» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
4 / 35
»»

Kurzweil ::

Kawhi je izjavil:

Pri Udrihu ni gliha takšna enostranska zgodba glede njegove neudeležbe pri rep. akcijah kot je "splošno" znana. Ni ravno Beno v celoti kriv.


To sem kar precej dobro seznanjen ja... jaz bi rekel, da niti 50% ni on kriv... od kalvarije s KZSjem... poškodbe... jaz mu nič ne zamerim... ne moreš pa biti nek hlapec in po vsem tem še prosit, če lahko igraš...

Kurzweil ::

Ja Morant praznuje 24. rojstni dan, time for some shootin' 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kawhi ::

Harden pa v pissing contest z Moreyem ;)

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Harden pa v pissing contest z Moreyem ;)


Ve da mu teče voda v grlo. Bo zanimivo, kdo bo mošnjo razvezal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Menda ima največji interes LAC in Harden DO LAC-a...

IL_DIAVOLO ::

2dark je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Harden pa v pissing contest z Moreyem ;)


Ve da mu teče voda v grlo. Bo zanimivo, kdo bo mošnjo razvezal.


Vprašanje ce se sploh kdo. Takšen attitude pac noben funkcionar ne bo gledal v svojem klubu.

Razen kakšen obupanec tipa Cuban.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

Cuban že ma Hardna.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

2dark je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Harden pa v pissing contest z Moreyem ;)


Ve da mu teče voda v grlo. Bo zanimivo, kdo bo mošnjo razvezal.


Vprašanje ce se sploh kdo. Takšen attitude pac noben funkcionar ne bo gledal v svojem klubu.

Razen kakšen obupanec tipa Cuban.



NBA je mal posebna liga. Kakšna obupana ekipa tipa Detroit bi ga rada vzela, da jim pripelje malo več gledalcev , posledično bodo več hrane in artiklov prodali.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kawhi ::

Garuba odpuščen. Mavsi vejvali McGeeja in podpisali fucking Markieff Morrisa. Res ne vem kaj tega rabijo. Raje bi Garubo podpisali ki igra odlično obrambo in je star 21..

Kurzweil ::

Preostali free agenty v ligi NBA... v oklepajih pa njihova starost...

CENTERS
Bismack Biyombo (31)
Tony Bradley (25)
DeMarcus Cousins (33)
Dewayne Dedmon (34)
Gorgui Dieng (33)
Usman Garuba (21)
Meyers Leonard (31)
Boban Marjanovic (35)
JaVale McGee (35)
Tristan Thompson (32)

POWER FORWARDS
Mamadi Diakite (26)
Derrick Favors (32)
Wenyen Gabriel (26)
Taj Gibson (38)
JaMychal Green (33)
Blake Griffin (34)
Serge Ibaka (34)
James Johnson (36)
KZ Okapala (24)
Christian Wood (28)

SMALL FORWARDS
Rudy Gay (37)
Maurice Harkless (30)
Justin Jackson (28)
Stanley Johnson (27)
Louis King (24)
Kevin Knox (24)
Anthony Lamb (25)
Kelly Oubre (28)
Juan Toscano-Anderson (30)
T.J. Warren (30)
Justise Winslow (27)

SHOOTING GUARD
Will Barton (32)
Jarrett Culver (24)
Terence Davis (26)
Hamidou Diallo (25)
David Duke (24)
Bryn Forbes (30)
Danny Green (36)
Javonte Green (30)
R.J. Hampton (22)
Shaquille Harrison (30)
Quenton Jackson (25)
Trevor Keels (20)
Vit Krejci (23)
Romeo Langford (24)
Rodney McGruder (32)
Xavier Moon (28)
Svi Mykhailiuk (26)
Daishen Nix (21)
Jaylen Nowell (24)
Theo Pinson (28)
Joshua Primo (21)
Terrence Ross (32)
Austin Rivers (31)
Xavier Sneed (26)
Edmond Sumner (28)
Donovan Williams (22)
Gabe York (30)

POINT GUARDS
Ryan Arcidiacono (29)
D.J. Augustin (36)
Michael Carter-Williams (32)
Kennedy Chandler (21)
Goran Dragic (37)
George Hill (37)
Kendrick Nunn (28)
Scotty Pippen Jr. (23)
Ish Smith (35)
John Wall (33)
TyTy Washington (22)

Kawhi ::

Usman Garuba bi bil meni zanimiv projekt za Mavse. Bi ga pa preiskušal na 4. Ima res hitre noge, komot krije 3-5. Ne vem pa kako je s šutom z razdalje, premalo poskusov.

Badwolff ::

Garuba je ideja, ne realnost. V resnici je bil dosedaj unplayable.
Leots so ga trije teami dumpnili.

Kawhi ::

Ni dobil niti neke resne prilike. Star je 21. Poglej kako igra obrambo. Za nek minimum, 2-way, recimo? bi bil ok. Tudi trice ima, sicer ob manj kot enem poiskusu na tekmo, 40%. Sam mislim da ni rekel zadnje v NBA. Kako so ga tri ekipe dumpnile? Bil je v paketih ob menjavah, vejvala ga je samo ena ekipa no...

aja, pa obe leti je bil pri Houstonu, kjer res niso te dve leti resno igrali košarke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

2dark ::

Zanimivo, koliko igralcev na tej listi je v preteklih sezonah igralo za Dallas :).. In koliko jih je še takšnih, ki bi morali pristat na tej listi ( Powell, Kleber)

Men je iz te liste zanimiva recimo Toscano Anderson in Myers Leonard..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Badwolff ::

Kawhi je izjavil:

Ni dobil niti neke resne prilike. Star je 21. Poglej kako igra obrambo. Za nek minimum, 2-way, recimo? bi bil ok. Tudi trice ima, sicer ob manj kot enem poiskusu na tekmo, 40%. Sam mislim da ni rekel zadnje v NBA. Kako so ga tri ekipe dumpnile? Bil je v paketih ob menjavah, vejvala ga je samo ena ekipa no...

aja, pa obe leti je bil pri Houstonu, kjer res niso te dve leti resno igrali košarke...


Ni bil dost dober za najslabso ekipo v ligi
2x so ga salafy dumpnali, placali, da ga je nekdo vzel, na koncu so ga releasali.
V teoriji je super investicija seveda, v praksi pa... Predvsem je mlad

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Usman Garuba bi bil meni zanimiv projekt za Mavse. Bi ga pa preiskušal na 4. Ima res hitre noge, komot krije 3-5. Ne vem pa kako je s šutom z razdalje, premalo poskusov.



Če bi bil res tako dober bi ga ena ekipa podpisala.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Matheus ::

Za Wooda se pa trgajo ekipe vidim 8-)

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Preostali free agenty v ligi NBA... v oklepajih pa njihova starost...

CENTERS
Boban Marjanovic (35)
JaVale McGee (35)


POWER FORWARDS

Christian Wood (28)

SMALL FORWARDS
Justin Jackson (28)


SHOOTING GUARD
Theo Pinson (28)



Dallasova kvaliteta...

Matheus je izjavil:

Za Wooda se pa trgajo ekipe vidim 8-)


Realno si z njim nimaš kaj pomagat, ker je soler in prvo gleda kje je koš.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kurzweil ::

Pa je le uspelo Christianu Woodu najdit klub, po novem je član Los Angeles Lakersov... moram rečt pa da za zelo smešen znesek, kar verjetno prinaša njegov karakter, 5,7M$ za DVE sezoni.

Horas ::

pa tam bo veliko bolje igral, sigurno.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Pa je le uspelo Christianu Woodu najdit klub, po novem je član Los Angeles Lakersov... moram rečt pa da za zelo smešen znesek, kar verjetno prinaša njegov karakter, 5,7M$ za DVE sezoni.


Mislil si napisat, da bo sedaj plačan pravilno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

REPORT: If Luka Doncic makes All-NBA in 2024, he can sign a new contract in 2025 that will hit $80M per year before it ends, per Bobby Marks.

It would make him the first NBA player to ever earn that salary.

Mato989 ::

2dark je izjavil:

Zanimivo, koliko igralcev na tej listi je v preteklih sezonah igralo za Dallas :).. In koliko jih je še takšnih, ki bi morali pristat na tej listi ( Powell, Kleber)

Men je iz te liste zanimiva recimo Toscano Anderson in Myers Leonard..


Powell je doktor košarke proti DImcu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kawhi ::

Mato, ti si res too dark ;). Primerjaš NBA igralca, ki je še letos zaslužil 11m$ na sezono, letos pa je podpisal 3 letno za 4 po sezoni, z igralcem brez kluba, ki je prejšno sezono igral v drugi japonski ligi. Way to go ;))

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Mato, ti si res too dark ;). Primerjaš NBA igralca, ki je še letos zaslužil 11m$ na sezono, letos pa je podpisal 3 letno za 4 po sezoni, z igralcem brez kluba, ki je prejšno sezono igral v drugi japonski ligi. Way to go ;))


Plača ni nobeno merilo. Powell je realno vreden NBA minimalca, ker kaj drugega kot, da bloke dela pa kak alley opp zabije ne zna. Poglje ga, kako je nebogljen na SP-ju.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Pred časom je bilo tu govora o 21-letnem španskem košarkarju Usmanu Garubi, ki je free agent v ligi NBA... bojda je zelo blizu temu, da se vrne v madridski Real...

Kurzweil ::

Pa se le nekaj premika na področju load managementa, ja vem, nekateri ne marate tega izraza.

Za zanimivost dodajam, da je John Stockton, za my beloved Utah Jazz odigral kar 16 sezon po vseh 82 tekem!

Pa še en fun fact, ki nima toliko veze z počivanjem nosilcev... Kyrie Irving še nikdar v karieri ni dobil 6. osebne napake... toliko o obrambi tega možakarja.

Mato989 ::

Dobro jaz sicer ne razumem zakaj load managment je problem?

Jaz bi pustil da se klubi sami odločajo, dal bi samo 1 zadevo...

Če si poškodovan in te na 1 tekmi ni ker poškodba, pol moraš odsedet 5+ tekem... če nisi stisni zobe in bodi tam.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Ma, problem so bolj igralci tipa Lebron, pri katerem bi glede na leta še razumel in še bolj Kawhi Leonard in podobni. Niti ni problem tekma ali dve, ne pa pol sezone. Če folk kupuje karte in daje 125$ oz. ne vem koliko je sedaj letni subscription v obliki NBA league pass, potem je fino, da gledaš igrat tiste, ki so nosilci določene franšize.

Mislim pa, da je bolj rešitev v tem, da se zreducira število tekem, kar bi bilo bolje za vse, folku se ne da verjetno toliko gledat, igralcem ne igrat, poškodbe so precej bolj mogoče, predvsem pa bi bili bolj spočiti igralci verjetno bolj zanimivi za gledat...

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Dobro jaz sicer ne razumem zakaj load managment je problem?


Verjetno zato, ker plačaš karto in je nekoliko smotano, da priletiš v Miami, da bi si enkrat v življenju ogledal NBA tekmo (med Miamijem in Dallasom napr.), tam pa potem ne igrata ne Dončič ne Butler - ker fanta počivata.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Ma, problem so bolj igralci tipa Lebron, pri katerem bi glede na leta še razumel in še bolj Kawhi Leonard in podobni. Niti ni problem tekma ali dve, ne pa pol sezone. Če folk kupuje karte in daje 125$ oz. ne vem koliko je sedaj letni subscription v obliki NBA league pass, potem je fino, da gledaš igrat tiste, ki so nosilci določene franšize.

Mislim pa, da je bolj rešitev v tem, da se zreducira število tekem, kar bi bilo bolje za vse, folku se ne da verjetno toliko gledat, igralcem ne igrat, poškodbe so precej bolj mogoče, predvsem pa bi bili bolj spočiti igralci verjetno bolj zanimivi za gledat...



Saj zato je treba kaznovat drugače... ne spet z ojri ampak z dejansko prepovedjo nastopa...

Glej če si res RES poškodovan itak rabiš 14 dni da prideš k sebi... torej če 1 tekmo manjkaš jih manjkaš 5 minimalno avtomatsko da se "pozdraviš" potem pa nazaj... pa da vidimo če bodo to izkoriščali da je vsako drugo kvazi poškodovan ker ne bo nič igral...

To da bi spet nabili kazni, mi spet deluje v smislu plačaj pa ne rabi igrat... imaš keš? Super lahko počivaš... WTF

Samael je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dobro jaz sicer ne razumem zakaj load managment je problem?


Verjetno zato, ker plačaš karto in je nekoliko smotano, da priletiš v Miami, da bi si enkrat v življenju ogledal NBA tekmo (med Miamijem in Dallasom napr.), tam pa potem ne igrata ne Dončič ne Butler - ker fanta počivata.


Če greš gledat tekmo zaradi DOnkeja ali Butlerja potem delaš itak v osnovi nekaj narobe ;) Jaz ko sem gledal tekme sem gledal zaradi EKIPE...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Samael ::

Ja, saj sem vedel, da boš dal tak odgovor - to je nekako standardna prazna puhlica ki se pa fino sliši. Ker ja, tekma brez nosilcev igre je v smislu atraktivnosti prav gotovo enakovredna tekmi, kjer so na voljo samo igralci s klopi.
Sicer pa si ravno ti običajno poudaril naslednji dan, da si gledal zgolj highlightse. Me zanima koliko se ti res da ostajati ponoči pokonci za spremljanje B ekipe, pa bi potem plačeval še karto, a? Ja pa jade.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Samael je izjavil:

Ja, saj sem vedel, da boš dal tak odgovor - to je nekako standardna prazna puhlica ki se pa fino sliši. Ker ja, tekma brez nosilcev igre je v smislu atraktivnosti prav gotovo enakovredna tekmi, kjer so na voljo samo igralci s klopi.
Sicer pa si ravno ti običajno poudaril naslednji dan, da si gledal zgolj highlightse. Me zanima koliko se ti res da ostajati ponoči pokonci za spremljanje B ekipe, pa bi potem plačeval še karto, a? Ja pa jade.


Jaz sem gledal zgolj highlightse zato ker se mi ne ljubi bedet ponoči za nikogar, ne DOnkeja, ne Leonarda, ne Lebrona niti se mi ni dalo za MJa ko sem bil froc... Na highlightsih mi je tudi vseeno ali zabije Donke ali Leonard ali Lebron ali no name player, če je dober dunk je dober dunk...

Kaj pa bodo potem naredili ko bodo to pravilo vzeli pa bo prišel Leonard odigral pol minute (1 napad in 1 obrambo) in šel na klop in ostal celo tekmo na klopi in špilal igrice na fonu? A bodo potem dodelili da mora igralec igrat vsaj 20 min?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kawhi ::

Ne razumem zakaj se ti sploh oglašaš potem v tej temi? Zakaj ti je važno da gledaš highlightse iz NBA? Glej random zabijanja, blokade na youtube. Imaš tega kolk hočeš.

2dark ::

NBA ma težek problem, ker imajo pravilo o garantiranih plačah. To ne gre skupaj. Tudi navaden delavec ne dobi 100% plače, če je na bolniški.

Tle pa si modeli vzamejo po 2 leti, pa tako niso nikol več popolnoma zdravi kot je v primeru Duranta , kawhija ...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Lillard v Milwaukee...

IL_DIAVOLO ::

Sem vedel da bi znalo kaj bit o tem na slotechu...top okrepitev za giannisa indeed, ce ne bo ego bolj loceval kot zdruzeval.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

Malo imam pomisleke. Middletona so zadnji 2 sezoni stisnale poškodbe. Giannis je imel operacijo kolena , Lillard tudi ni ravno pojem zdravja, Broke Lopez je že lepo star...

Kako jih je Miami odpravil zelo boli ampak bile so potrebne spremembe.

Bi pa moral Portland letos se dvignat.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Evo, celoten deal:

- Milwaukee Bucks bodo dobili Damiana Lillarda

- Phoenix Suns dobijo Jusufa Nurkića, Graysona Allena, Nasirja Littla in Keona Johnsona

- Portland Trail Blazers dobijo DeAndreja Aytona, Jrueja Holidaya, Toumanija Camaro, izbor v prvem krogu nabora 2029 in dve menjavi izborov na naboru z Milwaukeejem

/////

Ja, kar malce nepričakovan trade, sploh ker se je Lillarda povezovalo predvsem z Miamijem... po drugi strani pa je Antetokunmpo pogojeval svoje podaljšanje pogodbe z Milwaukeejem le v primeru, da slednji sestavi ekipo, ki bo bolj konkurenčna za naslov.

Je pa sicer še manj kot mesec dni do začetka sezone.

judoka ::

Ni slabo za Portland, posebej ce dobijo se kak 1st r. pick za Jrueja.

Badwolff ::

2dark je izjavil:



Bi pa moral Portland letos se dvignat.


wait, what?

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

Kterga superzvezdnika? Aytona? LOL

Kurzweil ::

Mi je pa zanimivo, kako smo še lani od Lillarda poslušali, da je on Trailblazer for life... zanimivo, da je isto trdil Jrue Holiday, čeprav trade ni bila njegova volja...

@IL_DIAVOLO, sicer Ayton ima tudi svoje muhe... ampak Holmesa in THJja pa bi dal za njega takoj... vemo kaj k mizi prinaša Holmes, pa še THJjeve pogodbe bi se znebili.

Kot že velikokrat, pa se zadnje čase spet z DAL povezuje Buddyja Hielda... ki seveda ne prinaša obrambe, ki je DAL praktično nima, pa tudi problema brez pravega centra ne rešuje.

judoka ::

Tisto o Aytonu je BS, ceprav glede na to kaj je PH dobil v temu Lillard trade-u se mi ne zdi vec tako nemogoce.

Upam da je tudi Hield govorica bs, razen ce ga direktno menjajo za THJ.

Rabijo centra, kot vedno.

Groot ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/b...

Ce je to res 8-O


Nisem sicer šel gledati, ampak povsem iz glave bi rekel da tule za Dallas predvsem finančni del ni pil vode, saj je Aytonova plača višja.

Groot ::

Sem šel na hitro še preveriti. Ayton dobi naslednje leto 32,5 mil, medtem ko THJ (slabih 18 mil) in Holmes (cca 11 mil) skupaj le nekje 29 mil. Ni velika razlika, ampak če me spomin ne vara DAL nima ravno veliko prostora.

2dark ::

Jrue trejdan v Boston za Robert Williamsa, Malcolm Brogdona, and two first-round draft picks.

Dobro je tole Boston izpeljal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kawhi ::

Če pa letos ne bo Boston vsaj v finalu...

Bullock je pa free agent.

Kurzweil ::

Dober deal za Boston... Holiday bo gotovo večja konstanta, ko bi bil Derrick White kot prvi PG... pa je slednji imel lani odlično sezono, ampak nisem povsem prepričan, če je za prvega PGja...

Portland medtem že menda išče dobre draft picke za Malcolma Brogdona...
««
4 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733248819 (42452) mersault

Več podobnih tem