» »

Napoved izida HR : SLO

Napoved izida HR : SLO

1 2 3
4
»

Dusan_HD ::

Zahoviču je potrebno posvetiti več kritike!
Malo si v mislih preštejte koliko krat je bil v kazenskem prostoru nasprotnika in naredil prekršek?
Kolikor napadov so imeli hrvati na naš gol, toliko žog je zahovič izgubil zaradi kazenskega prostora.
Pa ne mi reči v stilu "ja zaovič ni mogel nič, saj so ga venomer krili" ....

my humble opinion, ray

ferdo ::

radeon powah: kaj bi pa ti naredu zdaj, s celotno reprezentano in njenim vodstvom?
mislim tudi na vodenje SNZ ? a misliš, da so/smo na pravi poti?
Poglej celoto to kar imamo sedaj, in našo prihodnjost. JE obetavna, ali se lahko zgodi ob enakem načinu vodenja nazadovanje našega SLOVENSKEGA nogometa?

Mirč ::

radeon power:Ma ja! In kaj bi ti igral? kaj bi vi vsi igral, ce smem vprasat? trenerji med vsemi trenerji?
Pojma nimate!
Kako si lahko sploh upas napisat kej tazga?
Upam si pa napisat zato,ker je to res.
Seveda,da nimamo pojma zato pa smo izgubili.
lp
mirč:)

flipflop ::

Ja res da so Hrvati boljši ampak tolk pa spet ne. Sploh pa ni nobena katastrofa če niso prišli na EP. Sej Turki tudi niso,pa so bli na SP-ju tretji. Pa SČG tudi ne,pa še dost je takih. Sej bo boljš,sam nekateri se morajo počasi umaknat.

Super Sonic ::

ok, perci mas prou, bla je stanga (nism je vidu, ker sm mel izpit takrat), ampak se vseeno, mislm da smo bli blizje uspehu z bunkerjem kot brez njega.

Zahovicu vec kritike? tokrat niti ne. Tipo je izven treninga, zamenjave zanj pa ni. Je pa igral slabo, to je res.

_kaj bi pa ti naredu zdaj, s celotno reprezentano in njenim vodstvom?
mislim tudi na vodenje SNZ ? a misliš, da so/smo na pravi poti?
Poglej celoto to kar imamo sedaj, in našo prihodnjost. JE obetavna, ali se lahko zgodi ob enakem načinu vodenja nazadovanje našega SLOVENSKEGA nogometa?_

Za tole nism jest taprav naslov. ce te pa zanima moje mnjenje:

Katanc je naredu neki vec. Dvignu je folk v Sloveniji na noge. Fuzbal se igra pod alpami.
ble so to odlicne tekme, ki bodo v prihodnjosti tezko ponovljive. Ker pa hrabre spremlja sreca, jo je imel tudi Katanec:
Na razpolago je imel vec kakovostnih igralcev. Ales Ceh je dajal na sredini to, kar Pavlin (ki je brez kluba) ne daje. Na njem je izgradil igro, nasprotovanjem na kljub, z Ostercom in Rudonjo.

Dejstva so pa naslednja>
Katanec ni naredil na EP in SP popolna nic. Se vec. V ekipi je naredil dva tabora, ker je njegovo visokost uzalil Zahovic.

NZS in kompanija so iskal trenerja, ki bo zrtev javnosti (to je povedu Oblak). tako je Oblak reku da svojega imena ne bo umazal na racun NZS, ces, da je reprezentaca v pi-***, publika pa razvajena, uspehov s to reprezentanco pa ne bo in na koncu bo kriv trener.

Prasnikar je prevzel reprezentanco, jo popeljal (z manjsimi kiksi >5:0 v franciji) v dodatne kvalifikacije, s (nesrecno) hrvasko.
V zagrebu smo spilal zgledno, doma pa po nasih najboljsi moceh.
Pa se ena stvar je> ko je vodu reprezentancno Katanec, Slovenije ni poznal ziv kristus.
Uceri smo bili na angleskih stavnica favorit. 2.30 za zmago slovenije in 2;60 za zmago Hrvaske!
In sodnik se je obnasu tako. Ni nam dosoju tistega, kar so nam pred leti ko nas se niso poznal. Nasi so padal v prazno.

S tega sklepamo da nas ze pozna vsa Evropa.

Kje je pa prihodnost? Ne vem.
Glede na slovenski sovinizem, nevoscljivost, vohrnost in hinavcnino, ki je je pri nas precej, nas ne caka nic dobrega.

Mlada reprecentanca je pa trenutno v riti.
Dobesedno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

gkovac ::

Fantje so igral dobro nesla pa jih je nepravilna taktika vrlega Prašnikarja. Sej vem kaj boste rekli, po bitki je vsak lahko general, ampak kar je res je res. Naši ne znajo igrat bunkerja in to so vnovič dokazal, kako pa se igra na domačem igrišču pa so jasno pokazali fantje z oranžnimi dresi! :D

Ker niti v preteklosti nismo imeli nič od našega nogometa sem začel navijat za Nizozemce. Več kot 12 let po tem mi je prvo upanje dal Katanec z svojimi borci in se uvrstil na EP in potem še na SP kamor se moji večni favoriti niso in to je bil najlepši dan v mojem življenju! Končno bom lahko iz srca navijal za nekoga ki je res MOJ in ne posvojen.

V istem momentu ko pa so se skregali in ko se je poslovil Katanec pa je naši ekipi zmanjkalo "jajc"! Igralci so ratal samovšečni, napihnjeni in prepomembni, da bi se lahko ukvarjali z igro, selektorj, ki pa je zamenjal Katanca pa je privedel našo igro na približno raven dr. Zdenka Verdenika ("Zadovoljni bomo že z minimalnim porazom"). Da samo spomnimKatanec je vedno dejal: "Moji fantje ne bojo igral defenzivno, tko sploh ne znajo igrat!" Need i say more????

Kar se pa igralcev tiče je pa tko: KNAVS, NASTJA sta poglavje zase.. Sandi je po moji oceni DALEČ najboljši igralec v Sloveniji (dokaz je to, da igra pri Kaiserslauternu in da je celo kapetan). Nastja pa je talent in potencial, ki se z lahkoto kosa z tako opevanim Zahovičem, ki mu je grba očitno preveč zrasla.

Da skratim sr#$$e: Dogodile se bodo spremembe, slovenski nogomet bo utonil, jaz bom pa spet oblekel moj oranžni dres si nataknil oranžno kapico in navijal za posvojeno ekipo.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116476 (9699) Alexius Heristalski
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655375 (4514) @ljash
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575539 (4418) borinho
»

Prašnikar naj odstopi!!!

Oddelek: Loža
131440 (982) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910031 (7789) DavidJ

Več podobnih tem