» »

Katero zvočno kartico za BPM Studio?

Katero zvočno kartico za BPM Studio?

Poglavarcek ::

Zanima me, če kdo uporablja BPM Studio za rolanje muske in katero zvočno kartico uporablja?
Na uradni strani priporočajo nekaj kartic, ki pa se jih pri nas žal ne da dobiti, tako da me zanima, kaj naj nabavim?
Trenutno se nagibam na Creative Audigy2! Ali je bolš kej druzga?
Hvala za pomoč!

8-O

CaqKa ::

soundblaster live!
ali pa recimo dve obični zvočni kartici.. recimo 2x soundblaster 128
bo dovlj za bpm.
aja če kdo neve kaj je to bpm.. to je predvajalnik podoben winampu ki pa izkorišča dva izhoda...
to pomeni da medtem ko mixate lahko poslusate preko slusalk tudi kaj drugea brez da bi folk ki pa dejansko poslusa muziko to sploh opazil

glinik ::

Creative Audigy2 je za takšen denar ziher najbolša izbira.Če hočeš kaj več,pa stvari postanejo svinsko drage.Tako kot pri vsej audio opremi ;( .Počakaj malo,dečki ziher vedo kaj zna bit bolše od Creative Audigy2 :D

Po moje je Creative Audigy2 za 99% ljudi pun pogodak.Dvomim,da si ti izjema :)

PS. Če že hočeš bolšo zvočno imet,je zelo priporočljivo tudi bolši audio sistem imet.Močno pa dvomim,da imaš sistem ki je dražji od 1M sit :\ .Kupi Creative Audigy2 in pika.(moje mnenje)

Lp

Poglavarcek ::

Se pravi da če imam eno zvočno že na plati, je dost da dam še eno obično na PCI in to je to al kva?
Pa se potem ti dve kartici ne bosta "tepli" med sabo glede nastavitev in drajverjev?
Kako se pa pol vse skup nastavi v BPM-ju? Upam da mi bo lahko pomagu kdo, ki dela z BPM-jem?

8-O

CaqKa ::

hmm one onboard so tak malo lari fari.. če ti ima dovolj dober zvok potem jo uporabi.. sicer pa kupi 2 sb 128 pci

kak se pa to z bpmjem poveže pa boš videl ko boš odsankal do nastavitev... sicer pa kaj bi razlagal.. sej si zraven programa dobil navodila >:D

Poglavarcek ::

Glede nastavitev sem že našel v navodilih, mi pa še zmeraj ni jasno, kako bom zinštaliral dve enaki kartici, da se drajverji med sabo ne bodo tepli? Konec koncev pa tud SB128 ni ne vem kako dobra kartica za to, ali se mi samo zdi?!

A na tem forumu res ni nikogar, ki uporablja ta program in bi mi znal svetovati glede zvočne kartice za BPM Studio?!

Hvala še enkrat za pomoč!

8-O

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

jaz sem uporabljal..
zakaj 2xsb128pci nebi bil dovolj dober temu opravilu?
ziher dela tudi z sb live! ki sem ga sam uporabil.

svejk ::

jaz sem uporabljal 2x SB live 5.1 in je delalo super. ne priporocam pa ti uporabo SB live + un sit na maticni, ker zadeva tako sumi da te kap.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: zvočna kartica, da ali ne?

Oddelek: Novice / Ankete
373821 (3230) sidd
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
202261 (1679) Fatboyslim
»

5.1 onboard zvočna: 2 različna out-puta?

Oddelek: Zvok in slika
5974 (916) danix1
»

Kero zv.kartico nj kupim?ali audigy 2 a teratech...

Oddelek: Kaj kupiti
131559 (1394) Spajky
»

SB Live ali zvocna na plosci?

Oddelek: Zvok in slika
111096 (920) gumby

Več podobnih tem