» »

BNC problem

BNC problem

TICKO ::

imam problem v zvezi z bncjem! ko skonfiguriram in zazenem psybnc je vse normalno napisem pass in potem ko se hoce povezat na streznik..npr. irc.link.si nastopi probelm! noce se povezat!
fora je v tem da sem ta isti program iz istega ftpja dol potegnil in ga skonfiguriral na drugi masini in je delal in dela brez probelma! ce kdo ve a je mogoc kak bug oz. kaj bi lahk blo pol help me

tnxy

mchaber ::

A je to za Winse al za linux?
Pa daj kr copy paste nastavitev sem.:)
.

TICKO ::

to je za windowse! noce se konektat nastavitve so 100% pravilne, ker je ne drugi masini vse lepo in prav delalo!;(( pa ko sm se z enmu menu je tud reku da je mel probleme pa ta sploh doben ne ve kaj bi lahk blo!:|

Packač ::

Povej če kaj napiše - vzrok zakaj se nisi mogu povezat na irc server.

Lahko je tud to da maš že preveč povezav na določen irc server ali ircnet. (Too many local, global connections)

tx-z ::

hmm... a lahko kdo da link do tega programa?? pa pomoč..k se nker ne dobi
tx-z

MrBrdo ::

jao ticko, a na gimbu ti pa fajn dela ane.. k nm povezave krades :'( hehe.. ja mal bol tocn povej zakaj ti ne dela, men pod winsi takisto vse lepo laufa.. probi se irc.stealth.net za vsak slucaj, mogoce tip kjer hoces postavt bnc ni iz slo.. pa ce mas linux nastav path v configu..
btw, pazi tut da mas resolv.conf pravilno nastavljen..

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

TICKO ::

jaz lepo zazenem psybnc in laufa v ozadju! grem na irca dodam server in sicer moj ip, port imam nastavljen na 6667 potem napisem /quote pass mojegeslo in se konekta na mene v bistvu! ko dodam streznik /addserver irc.link.si:6667 se lepo doda ko pa se hoce konektat na server pa napise: [06:14] -psyBNC> Mon Nov 17 06:14:21 :User TiCkO () trying irc.link.si port 6667 (). in ne gre naprej tukaj obstoji! dodam mnov streznik napisem jump isto sranje! ne vem kaj bi to lahk blo! ce vam povem sem isti program iz istega cdja na drugo masino nalozu a laufa!
tukaj sui ga lahko snamete! tudi jaz uporabljam ta program iz tega ftpja na obeh masinah! pa da se to povem da psybnc dela na masini kjer je kablska! kjer mam pa adsl pa ne! ampak to vrjetno ni vzrok!;((

McHregec ::

/vhost ip_mašine si napisal ?
Destroyer Of The Worlds.

TyKee ::

Probaj port BNCja spremenit :P

MrBrdo ::

TyKee: port je verjetn kul, če lahko pass quouta pa dodaja serve.. ;) na link se ti pa lahk zarad vec razlogov noce povezat.. kokr sm ze reku, poglej resolv.conf, pa cene probi addserver ip_od_linka :6667..pa 100% ti kej napise cez ene 10 minut najvec, zakaj se ni mogu povezat! razn ce ga ksn softwraeski firewall frizne

TICKO ::

bvhost moj_ip je pomagal vendar je sedaj problem ker napise: Too many connections (local)! shit! zenem pa 4 bote pa sebe na ircu pa server pa psybnc in je zdj shit! btw: a se da to porihtat?!:\

MrBrdo ::

prosi ksn server za i:line ;) (ne bos ga dobil.. ;))
btw baje da tist kar se laufa na gimbu ne bo vec dolg delal (al je pa ze nehal) ;)

TyKee ::

LOL, ded je zmeden... Zgleda ne ve da imas na arnesa 2 koneksna, na linka 2 pa na unija 2 (ali se mi zdi malo vec, vsaj jaz mam) :)

4 + 1 + 1 = 6 kar je max, tako da bo malo tezje se kaj vec postavit... ne razumem pa kak lahko spravis to skup :)

Kakorkoli, glavno da dela :D

NetCom ::

na uni-mb.si lohk 3 max :)


LP :)

MrBrdo ::

TyKee: nimas pojma (joke).. jz sm jih na link+unimb spravu gor 12-14 pa še 2 na arnes.. ne mi ti max 6 stari! ;) mors met stil ;)

lp ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

NetCom ::

TiCkO:
rec bytju (al ker je že admin na gimbu) da killa drugim bncje in eggdrope, ki laufajo po 3 procese na en username :)

Probi se še povezat na irc-1.stealth.net ali irc1.us.ircnet.net.

Kolikor mi je znano en "dijak" s tem služi denar in sicer je postavil eggdropa z fileserverjom. Gor je pa nametal filme, programe, mp3 ...

Če hočeš da dobiš mu moraš plačat.

Drgač ma gimb dobro linijo - 100mbit, samo so tujino zaprli.


LP :)

MrBrdo ::

NetCom: eno stvar si zajebu pa ne bom povedu kero ;) pa tut eggdropov bjtyu nej nebi blo treba killat, ker cez par dni itak ne bo vec tega sploh mozno met na peskovniku, to je iz prve roke informacija ;) aja sej pomojem ce bi hotu bjty killat, pomojem ze dolg tega nebi blo vec, a se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

NetCom ::

Kaj sm zajebu ? :)

A bojo zaprl ssh ? :) Mogoče ugasnil peskovnik server ? :)

MrBrdo ::

ne firewall bojo nekak drugac nastavl.. sj pravm da ne povem kaj si zajebu ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLO ircNET serverji?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
655912 (5291) volkec
»

noče povezati z mIRCom

Oddelek: Omrežja in internet
81066 (956) nuclear
»

MI lahko edn pomaga...IRC

Oddelek: Omrežja in internet
111749 (1604) Jakka
»

Noče se mi povezati na mirc

Oddelek: Pomoč in nasveti
61024 (922) MrX
»

IRC serverji

Oddelek: Programska oprema
8853 (733) BaRtMaN

Več podobnih tem