» »

FarCry

FarCry

««
3 / 13
»»

ragnarock ::

Zgodovina sprememb…

kihc ::

Ja ta je res huda, sem prej na jokerju bral da so jih policaji pohopsal zarad piratskega softwearea. :D

ragnarock ::

Šlo bi naj za manjše število licenc kot pa jih je bilo dejansko v uporabi. :\ Pa baje zaradi tega naj ne bi bilo zamude. Hope so. :D

Fury ::

nene, nic ni blo pol... je bla policija tam pa so ugotovil, da nimajo nic nelegalnega.

Official response:
Coburg (Bavaria, Germany), 04.Februar 2004 - Today at 9.00 am, there was a raid at Crytek's offices in Coburg, Germany. Due to an alleged claim of a disgruntled ex-intern, Crytek´s office complex was investigated for using more copies of a software brand with the incorrect number of licenses purchased.

The management of Crytek is grateful for the diligence of the German Police Department concerning protected software and fully cooperated in every way. As a software devloper, Crytek is always interested in properly obtaining and utilizing third party software. Development of the eagerly awaited Far Cry was only delayed for three hours while police cleared the matter with Crytek and it's management staff.

Despite false allegations that have appeared in various media and forums, no inventory or personel were affected in any way. Crytek would like to assure its fans that completion of Far Cry remains on track.

ragnarock ::

Piše samo: no inventory or personel were affected in any way, torej da nikogar niso aretirali in nicesar niso zaplenili. Nikjer pa ne piše, da niso bile kršene avtorske pravice, so bili pač pripravljeni sodelovati s policijo.
Saj je vseeno. Samo da se vse ugodno konča in da ne pride do zamud. >:D

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

kdaj je sploh napovedana originalna verzija?

Fury ::

25. 3. 2004 :)

Tilen ::

ohoho =)

BaRtMaN ::

Ohoho, tole je pa pred mojim rojstnim dnevom in maturanskim plesom... Si bom malo počastil in ko pridem domov v nedeljo čist zmačkan, bom šel mal nabijat. >:D

Tilen ::

BaRtMaN zal bo pomoje tudi ta rok, kot vecina drugih, zamujal. ;(

BaRtMaN ::

Če ne zaradi drugega, zaradi kakšnih banalnih vzrokov, kot nedavni pregled policije. No ja, sej smo navajeni.

Tilen ::

to je pa tudi res :) kolk v povprecju .... se sploh drzijo datumov?:) 2 od 10 ? :)

ragnarock ::

V zadnjem Jokerju piše, da so lansko leto igre zamudile v povprečju za 4 mesece. :D

Tilen ::

LOL, hja ni kaj za rect =) "fenomenalno" =)

phoenix(tm) ::

mam sam eno vprasanje.Ima farcry demo, pa mi na athlon 1800xp, 256mb,radeon 9100 steka tko da se ne da igrat pod nobenmu pogojem.A je to normalno
PS:Pa ne rect naj dam detajle na min, ker ne pomaga

Fury ::

premal rama, svoh procesor, bedna graficna :)

flipflop ::

phoenix,dej vse na minimum pa bi moglo it.

Tilen ::

dvomim ce bo potem sploh locil vodo od obale :) Glede igranja v taksnih pogojih ... jaz raje ne igram kot pa da igram na low low low very low detail.

flipflop ::

Res da ni preveč lepo,se pa da špilat.Boljše že kot diapozitivi z dobro grafiko.;)

deann ::

phoenix:imam isto grafično kot ti,pa nimam teh problemov,daj na nastavi special effect na low saj to kot kaže najbolj vpliva na hitrost igre vse ostalo imam na high...

iElectric ::

a je že kdo sprobal 2 level v demotu?

Tilen ::

kako sprobal? Ko tist satelit tam raznese je tk konec igre :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Shark-357 ::

eno vprašanje kako jebem mu boga pridm vn iz tega bednga čolna ;((
vse pritiskam pa nc wtf!!??

Jok3r ::

Sej ti pokaze vse kontrole preden zazenes igro :|

Shark-357 ::

ja sam ne gre ven:\

tx-z ::

probi z enter, men je pomagal ;) ..poglej nastavitve..pa poglej če je kje use key..al pa shift
tx-z

KTr1sk ::

Tipka F se mi zdi da je. btw: a se splača it v čoln, se mi zdi da te lahk prej ubijejo jz grem rajš peš in se skrivam za drevesi. Aja kdaj pride ta igra ven?

globoko grlo ::

Jest mam pa full en čudn problem pri 2 mapi v demotu, na 9600pro sta voda in nebo rdeča, ostalo pa mal zatemnjen, ampak barve so ok. Ista zadeva mi na gf3 dela bp. AJA, še to, na 9600 pro vidim rob cele mape, se pravi, tm ko je konc mape vidim rdeč konstrukcijski rob, mal hecn vse skupi

Hanzo ::

Nov demo :

Uživejte ! [:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hanzo ()

Tilen ::

o ti fu**, 518 MB velik demo >:D a original bo pa na 3 cdjih al kako?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jamiroq ::

meni na Radeonu 9000Pro ni delalo sploh.. sej je naložilo, samo pol se je vse skupaj skoraj ustavlo (1 frame na 15sec) pa barvna paleta je bila čisto psihedelična :|; z vsemi Catalysti od 3.7 do 4.2 je bilo isto :(; zdej pa z Radeonom 9600Pro pa dela gladko na 800x600 z nastavitvami na Very High :D (na 1024x768 pa z večino stvarmi na High :D)

tx-z ::

je kdo že probu FarCry second demo, research mapa? men se zdele pobira, še 2uri :)
download
tx-z

Tr0n ::

Sem probal ja. V notranjosti zgradb oz. votiln bolj steka, kot pa zunaj :). Drugace pa bo kr ok spil. Samo baje multiplayer net koda je bolj slaba.

Fury ::

Notr je vec luci, zato tok steka - zuni je samo sonce.
Vsaka luc je dodaten pass, kar ubija performance :)

Prizges flashlight in padejo frejmi za kar par 10%

deann ::

Sem poizkusil drugi demo in me je kar navdušil,grafika je res neverjetna,v votlinah je je skoraj na vseh površinah in objektih uporabljen bump-mapping,tudi senčenje in osvetljevanje je na vrhuncu-je pa demo strojno zelo zahteven(sicer teče nekoliko hitreje kot prvi demo...) zna se zgoditi da bo špil po vizualni podobi povsem konkurenčen doomu 3 in half life 2!

tx-z ::

jst sm učer probu, grafika je res dobra, kot v prvem demotu, sam me pa čud zakaj več šteka, tut zuni dela slabš kt v prvem demotu, sam pretežka je ta igra, na easy je že mal težko igrat, al pa sam jst nism u formi :\
tx-z

Fury ::

AI so dost popravl, zato te mal bl posiljo, ko enkrat zacnes strelat :)

Drugace pa - notr ta demo bl steka, ker so skor na vsakem mestu cca. 4 luci uporablene, pri prvem demotu je pa notranjost uporabljala 1-2 luci hkrati (r_displayinfo ti pove kok luci je).

Zuni pa men ne steka kej prevec bolj? :)

tx-z ::

hmm, a je to konc igre al je kej pokvarjena igra, k pridm tm gor po dvigalu, pa una pošast pobegne tm v un prezračevaln jašk, grem do enih vrat, pa naki začne disk mlet, se pojav tisto okno, od farcrya in se zapre igra....je to konc al bug?
tx-z

Fury ::

kratek demo pac :)

hyphh ::

A kdo kej ve za treji demo "boat";)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hyphh ()

hyphh ::

Če komu z atijevo karto v drugi mapi RESEARCH šteka INDOORS, naj si downlouda CATALYST 4.3. V primerjavi z 4.2 mam zdej INDOORS od 10-30 FPS več.

Abit BH7,P4 2.6 Ghz, 1GB DDR 333, WD 60GB, Radeon 9800

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hyphh ()

hyphh ::

(verjetno jo kdo to že napisov) Pr originalu bo popravjen FPS, kar pomen da bo bolje deloval, kot v demu, pa tudi grafično bo še lepši špil.Če hoče kdo polepšat Pixel-shader(vodni odsev): (Go into "\Far Cry Demo\Levels\Fort\" and make a copy of the "level.pak" file. Next, open the non-copy in WinZip and extract the files to a temp folder. Open up "mission_fort.xml" in Word, Word Pad or whatever.

Press CTRL+F to find this line: Water="TerrainWater_OnlySky"

Delete the _OnlySky part so that it looks like this: Water="TerrainWater". Now, save that and repack those files in a .zip and rename it back to "level.pak". Replace the original file in "\Far Cry Demo\Levels\Fort\" directory with the new one and you're done.

Now EVERYTHING will be reflected in the water... your own body, trees, rocks, smoke, explosions... whatever. Everything will be seen in the reflections. It's really amazing). :D

DjTonic ::

Sem probal tole naredit. Rezultati so vidni spodaj :).

chucki ::

spil je ze vzunaj 8-O !!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

globoko grlo ::

ja, sm glihkar ugotovu

kul

OmegaBlue ::

Rožice že rastejo :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

chucki ::

pr men se ne :( prvic v moji zgodovini :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kihc ::

ijaaaaaaa 3,5 giga zasede špil.

3,5 gb : 0,7gb = 5 cdjev

:D :D :D
x

Tr0n ::

1 DVD.

flipflop ::

chucki,a maš mogoče kakšne probleme s povezavo?
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141539 (14165) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126313 (80125) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817100 (11467) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152149 (1707) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241376 (1060) boštjan

Več podobnih tem