» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
2 / 34
»»

belo mleko ::

Pri Kingsih je bil na klopi. Vsi ki ne morejo igrati v playoffu so zame potrata casa in igralskega mesta. Mogoce za playoffe bolj kot petko rabijo dobro stirko. Karkoli, se par ur pa se zacne. V ponedeljek bodo stvari bolj ali manj jasne.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Samael ::

Verjetno je obsedel tudi zato ker Kingsi niso igrali p'n'r kar lezi Holmesu. Jaz vseeno upam, da bo ob Luki (in Irvingu, ce bo ostal) pokazal kaj vec.
Ce ne drugega toliko, da se mu dvigne trade vrednost. Ima potencial, če mu bo pa tudi uspelo v Dallasu oživeti kariero pa boh si ga vedi. Povsem odpisal ga ne bi.
Samael != Samuel

Mumbru ::

Upam samo da ne bodo podpisali Brooksa. Ekstremno zoprn in nič kaj dober...

2dark ::

Zaenkrat Dalalsova zasedba res vliva "strah" -- Dončić, Kleber, THJ, Holmes, Bullock , Mcgee, Hardey , Green .. Tudi, če se da zraven Irvinga to ne bo nikoli ekipa za NBA naslov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IL_DIAVOLO ::

Se sploh gre kdo v dallas, ki ni totalno gnil in ga noben vec noče? Ne vem, ce se Doncic tega ne zaveda. Ce pa se zaveda, pa sploh ne vem, kako ima sploh motivacijo da se zjutraj vstane iz postelje?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

...sploh ne vem, kako ima sploh motivacijo da se zjutraj vstane iz postelje?


No, spodbude je kar nekaj ane :P Pa ne zdaj, da ni vse v denarju ... :P

2022/23 $37,096,500
2023/24 $40,064,220
2024/25 $43,031,940
2025/26 $45,999,660
2026/27 $48,967,380
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Doncic ni Cancar.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se sploh gre kdo v dallas, ki ni totalno gnil in ga noben vec noče? Ce pa se zaveda, pa sploh ne vem, kako ima sploh motivacijo da se zjutraj vstane iz postelje?


Sicer Dallas ni bil gnil tam od 2002 do 2011.. Je bla to ekipa , ki se jo je dalo gledat.. Imel so amcije za NBA naslov, ki so jih tudi dosegli. Od tam naprej je pač stanje pri Dallasu žalostinka.

Boli Dončića.. Saj so mu pojasnili, da se naj ne sekira.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mumbru ::

Vsi že pozabili da so bili lani v finalu zahoda?

2dark ::

Mumbru je izjavil:

Vsi že pozabili da so bili lani v finalu zahoda?


Se spomniš, da je bil Portland 2019 v finalu vzhodne konference?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mumbru ::

Se, so imeli dobro ekipo. Mislim da so bili tudi pri vrhu po rednem delu. Čeprav je bilo 4 leta nazaj. Dallas pa ni bil gnil recimo 2004 ko je izpadel v prvi rundi?

IL_DIAVOLO ::

Najbrž ti zeli povedati, da danes si lahko po naključju (zreb, dnevna forma, poškodb) čisto blizu najboljšim. Ampak ce se ne zavedas da si dejansko precej slab in ne isces izboljsav v ekipi, pac nazadujes.

To je glavni problem Dallasa, so luzerji po mentaliteti, nezmožni samokritičnosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mumbru ::

Ma ja, ne gre to tako. V finale zahoda ne prideš ravno po naključju. Le moraš priti v po in nato zmagati vsaj 8 tekem...ni to glih dnevna forma

Badwolff ::

2dark je izjavil:

Mumbru je izjavil:

Vsi že pozabili da so bili lani v finalu zahoda?


Se spomniš, da je bil Portland 2019 v finalu vzhodne konference?


Ne, ker ni bil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

2dark ::

Mumbru je izjavil:

Se, so imeli dobro ekipo. Mislim da so bili tudi pri vrhu po rednem delu. Čeprav je bilo 4 leta nazaj. Dallas pa ni bil gnil recimo 2004 ko je izpadel v prvi rundi?


Dallas v obdobju 00/01 do 10/11 ni bila gnila ekipa nikoli. Dallas je imel v tem obdobju vedno solidne oz. dobre ekipe.

Samo v 03/04 je Dallas bil v zasedbi Nowitzki, Finley, Nash, Antawn Jamison, Antoine Walker , Josh Howard, Travis Best -- in vsi v najboljših igralskih letih.

Badwolff je izjavil:

2dark je izjavil:

Mumbru je izjavil:

Vsi že pozabili da so bili lani v finalu zahoda?


Se spomniš, da je bil Portland 2019 v finalu vzhodne konference?


Ne, ker ni bil :D


Zahodne sem mislil.

Mumbru je izjavil:

Ma ja, ne gre to tako. V finale zahoda ne prideš ravno po naključju. Le moraš priti v po in nato zmagati vsaj 8 tekem...ni to glih dnevna forma


Točno tako gre. Dallas je imel srečo, da ni naletel na Warriorse prej oz. da imajo Clipersi poškodovane igralce, ker drugače bi bil spet izpad v prvem krogu.

Naleteli so na Donovana Mithcella, ki je tudi letos dokazal, da je precenjen igralec in seveda na Bookerja in precenjene sunse..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Najbrž ti zeli povedati, da danes si lahko po naključju (zreb, dnevna forma, poškodb) čisto blizu najboljšim. Ampak ce se ne zavedas da si dejansko precej slab in ne isces izboljsav v ekipi, pac nazadujes.

To je glavni problem Dallasa, so luzerji po mentaliteti, nezmožni samokritičnosti.


Teh luzerjev, ki se ne znajo prilagajat v NBA je cel kup. Igrajo ves čas po istem sistemu,. kar je huda napaka... Bog ne daj, da bi moral kdo na klop.

lep primer so recimo clipersi 2021, ko je Lue spreminjal rotacije, rezal igralce in so na koncu zmagali. Medtem ko Dallas kot klasična teleta isto do izpada.

Dallas ima dejansko veliko sreče, da so nasprotniki imeli ali pa imajo težave s poškodbami.

Ker Dallas ni kvalitetna ekipa in tudi v prihodnje ne bo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Mumbru ::

Kai 3/126 Dallas

2dark ::

Draymond podaljšal z Warriorsi 4 leta 100 milijonov LOL.

Middleton podaljšal z Bucksi 3 leta 102 milijonov uSD.

Indiana dala Bruce Brownu pogodbo 2 leti 45 milijonov USD. Denver mora poiskati primerno menjavo zanj.


Lakersi ponujajo Reevsu 4 leta 52 milijonov oz. 13 po sezoni. Upam, da jih odjebe. Barabe škrtuharske.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

Gabe VIncent podpisal z lakersi 3 sezone 33 milijonov ...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

2dark ::

Netsi so Cam johnsonu dali 4 leta 108 milijonov.. V NBA-ju mečejo denar, kot da so bomboni.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mumbru ::

Bane, Haliburton dobila max, VanVleet 130 mil za 3 leta. Vsi trije bodo dobili letno več kot Luka...

Dallas pa podposal Seth Curryja. šuterja s slabo obrambo "res" rabijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

Badwolff ::

2dark je izjavil:


Lakersi ponujajo Reevsu 4 leta 52 milijonov oz. 13 po sezoni. Upam, da jih odjebe. Barabe škrtuharske.


Lakersi me morejo ponuditi več, lahko pa kdo drug ob potem izenačijo. Ampak najbrž je to to. Z zaenkrat imajo zelo dober free agency.

Prince, Gabe, Rui, pa še Reaves na zelo dobrih pogodbah imo.

belo mleko ::

Se bo pokalo, Timmy ne bo vec dolgo Maverick.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Samael ::

Lepo jim je uspelo z Irvingom. Tri leta, 126 mil, zadnje leto player option.
Precej je bilo govoric, da bo želel 5 let max (5/250 mil - sicer ne vem, kdo bi mu lahko to plačal, al ajde ... v vsakem primeru imho zelo slaba pogodba), tako, da verjetno boljše pogodbe zanj skorajda niso mogli iztržiti. Ostal jim je 12,4 mil MLE in 4,5 mil BAE.
Samael != Samuel

Samael ::

Mumbru je izjavil:

Dallas pa podposal Seth Curryja. šuterja s slabo obrambo "res" rabijo...

ah, nisem videl, ko sem zgoraj zapisal, da jim je ostal BAE. Pa saj za ta drobiž - a je to tako slabo, če se jim uspe rešiti Timmy-ja?

Sources: The Mavericks used their $4-plus million biannual exception on Seth Curry, a 43.5% career 3-point shooter returning for his third stint in Dallas.
Samael != Samuel

Mumbru ::

Ni, če THJ ali Hardy gresta. Če pa vsi ostanejo...

2dark ::

Ko že pred sezono veš, da se ne moreš borit za NBA naslov, je to zelo spodbudno. Nekaj podobnega kot recimo COL v ABA ligi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Samael ::

Ampak saj, realistično - a bi lahko sploh kaj boljše naredili ta zadnji post-season mesec, kot so?

Zaenkrat so presegli moja pričakovanja. Še vedno ne win-now team, ampak poteze, ki so jih potegnili, mi delujejo glede na pretekla leta relativno "zdrave".

- kljub menjavi na draftu še vedno dobili igralca, ki so ga menda želeli, se hkrati rešili Bertansa in v tem procesu prišli še do 24 picka (droben plus iz "nicesar").
- podpisali Irvinga za samo tri leta in manjši denar, kot je bilo pričakovano (jaz sem se res bal, da mu bo uspelo izsiliti 5 letno pogodbo)
- Curryjev deal za relativno malo denarja se mi ne zdi slab - sploh če se jim uspe rešiti Timmy-ja


Ampak obramba ... damn, tole je pa še vedno absolutna katastrofa. Res obupno. Upam, da naredijo kakšno solidno menjavo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

2dark ::

Kaj razmišljajo pri Miamiju? Delajo prostor za Lillarda, ker zaenkrat so ostali brez Strusa, Vincenta in Oladipa.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mumbru ::

So pa podpisali Josha Richardsona ;)

Vezenkov 3 leta v Sacramentu

Micič 3 leta v OKC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

Franz21 ::



Samael ::

Free agent G Dante Exum - a former No. 5 overall pick - is returning to the NBA on a guaranteed deal with the Dallas Mavericks, his agent Brandon Rosenthal tells ESPN. After leading Partizan to their first title in a decade, Exum brings his perimeter versatility to the Mavs.


Ni se pretirano za vznemirjati. Trinajsti igralec pač. Nekdo mora zamenjati tudi Ntilikino :P
Samael != Samuel

Mumbru ::

Ja, ampak meni je Dante všeč. Tudi način njegove igre paše zraven Luke in Kaija. Dober obrambno, prava velikost, dolge roke. šut je imel v evropi zelo dober. Upam da mu rata.

IL_DIAVOLO ::

Človek bi mislil, da so mavericksi prvaki in širijo kader kar tako, ker pac lahko.

Izjemno slabo kadrovanje, skregano z realnostjo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Matheus ::

Kako bi en Domantas Sabonis pasal v tole ekipo Mavsov...

Edit: mi je jasno, da je podaljšal s Sacramentom, samo fantaziram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

2dark ::

Matheus je izjavil:

Kako bi en Domantas Sabonis pasal v tole ekipo Mavsov...

Edit: mi je jasno, da je podaljšal s Sacramentom, samo fantaziram.



Tako kot je pasal v indiano? Do prihoda v Sacramento so vsi pisali, da ni nič posebnega . Boljše da je v Sacramentu in uživa ob igranju lepe košarke.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Matheus ::

2dark je izjavil:

Matheus je izjavil:

Kako bi en Domantas Sabonis pasal v tole ekipo Mavsov...

Edit: mi je jasno, da je podaljšal s Sacramentom, samo fantaziram.



Tako kot je pasal v indiano? Do prihoda v Sacramento so vsi pisali, da ni nič posebnega . Boljše da je v Sacramentu in uživa ob igranju lepe košarke.


Neznalci pač... meni je bil že v Indiani zelo všečen igralec - sploh zadnje dve/tri sezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Kurzweil ::

Zanimivo... Lebron James je lani podpisal za 2 leti in bo za to prejel 97M$... Michael Jordan je v 15-letni karieri zaslužil s plačami "zgolj" 94M$...

Mumbru ::

Dallas bo izgleda dobil Granta Williamsa in 2 second picka za Bullocka in 2030 pick swap. Tudi za Thybulla so dali ponudbo (Portland lahko izenači sicer). Res kul postseason za Mavse...

judoka ::

Res presenetljivo. Center se manjka (spet), ampak baje to se sledi.

Kurzweil ::

Precej posrečena poteza, Grant Williams bo dobro dopolnil ekipo DAL... upajmo, da jim uspe dobit še Thybulla... jaz vedno pravim, da za izrazitega šuterja oz. porabnik, rabiš 2 garača v obrambi in nasploh na terenu.

Moram priznat, da sem vesel, da so se znebili tudi Bullocka.

Sedaj pa bojda na vse pretege iščejo centra, kjer pa imam občutek, da se jim zna zalomit... najbolj pa se želijo znebit THJja in McGeeja...

Lepo da so se znebili 17M$ pogodbe Bertansa, 10,5M€ Bullocka, bi bilo fino, če se znebijo še 18M€ Hardawaya...

Mimogrede, iz več virov berem, da je bojda Jaden Hardy v tem off-seasnu zaenkrat res garal in da je bojda viden velik napredek, tako da lahko napišem samo še enkrat to, kar sem lani... še večjo vlogo je treba dat Greenu in Hardyju!

Torej, da bi se le našel še kakšen proper center, pa bi stvar izgledala že kar solidno, bolje kot minulo sezono prav gotovo... pa tudi dolgoročno se bodo/so se znebili nekaterih čeških pogodb.

Zaenkrat dobro delo Nica Harrisona

Aja, pa odlična poteza, da so pred kratkim v DAL kot pomočinika Kiddu pripeljali Alexa Jensena, ki je prej deloval v UTA!

Mumbru ::

Menda Dallas ne bo dobil dva 2. picka. Sao jih bo dal 2 Dallasa ta pa ta 2 Bostonu. Še zmeraj zelo ok trejd.

Sam sem malo izgubil upanje na nek konkreten napredek Greena. Še sicer upam da bo ker je res mlad, samo lanski drugi del sezone je res padel. Malo upam da bosta Holmes (če ostane) in Exum kaj pokazala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

Kurzweil ::

Me pa kar malce firbec, kjer se bo znašel Christian Wood... če jim bi nekako uspelo sign&trade in dat v kakšen proper paket, bi bilo idealno... jaz bi sicer njega spravil v sistem, ampak očitno s Kiddom nista niti slučajno kompatibilna... bo pa na koncu verjetno gladko odšel kot free agent... bo zanimivo videt, kje se bo znašel.

PHO niče McGeeja... če bi po nekem čudežu podpisal in šel v paket THJ + Wood + balast, bi verjetno še bil interes za Aytona, kar se mi nekako zdi še najbolj možno varjanta, kar lahko DAL še dobi, pa da ima kakšen potencial... dolgoročno če bi Ayton napredoval, bi super sedel z Luko že zaradi let... poleg seveda Livelyja, Prosperja, Greena, Hardyja...

Badwolff ::

Aytona? Sej ves, da mora rect phoenix tud ja? Če nimaš nič ponudit...
Grant vs Bullock... Je kaj razlike? Veliko upov se zaenkrat polaga v Greena kot starting SF. Mogoče bo Thybulle, če pride. Je bil pa tud unplayable v playoffu. Ceprav je v portlanfu kar, zadeval trojke.
zaenkrat zelo solidna sezona Dallasa, veliko aktivnosti. Kolk se bo dejansko poznalo na parketu bomo sicer morali pocakat.

Mumbru ::

Stein je kakšen teden nazaj objavil da je bil Pho za trejd Aytona za THJ + Holmes. Dallas je pa menda hotel zraven vezati še McGeeja, kar pa Pho ni hotel požreti.

Ne vem kolk je res, verjamem pa da je Ayton v Pho zelo nesrečen, z prihodom Beala še bolj kot do sedaj...

Koliko sem sam gledal tekme je Williams velika razlika proti Bullocku tako v obrambi kot v napadu. Pa še bistveno mlajši je - 24.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

Kurzweil ::

Glede Aytona, niti nisem njegov največji fan, je pa PHO že nekaj časa pripravljen za solidno ponudbo poslat fanta drugam... DAL je zainteresiran, PHO pa tudi konkretno dela na tem, da ne bodo imeli bolj ali manj samo prvo petorko konkurenčno.

Grant se mi zdi upgrade Bullocka, ki se zadnje sezone išče 80% sezone.... Bullock je star 32 let, Grant Williams pa 24, nekaj več energije vidim v njem, jasno... ima prostora za potencialen napredek... pa tudi precej bolj konstanten in hvaležen košarkar je... ni nek kolosalen upgrade, se mi pa zdi, da je vendarle boljša opcija za DAL, kot Bullock...

Glede Thybulle bomo malce počakali, če bo kaj iz tega... Green je še dosti mlad, da lahko pokaže malce več, jaz pa mogoče še največ stavim na Hardyja, kot sem prej pisal.

Overall pa govorim o potezah DAL z mislijo, kot nam je vsem tu znana... oziram se na pretkle poteze DAL, dejstvo, kako atraktivna opcija je DAL Za potencialne okrepitve, kaj je dejansko bilo sploh na voljo na marketu... in podobno....

IL_DIAVOLO ::

Ne vem koliko je pametno prodati polovico "klopi", da dobis enega ali dva vrhunska igralca.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

judoka ::

Stein je kakšen teden nazaj objavil da je bil Pho za trejd Aytona za THJ + Holmes. Dallas je pa menda hotel zraven vezati še McGeeja, kar pa Pho ni hotel požreti.


Tole se mi je ze v startu zdela bucka, ker zakaj bi bil DA McGee deal braker. Tudi ce ostane kot 3 opcija, nobene vecje skode, po drugi strani pa dobijo solidnega startnega centra.

Aja, pa odlična poteza, da so pred kratkim v DAL kot pomočinika Kiddu pripeljali Alexa Jensena, ki je prej deloval v UTA!


Tole je underated, Kidd rabi vso pomoc ki jo lahko dobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

Mumbru ::

Ja, tudi meni je sumljivo. Je pa res da Marc Stein, vsaj običajno, popolne buče ne prodaja.

Badwolff ::

Misliš da jenajboljsa ponudba na trziscu za Aytona McGee in THJ?
««
2 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733248816 (42449) mersault

Več podobnih tem