5 več TO Dallasa... to morajo malo počistiti, ker par jih je res bilo za bzv, brez pritiska
- Čeprav je Luka bil na koncu kr ključen, je tole čisto povprečna tekma za njega, če ne malo podpovprečna, met 11/26
- 9 (66% prosti meti) zgrešemih prostih Dallasa je preveč za tale clutch tekme
- upam da bodo sodniki malo bolj na nivoju, ne vem al sem pristranski ampak dosti nedosojenih &1 Doncicu, zato je tudi izgubil živce, na drugi strani Hardnu res piskajo vse...

Ganon ::

Takoj boljše volje. Zdaj pa v svoji dvorani do 3:1! 8-)

Kurzweil ::

Moram rečt, da sem tudi vesel zmage IND nad MIL...

Kar se DAL in LAC je idealen razpored, vsaj naslednji dve tekmi... naslednja tekma med tema dvema ekipama je seveda pri DAL doma iz petka na soboto... potem naslednja pa nedeljo, seveda tudi pri DAL doma in to ob zelo prijetnem času...

Prvi korak je, torej narejen break pri LAC doma... gremo dalje... bom napisal nekaj, kar ni ravno... ampak bom vseeno. Naslednji tekmec DAL v primeru napredovanja seveda je zmagovalec dvoboja OKC-NOP, na prvi tekmi je NOP lepo namučil OKC, upajmo, da bo tako tudi v nadaljevanju serije, pa da gre ta serija do 7. tekme, podobno, kot bo šla tudi serija LAC in DAL, sem precej prepričan.

Leo II ::

Dončić v napadu res ni igral dobro, ampak v obrambi je pa odigral odlično. Georga in ob rotacijah Hrdna in Kawhija je branil super...

Kurzweil ::

Tako, v obrambi je odigral odlično... posledično je verjetno igral slabše v obrambi, zaradi česar tu superzvezdniki tudi običajno varčučejo z močmi... aja, pa pohvalit je treba PJ Washingtona!

Leo II ::

Zvezdica27 ::

lp,

sem gledal Lakerse in Denver in... kar je treba vedeti je, da četudi so Lakersi vodili že za 20, Denver nikoli ni izgledal, kot da se predaja, lih kontra. Na koncu, v zadnji četrtini, je Davis poniknil, čist. Tudi sicer je skor metal neke polrazdalje, če pa je bil pod košem pa ni šel na obroč ampak fadeaway shote delal --- zakaj? Ne razumem... nekih 5 min sploh koša niso dali in LeBron je samo soliral. Tisti dve trici sta bolj sramota, ker ena je sicer bila relativno ok (sicer je posoliral), druga pa čisto posiljenje in je pač zadel. Tudi drugi napadi - na silo v smreke, medtem ko je Denver bil ekipa. Je pa res, da zadnji koš Murraya je bil tudi v resnici malo na silo, sam podaljšek so že imeli, tko da... tip je res vroč.

Denver je čisti favorit, zna biti spet 4:0

Gledal sem še Wolves - PHX, Durant je ... ma ni ga. Booker je sijajen, dobro provocira, sam je sam, Nurkić lesen, Allen se je polomil (gleženj grdo zvil že 2). Ni ekipe... Kaj še...eden si je grdo po moje utrgal koleno, zgledalo nič... na drugi strani pa so Wolves igrali res ekipno in Conley je v 2q ponorel. Pismu dobri so, s tem da oni skoraj plešasti, kaj je že, skoraj ni igral. Mislim da kot je en že napisal, se generacije menjajo, zdaj pa res. Curry, LeBron in ostali starčki ne morejo več, zdaj je čas za mlade in te ekipe bodo povozile stare. Isto velja za mlajši Dallas in stare Clipse.

Dallas pa moram pogledati vsaj kako čertino, da vidim. Številke mi ne pomenijo nič, treba videti igro... žal sem omejen na Arenasprot

Kaj se

kixs ::

Imas streame za nazaj. Poisci Fishker NBA

Kurzweil ::

Cele tekme so tudi na Infire... tudi prva tekma med LAC in DAL, če bi kdo :D

kixs ::

Za Clippers fane je to must have :lol:

Kurzweil ::

kixs je izjavil:

Za Clippers fane je to must have :lol:


Verjetno se res najde kdo od fanov LAC, ki bi imel v arhivu edino zmago tega kluba v tej seriji 8-)

Je pa Mato tako fasciniran nad obrambo Luke, da še zbira besede, ker ga ne more prehvalit. Bojda je Luka dobil tudi poziv izraelske zračne obrambe, ker tako zanesljiv kot Luka ni niti Iron Dome.
««
25 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733248834 (42467) mersault

Več podobnih tem