» »

Twitter ni več odprt

1
2
»

Sparrow ::

Matej skoraj iz vsakega odstavka te novice je očitno da ne maraš Muska in sila pristranski. Vse to dokaj negativno vpliva na percepcijo tvoje profesionalnosti.

MrStein ::

Hja, ima možnost (moč) dosegati množice po tem kanalu, in ga izrablja za širjenjem osebnih prepričanj in mnenj.
Tako kot Musk.

*skomig*
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

#000000 je izjavil:

je odprt, za osebe in organizacije z denarjem, za kar se na koncu tudi gre, bilo to komu všeč ali ne ne igra vloge, sploh.


Ravno organizacijam je ful všeč, da njihov PR doseže samo registrirane na neki platformi, ne pa registriranih in neregistriranih hkrati. Znano je, da majo vsi rajš manj ogledov kot več, sploh če majo dnar, raj dobijo zanj manj kot več. Sicer bo to verjetno res začasno, ampak nekateri res take gluposti pišete, da ne morš verjet.

Ja, ful je komu všeč, da plačuje za oglede reklam, ki so jih videli boti.


Zanimivo, da so oglaševalci na googlu oz. youtubu pripravljeni plačat dost več kt za twitter, ob tem pa lahk neprijavljeni spremljajo vsebine in ne samo login screena.

PovemVfaco ::

Sparrow je izjavil:

Matej skoraj iz vsakega odstavka te novice je očitno da ne maraš Muska in sila pristranski. Vse to dokaj negativno vpliva na percepcijo tvoje profesionalnosti.


Saj lahko Elon loverji napišete novico, bi res rad videl, če bi lahk bila napol objektivna ali samo ass kissy PR.

Zgodovina sprememb…

FrRoSt ::

kow je izjavil:

Kakorkoli, Twitter je pomembno podjetje, dejansko dalec najpomembnejse "socialno" omrezje. Zato tudi taka "kulturna vojna". Noben ne gre na Facebook, ce hoce izvedeti kaj je izjavila oseba X o dogodku Y.
Dejansko gre za "virtualni javni trg", kjer se protestira, argumentira, agitira, indoktrinira, propagandira itd.

Tisti, ki pravite, da ga ne uporabljate ste pa naivni. Ko berete casopis ali dnevnik - kaj mislite, od kod pridejo novice? S twitterja.


:)):)):))

Včasih je bil telefaks, danes je twiter!? 8-)

RAZLIKA je samo v tem, da do telefaksa ni imel dostop vsak bumbar! 8-)

Drugače pa se BISTVO skriva v dostopu, beri PLAČLJIVOSTI informacij! ;) In to tekočih!

Zadeve je potrebno MONETIZIRATI! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Utk ::

Zanimivo, da so oglaševalci na googlu oz. youtubu pripravljeni plačat dost več kt za twitter, ob tem pa lahk neprijavljeni spremljajo vsebine in ne samo login screena.

Boš ti bankrotiral ali Musk? Reku sem, najprej treba vedet kaj hoče Musk dosečt, potem lahko rečemo, ali vleče prave poteze ali ne. Jaz priznam da ne vem čisto točno kaj hoče, razen free speech in te fore, niti me strašno ne zanima. Ampak piscev teh novic pa niti malo ne zanima kaj hoče dosečt, in to je enostavno narobe. Če pišeš o nekom toliko, bi se lahko pozanimal za kaj se gre.
A misliš, da je edini cilj, da zasluži še 10 milijard? Ima hordo delničarjev, ki pritiskajo? A ni že najbogatejši človek na svetu? Tudi če je trenutno 3., koga briga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

Zanimivo, da so oglaševalci na googlu oz. youtubu pripravljeni plačat dost več kt za twitter, ob tem pa lahk neprijavljeni spremljajo vsebine in ne samo login screena.

Boš ti bankrotiral ali Musk? Reku sem, najprej treba vedet kaj hoče Musk dosečt, potem lahko rečemo, ali vleče prave poteze ali ne. Jaz priznam da ne vem čisto točno kaj hoče, razen free speech in te fore, niti me strašno ne zanima. Ampak piscev teh novic pa niti malo ne zanima kaj hoče dosečt, in to je enostavno narobe. Če pišeš o nekom toliko, bi se lahko pozanimal za kaj se gre.
A misliš, da je edini cilj, da zasluži še 10 milijard? Ima hordo delničarjev, ki pritiskajo? A ni že najbogatejši človek na svetu? Tudi če je trenutno 3., koga briga...


V svojem besnem kuševanju muskove riti si zgubu rdečo nit. Jaz sem komentiral, kaj oglaševalci radi plačajo. Da lahko Musk kuri svoj dnar tud na najbolj idiotske načine, če hoče, nima nobene veze s tem.

Sparrow ::

PovemVfaco je izjavil:

Sparrow je izjavil:

Matej skoraj iz vsakega odstavka te novice je očitno da ne maraš Muska in sila pristranski. Vse to dokaj negativno vpliva na percepcijo tvoje profesionalnosti.


Saj lahko Elon loverji napišete novico, bi res rad videl, če bi lahk bila napol objektivna ali samo ass kissy PR.


Moja naloga kot bralec ni da sem objektiven. Novinar, ki kaj da nase bi pa moral biti.

Svojo službo opravljam profesionalno. Enako bi jo morali novinarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparrow ()

Utk ::

V svojem besnem kuševanju muskove riti si zgubu rdečo nit. Jaz sem komentiral, kaj oglaševalci radi plačajo. Da lahko Musk kuri svoj dnar tud na najbolj idiotske načine, če hoče, nima nobene veze s tem.

V svojem besnem sovraženju muskove riti si zgubu rdečo nit. Jaz sem komentiral, da oglaševalci morda niso njegova top prioriteta. Da lahko Musk kuri svoj dnar tud na najbolj idiotske načine, če hoče, nima nobene veze s tem.

Gregor P ::

Sam tudi ne morem sedaj na blef ugibat kaj počne, a vsaj z mojega vidika tudi mi zastonjski uporabniki in običajni soustvarjalci vsebine nismo njegova ciljna skupina. Ker TW zid je vsaj pri meni postal neberljiv in nisem nikjer spreminjal nobenih nastavitev ali klikal na bizarne tvite (oz. se s pogledom ustavljal na njih ipd.), da bi sedaj algoritmi lahko kaj posebnega sklepali.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Jarno ::

Kdor spremlja določene osebke ali organizacije na Twitterju, ni bil deležen obsežnih posegov v svoje dnevne rutine.
Vidi pa se aktivistična agenda in pritiski na podlagi novic, napovedi in predvidevanj. Oglaševalci pa to.
Kot nasvet dneva: če kje vidite greznico, se ji lahko tudi izognite. Marsikatero gospodinjstvo ima greznico.
#65W!

Pithlit ::

Ta zapora pa ni dolgo trajala...
Life is as complicated as we make it...

TESKAn ::

Ena teorija je, da so ali naredili zajeb na sistemu ki je nenormalno obremenil strežnike, ali pa 'pozabili' plačat kaj, tako da je bil končni efekt kronično pomanjkanje računske moči za servirat vsebino. In da ne bi izpadlo 'zajebal smo', so se spomnili 'omejitve'. Je blo mal outragea, samo pod črto drugačna škoda kot bi bila ob ponovni demonstraciji učinkov novega lastnika.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Wrop ::

Za neregistrirane uporabnike še vedno ne dela. Linkani twiti se celo prikažejo, tudi direktno klikane povezave na twiterju se potem prikažejo, se pa ne prikažejo sporočila uporabnikov. Preko brskalnika vpisani uporabniki pa vrže na login stran. V takem stanju še vedno neuporabno.

kuglvinkl ::

Upam, da ga Threads odpihne.
Your focus determines your reallity

MrStein ::

V čem je threads drugačen od (bivšega) twitter a?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Machete ::

Meni na telefonu daljše twitte hoče odpirat v browserju, tam hoče login, ko se loginam, pa zateži, da sem v napravi že loginan in pri tem ostane.
Tudi zid je obupen. Od vseh posti, razen tistih, ki jih dejansko followam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

no comment ::

MrStein je izjavil:

V čem je threads drugačen od (bivšega) twitter a?

Če še nisi opazil, ogromno ljudem ni všeč Twitter 2.0. Torej bi bil "bivši" Twitter čisto ok.

Zadnjič je nekdo dobro opisal Twitter 2.0 - "richest man buys a company and runs it like he's broke". Threads je največja priložnost, da Musk začne normalno voditi Twitter.

kuglvinkl ::

no comment je izjavil:

MrStein je izjavil:

V čem je threads drugačen od (bivšega) twitter a?

Če še nisi opazil, ogromno ljudem ni všeč Twitter 2.0. Torej bi bil "bivši" Twitter čisto ok.

Zadnjič je nekdo dobro opisal Twitter 2.0 - "richest man buys a company and runs it like he's broke". Threads je največja priložnost, da Musk začne normalno voditi Twitter.


Ma skoz tezi s temi stecaji, nazadnje s Space x. Pa nej ga rukne v stecaj, ker attention whore je model.
Your focus determines your reallity

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:


V svojem besnem sovraženju muskove riti si zgubu rdečo nit. Jaz sem komentiral, da oglaševalci morda niso njegova top prioriteta.


Najprej si meni odgovarjal in poskušal nakladat, da je ta poteza oglaševalcem všeč oz. dobra za njih. Ko ni šlo, si pač prešel na koga-brigajo-oglaševalci-Musk-kissass mode, ki nima zveze s prejšnjimi prispevki. Klovn.

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

Sparrow je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Sparrow je izjavil:

Matej skoraj iz vsakega odstavka te novice je očitno da ne maraš Muska in sila pristranski. Vse to dokaj negativno vpliva na percepcijo tvoje profesionalnosti.


Saj lahko Elon loverji napišete novico, bi res rad videl, če bi lahk bila napol objektivna ali samo ass kissy PR.


Moja naloga kot bralec ni da sem objektiven. Novinar, ki kaj da nase bi pa moral biti.

Svojo službo opravljam profesionalno. Enako bi jo morali novinarji.


Od nobenga novinarja naloga ni, da bo zadovoljeval vse pristranske cmere na vseh straneh (ker je to nemogoče), ki bodo blefersko nabijale o objektivnosti, ko jim ne bodo všeč dejstva.

kajtimara ::

Sami Maršali Twitoti :)

OutOfTheBox ::

Musk pravi da naj bi twitter postal plačljiv za vse.

Ne razumem te norosti. Value platforme so uporabniki, večina jih plačala zagotovo ne bo. Če večine ne bo na platformi, komu bodo preostali twittali?

Mogoče je to samo self destructive PR move, kot smo pri musku vajeni. Baje da Bluesky beleži velik porast po tej novici.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Sem že šel ekstra preveriti, da nisem pustil kakšnih finančnih podatkov na računu, ker pri Musku nikoli ne veš, kdaj ti bo kaj "opalil" samodejno8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twitter ukinja brezplačne API

Oddelek: Novice / Ostale najave
445323 (1313) sbawe64
»

Musk je Twitter preimenoval v X (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8210262 (5453) Markoff
»

SEC ovadil Elona Muska zaradi goljufije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
11731748 (27637) FlyingBee

Več podobnih tem