» »

Samsung Galaxy S24 serija (S24, S24+, S24 ULTRA)

Samsung Galaxy S24 serija (S24, S24+, S24 ULTRA)

1 2
3
4

wcpapir ::

c3fizl je izjavil:

feryz je izjavil:

Zanimivo da imamo pametne telefone, ki znajo praktično popolnoma vse, le baterije ne znajo filati.
Forumaši so za telefone kvantna znanost na tem področju.


Imajo opcijo "zaščita baterije". Verjetno jo niso za brezveze dali not razvijalci.

 zasčita baterije

zasčita baterije


Razvijalci dajo noter vse kar je pametno, ali to kar si kupec želi?

Je kupec pameten?
Vrjetno glede na to, da je 95% teh jajc prodanih na obroke/kredit, kupci niso najbolj pametni, razvijalci pa dajo noter kar ne najbolj pametni zelijo imeti.

Če se baterija degradira 15% v 1000 ciklih bo to po cca 4 letih koliko razlike v %, če boš pazil in če ne? Zanemarljivo, ker je vseeno ali po 4 letih gre telefon na deponijo z 90 ali 92% battery health.

Reaper ::

Vse telefone dam vedno na polnilec zvečer pred spanjem in ima telefon zjutraj 100 %. Nikoli nisem uporabljal nobene zaščite baterije, nikoli nisem gledal do koliko % bom napolnil telefon. Je pa res, da tekom dneva telefona praviloma ne polnim razen če je nuja (da sem bil pol dneva na navigaciji direktno iz baterije ali pa veliko snemanja s kamero). Normalen, bolj aktiven dan telefon brez težav zdrži in ga zvečer priklopim. Nikoli težav z baterijo ne na Samsungih in ne prej na Huaweiju. Trenutno sem na S21 Ultra, žena ima mojega prejšnjega Note 10+, na obeh baterije BP, režim polnjenja enak za oba. Telefona sta stara dobri 2 leti in dobra 4 leta.

simnov ::

c3fizl je izjavil:

simnov je izjavil:

Kupil sem si tale polnilec za s23+ pa ne polni nič hitreje od originalnega polnica 25w .https://www.chameleon.si/samsung/samsun...


Uporabljaš kabel, ki je bil priložen polnilcu?
poskusil sem priloženega in tistega original.

del0 ::

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kodi ()

krefi ::

del0 je izjavil:

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.


+1
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

wcpapir ::

del0 je izjavil:

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.

Še dobro, da se nisem zagnal v s24, ker uporabljam fotografije v službene namene in ne smejo biti editirane.

A bo tak update prejel tudi s23 ultra ? Nekaj se govori da s23ultra dobi nek ai naklonjem update v marcu in če bi bilo kaj takšnega bo postal neuporaben.

Ales ::

Vse fotografije na telefonih so procesirane, razen če jih zapisujete v raw formatu.

Vprašanje je samo koliko kvalitetno je to procesiranje.

sass628 ::

del0 je izjavil:

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.


zanimivo...v nastavitvah fotoaparata imaš možnost izklopit pametno optimizacijo slik, vsaj tako vidim pri sebi, editane slike mi lepo objavi na IG (S24 ultra)

del0 ::

tudi če tam naštimaš, se ne izklopi in to ne moreš izklopit. Poglej malo na googlu kaj piše. Čim je 50 in 120mp , automatic adjustment nekaj sekund po slikanju.
Danes mi je celo zaznalo edited fotko.
Insta predalček pa je že na s23 ultra začel hecat, odkar so updejtali, od takrat naprej se ne osveži razen v primeru da resetiraš telefon. Problem se nadaljuje na s24 ultra.
V glavnem če kdo misli iz s23 ultra na s24 ultra, NE! Raje donirajte denar neki revni družini. Jaz sem naredil to neumno napako in slike so malenkost boljše to je pa tudi vse.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kodi ()

Machete ::

Boljše, dokler niso slabše, ko jih spimpa Samsung AI.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

V-i-p ::

Tisti, ki jih te editirane fotke tako zelo motijo (mene bi) pač fliknejo gor en drugi app za fotkat in je.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

feryz ::

Jaz sem fliknil gor app za RAW posnetke in hudič tudi te popravlja. V obeh datotekah, RAW IN JPG.

Kodi ::

sass628 je izjavil:

del0 je izjavil:

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.


zanimivo...v nastavitvah fotoaparata imaš možnost izklopit pametno optimizacijo slik, vsaj tako vidim pri sebi, editane slike mi lepo objavi na IG (S24 ultra)


Ne ukvarjaj se s trollom.
del0
Čas prve prijave 22.02.2024 21:06:16 Spol Vesoljec
Troll se je na novo registriral, ker nima jajc, da bi to objavil pod svojim "pravim imenom".
Tip je nesposoben troll in potem mu je krivo vse drugo.
Poberi se nazaj na tiktok in si kupi reglo, kaj drugega itak nisi sposoben upravljat :))

Ales ::

feryz je izjavil:

Jaz sem fliknil gor app za RAW posnetke in hudič tudi te popravlja. V obeh datotekah, RAW IN JPG.

Raw "popravlja", si zih? Potem to ni raw.

Kodi je izjavil:

sass628 je izjavil:

del0 je izjavil:

te bedaki niso dali opcije da ti 50mp in 120mp slike ne editira sam telefon. Kok krat naredim sliko je top, dokler jo ta glup ai ne popravi sam in se ne da to izklopit.
Včeraj sem naredil sliko, zvišal brightness v 'edit' in ko sem hotel dat na fb story, mi je kazalo sliko brez editirajna , vse sm probal in ta glup telefon ne zazna edits ko hočeš kam objavit, samo v gallery.
Instagram predalček v gallery, se ne updejta takoj ko postaš (včasih postam in takoj brišem, samo da uporabim insta filter) , moreš resetirat telefon da se slike v instagram predalčku prikažejo.
Smoothness effect enkrat delat enkrat ne dela. Ta telefon glede slik je poln smeti.


zanimivo...v nastavitvah fotoaparata imaš možnost izklopit pametno optimizacijo slik, vsaj tako vidim pri sebi, editane slike mi lepo objavi na IG (S24 ultra)


Ne ukvarjaj se s trollom.
del0
Čas prve prijave 22.02.2024 21:06:16 Spol Vesoljec
Troll se je na novo registriral, ker nima jajc, da bi to objavil pod svojim "pravim imenom".
Tip je nesposoben troll in potem mu je krivo vse drugo.
Poberi se nazaj na tiktok in si kupi reglo, kaj drugega itak nisi sposoben upravljat :))

To je Shintaro.

Clone ::

Expert RAW jih popravlja, ker naredi več slik ampak se jih da lepo urediti v Lightroomu. Navaden PRO mode RAW jih ne popravlja.

Machete ::

Sem pridelal dve mikro poki, tanjši od lasu.
Koga priporočate za menjavo stekla?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Rast ::

Nimam tovrstnih izkušen, me pa zanima kako ti je uspelo da bom še bolj pazil..a ti je padel ali kaj podobnega?

wcpapir ::

Kako pa lahko bolj ali manj paziš na telefon ?

A misliš, da tist, ki mu pade dol ni dovolj pazil ?

Machete ::

Padel je ja. (Jaz delam v prostem času skozi nekaj intenzivnega in mi pade vcasih tudi veckrat na dan na tla). Saj mi je žal, da nisem kupil proper Encased ovitka iz usa, samo niso naredili mojega modela za 24+ ki sem ga hotel.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Clone ::

Machete je izjavil:

Sem pridelal dve mikro poki, tanjši od lasu.
Koga priporočate za menjavo stekla?


Zaenkrat še ni originalnih delov na trgu kjer kupujem. Samo original ekran brez ohišja in baterije. Stane 138€

Machete ::

Saj to ni veliko. Kar sem gledal, hočejo mobi stekla 175 za menjavo stekla.
A se ukvarjaš s tem? Se lahko kaj zmeniva?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Karlos ::

Je se kdo opazil na S24 porazno slab 4G signal?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Machete ::

Ne, meni bolje dela kot s10+.

Še nekaj, a je možno, da je meni samo zaščitno 'steklo' nalepka počila? Kako gre to najlažje dol, če segreje malo?
Ne bi rad vlekel, da ni slučjano zares zaslon poknil, ker potem bom samo še poslabšal situacijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Karlos ::

Machete je izjavil:

Ne, meni bolje dela kot s10+.


Kateri chipset imas? Jaz imam exynos.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Machete ::

Ne vem. Kupljen pri nas.
SM-S926B/DS
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

wanna be ::

Kakšne so kaj izkušnje glede 24+ vs 24 Ultra, exynos 2400 vs snapdragon 8 gen 3? Predvsem me zanima okoli baterije, zadeva katera mi pomeni največ. Saj bi vzel iphone 15 plus pa iOS ne pride v poštev.

Peter G ::

Vsekakor 24 ultra ki ima boljšo baterijo in precej boljši procesor .
Sem preizkusil tudi 24+ z exynos procesorjem, pa je občasno dobesedno zaštekal, da sploh ne omenjam zelo slabega sprejema mobilnih signalov.

24 ultra na istem območju konkretno bolje lovi tudi slabše mobilne signale, in vse deluje tekoče.

Itak so ti njihovi exynos procesorji, ki jih uporablja celo Google v svojih pixelih (tensor) precej slabši od snapdragona, zlasti kar se tiče sprejema mobilnih signalov.

Dober dan ::

Kupiš s23 z SD 8GEN2? Ni to vrh glave procesorske moči? IOS je res porazen. Ne vem, kaj je z današnjimi najstniki, ki so nori na ios..

Machete ::

Sem dobil tole: www.amazon.com/Encased-Designed-Samsung... in samo pripročam. Ne zgleda sploh grozno, ker so dobro robove zmanjšali optično, razen, če ste ful upaljeni na izgled. Drugače pa founček varnejši od tega ne more biti (pa da ni v zaprtem etuiju), govorim za brez shella čez, s shellom pa itak.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

V-i-p ::

@Machete, uff, je pa tale Spigen 100x lepši pa še skrito nogico ima: https://www.ebay.com/itm/256390764966?m...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

LeQuack ::

wanna be je izjavil:

Kakšne so kaj izkušnje glede 24+ vs 24 Ultra, exynos 2400 vs snapdragon 8 gen 3? Predvsem me zanima okoli baterije, zadeva katera mi pomeni največ. Saj bi vzel iphone 15 plus pa iOS ne pride v poštev.


Se pravi S24 z Exynos ima precej večjo porabo baterije, še večjo kot S23 SD. Ko je Exynos izpraznjen ima SD verzija še 15% baterije. Precej porazno, prodajajo pa ga po isti ceni kot SD verzijo tam čez lužo.

Quack !

Machete ::

V-i-p je izjavil:

@Machete, uff, je pa tale Spigen 100x lepši pa še skrito nogico ima: https://www.ebay.com/itm/256390764966?m...


Mogoče je lep, ampak podobnih sem že par zmetal stran, ker so trda plastika in narejeni zelo slabo (detajli odlitka ali karkoli že to je kitajsko površni). Za tega konkretno ne vem, sicer nima shella. So pa vsi ti ebay amazon ovitki renderirane fotke, dokler ne vidiš, ne veš pri čem si. Encased ima malo gumiran material in anti-shock 'sipine', ter konkreten rob okoli, vsaj Rebel in Falcon serija. (Škoda, da Rebel ni za s24+). Se že malo odbije, če pade na vogal, v roki pa ni gumast. Trdi samo treščijo, bam, pa še zoprni so na otip, ceneno delujejo. Kako se ta pena konkretno obnese pa ne vem, ne zgleda mi nekaj absorpcijsko oz. učinkovito. Sem proval kar nekaj teh 'cased' variant v času in Encased je vedno zmagal. V performencu in materialu pomoje nima konkurence, zato jih rad hvalim :D Niso pa elegantni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

anketar ::

a s24+ ima SD ali ne?

Dimnik ::

anketar je izjavil:

a s24+ ima SD ali ne?


Pri nas ne

V-i-p ::

@Machete: Spigen ovitki so lasersko natančo odrezani in precej na hard testirani, poglej še tole recimo:
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Machete ::

Sicer ne rabim več, ta na 11:38 zgleda ok. Ampak kot rečeno, ni variante za shell. Shell rabim, ker si ga pripnem za pas pri rekreaciji ali pa ga popolnoma zaprem z zaslon noter obrnjenim na enduro furah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Daniel ::

Meni se tale varianta, ki ščiti še kamero zelo dopade. Trenutno imam sicer nekega drugega (Nillkin) in je tudi kar ok. Škoda, da nimajo še kombinacije zaščita kamere in obenem še prostor za kakšno kartico.

https://www.spigen.com/collections/gala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

yayo ::

pa res potrebujete take heavy duty etuije glede na uporabo? Za moje potrebe malce overbuilt, posebno glede na to, da ni nobene zaščite ekrana. Sam uporabljam S View Wallet Case od Samsunga + Spigen šipo.

Lonsarg ::

Jaz sem prišel do zaključka da raje malo tvegam in par praskic gledam, kot da gledam te grde zaščitne ovitke. Pa še dodatno me moti v žepu ker povečajo telefon.

chucki ::

Kolk bi bil vreden 3 leta star s21 ultra brez praske? Sem zamenjal za s24 ultra :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

wanna be ::

chucki je izjavil:

Kolk bi bil vreden 3 leta star s21 ultra brez praske? Sem zamenjal za s24 ultra :D


Priporocas?

David83 ::

Kaj vam ni škoda denarja za te pol izdelke od Samsunga? Ali kupiš iPhone ali pa Xiaomi. Oba delujeta boljše / hitrejše in imata opazno boljše baterije kot Samsung.

anketar ::

folk kupuje prek firme in jim je vseen

Invictus ::

Xiaomi je navadno sranje kar se tiče softvera.

Ki je danes vse.

Moj naslednji telefon bo kar od Googla. Pixel 9...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

anketar ::

mah za low-end user uporabnika je šaomi vrh glave

Nazz ::

David83 je izjavil:

Kaj vam ni škoda denarja za te pol izdelke od Samsunga? Ali kupiš iPhone ali pa Xiaomi. Oba delujeta boljše / hitrejše in imata opazno boljše baterije kot Samsung.

Po mojih izkušnjah je ravno Xiaomi slab v bateriji (11T komaj zdržal en dan, sicer žena je imela nek redmi in je bila baterija super), klicanju (strežnik ni dosegljiv (???) in proximity senzor) in softwerju (reklame v xiaomi aplikacijah, ki jih ni možno odstranit).

Kar se tiče Appla ... dva meseca sem zdržal z iphone 15. Komu je ta izdelek namenjen, mi ni jasno. Pa sem ga uporabljal 10 let nazaj in je bilo drugače, enostavneje, bistveno pa boljše.

Kakorkoli obračam, sem vesel, da sem oboje preizkusil in reklamiral ali pa vsaj dobro prodal.
Macbook Air mi je še ostal, če ga kdo kupi, ZS.

neverjetni99 ::

Invictus je izjavil:

Xiaomi je navadno sranje kar se tiče softvera.

Ki je danes vse.

Moj naslednji telefon bo kar od Googla. Pixel 9...


Delno se strinjam. Na Poco F3 (pod znamka od Xiaomi) je user experience bil katastrofalen. Software poln bloatware-a in reklam. Na Xiaomi 13, ki je pa flagship pa mi je osebno bila najboljša izkušnja z androidom do zdaj. In sem imel pred tem ogromno sranja od Samsunga, Oneplus, Poco, itd vključno s S22, S22 ultra, S23 ultra sem imel na "probi" par dni, moja ga še ima zdaj in moram rečti, kar se samega OS tiče HyperOS od Xiaomi povozi Samsunga, z njegovim brezveznim bloatanim oneUI. Tudi baterija mi je dlje zdržala na Xiaomi. Če se še vrnem kdaj na android, še samo Xiaomi flagship, ala 14 ali 14 pro. Vsi ti nižji modeli ala 13T/13T pro, razni Pocoti, Redmi itd..ni prava Xiaomi izkušnja. Nisem moral verjeti, kako se lahko razlikuje OS pri enaki znamki.

Nazz je izjavil:

David83 je izjavil:

Kaj vam ni škoda denarja za te pol izdelke od Samsunga? Ali kupiš iPhone ali pa Xiaomi. Oba delujeta boljše / hitrejše in imata opazno boljše baterije kot Samsung.

Po mojih izkušnjah je ravno Xiaomi slab v bateriji (11T komaj zdržal en dan, sicer žena je imela nek redmi in je bila baterija super), klicanju (strežnik ni dosegljiv (???) in proximity senzor) in softwerju (reklame v xiaomi aplikacijah, ki jih ni možno odstranit).

Kar se tiče Appla ... dva meseca sem zdržal z iphone 15. Komu je ta izdelek namenjen, mi ni jasno. Pa sem ga uporabljal 10 let nazaj in je bilo drugače, enostavneje, bistveno pa boljše.

Kakorkoli obračam, sem vesel, da sem oboje preizkusil in reklamiral ali pa vsaj dobro prodal.
Macbook Air mi je še ostal, če ga kdo kupi, ZS.


Ja ker si imel jajco od telefona. T serije, niso flagshipi in imajo ogromno reklam, nima proximity senzorja (je zgolj virtualni), slabši procesor itd.. Če misliš da je imel 11T slabo baterijo, probaj Samsung S20 do S22.

Zgodovina sprememb…

Nazz ::

neverjetni99 je izjavil:

Ja ker si imel jajco od telefona. T serije, niso flagshipi in imajo ogromno reklam, nima proximity senzorja (je zgolj virtualni), slabši procesor itd.. Če misliš da je imel 11T slabo baterijo, probaj Samsung S20 do S22.

Si že preveril, če Xiaomi išče ljudi za PR?

edi45 ::

@Nazz

prvo kupi dober telefon, ne skoraj najslabše pa pol šinfaj firmo. Isto kot da bi kupil mercedesa A klaso in potem šinfal mercedes, kako ni udobja, nikamor ne gre, nič opreme, itd..
So ti lepo napisali, da ti budget telefoni kakor Xiaomi 11T in iPhone 15 ni enake izkušnje kot na najboljših modelih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Clone ::

Popolnega telefona žal ni...

Če pa bi bil, bi zame imel naslednje:

Samsungov ekran
Xiaomijevo polnenje
Applovo izdelavo in chipset
Googlov Pixel launcher
Huaweijevo kamero
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi telefon predlogi

Oddelek: Mobilne tehnologije
331431 (335) m0LN4r
»

Telefoni z procesorjem Snapdragon 8 gen 3

Oddelek: Mobilne tehnologije
11660 (218) neverjetni99
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617798 (3119) Hovdra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11515100 (10121) Morison

Več podobnih tem